Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 184, kokku 185 EsimeneEsimene ... 84134174182183184185 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 661 kuni 3 680, kokku 3688
  1. #3661

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Seal võib tekkida probleem, sest siis Optibet võib päriselt ka mõista, et võitvad mängijad on olemas ja muru saab kinga...
    Muru olla kasumis olnud juunis oma blogis jaurates. Olla dildoga ka mööda linna jooksnud ja suranud sellega inimestele ja toolidele toppinud. Ikka universum meenutab miks ma ei peaks minema laivi mängima. Ma usun mul tildikontroll muidu võrdlemisi heal tasemel ja kaklema ka ei kippunud k.a nooruses-siis siuke asi ei tea..mul tõmbaks silme ees mustaks kui mingi purjus allstar arvab ,et tal kõik lubatud ja ala kasinnis mul dildoga nina ees vehiks.

  2. #3662
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 373

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Muru olla kasumis olnud juunis oma blogis jaurates. Olla dildoga ka mööda linna jooksnud ja suranud sellega inimestele ja toolidele toppinud. Ikka universum meenutab miks ma ei peaks minema laivi mängima. Ma usun mul tildikontroll muidu võrdlemisi heal tasemel ja kaklema ka ei kippunud k.a nooruses-siis siuke asi ei tea..mul tõmbaks silme ees mustaks kui mingi purjus allstar arvab ,et tal kõik lubatud ja ala kasinnis mul dildoga nina ees vehiks.
    Mis allstar? Ikka objektiivselt hinnatud tegija, keda 'reksid' kardavad...

    Üks reksilaadne, kes mõlemal sellel turnal rahadesse jõudnud on, isegi ütles lauas, et kardab minu vastu mängida, panen teda rasketesse olukordadesse.

  3. #3663

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis allstar? Ikka objektiivselt hinnatud tegija, keda 'reksid' kardavad...

    Üks reksilaadne, kes mõlemal sellel turnal rahadesse jõudnud on, isegi ütles lauas, et kardab minu vastu mängida, panen teda rasketesse olukordadesse.
    Kes ütleb,et ta kardab midagi ei saa olla rex. Vb ta mõtleb rexi all ala mati pirni vms. Korralik enesehype. Mina näiteks ei karda kedagi peale oma naise ja ämma. Ja olen istunud lauas nii lena900 ja veldhuisiga jne- ei toimi pokker nii,et nüüd tõmban krampi ja värisen kui vähe raskem setup,või hakkan 3bet shovema 100bb-d ässadega sest ma kardan post mängida kellegagi.

  4. #3664
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 373

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    :D

  5. #3665
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 859

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lisaks, siis teeb veel sellise video ka sinust kakahirmutis.

    Sisuliselt on videos olev kangelane Jason Statham 2.0 Eesti versioon. Siis sulab lõpu poole natuke ära... Kahju.

    https://www.facebook.com/olybeteston...11155769608935
    Ma ei saa aru miks keegi mind sponsoreerida ei taha juba :

    1. Võidan
    2. Karismaatiline
    3. Kuulus
    4. Lihtsalt muhe vend



    Ranka sa pead pokkeriprode twitchi tegema ja lendame laivi

  6. #3666

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma ei saa aru miks keegi mind sponsoreerida ei taha juba :

    1. Võidan
    2. Karismaatiline
    3. Kuulus
    4. Lihtsalt muhe vend



    Ranka sa pead pokkeriprode twitchi tegema ja lendame laivi
    Võitmine pigem - ev sõelumisprotsessis

  7. #3667

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    kaka elus pärast õllesummerit ve?
    või anne veski vedas backstage ja sinna sa lõppesidki ?

  8. #3668
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 859

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    kaka elus pärast õllesummerit ve?
    või anne veski vedas backstage ja sinna sa lõppesidki ?
    Vaevu, käisin öösel veel cashi mängimas ja viimase käega jäin -100€ :D

  9. #3669
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 859

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Eile coolbet specialil tegin vist vea :

    17bb, 16 inimest alles, ma ~top8.

    Avan J9o CO 2.2bb
    Bu fold
    SB 20bb deep callib
    Bb 8bb deep fold

    Flopp J88 avan 2.5bb ja saan reraise, mõtlen et nja, ega vist alla anda ei saa et tal T9, QT bluffe ka(probably pole), anyway shippisin sisse ja näen KK

    Ei häiri see flopis tegevus aga pigem et, kuna bb short polnud mul vaja avadagi, 1 inimene moneyjump ka.


    Igatahes sain 41€, ei ole väärt 00:00ni üleval olemist.

  10. #3670

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Eile coolbet specialil tegin vist vea :

    17bb, 16 inimest alles, ma ~top8.

    Avan J9o CO 2.2bb
    Bu fold
    SB 20bb deep callib
    Bb 8bb deep fold

    Flopp J88 avan 2.5bb ja saan reraise, mõtlen et nja, ega vist alla anda ei saa et tal T9, QT bluffe ka(probably pole), anyway shippisin sisse ja näen KK

    Ei häiri see flopis tegevus aga pigem et, kuna bb short polnud mul vaja avadagi, 1 inimene moneyjump ka.


    Igatahes sain 41€, ei ole väärt 00:00ni üleval olemist.
    Pre savi ju,kui overfolditakse vms,aga piisab ka 2x,milleks rahaga laiata . Sb ranges rohkem trappe bb short obv, 9T optimistlik seal oodata . Alla AJ ei usu ,et seal näed. 8x on ebatähtis. 2.5 ka not sure kas on vajalik ,arvestades mis osa range me üritame na**ui saada ja 2 barrelit probz vaja mingite alampaaride vastu selles populatsioonis.

  11. #3671

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Nvr mind ma arvan 22-TT shippib pre all day ja ei hakka keegi sb siin leiutama

  12. #3672
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 859

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Pre savi ju,kui overfolditakse vms,aga piisab ka 2x,milleks rahaga laiata . Sb ranges rohkem trappe bb short obv, 9T optimistlik seal oodata . Alla AJ ei usu ,et seal näed. 8x on ebatähtis. 2.5 ka not sure kas on vajalik ,arvestades mis osa range me üritame na**ui saada ja 2 barrelit probz vaja mingite alampaaride vastu selles populatsioonis.
    No need erilised turniirid nagu Müüri challenge, streamer special, türi pokkeriliiga ja see mingi optibet challenge on sellised turnad et palju seal üldse mõelda tohib, vaevalt sealt keegi Müüri blogigi loeb.

  13. #3673

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    No need erilised turniirid nagu Müüri challenge, streamer special, türi pokkeriliiga ja see mingi optibet challenge on sellised turnad et palju seal üldse mõelda tohib, vaevalt sealt keegi Müüri blogigi loeb.
    No J9 küll call pole ikka, blokid ka veel 9T , see selline laasifenomen seal ära stackida leidmaks õigustusi callida. Licc fold, ja ela edasi. Suht pointless spewida ära, kui tunnike veel ja oleks väärt see raha juba seda istumist. + tuleviku EV ja edge.

  14. #3674
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 859

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    No J9 küll call pole ikka, blokid ka veel 9T , see selline laasifenomen seal ära stackida leidmaks õigustusi callida. Licc fold, ja ela edasi. Suht pointless spewida ära, kui tunnike veel ja oleks väärt see raha juba seda istumist. + tuleviku EV ja edge.
    Kaldun ka nagu sinnapoole et flopis fold

  15. #3675
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 373

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Eile coolbet specialil tegin vist vea :

    17bb, 16 inimest alles, ma ~top8.

    Avan J9o CO 2.2bb
    Bu fold
    SB 20bb deep callib
    Bb 8bb deep fold

    Flopp J88 avan 2.5bb ja saan reraise, mõtlen et nja, ega vist alla anda ei saa et tal T9, QT bluffe ka(probably pole), anyway shippisin sisse ja näen KK

    Ei häiri see flopis tegevus aga pigem et, kuna bb short polnud mul vaja avadagi, 1 inimene moneyjump ka.


    Igatahes sain 41€, ei ole väärt 00:00ni üleval olemist.
    Kas on väärt või ei ole väärt, aga Coolbet Streamer Special puhul on tegu ühe vähese turniiriga, kus on veel vähemalt natukenegi tervet mõistust. Täpsemalt see osa, et puudub haiget pikk re-entry periood.

    Hiline regamine on küll avatud, kuid kindla bounty turniiril on see pigem kaotus hilistele regajatele ja võit varajastele ning seetõttu tasub mängida küll. Seda tasuks mängida ka ilma bouyntydeta, lihtsalt added raha peale, mis auhinnafondi lisatud.

  16. #3676
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 859

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas on väärt või ei ole väärt, aga Coolbet Streamer Special puhul on tegu ühe vähese turniiriga, kus on veel vähemalt natukenegi tervet mõistust. Täpsemalt see osa, et puudub haiget pikk re-entry periood.

    Hiline regamine on küll avatud, kuid kindla bounty turniiril on see pigem kaotus hilistele regajatele ja võit varajastele ning seetõttu tasub mängida küll. Seda tasuks mängida ka ilma bouyntydeta, lihtsalt added raha peale, mis auhinnafondi lisatud.
    Väga hea turniir on, see on ju põhimõtteliselt alati +EV selle lisatud rahaga üks mu lemmik turniiridest hetkel, teistel see mega late reg tüütab väga ära jah.
    Pikk late reg on nagu sunnitud siiski algusest peale mängima kuna alguses on rohkem fishe kui late regi lõpus.

    Optibeti turniirid on veidi kahtlasemad sest pole ingame HUDi :D

  17. #3677
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 373

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Netipokkeris on kaks kõige absurdsemat asja. Esimene, vähem absurdsem on hiline registreerumine ja teine, totaalne absurd on rahamängude ootenimekiri.

    Viimase puhul tekib tunne nagu ka netis oleks füüsilised piirangud uute laudade avamiseks, et tuleks teha ootenimekirjad ja mängijad panna järjekorda ootama, et nende mänguhimu rahuldada.

    Kui esimest võib põhjendada ettevõtluse eesmärgiga teenida kasumit, siis viimast mitte. See tähendab, et tõenäoliselt on ka ettevõtluse kasumi eesmärgiga seotud, aga selles mõttes, et ootenimekirjade tarkvarast eemaldamine on lisakulu ettevõttele.

  18. #3678

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Netipokkeris on kaks kõige absurdsemat asja. Esimene, vähem absurdsem on hiline registreerumine ja teine, totaalne absurd on rahamängude ootenimekiri.

    Viimase puhul tekib tunne nagu ka netis oleks füüsilised piirangud uute laudade avamiseks, et tuleks teha ootenimekirjad ja mängijad panna järjekorda ootama, et nende mänguhimu rahuldada.

    Kui esimest võib põhjendada ettevõtluse eesmärgiga teenida kasumit, siis viimast mitte. See tähendab, et tõenäoliselt on ka ettevõtluse kasumi eesmärgiga seotud, aga selles mõttes, et ootenimekirjade tarkvarast eemaldamine on lisakulu ettevõttele.
    esimene polegi nii hull vb, kui lisada sinna veel unlimited reentry nagu gg harrastab- siis tekib juba oksemaitse suhu

  19. #3679
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 859

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Jälle Ranka vale infot jaganud, fishi vastu TPGK on piisavalt hea :

    https://gg.gl/jd8r6


    T3s on nuts :

    https://gg.gl/xrw2n

    Gutshotid saab alati blufitud :

    https://gg.gl/swet2


    See pokkeri elu on ilus.

  20. #3680

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    K9 villaini olid viinud nii meeleheitele juba, et vaeseke üritab K9 ära vägistada sind või.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES