Soovin ka kandideerida.

Ma ei vasta just eriti hästi selle nl25 steiki tingimustele aga ehk on asi siiski kaalumist väärt.

Olen toksinud nl5 brekeeven, erilist volüümi andnud ei ole, sihuke hobimäng rohkem. Mõned korrad olen suht nullist (nl2 8daala) saja kanti tõusnud ja proovinud ka nl10t. See sihuke teadlik üle rolli mäng olnud kuna ei ole näinud mõtet nl5s üüratult aega kulutada kraapimaks 300dat kokku. Olen hävinud, olen ka vähe edenenud kuid siis raha välja, viimati sai soetatud PTR3.

P'õhimõtteliselt olen tüüpiline micro donk, kuivõrd hea materjal see biitivaks mängiaks vormimisel on peab coatch ise otsustama.

Mäng aga huvitab mind ja tahaks sellega edasi jõuda.
Pühendumisest niipalju, et100h kuus on minu jaoks ilmselt lagi, mingi aja tahaks ju ka käte analüüsile ja muidu materjali läbivaatamisele panna. Töö ja pere.

Kuna minu huvi asja juures on eelkõige mängu õppida siis nõus steigiga 25/75. Lisaks Starsi first depo bonus samuti 25/75. Full Tildist laekunud 50 kopikatega paneksin ka, seega investoritelt 700.

Alustaks nl10 ja teatud käte/tundide järel siis stakejad otsustaks, kas üritusel on potensiaali nl 25 ründamiseks või lõpetame ära.

Soovitajaid ei ole, foorumiposte käputäis.

Vabandused ette kui post teemarisustamise alla liigitub.