Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 172, kokku 172 EsimeneEsimene ... 72122162170171172
Näidatakse tulemusi 3 421 kuni 3 433, kokku 3433
  1. #3421
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 697

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mul mänguteoreetiline küsimus. Täislauas on pangas enne floppi 6BB-d. Kas on üleüldse sul mõtet mingeid 29-sendiseid tõsteid teha, eriti kui mway potid on suht kindlad.

    Võib-olla peaks jääma hoopis minraise peale või isegi 4X EP peale, kus tugevam range. 2.9X raise tundub minu arvates kõige kehvem.
    Populatsioonil standard on 3x ning ma olen proovinud 2x-6x erinevaid variatsioone, 3x sujub mäng kõige paremini.

    Leidub ka 7x vendi, nendest on teada et nad õpivad gtowizardis straddle formaati ja teevad päris palju vigu, neid lihtsalt 3betid vigaseks.

    Buttonil tõstan 2.3x though

  2. #3422
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Populatsioonil standard on 3x ning ma olen proovinud 2x-6x erinevaid variatsioone, 3x sujub mäng kõige paremini.
    Populatsioon teeb tihti ka 'mää', aga lõpuks jõuavad ikkagi tapamajja ja seda päeval, mil nad on kõige vitaalsemad.

    Päris - ja mittepäris järelduste jaoks võiks ju lihtsalt võtta korra PT lahti ja vaadata, et mitu% käsi on 100BB, 125BB, 150BB, 200BB deep jne. (5 minutit) ja siis vaadata üle erinevad PF betsized 2-3BB, 3+BB (2.54 minutit) ja sealt teha järeldused.

    Miks? Kui mul oleks lauas kõik vennad 150BB deep+, FE on väga madal, siis minu instinkt oleks, et kas ma avan EP-lt minraisega (või isegi limbin) või hoopis nii 3.5BB.

    Hilises positsioonis ei tundu suurem tõste eriti tähtis ega ka mõttekas (instinkt), sest seal tuleb raha positsioonist ja juhtuda võib kõike, isegi kui saaks alla 2BB avada. Samas kontrolliks ka üle selle.

  3. #3423
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 697

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Populatsioon teeb tihti ka 'mää', aga lõpuks jõuavad ikkagi tapamajja ja seda päeval, mil nad on kõige vitaalsemad.

    Päris - ja mittepäris järelduste jaoks võiks ju lihtsalt võtta korra PT lahti ja vaadata, et mitu% käsi on 100BB, 125BB, 150BB, 200BB deep jne. (5 minutit) ja siis vaadata üle erinevad PF betsized 2-3BB, 3+BB (2.54 minutit) ja sealt teha järeldused.

    Miks? Kui mul oleks lauas kõik vennad 150BB deep+, FE on väga madal, siis minu instinkt oleks, et kas ma avan EP-lt minraisega (või isegi limbin) või hoopis nii 3.5BB.

    Hilises positsioonis ei tundu suurem tõste eriti tähtis ega ka mõttekas (instinkt), sest seal tuleb raha positsioonist ja juhtuda võib kõike, isegi kui saaks alla 2BB avada. Samas kontrolliks ka üle selle.
    Sa võtad seda limiiti loogikaga, siin puudub selline asi, keskmine regular on selline :

    https://gg.gl/3cq3b

    Peale kätt veel paneb sulle puid ja ütleb et sa ei oska mängida.

    See 2bb avamine teeb lihtsalt mängu raskemaks, ma pelasin pool aastat nii ja tulemused olid kehvad ja veel suurem kopp oli ees, pead palju rohkem vaeva nägema ja OOP 3bet potte pelama. Aga võin ju uuesti proovida, läheb nagunii kõik 2 kuud järjest metsikult alla mäge ja mängu isu on null, cooler cooleri otsa


    Mul on selline tunne muidu et pooled regularid ei saa aru mis see odds ja fold equity üldse ongi, kas nad üldse on näinud et laua keskel on anted?
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 30.04.24 at 12:07

  4. #3424
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Miks sa pead proovima. Kui sa ise väidad, et oled proovinud ühte ja teist, siis lihtsalt lase filtrist läbi ja saad teada, et milline sinu mängustiiliga paremini sobib. 5 minuti töö. Miks uuesti hakata neid käsi läbi mängima ja kuid kulutama.

  5. #3425
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 697

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Miks sa pead proovima. Kui sa ise väidad, et oled proovinud ühte ja teist, siis lihtsalt lase filtrist läbi ja saad teada, et milline sinu mängustiiliga paremini sobib. 5 minuti töö. Miks uuesti hakata neid käsi läbi mängima ja kuid kulutama.
    Ma ei kasuta pokertrackerit ega holdem manageri mingi aastast 2016 saati

  6. #3426
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma ei kasuta pokertrackerit ega holdem manageri mingi aastast 2016 saati
    Aga võiksid ju. Ainuüksi adekvaadse WR nägemiseks, sest GGPokeri PokerCraft on kelbas.

  7. #3427

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga võiksid ju. Ainuüksi adekvaadse WR nägemiseks, sest GGPokeri PokerCraft on kelbas.
    No kui juriidiliselt näppu järge ajada taga TOS-s ,siis varsti kaob see võimalus raudselt ära ggs,et saad oma andmeid alla laadida ja peadki craftiga läbi ajama tulevikus. Vähemalt mulle jääb siuke mulje GG viimase aastate uuenduste põhjal.

  8. #3428
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 697

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga võiksid ju. Ainuüksi adekvaadse WR nägemiseks, sest GGPokeri PokerCraft on kelbas.
    Mis seal vahet on palju see winrate on, swedbankist vaatan palju € tuli.

    Kui enam € ei tule siis jätan mängimise maha.
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : Eile at 17:32

  9. #3429

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mis seal vahet on palju see winrate on, swedbankist vaatan palju € tuli.

    Kui enam € ei tule siis jätan mängimise maha.
    Ja kuidas eelarveauku lapid,mida prg veel pokker täidab. Sõkud wolti õhtuti siis? (Jh ma nägin sõnumit kuskil tupiktee päevikus,et sul põhitöö) . Vähese vaevaga natuke rohkem raha saada,kui nagunii mängid veel pole ju halb idee?

  10. #3430
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 697

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ja kuidas eelarveauku lapid,mida prg veel pokker täidab. Sõkud wolti õhtuti siis? (Jh ma nägin sõnumit kuskil tupiktee päevikus,et sul põhitöö) . Vähese vaevaga natuke rohkem raha saada,kui nagunii mängid veel pole ju halb idee?
    Ma pole nagunii 2a pokkerist teenitud raha kasutanud, kõik istub fondides ja hoiustes.

  11. #3431

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma pole nagunii 2a pokkerist teenitud raha kasutanud, kõik istub fondides ja hoiustes.
    Kuskil lugesin tupiktee investeerimisblogis,et investeerimine ka tupiktee ja kõik persses lühidalt.

  12. #3432
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    No kui juriidiliselt näppu järge ajada taga TOS-s ,siis varsti kaob see võimalus raudselt ära ggs,et saad oma andmeid alla laadida ja peadki craftiga läbi ajama tulevikus. Vähemalt mulle jääb siuke mulje GG viimase aastate uuenduste põhjal.
    Mulle sobiks ja üldiselt mul pohhui - mida vähem andmeid, seda parem.

    Kui pokkerisse naasin, siis olin suhteliselt õnnelik, et träkkerivabad pokkeris ja kündsin Partys (Optibet) nagu vana traktor. Siis avastasin (kuu hiljem), et käsi saab siiski alla laadida...

    Aga tulles GGPokeri TOS-i juurde. Milleks nad seda keelama peaks? Siin teemas on ju üks inimene, kes ei viitsigi käsi alla laadida ja pakun, et hirmutis pole erand. Pigem see trackeri kasutamine on vanade peerude jäänuk, rudiment.

    Kui vaatan redditi või 2p2 teemasid, siis ka seal on kasutatud pigem pokercrafti, kui PT graafikuid.

  13. #3433
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kuskil lugesin tupiktee investeerimisblogis,et investeerimine ka tupiktee ja kõik persses lühidalt.
    Ukselinki paluks.

    E: aa see vana

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES