Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 21
  1. #1

    Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Võtame näiteks full ringi käte postitamse alafoorumi. Keegi nl10-st postitab ühe käe ja nt 10 teist nl10 mängijat kirjutad mis nemad seal teinud oleksid ja mis nende arvates valesti on. Arvamusi tuleb ühest äärest teise ja tihtipeale ei ole kõik soovitused ka alati kõige paremad ja läheb asi segasemaks kui ta enne oli seega pakun välja, et valitaks nt üks või kaks inimest kes stabiilselt beadivad nl50+ või nl100+ ja need inimesed siis vastavad igale teemale ja kirjutavad, mis nemad oleksid antud käes teinud ja mis on valesti. Peale seda ilmub topicu lõppu ka siis nt lause evaluated by kasutjanimi(eesti keeles siis hinnatud blabla poolt vms)

    Point siis selles, et ega need 2 nö hindajat ei ole mingid jumalad, vestlused ja vaidlused on alati oodatud, aga igale käele antakse kõrgemal tasemel mängu beativa mängija hinnang ja nii võib iga topiku tegija alati kindel olla, et ta saab vastuse ja mitte niisama vastuse vaid üldjuhul õige vastuse, sest vastus tuleb tugevama mängija poolt.

    Loodan, et ei tulnud väga segane jutt ja idee ise on ammu kasutusel sihukeses kohas nagu pokerstrategy.com.


  2. #2

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    kes neile palka maksab selle eest?

  3. #3

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Lihtsalt "Aitäh!" eest ei tee keegi midagi. Aga idee oleks iseenesest väga hea :)

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Keegi sulle praegu maksab palka, krayzie? Oled ju mode ja puha.


    Ning mis puutub sellesse, et valida välja 1-2 inimest, kelle järgi kogu
    foorum hakkab oma mängu kujundama. See plaan haiseb. Igal poisil
    oma stiil, igal vastajal oma mäng, iga mängur oma imagega jne nii et
    sageli võibki olla mitu erinevat vastust õiged. So lets see them all.


    Minu kaks senti,



    L.

  5. #5

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    ei maksagi keegi, Ranka lubas küpsist anda ainult. Hetkel pole seda ka saanud.

    Mõte et ma pean kohustuslikus korras kellegi brainfarti oma peas läbi konverteerima ja arvamuse andma....mul pole lihtsalt aega, tahtmist ega energiat selle jaoks. ja vastuseid nagu "raise flop", "fold turn", või "c/c river" pole ka mõtet hakata loopima, need ei aita tegelikult kedagi kui mängija ei saa aru miks just see käik teistest parem või halvem on.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Keegi sulle praegu maksab palka, krayzie? Oled ju mode ja puha.


    Ning mis puutub sellesse, et valida välja 1-2 inimest, kelle järgi kogu
    foorum hakkab oma mängu kujundama. See plaan haiseb. Igal poisil
    oma stiil, igal vastajal oma mäng, iga mängur oma imagega jne nii et
    sageli võibki olla mitu erinevat vastust õiged. So lets see them all.


    Minu kaks senti,



    L.
    Sellepärast ei pea ka krayzie mitte midagi postitama või vastama, kuna talle palka ei maksta! Kui aga on näiteks 2 vastajat, kes peavad postitama, siis keegi ei tee seda tasuta! Kui raha numbrit sees ei ole, siis aitäh peale töötab süsteem 2 päeva, peale seda jätkame samas vaimus.

    Teiseks kui isegi maksaks palka, siis need vastajad peaksid olema tohutult head, et ALATI head ja õiget nõu anda aga kardan, et maailmas ei ole ühtegi sellist mängijat. Seega, mida rohkem on erinevaid vastuseid, seda suurem on tõenäosus, et käsi "lahendatakse" ära õigesti ehk tehakse kõige korrektsem käik.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Yea, ma rääkisin sama juttu ju, et mida rohkem vastajaid, seda toredam.

  8. #8

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Ma polegi välja pakkunud, et teised vastata ei saaks ja pokker on küll juba jah selline mäng, et nn "õiget" vastust pole, küll aga on kuhjaga valesid vastuseid, sest mille kuradi pärast siis üle 80% mängijaid on kaotavad.

    Ja mis sellesse palgasse puudub, võib olla leiduks neid, kes oleks ka niisama nõus aitama, aga samas vb ka mitte.

    Edit: miks te arvate, et kui keegi paneb korralikku kommentaari mingi käe kohta, et siis kohe kogu foorum hakkab niimoodi mängima? Kaugeltki mitte, pokkeris on ikkagi omajagu erinevaid olukordi ja mingist paari käe postitamisest ei muutu kellegi mäng oluliselt paremaks, tööd tuleb ikka kõvasti rohkem teha. Põhiline oleks ikkagi see, et kellegi oskajama kommentaar paneb olukorra üle hoopis teisiti mõtlema ja niimoodi mäng arenebki.

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    No üldiselt iga käe all võtavad ka sõna need inimesed kes biidivad kõrgeid leveleid. Sa võid ju kuulda võtta ainult nende ütlusi ja teiste arvamust õlle kõrvale lugeda.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    Ma polegi välja pakkunud, et teised vastata ei saaks ja pokker on küll juba jah selline mäng, et nn "õiget" vastust pole, küll aga on kuhjaga valesid vastuseid, sest mille kuradi pärast siis üle 80% mängijaid on kaotavad.

    Ja mis sellesse palgasse puudub, võib olla leiduks neid, kes oleks ka niisama nõus aitama, aga samas vb ka mitte.

    Edit: miks te arvate, et kui keegi paneb korralikku kommentaari mingi käe kohta, et siis kohe kogu foorum hakkab niimoodi mängima? Kaugeltki mitte, pokkeris on ikkagi omajagu erinevaid olukordi ja mingist paari käe postitamisest ei muutu kellegi mäng oluliselt paremaks, tööd tuleb ikka kõvasti rohkem teha. Põhiline oleks ikkagi see, et kellegi oskajama kommentaar paneb olukorra üle hoopis teisiti mõtlema ja niimoodi mäng arenebki.
    Kui sa arvad, et head mängijad annavad paremat nõu, kui halvad mängijad, siis sa eksid. Samuti praktikas võib mängija olla kaotav, foorumis võib "crushida" käe analüüsi põhjal -- sest lauas pead tegema otsused tegema sekunditega, foorumis võid kulutada käe analüüsile tunde ning see oleneb täiesti inimeste isikuomadustest, kus ta on parem.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Tahtsin veel lisada seda, et iga konkreetse käe analüüsil tulenev kõige õigem vastus ei pruugi praktikas tolle käe puhul olla kõige õigem vastus, sest alati ei anta täit informatsiooni.

    Näiteks, Te annate informatsiooni, et vastane on täis donk, Teil on käes aabitsad, flop on 45K, vastane check-raiseb. Enamuste vastus on, et mine all-in, kuna vastane on donk. Aga Te unustasite mainida, et üle 100,000 käe vastase AF on 0.5 ehk me oleme peaaegu 100% ajast beat siin.

    Seega long runnis anti kõige halvemat informatsiooni, kuna Te unustasite kriitlise informatsiooni postitamta. Aga sellest ei ole ka hullu ja see ei tähenda, et käte positamine ja ka analüüs on mõttetu. Ei ole, vaid käte positamise ja analüüsiga arendata oma mõttemaailma ja leiate vigu oma mõtteprotsessis. Kui Te käitusite samamoodi (ütleme, et Te teadiste, et ta on donk aga tema agresiivusest ei teadnud midagi -- sõbra halvasti seadistatud HEM'iga mängite), et callisite põhjendusega, et vastane on donk. Siis on asi OK aga kui Te callisite, et ranka ütles nii või sa nägid, et high stakes pokkeris ka keegi tegi nii, siis Teie mõtteprotsess on vale.

    Seega käe postitamisel kui ka analüüsi vastamisel tuleks anda võimalikult täpne informatsioon, eeldatavalt võimalikult lühidalt, et lugejatel ei hakkaks igav (ma ei viitsi romaane ees lugeda). Maakeeli - anda nii palju vähe infot kui võimalik ja nii palju, kui vajalik. Samuti kirjeldada oma mõtteprotsessi käe juures.

    Näited headest kätest:
    http://forumserver.twoplustwo.com/96...el-oop-178890/
    http://forumserver.twoplustwo.com/96...anyway-359426/

    Üldiselt SABR42 kommentaarid ja postitatud käed on nuts - käte puhul selgitused on väga lühikesed, täpsed ja konkreetsed, samuti küsimus välja toodud korrektselt. Kommentaaride puhul samuti - ei ole pikka jura vaid öeldud, mis teha ja miks, kus ei ole põhjust välja toodud, siis tõenäoliselt on ülistandard mänguga.

  12. #12

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Minuarust kõige parem on, et nende käte puhul tekib arutlus erinevate stiilidega mängijate vahel. Arenevad kõik arutlejad ning kui algne käe postitaja lõpuks loeb kõik erinevad vaated läbi, siis mõtlev inimene peaks ise oskama sealt omad järeldused teha ning need, kes oskavad, need jõuavadki kaugele.

    Pokkeris ei saa tippu jõuda tabeleid pähe õppides ja raamatute järgi mängides.

  13. #13
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Minuarust kõige parem on, et nende käte puhul tekib arutlus erinevate stiilidega mängijate vahel. Arenevad kõik arutlejad ning kui algne käe postitaja lõpuks loeb kõik erinevad vaated läbi, siis mõtlev inimene peaks ise oskama sealt omad järeldused teha ning need, kes oskavad, need jõuavadki kaugele.

    Pokkeris ei saa tippu jõuda tabeleid pähe õppides ja raamatute järgi mängides.
    +1
    Ma tahtsin ka arutelu plussi välja tuua, aga ei viitsin kirjutada kunagi!

  14. #14

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Et ma loen seda foorumit võrlemisi üle nädala või nii, olenevalt tujust, siis äkki ma pole õige inimene inisema, kuid toimunud on üks muutus, millele mõtlesin tähelepanu juhtida ja mis vähemalt mind võrdlemisi kõvasti häirib: nimelt tundub, et tavalistes ja täiesti normaalsetes teemades on kuidagi palju räpsu või läbu või lihtsalt möla. Ma ei taha mingeid konkreetseid näiteid tuua, sest kui kedagi teist samuti härib, siis tõenäoliselt on nad neid postitusi isegi märganud. Ja kui ei häiri, siis pole vahet.

    Mulle meeldis see foorum algusest peale seetõttu, et siit sai leida konkreetset ja selget juttu ning abi. Nüüd leiab muidugi ka, kuid selle kõrval on tekkinud postitused, mis on suunatud lihtsalt (vaimuvaesele) vaimutsemisele. Nüüdne muutus on osalt tingitud foorumi kasvamisega ja inimeste harjumisega, kuid kui on olemas mölanurk, siis oma kõrvalised ja teemavälised märkused võiks tegelikult sinna koondada või hoopis enda teada hoida. Või võiks moderaatorid rohkem kustutada, et normaalseid teemasid õiges fookuses hoida.

    Ehk: suure arvu postituste kogumine ja nime alla vahva uue tiitli saamine võib küll väga lahe olla, kuid sisu peaks olulisem olema.

  15. #15

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Nii ta on, aga minuarust on sellised postitused siiski läbuteemades ja kasutajate päevikuteemades. Asjalikes teemades on üldjuhul asjakohane jutt.

  16. #16

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Nii ta on, aga minuarust on sellised postitused siiski läbuteemades ja kasutajate päevikuteemades. Asjalikes teemades on üldjuhul asjakohane jutt.
    See päevikuteema on õige märkus ja mind näiteks häiriks, kui mingid suvalised töllid seal hullama või lihtsalt ideeta targutama hakkaks. Kuid enam häirib selline üleolev tarkus, kui keegi esitab tõesti mõne ehk veidi ootamatu küsimuse või on kätt kehvasti mänginud.

    Näiteks: kas ma peaksin ässadega pre flop ikka all-in minema, sest ma olen mitu korda niimoodi kaotanud? Võin võtta kihlvedusid, et selles teemas oleks vähemalt viis täiesti hiilgavat nalja. Okei, küsimus pole just kõige targem, kuid miks ei või normaalselt vastata ja peab enda tarkusega vaimutsema hakkama. Seda enam, et foorumi algidee oli minu mäletamist mööda üksteise abistamine. Sellise üleoleva liini jätkudes ei tule lõpuks enam neid abiküsimusi, sest kes ikka tahaks, et neile näkku naerdaks. Ja sellest kaotavad mõlemad osapooled.

    Rant over, hakkan imelist päeva nautima.

  17. #17

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Sa pole ainus, kes nii arvab...

  18. #18

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Ega muud teha polegi, kui rohkem asjalike postitusi teha, siis kaob see läbu sinna vahele ära.

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Ei hakka ametlikku foorumi vastust veel andma, sest pole kõige paremas seisundis aga selle kommentaari tahan öelda, et foorumi juhtiv personal on seda teemat näinut ning probleemist teadlik. Vastuse annan mõne päeva pärast.

  20. #20

    Re: Ettepanek strateegia foorumi arendamiseks

    Kas foorumi peatsesse oleks võimalik mõnele nupule või lingile anda funktsioon, mis suunaks www.pokkeriprod.com pealehele?
    Võimalik, et selline funktsioon on juba olemas, aga mina ei märganud.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES