Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 11 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 210
  1. #41

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    muruntau
    Ma arvan, et su näide töötab paremini teistel elualadel, kus varasemalt omandatud know-how annab sulle rohkem finantsilist ja emotsionaalset stabiilsust. Küllalt on näiteid, kuidas mingil hetkel taevapiiri katsuvad pokkerimängijad on aasta hiljem rb prod madalatel limiitidel, sest kuskil on käinud "klõks" läbi. Sellisel juhul oleks üsna hea variant, kui hiilgeaegadel oleks soetatud vähemalt eluase, kus siis saaks kiirnuudlite kõrvale dom perignoni asemel martini astit rüübata.

    Ma nüüd ei ütle, et sellist läbipõlemist muudes valdkondades ei juhtu, kuid ma olen üsna kindel (toetumata faktidele), et pokkeris esineb rohkem - eeldusel, et mõlemad biidivad mõlemas valdkonnas ühtemoodi.

    Nagu ma varasemalt ka ütlesin, et absoluutselt nõus selle puhtmajandusliku aspektiga, kuid pelgalt sellele oma elu üles ehitada on ka vale.emotsionaalne ja hingeline rahulolu väljaostetud koduaseme tõttu on rohkem väärt kui potensiaalne "10-15%" ning üürikorteris elamine. Lisaks - sa ei pea ju seda eluaset ostma viimase raha eest, jääb piisavalt alles, et oma ROI-d suurendada ja "limiitides ülesse liikuda".

    fakt on see, et vähesed siinsed foorumiliikmed biidivad elu nii, et suudavad/suudaksid tagada endale 10-15% roi lets say 300-400k eur portfelliga väljaspool pokkerit, seega no point seda raha ka sukasääres hoida. Kinnisvara oma samamoodi investeering, mida halvemal ajal saad realiseerida.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 31.12.12 at 03:13

  2. #42

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Karupoeg, sa tood enda jutus näiteks andu või ruditurbo, kes saaks 1-3 aastaga korteri osturaha kokku lükata ja siis laiendad seda kogu pokkerikommuunile, et koguge raha kokku ja alles siis ostke. Kõigil paraku see nii kiirelt võimalik ei ole, ometi võivad nad olla võimelised €500/kuu laenumakset teenindama palju paremini, kui nt €1200 neto teeniv isik. Kas nt aastas €2-3k/kuu teeniv pokkerimängija ei võigi unistada enda korterist?

    Samas su point on õige, et pokkerimängijatega on seotud oluliselt suurem risk, kui palgatöö puhul. On vähe neid, kes on suutnud €3k/kuu (või kõrgemat) teenistust hoida aasta keskmisena viie aasta vältel. Kaadrivoolavus (kuigi see pole siin nii hea mõiste) on päris suur.

    Endal ongi plaan proovida enda teenistust veelgi tõsta ja mitte üle 50% viimase 6 kuu keskmisest teenistusest kulutada. Plaan on seda protsenti ka alandada teenistuse tõustes obv. Annab säästa vägagi hästi.

  3. #43

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Õigus sul on, aga. Tegelikult minu mõte saigi alguse ju sellest, et kui on võimalus maksta välja, siis miks mitte seda ka teha. Eeldusel, et jääb alles ka piisavalt rolli (olgu see siis pokkeris, investeerimises või äris). Loomulikult ma ei mõtle, et 1000 € sissetulekuga pokkeripro (või keegi teine) peaks koguma ja ostma välja, tal ei ole ja ei saagi tekkida selleks ressursse. Kogu jutt oli siiski eeldusel on a) on võimalik lühikese ajaga teenida vastav summa b) on juba olemas piisavalt.

    Pangalaen on minu ja 95% elanikkonnast ainuke võimalus enda kodu saada, seega absoluutselt ei devalveeri seda ideed.

    Kuid "lont" eespool mainis, et kui raha on, siis ei ole tark seda panna ühe ostu alla, vaid panna" raha - raha" teenima.

    Ning selle ideega ma ei ole kodusoetamise seisukohast nõus. Majanduslikult võite/võib oma numbreid tõesti nii kokku lüüa, kuid need protsendid ei arvesta absoluutselt teisi muutujaid. See jutt lihtsalt ei päädi, sest 95% inimestest ei ole ega tule ka ideid, kuidas biitida long term 10-15% outside pokker.

    aga end of the day on see iga inimese enda valikute küsimus. võibolla olen ma ise n.ö. veidi maavillane ja konservatiivne vend, et pean kodu n.ö. tähtsamaks kui puht-majanduslikult ratsionaalsed teooriad.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 31.12.12 at 04:01

  4. #44
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Ma arvan, et kogu pokkerikommuuni ei saa võrdsustada supernova elite/supernova mängijatele vanuses 21-25

  5. #45

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    ?

  6. #46
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Kõik jutt on väga kena, kuid nüüd kuluks veidi otsesemad nõuanded marjaks ära. Nimelt plaan ka eluaset soetama hakata. Aastate jooksul olen teinud väga palju kandeid pokkerisaitide/mb vahet SEBi ja Swedi kontodega. Samuti ka arvestatavate suurustega sularaha sisse-ja väljamaksed (varieerudes €50-€5k ), mingil perioodil päris tihti kuna ei tunne sularahaga end mugavalt. Rohkem siiski välja kui sisse, kuid nii palju kui ma tean, neid ei pidavat see kottima üldse, kas teenid või kaotad pokkeriga longterm - Gamblers gonna gamble. kasiinodes kunagi kaardiga maksnud ei ole vms kõik sularahas. Seega läksin just hiljuti valge inimese tööle, et credible finance historyt genereerida, millega siis pankade jutule saaks minna. Kas oleks mõtekas kolida mingisse kolmandasse panka ja seal uue kontoga puhtalt lehelt alustada, ala Nordea vms? Mis tippe veel, sulgeda teistes pankades kontod, pokkerit mitte mainida obv? Kui nad kontrolliksid ainult 6kuu historyt, siis oleks pohh muidugi, saan 6 kuud ilma kanneteta hakkama küll - dealida sularahas ja mbga. Any thoughts? olen noob @ banking

  7. #47

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Selline küsimus ka, et Moneybookersi väljamaksed lähevad ka pangas musta nimekirja või on neutraalsed?

  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Selline küsimus ka, et Moneybookersi väljamaksed lähevad ka pangas musta nimekirja või on neutraalsed?
    Kas keegi veel on täheldanud tendentsi, et saartel elavad/kolinud inimesed muutuvad paranoiliseks. Siit ka sulle vastus: FBI sind jälitama ei hakka, isegi kui sa seda sügavalt tunned.

  9. #49
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Kui nad kontrolliksid ainult 6kuu historyt, siis oleks pohh muidugi, saan 6 kuud ilma kanneteta hakkama küll - dealida sularahas ja mbga. Any thoughts? olen noob @ banking
    hoia viimased 6 kuud igaks juhuks pokkeriga seotud ülekannetest puhas. Parkis teed sissemaksed obv cashis


    ja minuteada ei saa isegi kohtutäiturid MB kontole ligi olgu sa või ametlikult pankrotis v varad arestitud
    Viimati muudetud privador poolt : 31.12.12 at 10:37

  10. #50
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Välismaa pangaväljavõtted praegusel masuajal ei kõlba ? Boomi ajal (2007?) mul sõber võttis oma UK väljavõtted kaenlasse ja jalutas swedi, sealt öeldi pmst et võta palju tahad. Ta muidugi tegi osa objekte mustalt ja need olid päris rämedad summad, mis sealt vahel läbi käisid. Ses mõttes, et pole ju probleem kusagil Rootsis omale konto teha ja sinna sissemakseid, kus seletuses wages, salary vms.

  11. #51

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Kindlasti on parem kui hoiad selle 6 kuud suht puhtana, aga tegelikult on see kasiinodes maksmine ja muu säärane väga üle tähtsustatud. Reaalsuses vaadatakse esimesena sinu sissetulekut ja sinu kohustusi kui siin annab programm rohelise tule siis muu ei huvita, samas siit puhtana saab läbi väga vähe inimesi. Edasi tulevad tagatised, sinu varasem krediidikäitumine, seotus ettevõtetega, VALDKOND kus sa oled ametlikult tööl (ehitus, kasiino jne töövaldkonnanad on suht kõrgendatud tähelepanu all) ja kui sa peale umbes 8-da aspekti kaalumist oled ikka nö väga piiri peal, et kas anda laenu v mitte, siis vaadatakse sinu riskantseid tarbimiseharjumisi.

    Mis puudutab laekumisi MB-st või kust iganes mujalt, KUI pank tahab teada mis need on, siis ta ei hakka sealt järele pärima vaid küsib sinult. Kui sa ei suuda seda seletada või tuua küsitud väljavõtteid selle kohta mille eest see raha tekkis või keeldud viisakalt aru andmast võid kindel olla, et pank viisakalt keeldub sulle laenu andmast.

  12. #52

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Lont, siuke küsimus, et kui flexible need summad on suhestudes selle swedbanki kalkulaatoriga? ehk kui palju n.ö. mänguruumi on? nt. mina oma sissetulekuga saaks kalkulaatori järgi max 380 kuus võtta. Üle 20 aasta võtta ei soovi, seega saaksin võtta max 65k korteri. Sellist aga ei soovi, silma jäävad 85-90k korterid. Kas on üldse sellist võimalust või pean üürikas näppu imema ja palgatõusu ootama?

    Ideepoolest ei ole ju raskusi kallima korteri tasumisel, sest ülalpidajaid on ikkagi kaks, kuid noore inimesena ei tundu eriti hea plaan naisega kahasse 20 aastase laenu võtmine.

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Niih.. kui keegi siin unistab, et saab pangast laenu kui stabiilselt kuus või kaksteist kuud pokkerist raha välja kandnud, siis unustage ära, pokkerimängija ei saa laenu, pokkerit ei loeta sissetulekuks. Selline skeemitamine ka ei sobi, et kannad ühelt arvelt teisele, laenu andev pank tahab selle konto väljavõtet kuhu palk/sissetulek laekuvad.

    Igasugused kasiinodega või pokkeriga seotud kanded vähendavad panga jaoks sinu usaldusväärsust, tuttavale öeldi liisingupakkumisele ei kuna ta oli triobeti mõned korrad 10€ sissemakseid teinud. Ei aidanud seletamine, et on odavam reede õhtuti 6-pack võtta ja 10€ micros laiaks lüüa kui telleril käia oma boyfriendiga kinos.. Sama asi on kui su kontoväljavõttelt paistavad parki vms kasiino maksed välja.. väga tundlik teema pankade juures.

    Mis puutub ametliku palga sebimisse.. no siis sõltub kõik sellest kui suur su palk on.. ja millised kohustused sul veel on.. mingi 1keurise netopalga puhul ei tohi igakuised finantskohustused su sissetulekust üle 30% olla, mingi 2k+ puhul on see 40% jne... lisaks liidetakse kokku su kõik kohustused, a la liising, elukoha kulud, ülalpeetavad, krediitkaartide limiidid jne..

    seega pokkerimängijana oled suht perses omadega.. laenu ei saa, pead ikka suhtkoht otse väölja grindima oma elamise...

  14. #54
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Lont, siuke küsimus, et kui flexible need summad on suhestudes selle swedbanki kalkulaatoriga? ehk kui palju n.ö. mänguruumi on? nt. mina oma sissetulekuga saaks kalkulaatori järgi max 380 kuus võtta. Üle 20 aasta võtta ei soovi, seega saaksin võtta max 65k korteri. Sellist aga ei soovi, silma jäävad 85-90k korterid. Kas on üldse sellist võimalust või pean üürikas näppu imema ja palgatõusu ootama?

    Ideepoolest ei ole ju raskusi kallima korteri tasumisel, sest ülalpidajaid on ikkagi kaks, kuid noore inimesena ei tundu eriti hea plaan naisega kahasse 20 aastase laenu võtmine.
    Võta 30 aastane laen, hiljem vormistad ümber 20 aastaseks.
    Samuti võid sa igakuiselt vabatahtlikult ise juurde maksta, nii et vormistatud on 30 aastane, aga praktikas maksad ära 20 aastaga.

  15. #55
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    69

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Sama asi on kui su kontoväljavõttelt paistavad parki vms kasiino maksed välja.. väga tundlik teema pankade juures.
    Kas pangad teavad et "RATIONAL SERVICES" on stars?
    Kas MB/Netelleri jms maksed klassifitseeruvad ka automaatselt gamblimise alla?

    Noob küsimus: kas laenu/liisingu taotlemiseks saab esitada teise panga konto filtreeritud väljavõtte (ainult palga laekumine)?

  16. #56

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Y, N and N.

  17. #57

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Võta 30 aastane laen, hiljem vormistad ümber 20 aastaseks.
    Samuti võid sa igakuiselt vabatahtlikult ise juurde maksta, nii et vormistatud on 30 aastane, aga praktikas maksad ära 20 aastaga.
    tänud! Eks tuleb hakata vaikselt uurima, mis pakkumised on ja kuidas need hammasrattad käivad. Maru nadi väljavaade küll praegu 20 aastat laenuorjuses olla, aga mis sa teed. Tuleb loota, et praegune palk on n.ö. starting salary ja siit saab ainult ülesse (püstloodis). lootust vähemalt on

  18. #58

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Pokkeri PRO ei vajagi pangalaenu
    Pokkeri MÄNGIJA võib vajada pangalaenu

  19. #59
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Kas tõesti tahate väita, et kui ma olen olnud SEB klient nüüdseks 12 aastat, alates 17. eluaastast (tegelt vist 15, aga 10 aastat kindlalt nende klient olnud) laekunud stabiilselt iga kuu summa, mis on kasvanud.

    Võtnud eelnevalt SEBst laenu, mille oma osa olen tagasimaksnud ning mul enam laenukohustust ei ole ning puuduvad mistahes maksehäired, siis ma ei saa mitte mingil tingimusel laenu? Olen viimased 2 aastat ka nn. tööl käinud haigekassa jaoks.

    Kas siis see tähendab, et kas tõesti pank vaatab ainult Sinu kontot, mitte ei tee üleüldist background checki s.h. ka nime - ja isikukontrolli. Kui nii siis tõesti pank kaotaks hea võimaluse teenida, sest pean ennast üheks eeskujulikumaks ja kohusetundlikumaks raha asjades.

    EDIT: ei sooviks seda uskuda, aga ma olen päris kindel, et ma suudaksin omale küll vajadusel laenu välja võidelda.

  20. #60

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    A kuidas sa üldse SEBist laenu oled saanud, gambler? Rage just kirjutas, et gamblerid unistagu edasi pangalaenust.

    Ise tegin ka just paar päeva tagasi Triosse 35€ sissemakse ja kevadel oli plaanis laenu võtta. Praegu on suht FML tunne ikka.

Lehekülg 3, kokku 11 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES