Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 131
  1. #81
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Selle asemel,et teemat vahetada ning mind sõimata ja mõnitada minu vanade postituste pärast,võiksid parem selgitada,mis minu postitustes pokkeri kohta imelikku oli?
    nii kaua kuni sa usud igasugustesse õnnenumbritesse ja jumal teab millesse jääb sinu nägemus igasugustest strateegilistest ja matemaatilistest mängudest (sh. pokker) vigaseks. kõikidest sinu postitustest kumab läbi vale arusaam pokkerist. kas või see, et kui inimesed mängivad ainult monstereid, siis nad ei ole fishid või on automaatselt head mängijad. kui inimesed foldivad palju, siis on ka selle pealt võimalik teenida (uskumatu küll, aga kogu kasum ei tule alati purjus 100 VPIP mängijate pealt).

  2. #82
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Miks keegi peaks tahtma sulle peksa anda? Väga valesti oled asjast aru saanud!
    Miks te siis mind kogu aeg sõimate leveldajaks,trolliks jms?? Kui te nii arvate,siis on kindlasti päris mitmeid,kes minu peale "hammast ihuvad".Aga veelkord,ma ei ole mingi leveldaja ega troll.Enda arust olen küsinud täiesti arukaid küsimusi.Aga paljud vastused on olnud väga erinevad,umbusklikud,teemast kõrvalekalduvad,solvavad,mõnitavad ja segadusttekitavad.Kui midagi küsinud olen,siis adekvaatset vastust tihti saanud ei ole.Olete hoopis hakanud mind mõnitama,selle asemel,et selgitada,mis minu jutus nii rumalat ja naljakat on? Pealegi sa ei ole minu eelmisele küsimusele vastanud.

    30-40 korda?? Miks mu bankroll peaks olema 30-40 korda suurem sellest summast,millega ma lauda lähen.see on ju tohutult väiksem summa,kui terve bankroll.Nii ju kasum kiiresti ei tule.Pealegi ma mängin tavaliselt ainult ühes lauas korraga.Kui ma mängin fishises lauas ja mängin hästi,kas siis 3-4 korda ei piisa? 10 korda on kindlasti täiesti piisav.

    Ütleme,et mul oleks 600 Eurot.Kas ma siis 50 Euroga ei tohigi lauda minna? Miks küll?? Aga 20 Euroga tohiksin lauda minna?

  3. #83
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Cmon üks fish avaldab oma mõttemaailma ja te ei usu, et selline inimene on olemas ? Ise mängite päevast päeva sellistega ju.
    No offence Wolfrek, pane täiega edasi!


    Kui midagi küsinud olen,siis adekvaatset vastust tihti saanud ei ole.Olete hoopis hakanud mind mõnitama,selle asemel,et selgitada,mis minu jutus nii rumalat ja naljakat on?
    I hear ya. Suht nõme imo ka kui keegi heas usus küsib fishise küsimuse ja kohalikud nl25 rexid hakkavad gifidega pommitama, selle asemel et aidata või vait olla. Eeldades, et sa ei levelda (pole kursis su ruletiteemadega vms).
    Viimati muudetud virukunn poolt : 14.01.13 at 15:14

  4. #84

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Ei sa oled kindlasti muidu tore sell, aga pokkerist/hasartmängudest/statistikast on sul lihtsalt halb arusaam ja mõnele tekitad tilti siin.

  5. #85
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    nii kaua kuni sa usud igasugustesse õnnenumbritesse ja jumal teab millesse jääb sinu nägemus igasugustest strateegilistest ja matemaatilistest mängudest (sh. pokker) vigaseks. kõikidest sinu postitustest kumab läbi vale arusaam pokkerist. kas või see, et kui inimesed mängivad ainult monstereid, siis nad ei ole fishid või on automaatselt head mängijad. kui inimesed foldivad palju, siis on ka selle pealt võimalik teenida (uskumatu küll, aga kogu kasum ei tule alati purjus 100 VPIP mängijate pealt).
    Mis see õnnenumbri värk pokkerisse puutub?? Ja mingeid abiprogramme ma pokkeri juures samuti ei kasuta.Matemaatikas tugev ei ole.Mängin nii,kuidas õigem tundub.Sinu jutt on segadusttekitav.Seda sellepärast,et see on vastuolus ühe minu endise klassikaaslase ja sõbra jutuga,kes on hea pokkerimängija.Ta loeb palju õppematerjale pokkerist ja on suhelnud välismaise professionaalse pokkerimängijaga.Samuti on tal kasutaja siin foorumis(kasutajanime kahjuks ei mäleta).

    Mitu aastat tagasi,kui ma Internetis tõsisemalt soovisin mängima hakata,aitas ta mul saada Full Tilti 50$ mingi küsitluse täitmise eest.Samuti jagas ta mulle häid õpetussõnu,kuidas pokkerit mängida.Mängisin natukene tema nähes ja ta õpetas.Valisin kõige madalamal panusel paar fishisemat lauda.Minu senine mängustiil oli selline,et mängisin natukene rohkem käsi,kui oleks tohtinud ja callisin(limpisin) palju.Ta ütles,et peaksin 9-10 lauas ainult tugevaid kaarte(AK,10-AA) mängima.Samuti ütles ta,et callida ei tohi kunagi.Ta ütles,et head mängijad ei calli kunagi vaid alati foldivad või tõstavad üle.Ta ütles,et see välismaa professionaalne pokkerimängija,kellega ta suhtles,ei calli kunagi(ainult fold või raise). Mulle tundub see praeguseni täiesti kummaline,et keegi täielikult sellise reegli järgi mängib.Ma ei ole seda reeglit alati järginud,kuna minu arust fold või raise ei ole kõige paremad käigud igas olukorras ja iga vastase vastu.Mõnikord on kasulikum checkida.Või arvate teisiti?

    Sõber alustas mängimist madalatest panustest ja mängis tavaliselt päev läbi.Olevat mänginud ennast 2 kuuga 3000 EUR peale.Tundub vähe,arvestades seda,et ta päevad läbi mängis.Minul läks Full Tilt`is halvasti.Mängisin seal 50$ paari päevaga madalates laudades maha.Ei ütleks,et Full Tilt eriti fishine oli.Triobet`ga võrreldes küll mitte.Loomulikult liikus sõber järk-järgult kõrgemate panuste juurde,kui bankroll suurenes.Aga ta järgis bankrolli.Ütles,et summa,millega lauda minna,ei tohiks olla rohkem,kui 10% bankrollist.Ei saa hästi aru,miks ainult 10%.Aga noh,arvestades Super Moderaatori juttu,et lauda ei tohiks minna rohkem,kui 3% bankrollist,siis on 10% ikka tunduvalt normaalsem.Ise arvan,et 20% bankrollist võib küll fishisesse lauda mängima minna.

    Niisiis,selle jutu kokkuvõtteks: Kas valetate teie või valetas sõber,kuidas pokkerit hästi mängitakse.Kas te nõustute või ei nõustu sellega,mida ta mulle õpetas? Ma isegi ei oska seisukohta praegu võtta,kellel siis õigus.
    Viimati muudetud Wolferk poolt : 20.03.13 at 19:56

  6. #86
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Väga fishisesse lauda võib ka kohe 50% rolli sisse panna rahulikult!

  7. #87
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Wolf. Tee endale std deviation selgeks ja siis katsu mõista, et kui Sul on korraga 20% lauas ja Sa mängid 5 lauda siis Sa võid 1 minutiga nullis olla, ilma, et Sa midagi väga valesti teeks.

  8. #88
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Väga fishisesse lauda võib ka kohe 50% rolli sisse panna rahulikult!
    +1.
    Ise kasutan 40% poliitikat. Kui 2 buyini ära kaotan(mida väga fishises lauas peaaegu kunagi ei juhtu), siis 10% rollist läheb rullis õnnenumbrile ja saan algrolli tagasi(natukene rohkem isegi).

    Ise olen ka väga palju lugenud artikleid ning vaadanud videosid. Seega oskan sulle kindlalt öelda, et ÄRA KUNAGI CALLI. Sinu sõber Tõnu on väga tark ning jutt "raise/fold" on ainult ning ainult tõsi!

    Edu sulle!

    ( Click to show/hide )

  9. #89

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Wolferk, kuidas sul keskharidusega lood on? Ma kuulsin, et see pidi väga vajalik olema. Saad hakata firmajuhiks tulevikus ja pangalt laenu võtta.
    ( Click to show/hide )

  10. #90
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    30-40 korda?? Miks mu bankroll peaks olema 30-40 korda suurem sellest summast,millega ma lauda lähen.see on ju tohutult väiksem summa,kui terve bankroll.Nii ju kasum kiiresti ei tule.Pealegi ma mängin tavaliselt ainult ühes lauas korraga.Kui ma mängin fishises lauas ja mängin hästi,kas siis 3-4 korda ei piisa? 10 korda on kindlasti täiesti piisav.

    Ütleme,et mul oleks 600 Eurot.Kas ma siis 50 Euroga ei tohigi lauda minna? Miks küll?? Aga 20 Euroga tohiksin lauda minna?
    "Uppuja päästmine on uppuja enda asi" ja "Iga sant peab ise hakkama saama". Oled sellest midagi kuulnud?
    Muide, siin foorumis on väga palju õppematerjali. Peaksid õppematerjalide alafoorumis veidi aega veetma.
    Seal ka bankrollist üks hea teema, sõber ranka kirjutas.
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...hade-haldamine

  11. #91
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    las poiss õpib. Ma soovitaks esimese asjana ette võtta ranka tabeli. Teine koht kust infot saad on sama kust said full tilti 50$.
    Tee selgeks miks on korralik bankrollmanagement vajalik. Katsu mõista, et fishid on mängijad kelle mängus on ilmselged lekked. See kui sa ei näe 20/15 stattidega mängijal ühtegi leket on juba sinu viga. Näitena toodud mängustiil võib olla fishine, kuid samas võib ka täitsa soliidselt võitev mängija olla. Iga leke mis vastastelt leiad on sinu relv. Iseasi kas sa selle lekke vastu ka kasumliku liigutuse välja suudad mõelda. Siit ka järeldus, et me kõik oleme omamoodi fishid, sest kõik me teeme vigu. Kes rohkem kes vähem. Sinu ülesanne on need vead leida ja õppida neid ära kasutama enda huvides.

  12. #92

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Väga fishisesse lauda võib ka kohe 50% rolli sisse panna rahulikult!
    Kui vahepeal vihaga suuremasse limiiti minna kaotusi tagasi võitma, siis võib ka 60%

  13. #93

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Sinu sõber, kes mängib pokerstarsis avg stake 2.18€ turniire valetas sulle. Kõiges.

  14. #94
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Jup strateegia teemad lahti ja oma praegused teadmised uninstalli mälust.
    Ranka artikkel bankroll managmentist superb ja variatsioonist peaks ka midagi olema?

  15. #95
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    "Uppuja päästmine on uppuja enda asi" ja "Iga sant peab ise hakkama saama". Oled sellest midagi kuulnud?
    Muide, siin foorumis on väga palju õppematerjali. Peaksid õppematerjalide alafoorumis veidi aega veetma.
    Seal ka bankrollist üks hea teema, sõber ranka kirjutas.
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...hade-haldamine
    Olen ikka kuulnud neid isekaid ütlemisi.

    Tänud õppematerjali eest! Lugesin mitu peatükki läbi.Päris hea lugemine,aga selle bankrolli asjaga täielikult nõus ei ole.Aga eks see ole igaühe enda asi,kui kiiresti bankrolli kasvatada soovib ja kui palju või vähe riske võtab.Muide,kas siin foorumis selle kohta kah detailne õppematerjal on,milliseid mängijaid nimetatakse donkideks ja milliseid fishideks ja milliseid nittideks? Põhimõttelt muidugi tean,millised need mängijate tüübid on,aga ehk on selle kohta midagi täpsemat,et kus on täpsed piirid jms? Ja kui kõrge peab minimaalselt olema laua keskmine pot,et lauda võib nimetada fishiseks ja kui kõrge peab see minimaalselt olema,et lauda võib nimetada rämedalt fishiseks?
    Viimati muudetud Wolferk poolt : 14.01.13 at 19:26

  16. #96
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Sinu sõber, kes mängib pokerstarsis avg stake 2.18€ turniire valetas sulle. Kõiges.
    Tead teda või?

  17. #97

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Siuke leht
    http://www.tournamentterminator.com/...ing-opponents/
    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Olen ikka kuulnud neid isekaid ütlemisi.

    Tänud õppematerjali eest! Lugesin mitu peatükki läbi.Päris hea lugemine,aga selle bankrolli asjaga täielikult nõus ei ole.Aga eks see ole igaühe enda asi,kui kiiresti bankrolli kasvatada soovib ja kui palju või vähe riske võtab.Muide,kas siin foorumis selle kohta kah detailne õppematerjal on,milliseid mängijaid nimetatakse donkideks ja milliseid fishideks ja milliseid nittideks? Põhimõttelt muidugi tean,millised need mängijate tüübid on,aga ehk on selle kohta midagi täpsemat,et kus on täpsed piirid jms? Ja kui kõrge peab minimaalselt olema laua keskmine pot,et lauda võib nimetada fishiseks ja kui kõrge peab see minimaalselt olema,et lauda võib nimetada rämedalt fishiseks?

  18. #98

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Wolferk, sina või? Härra oli igatahes hoos.

    Poker Stars $0.08/$0.16 No Limit Hold'em - 2 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $16.64
    priit13116 (BTN/SB): $15.07

    Pre Flop: ($0.24) Hero is BB with J T
    priit13116 raises to $0.48, Hero raises to $1.50, priit13116 calls $1.02

    Flop: ($3.00) J Q K (2 players)
    Hero bets $1.70, priit13116 calls $1.70

    Turn: ($6.40) A (2 players)
    Hero checks, priit13116 bets $1.76, Hero raises to $5, priit13116 calls $3.24

    River: ($16.40) K (2 players)
    Hero bets $8.44 all in, priit13116 calls $6.87 all in

    Final Pot: $30.14
    Hero shows J T (a straight, Ten to Ace)
    priit13116 shows A 6 (two pair, Aces and Kings)
    Hero wins $29.64
    (Rake: $0.50)

  19. #99
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Ei kommentaari, veits vale käsi mida postitada.

  20. #100
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Seda kas laud on hea ja tasemelt halb ei vaadata praktiliselt kunagi keskmise poti suuruse järgi vaid selle järgi palju mängijaid siseneb lauda preflop passiivselt raha sisse pannes. Või üleliia agresiivselt hoopis.

    Küsiks sult ühe lihtsa küsimuse wolfrek. Kui NL10 lauas istub 2 eeldatvasti fishi. Sinu ainus read on see, et nad on imeliku stackiga ja kasutaja nimi on fishine N: ranka666666 stack 7.45$ ja olgerplät1275 stack 8.90$ ja nad istuvad järjest. Kuhu istud sina, ehk kas Fishidest vasakule või paremale?
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 14.01.13 at 20:55

Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES