Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 11 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 202
  1. #101
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    ole nüüd. ma maksan caskot 4k aastas. 4 aastat on garantii ehk maksan ainult korralise hoolduse eest iga 20k km. tagant. rohkem kulusid mul pole. ainult bensukulu, mida ka eriti ei kulu. a noh sidrun pole auto ju ka :)
    Ma arvan, et need sidrunid maksid poest välja sõites 200k nüüd on natuke vana auto 100k ja kas 4a tõesti kõik jupid vahetatakse tasuta , et mille eest Sa 20k tagant hoolduses maksma pead.

    Uuel autol peaks olema kaskole lisaks mingi intress ka, et kokkuvõttes väga odav ei tohiks ka tulla.

  2. #102
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    ostsin tutikana 2008 juunis 209k. hetkel auto24-s üritatakse müüa 150-160k.
    samasugune nagu see ainult must http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html
    hetkel pea 30k km sõitnud ja ei midagi hullu. eks kui esimene hooldus möödas siis saan targemaks. a jah 4 aastat on täisgarantii.
    esiveermik jms asjad lähevad garantii alla.
    vanasti oli mul 96 a audi. tra see masin ajas mind nii tilti. iga krdi poole aasta tagant vahetasin esiveermiku välja. muudkui lagunes.
    ütleme nii, kui autopede pole, siis ajavad ka need võrrid asja ära ja väga soodsalt. minujaoks on masin ikka punktist A punkti B liikumiseks. ma õhtuti eriti ringi ei sõida, muss põhjas, paljaste tissidega näitsikud taga jms.

  3. #103

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Minumeelest on küll vanade luxus autode ülavalpidamine tunduvalt odavam, kui uute misiganes autode ülevalpidamine ;D Esiteks peaks kasko raha eest, mida ei pea maksma juba igakuise väikese hoolduse teha saama ;D

    Ning see uuem auto laguneb täpselt samamoodi, et peab jooksvalt vahetama kõike nagu vanal, ainult jupid kallimad või sama hinnaga.

    Võimsad mootorid nendega ei juhtu midagi üldjuhul, kui juba muud pisividinad olen ära vahetanud, siis ju peaks auto korras olema ja võib mõnuga korras autoga sõita.
    "Võimsad mootorid nendega ei juhtu midagi üldjuhul, kui juba muud pisividinad olen ära vahetanud, siis ju peaks auto korras olema ja võib mõnuga korras autoga sõita."

    Mõtle uuesti natukene mida sa kirjutasid :)

  4. #104

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    "Võimsad mootorid nendega ei juhtu midagi üldjuhul, kui juba muud pisividinad olen ära vahetanud, siis ju peaks auto korras olema ja võib mõnuga korras autoga sõita."

    Mõtle uuesti natukene mida sa kirjutasid :)
    ma arvan, et tigrano mõtles, et võimsamal mootoril on nn ressurssi rohkem.

    imo on auto tarbeese, mille juures on tähtis turvalisus, mugavus, madalad pusikulud. noh nende mõistlik suhe siis pigem.
    võimust peaks olema, kuid üle ei pingutaks. kui tahan kiiruse kaifi saada, sõidan rotaxi-ga, krossikaga, rallikaga vms. ilma et kedagi peale enda ohustaks.

    a, tuli 1 hea näide meelde seoses auto vastupidavusega.
    isa ostis kunagi 91a, 82a 230D MB. läbisõit oli miski 500,000. sõitis sellega üle 10a, niiet spidoka 999.999 peal sai ring täis ja ca 200.000 pealegi.
    siis andis vennale auto, vend sõitis sellega veel ca 150.000 ja müüs maha miski 2005a. vahepeal ainukesed asjad mida vahetati oli kolvirõngad, puksid, piduriklotsid-ühesõnaga peenraha.
    nägin samat autot paar nädalat tagasi mustamäel foori taga......polnud viga...

  5. #105

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    ma arvan, et tigrano mõtles, et võimsamal mootoril on nn ressurssi rohkem.

    imo on auto tarbeese, mille juures on tähtis turvalisus, mugavus, madalad pusikulud. noh nende mõistlik suhe siis pigem.
    võimust peaks olema, kuid üle ei pingutaks. kui tahan kiiruse kaifi saada, sõidan rotaxi-ga, krossikaga, rallikaga vms. ilma et kedagi peale enda ohustaks.

    a, tuli 1 hea näide meelde seoses auto vastupidavusega.
    isa ostis kunagi 91a, 82a 230D MB. läbisõit oli miski 500,000. sõitis sellega üle 10a, niiet spidoka 999.999 peal sai ring täis ja ca 200.000 pealegi.
    siis andis vennale auto, vend sõitis sellega veel ca 150.000 ja müüs maha miski 2005a. vahepeal ainukesed asjad mida vahetati oli kolvirõngad, puksid, piduriklotsid-ühesõnaga peenraha.
    nägin samat autot paar nädalat tagasi mustamäel foori taga......polnud viga...
    ma suht kahtlen et nii v2he vahetati. arvestades eesti teid, siis sillad lagunevad ikka valusalt. for sure vahetati õõtsasid jne jne .. ykski amort ei pea 1m+ kilomeetrit vastu. selle peale ma võin myrki võtta ..

  6. #106

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    ei vaidle vastu.
    tean, et vend ei vahetanud.
    point oli selles et see mootor ja kere oli haige igiliikur

  7. #107

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Kui auto juures olevat juttu uskuda, siis peaks hoopis selline Audi olema BuilUpile õige valik, pole isegi vajadust mõne aja pärast uuema/kallima vastu välja vahetada: http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html



    Rallit igapäev vast ikka ei tee. :D

  8. #108

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Miks peaks igapäev rallit tegema, piisab teadmisest, et vajadusel võib seda teha

  9. #109
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    mulle ikka väga meeldib VAGi 2.0 TFSI mootor.. ökonoomne ja vajadusel saab ralliga ka hakkama (Y)

  10. #110

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Miks peaks igapäev rallit tegema, piisab teadmisest, et vajadusel võib seda teha
    Üldjuhul ma valiks siis juba A8 selle asemel. Kuigi jah selle A6 puhul ma saaksin ca 70% kindel olla, et auto on korralik.

    Oskab keegi muidu öelda ka palju vanema A8 või selle A6 üle 200 kw aasta kindlustus on?

  11. #111
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Üldjuhul ma valiks siis juba A8 selle asemel. Kuigi jah selle A6 puhul ma saaksin ca 70% kindel olla, et auto on korralik.

    Oskab keegi muidu öelda ka palju vanema A8 või selle A6 üle 200 kw aasta kindlustus on?
    alates 143kw'st enam pole vahet palju kw'sid on.. see on viimane aste.. edasi tuleb juba siis su enda koefitsent vms.. mul on auto pärnusse registreeritud, kw'sid 147 ja koefitsent 0.77 ja mingi 3,5k maksan aasta peale LK'd

    muidu kui tallinnasse oleks regatud, maksaks mingi 4,7k vist umbes

  12. #112

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    alates 143kw'st enam pole vahet palju kw'sid on.. see on viimane aste.. edasi tuleb juba siis su enda koefitsent vms.. mul on auto pärnusse registreeritud, kw'sid 147 ja koefitsent 0.77 ja mingi 3,5k maksan aasta peale LK'd

    muidu kui tallinnasse oleks regatud, maksaks mingi 4,7k vist umbes
    Nojah. Peab ka Pärnusse tegema, aga ma obv plekin rohkem. Ma roheline alles. :-[ :D

  13. #113

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Sõbral on 210KW 540i E39. 4k äkki oli aasta

  14. #114
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    ostsin tutikana 2008 juunis 209k. hetkel auto24-s üritatakse müüa 150-160k.
    samasugune nagu see ainult must http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html
    hetkel pea 30k km sõitnud ja ei midagi hullu. eks kui esimene hooldus möödas siis saan targemaks. a jah 4 aastat on täisgarantii.
    esiveermik jms asjad lähevad garantii alla.
    vanasti oli mul 96 a audi. tra see masin ajas mind nii tilti. iga krdi poole aasta tagant vahetasin esiveermiku välja. muudkui lagunes.
    ütleme nii, kui autopede pole, siis ajavad ka need võrrid asja ära ja väga soodsalt. minujaoks on masin ikka punktist A punkti B liikumiseks. ma õhtuti eriti ringi ei sõida, muss põhjas, paljaste tissidega näitsikud taga jms.
    mu emal on samasugune auto - 3a vana vist? see konkreetne auto on küll juba täissaan. talvel külmaga tagumised uksed lahti ei käi - nagu ferrari. ema palus ükskord esitule pirni ära vahetada - no ei saanud mina sellega hakkama. tuli välja, et keegi tuttavates froggy omanikest polnud sellega hakkama saanud ja selle jaoks tuleb sõita esindusse ja maksta 25.- teenustasu.

  15. #115

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Nojah. Peab ka Pärnusse tegema, aga ma obv plekin rohkem. Ma roheline alles. :-[ :D
    võta mõni kaugem nurgake, põlva, tapa vms. pärnu/2= põlva.

  16. #116
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    mu emal on samasugune auto - 3a vana vist? see konkreetne auto on küll juba täissaan. talvel külmaga tagumised uksed lahti ei käi - nagu ferrari. ema palus ükskord esitule pirni ära vahetada - no ei saanud mina sellega hakkama. tuli välja, et keegi tuttavates froggy omanikest polnud sellega hakkama saanud ja selle jaoks tuleb sõita esindusse ja maksta 25.- teenustasu.
    nyyd tean, mis eest ootab :)
    a noh esituli läks ka mul vahepeal. mingi autopesula vend vahetas ära. esindusse nyyd küll sõitma sellepärast ei hakka.
    mul see talv uksed käisid korralikult. liiga uus ka veel :)

  17. #117

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    mul bemmil j2id talvel uksed kinni .. tra k2isin pesulas .. ahvid ei kuivatanud korralikult, järgmine päev insta kylmunud kõik

  18. #118
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mul bemmil j2id talvel uksed kinni .. tra k2isin pesulas .. ahvid ei kuivatanud korralikult, järgmine päev insta kylmunud kõik
    Keegi ei kuivatagi sul tihendeid korralikult ära. Kui garaaži pole, siis pead ise üle käima need. Standard.

  19. #119

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Nojah. Peab ka Pärnusse tegema, aga ma obv plekin rohkem. Ma roheline alles. :-[ :D
    Mul elab terve suguvõsa veel Antslas, kui kindlustuse tegemiseks läheb :D

  20. #120

    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Ma täoselt enam ei mäleta kus aga kuskil üürikorteris peaks paartuhat autot arvel olema :D

Lehekülg 6, kokku 11 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES