Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 222, kokku 272 EsimeneEsimene ... 122172212220221222223224232 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 421 kuni 4 440, kokku 5435
  1. #4421
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 930

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Asi selles ongi, et see KK käsi oli minu hinnangul üks kõige karmimaid coolereid üleüldse, mis läks otseselt maksma kindlalt üle €1000. See oli räme ebaõnne. Kõik asjad jooksiid täpselt kokku.

    Jah. Sa oleksid saanud check-foldida või väikselt bet/foldida, kuid kui ta oleks sulle näidanud busted FDd ja neid on tal seal sitaks, siis poleks sa selle mänguga, mis oleks maha lagunenud kaugemale jõudnud.

    Küsida jääb, et kas river shoveda või check-callida, kuid see oleks valuebaasil tehtud otsus.

    Mina ütleksin, et check ei oleks halb, aga foldida ikka ei saa. Checkiga võid lihtsalt mõne vastu säästa beti jagu raha, näiteks checkib oma As2s järgi või valuebetib vähem kui ta stäkk. Kui ilmselgelt kaotad valuet.

  2. #4422
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 930

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Ja lisaks kommentaatorite kommentaare ma ei kuuleks. Need kommentaari on resultoriented.

    Kui praegu konkreetselt selle käega tehti Laasi saates imestusest nägu, et "misasja, läks all-in", siis kui vastasel oleks olnud QK, siis need samad kommentaatorid oleks öelnud: "jessas, kui head mängu Taavi teeb".

    Ja mingi sellist tüüpi käele iga QX potiga kaotabki chekides value, mis võib päris tihti riverit callida.

  3. #4423

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Asi selles ongi, et see KK käsi oli minu hinnangul üks kõige karmimaid coolereid üleüldse, mis läks otseselt maksma kindlalt üle €1000. See oli räme ebaõnne. Kõik asjad jooksiid täpselt kokku.

    Jah. Sa oleksid saanud check-foldida või väikselt bet/foldida, kuid kui ta oleks sulle näidanud busted FDd ja neid on tal seal sitaks, siis poleks sa selle mänguga, mis oleks maha lagunenud kaugemale jõudnud.

    Küsida jääb, et kas river shoveda või check-callida, kuid see oleks valuebaasil tehtud otsus.

    Mina ütleksin, et check ei oleks halb, aga foldida ikka ei saa. Checkiga võid lihtsalt mõne vastu säästa beti jagu raha, näiteks checkib oma As2s järgi või valuebetib vähem kui ta stäkk. Kui ilmselgelt kaotad valuet.
    Aga millega ta üldse riverini jõuab. Mina AJ üldse ei ootaks seal. Pean täpse boardi hiljem üle vaatama jälle. Kaka bettis ka mehiselt ju

  4. #4424
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 425

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Mul on selle vastase kohta omajagu infot ka et station on.

    Võtsin talt oma jagu value käsi välja ka, nagu setid ja 2 paarid, arvan draw heavy boardil ma oleks turnis otsa saanud nendelt, riveril siis temalt calliks olekski üpris ainult AQx, Asx ja AT.

    Et ma ei oleks riverit nagunii foldinud selle pot oddsiga ja plokin KJ ka vähemalt siis otsustasin et parem ise sisse lükata sellise stationi vastu.

    Oleks ükskõik kes teine lauast vastas olnud oleks turnis foldi saanud ja jätkanud hea stäkiga.

    Kindlasti läks see käsi mulle mingi 5k€+ maksma sest ma oleksin chip lead olnud
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 31.08.24 at 19:10

  5. #4425
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 930

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Aga millega ta üldse riverini jõuab. Mina AJ üldse ei ootaks seal. Pean täpse boardi hiljem üle vaatama jälle. Kaka bettis ka mehiselt ju
    Täpne käsi (9-handed)

    🎅 Anders B (UTG): 1.5M (29BB,)
    🎅 Keimo S (UTG1): 2.6M (52BB)
    🦸 Kakahirmutis (MP1): 2M (39BB)
    🎅 Seyed B. (MP2): 1.6M (32BB)
    🎅 Esko B (MP3): 1.7M (33BB)
    🎅 Einar Mar P (CO): 1.4M (28BB)
    🎅 Andre M (BTN): 505K (10BB)
    🎅 Kaido M (SB): 1.2M (24BB)
    🎅Vadim Guk (BB): 2.6M (52BB)

    Blaindid: 25K / 50K + BBA 50K
    Preflop: Kakale kukub sülle K K (Pank: 125 000),

    Anders B loobub, Keimo S loobub, Kakahirmutis tõstab 105 000 peale, Seyed B maksab 105 000, Esko B loobub, Einar Mar P loobub, Andre M loobub, Kaido M loobub, Vadim Guk loobub.

    Flop: 7 T 4 (Pank 335 000)
    Kakahirmutis (1.9m järel) panustab 120 000, Seyed B (1.5m järel) maksab.

    Turn: Q (Pank: 575 000)
    Kakahirmutis (1.7m järel) panustab 475 000, Seyed B (1.4m järel) maksab.

    River: A (Pank: 1 575 000)
    Kakahirmutis (1.3m järel) paneb kõik mängu, Seyed B (900K järel) maksab.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

  6. #4426
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 425

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Flopp oli Tc7s4s mitte Ts

  7. #4427
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 930

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Flopp oli Tc7s4s mitte Ts
    Jah. Juba parandasin ära.

  8. #4428
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 930

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Ma lihtsalt ei näe, et kes seal foldima hakkab. See 3outer on paratamatus. Vahest jooksevad lauad, stäkid, mängijad ja kogu teema kokku nii, et tuleb küll "hirmus" river, kuid valikuid ei ole.

    Vastasel peab olema täpselt NFD või JsKs, et kuidagi moodi saaks õigustada temapoolselt mängu, kuid ka neid ta mingi aja raiseks varem. Väga õnnetu cooler olukord kakale või peaks ütlema bad beat?

    Cooler minu arvates, sest ta ei saa sealt käest mitte kuidagi moodi enam ära ja mis tahes fold tähendab seda, et ta turniiri ei võida ja kui see fold on standard, siis minu arvates ka sinna maale jõudmine sellise mänguga oleks pigem juhus, õnn ja ime.

  9. #4429

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Ei tea mis ta plaan riveriks oli,tabada? 😆😆turnis võiks nagu hakata alla andma .

  10. #4430
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 425

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Ma arvan et kõigi teiste vastu ma olen mänginud seda KK turnis overbetiga ja check/callinud riveri, lihtsalt just see tüüp kellega ma olen 3 päeva jooksul tunde samas lauas istunud ja tean et passive station

    Chippe oleks kaotanud nagunii riveris sama palju :D


    Aga vähemalt ma võitsin endale hüüdnime! See juba mulle 1k€ väärt.
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 31.08.24 at 19:30

  11. #4431

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma arvan et kõigi teiste vastu ma olen mänginud seda KK turnis overbetiga ja check/callinud riveri, lihtsalt just see tüüp kellega ma olen 3 päeva jooksul tunde samas lauas istunud ja tean et passive station

    Chippe oleks kaotanud nagunii riveris sama palju :D


    Aga vähemalt ma võitsin endale hüüdnime! See juba mulle 1k€ väärt.
    Mis hüüdnimi?

  12. #4432
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 930

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ei tea mis ta plaan riveriks oli,tabada? 😆😆turnis võiks nagu hakata alla andma .
    Vaielge vastu, aga selliste pärast ongi bet parem kui fold ja esimene valik ning checkida tuleks, kui oled kindel, kas ta bluffib.

    Seda põhjusel, et see mõttetegevus, mis seal toimub, jääb arusaamatuks ja selline mõttetegevus võib leida igasuguseid calle kui ka folde ning seda igat tüüpi laudade peal. Check eeldabki, et sa natuke suudad tema mõttetegevust jälgida ja isegi imiteerida.

    Seetõttu on ka fold välistatud.

  13. #4433
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 930

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma arvan et kõigi teiste vastu ma olen mänginud seda KK turnis overbetiga ja check/callinud riveri, lihtsalt just see tüüp kellega ma olen 3 päeva jooksul tunde samas lauas istunud ja tean et passive station

    Chippe oleks kaotanud nagunii riveris sama palju :D

    Aga vähemalt ma võitsin endale hüüdnime! See juba mulle 1k€ väärt.
    Kusjuures ei pruugi,. aga see eeldabki teadmist, et checkides pead teadlikult tegema selle otsuse ja just seda, et kas ta bluffimine tõuseb ja äkki valuebetib näiteks 300 000, sest meelitab KJss-iga.

    Kui seal järgi checkimine võib tähendada tohutut väärtuskaotust ja enamjuhul ta selle AX tüüpi käega lükkab ikka keskele. Seega ma ütleksin, et enamjaolt kaotaksid jah samapalju chippe, aga võib võita hoopis vähem.

    Lihtsalt siit jõuabki sinna, et igasugune fold oleks küll väljamõeldud voodialune koletis.

  14. #4434
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 930

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mis hüüdnimi?
    Küll varst teada saame, kui inviteb meid oma uue hüüdnimega fänclubisse :D

  15. #4435
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 425

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mis hüüdnimi?
    Streamis Laas ütleb "The terminator Taavi" iga kord kui avan :D

  16. #4436

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kusjuures ei pruugi,. aga see eeldabki teadmist, et checkides pead teadlikult tegema selle otsuse ja just seda, et kas ta bluffimine tõuseb ja äkki valuebetib näiteks 300 000, sest meelitab KJss-iga.

    Kui seal järgi checkimine võib tähendada tohutut väärtuskaotust ja enamjuhul ta selle AX tüüpi käega lükkab ikka keskele. Seega ma ütleksin, et enamjaolt kaotaksid jah samapalju chippe, aga võib võita hoopis vähem.

    Lihtsalt siit jõuabki sinna, et igasugune fold oleks küll väljamõeldud voodialune koletis.
    Kas stationid üldiselt pole passivset laadi isikud- vb mul selective memory a siuksed võivad seti ka järgi checkida riveris. Rääkimata ühest paarist

  17. #4437
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 930

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kas stationid üldiselt pole passivset laadi isikud- vb mul selective memory a siuksed võivad seti ka järgi checkida riveris. Rääkimata ühest paarist
    muidugi võivad ja seepärast küsimus ongi, et kumb on parem, kas check v bet, sest betiga võivad sellised tegelased ka Qx callida, isegi Tx.
    See ongi mõistatuse koht.

    Mõned, kes muidu tabeleid välja naersid, tuleksid nüüd GTO tabeliga, millest siin kasu pole ja mida just nüüd ei tohiks kasutada. Endised tabelivihkajad.

    Kasu ongi just sellest, et sellised välised käed, kus vastane on tömp, ei aita tabel, vaid just foorumi-praegust tüüpi arutelu.

    Küsin ka nii, et mis check-foldist arvad?

  18. #4438
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 425

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Kõrval notena üks asi mis mulle meeldis oli et minu poolt 0 väristamist ükskõik kelle vastu ma olin ja kuskil ei arvanud et keegi kõvasti parem oleks ja ma põdema peaks või kedagi vältima, terve turniiri mängisin head solid liini ja ei tundunud et kellegil mu vastu oleks kerge olnud.

  19. #4439
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 930

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Ja Termika Taavi, tee miski aeg mingi lyhikokkuvottev post ka - just soovituste osas ja kuidas oli pea 24h turkat mangida. Soovitusi, et mida jalgida - noh yhesonaga oma know howd

  20. #4440

    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja Termika Taavi, tee miski aeg mingi lyhikokkuvottev post ka - just soovituste osas ja kuidas oli pea 24h turkat mangida. Soovitusi, et mida jalgida - noh yhesonaga oma know howd
    Kes see termikataavi välja mõtles ,naxer ve?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 30 kasutajat vaatamas seda teemat. (1 registreeritud kasutajat 29 külalist)

  1. Kakahirmutis

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES