Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 11 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 210
  1. #101

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    jätke naljad, pangal on kindlad juhised kuda laenuandjaga suhelda. Muidu võiks iga mees kägu ajada-eks see ilsmelt ka põhjusega
    Ja ei usu ka seda juttu, et mingi "tutvuse" kaudu saadi laen vms
    mupsiku väljavõtte võltsimsie case-l on jumet:P
    Tean isiklikult inimest, kes sai 150 k eek autoliisingut ilma ametliku sissetulekuta läbi tutvuse panga laenuosakonnas. Käendusi ega tagatist ei olnud. Aasta oli siis muidugi 2007...

  2. #102

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    http://www.epl.ee/news/majandus/spek....d?id=51018170

    Privador, kas sa seda lugu ikka mäletad? Tänapäeval on asi kindlasti keerulisem, kuid omal ajal oli analoogseid juhtumeid kindlasti omajagu.

  3. #103
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Tean isiklikult inimest, kes sai 150 k eek autoliisingut ilma ametliku sissetulekuta läbi tutvuse panga laenuosakonnas. Käendusi ega tagatist ei olnud. Aasta oli siis muidugi 2007...
    Tean samasugust juhtumit, sõber sai päris suure summa kodulaenu, et osta täiesti uus korter, polnud mingit sissetulekut ega midagi, tutvuste kaudu...

  4. #104
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    madis jah

  5. #105
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    madis jah
    Lol, njet.

  6. #106

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas mupsik Vaata postitust
    Ma ei tahaks seda kuidagi uskuda, et SEB saab näiteks ligi kolmanda isiku Swedi kontoga tehtud tehingutele või Sampo näeb su rahade liikumisi Nordeas. Kas sa lont äkki tahaksid natuke rohkem seda teemat valgustada, suhteliselt huvitav...
    See on rahapesu, terrorismi jms tõkestamiseks igati seaduslik. Loomulikult ei ole selliseid õiguseid mingitel telleritel, halduritel jne vaid siiski valitud vastavatel osakonna töötajatel.

    Otsisin netist: https://www.swedbank.ee/static/pdf/p...ta_est_new.pdf
    Siin swedi tüüptingimused, vaata kogu punkti 7, eriti 7.1.4 näiteks, kõik oleme ise sellele alla kirjutanud mis iganes pangas oleme...

  7. #107
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    http://www.elu24.ee/1092550/liis-lem...maga-oma-pesa/
    Huvitav kudias muusikud laenu saavad? keegi pole ju palgatööl v mitte?

  8. #108

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    wow, see punkt 7.1.4 on suhteliselt uskumatu. Oleks arvanud, et ainult emta, korrakaitse ja jõustruktuurid saavad vajadusel (nt kohtu loal) andmetele ligi.

  9. #109
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas lont Vaata postitust
    See on rahapesu, terrorismi jms tõkestamiseks igati seaduslik. Loomulikult ei ole selliseid õiguseid mingitel telleritel, halduritel jne vaid siiski valitud vastavatel osakonna töötajatel.

    Otsisin netist: https://www.swedbank.ee/static/pdf/p...ta_est_new.pdf
    Siin swedi tüüptingimused, vaata kogu punkti 7, eriti 7.1.4 näiteks, kõik oleme ise sellele alla kirjutanud mis iganes pangas oleme...
    Uskumatu tõesti. Ja mida kõike me allkirja andes tegelikult ei tea.

  10. #110
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Sooviks osta 54k korterit pangalaenuga 20a aastaks.
    Sissemakse oleks 20% (11k) ning vahetult enne laenu küsimist cash oudiks 18k panka.
    Lisaks oleks 2 kõrgepalgalist käendajat. (Kuid nad mõlemad on just endile kodulaenud võtnud)

    Kas pank annaks laenu kui mul ei ole kindlat sissetulekut kuid on kolmandik korteri rahast pangas olemas?



    Mis võimalusi oleks veel töötul inimesel kodulaenu saada?
    Viimati muudetud variatsioon poolt : 07.10.13 at 14:43

  11. #111
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Ei saa suht kindlalt. Kui kindlat teenistust pole võid sa näidata ka 1000000 pangaarvet, reeglid on sellised. ma nüüd ei tea mis juhtub siis kui sul keegi tuttav pangaboss-st käsi sees, aga muidu ikka suht loodtusetu. Otsin ise ka tööd, et reaalne palk saada ja laenu võtta

  12. #112

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    lisatagatis ei aita sel juhul?

  13. #113

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    üks võimalus on veel tegelt ka steiki küsida ja pärast seda kerge matk.

  14. #114
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    Sooviks osta 54k korterit pangalaenuga 20a aastaks.
    Sissemakse oleks 20% (11k) ning vahetult enne laenu küsimist cash oudiks 18k panka.
    Lisaks oleks 2 kõrgepalgalist käendajat. (Kuid nad mõlemad on just endile kodulaenud võtnud)

    Kas pank annaks laenu kui mul ei ole kindlat sissetulekut kuid on kolmandik korteri rahast pangas olemas?



    Mis võimalusi oleks veel töötul inimesel kodulaenu saada?
    Niiviisi sulle küll midagi ei anta. Tee teise panka konto. Tee mingi suvaline OÜ, parem kui mõne tuttava või sugulase nimele. Kanna ühest pangast OÜ-sse raha ja siis omakorda OÜ-st teise panka enda kontole. Iga kuu nt. mingi 2-3k. Poole aasta pärast lähed panka ja ütled, et tegeled internetis mingi äriga ja näitad regulaarset sissetulekut, mis on panka laekunud. Isegi kui nad ei pea sind riskantseks kliendiks, on neil vaja blanketile mingi story kirja panna. Kui sa ei aita neil endale laenu anda, siis nad ei anna.

    Kohe kui laenu kätte saad, paned OÜ kinni. Kui maksuamet küsib, siis räägid ausalt ära, mis OÜ sisu on. Muidu nad võivad sulle hakata tulumaksu+sotsmaksu peale väänama. Kui kiirelt likvideerid ja äritegevust ei alusta, siis ei tohiks EMTA ka huvi tunda väga.

  15. #115
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ei saa suht kindlalt. Kui kindlat teenistust pole võid sa näidata ka 1000000 pangaarvet, reeglid on sellised. ma nüüd ei tea mis juhtub siis kui sul keegi tuttav pangaboss-st käsi sees, aga muidu ikka suht loodtusetu. Otsin ise ka tööd, et reaalne palk saada ja laenu võtta
    Legendaarne. Kunagi keskkoolis mul üks alkassist klassivend abiellus suvalise kähmakaga, et...noore pere laenu saada. Eesmärk pühendab abinõu :)

  16. #116
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Niiviisi sulle küll midagi ei anta. Tee teise panka konto. Tee mingi suvaline OÜ, parem kui mõne tuttava või sugulase nimele. Kanna ühest pangast OÜ-sse raha ja siis omakorda OÜ-st teise panka enda kontole. Iga kuu nt. mingi 2-3k. Poole aasta pärast lähed panka ja ütled, et tegeled internetis mingi äriga ja näitad regulaarset sissetulekut, mis on panka laekunud. Isegi kui nad ei pea sind riskantseks kliendiks, on neil vaja blanketile mingi story kirja panna. Kui sa ei aita neil endale laenu anda, siis nad ei anna.

    Kohe kui laenu kätte saad, paned OÜ kinni. Kui maksuamet küsib, siis räägid ausalt ära, mis OÜ sisu on. Muidu nad võivad sulle hakata tulumaksu+sotsmaksu peale väänama. Kui kiirelt likvideerid ja äritegevust ei alusta, siis ei tohiks EMTA ka huvi tunda väga.
    Huvitav aga mõned küsimused
    Olen kindel, et lepingut sõlmides on väikses kirjas mingi jutt, et kui oled varjanud vms oma kohustusi tulusi vms "tüssanud" siis võivad lepingust taganeda vms...
    Mida sa MA-le ausalt räägid?

    Tegelikult ja isegi suht legaalselt ehk saab OÜ laenu anda 0% intressiga. Maksad aga laenu tagasi OÜ tagasi, aga selgitusse ei pane "laenu tagasimakse" vaid "palk". Pärast klaarid MA-ga et panid segast vms Ma ei eta aks tolmuahv mõtles seda selliselt
    Viimati muudetud privador poolt : 07.10.13 at 16:22

  17. #117
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Legendaarne. Kunagi keskkoolis mul üks alkassist klassivend abiellus suvalise kähmakaga, et...noore pere laenu saada. Eesmärk pühendab abinõu :)
    naljakas jah mille pärast tööle minnakse:)
    Mida rohkem laenu saaks seda parem..50k pärast tõesti ei viici rabeleda. Rahamull niikuinii tulemas. Mida rohkem võlgu ollaks seda parem
    Viimati muudetud privador poolt : 07.10.13 at 16:14

  18. #118

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Niiviisi sulle küll midagi ei anta. Tee teise panka konto. Tee mingi suvaline OÜ, parem kui mõne tuttava või sugulase nimele. Kanna ühest pangast OÜ-sse raha ja siis omakorda OÜ-st teise panka enda kontole. Iga kuu nt. mingi 2-3k. Poole aasta pärast lähed panka ja ütled, et tegeled internetis mingi äriga ja näitad regulaarset sissetulekut, mis on panka laekunud. Isegi kui nad ei pea sind riskantseks kliendiks, on neil vaja blanketile mingi story kirja panna. Kui sa ei aita neil endale laenu anda, siis nad ei anna.

    Kohe kui laenu kätte saad, paned OÜ kinni. Kui maksuamet küsib, siis räägid ausalt ära, mis OÜ sisu on. Muidu nad võivad sulle hakata tulumaksu+sotsmaksu peale väänama. Kui kiirelt likvideerid ja äritegevust ei alusta, siis ei tohiks EMTA ka huvi tunda väga.
    Enda nimele OÜ-d teha pole jah väga mõtet, sest siis pank hindab selle ettevõte pädevust ja jätkusuutlikkust ja kui see nii noor ettevõte on ja pearaamatust tuleb välja, et ettevõte pole mingit tulu otseselt saanud vaid ainult loomisega kaasnenud kanne, siis küll laenu ei saa. Kui nüüd tuttava nimel, siis ma ei oska öelda, kas nad hindavad ka tööandja jätkusuutlikkust või mitte.

  19. #119
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Huvitav aga mõned küsimused
    Olen kindel, et lepingut sõlmides on väikses kirjas mingi jutt, et kui oled varjanud vms oma kohustusi tulusi vms "tüssanud" siis võivad lepingust taganeda vms...
    Mida sa MA-le ausalt räägid?

    Tegelikult ja isegi suht legaalselt ehk saab OÜ laenu anda 0% intressiga. Maksad aga laenu tagasi OÜ tagasi, aga selgitusse ei pane "laenu tagasimakse" vaid "palk". Pärast klaarid MA-ga et panid segast vms Ma ei eta aks tolmuahv mõtles seda selliselt
    Ei mõelnud selliselt. OÜ-sse raha sisse läheb selgitusega "ainuosaniku laen" ja välja tuleb ilma erilise selgituseta, a la "juuni", "juuli", "august" vms. Panga jaoks tundub see pank. EMTA jaoks ütled, et kandsid OÜ laenu osade kaupa välja. EMTA peab sisu vaatama. Pole nende asi, kui sisuks on eraisikuna pangalt laenu saada nii. Kohe kui "Palk" paned selgitusse, saad maksunõude ja pead sellega maadlema hakkama. See oleks suhteliselt jabur.

    OÜ-d ei teeks enda nimele sellepärast, et siis võib pank küsida ka OÜ panga väljavõtet. Kui teise inimese OÜ on, siis nad ei saa seda küsida. Või saavad vastuseks, et "Pole minu ettevõte, ma ainult töötan seal".

  20. #120
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Ja pank laseb laenu defaulti siis, kui sa seda teenindada ei suuda. Sul pole lepingulist kohustust olla palgatööl edasi samas OÜ-s. Su sissetulekud peavad lepingu kohaselt tihtipeale samasse panka laekuma. Aga kuni sa oma laenu teenindad, ei huvita isegi see mitte kedagi. Pank vaatab sulle otsa siis, kui laenu tahad. Teist korda vaatavad nad alles siis, kui nad oma igakuiseid makseid kätte ei saa.

Lehekülg 6, kokku 11 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES