Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 11 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 210
  1. #141

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas Cheating Vaata postitust
    Umbes aasta alguse poole taotlesin SEBist krediitkaardi, summas 1000-1500€. Palk laekus sellel ajal Swedbanka.. Täitsin taotluse ära ja saatsin neile Swedbanga väljavõte ja kõik muud vajalikud andmed mis vaja. Mõned päevad hiljem saabus kõne SEBist, et oleks vaja veel igasuguseid pabereid firmast kus töötan ja maximaalselt saame teile pakkuda 200€. Vastasin prouale sekundiga, et ei aitäh!
    Kindlasti oli probleem selles, et pank nägi liiga palju gamblinguga seotud arveldusi.

    Hetkel on mul SEB ja Swedbank olemas. Samas tahaks endale ka uut panka teha, et seda siis puhtana hoida. Oskab keegi soovitad mis panga võiks valida?
    taotlesin pool aastat tagasi krediitkaarti, et elukaaslasele anda koduste kulutuste jaoks. Sissetulekud üle 1k, muid kohustusi ei ole, kuid anti ainult 250. Taotlesin 500, kuid sissetulekute järgi oleks võimalus olnud palju rohkemaks.

    Ka mulle tuli kõne stiilis : "yo näeme, et sul 2 sissekannet olymps online". Kusjuures need olid tehtud 4-5 kuud enne taotlust ja summad mingi 50-60 ruleti biitimiseks purjus peaga.

  2. #142
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    mulle pakuti default 600€ krediitkaarti. Sissetulek nõksa alla 1k ja kodulaen ning õppelaen on tiksumas. Panga klient olen olnud juba ~15a. ei teagi mille järgi neil see kalkulatsioon seal käib. Samas nii kui sisestasin andmete updatei et mul väike laps vähendati 2/3 järelmaksu pakkumist :D Pole kunagi neid asju kasutanud. Võlksi pole ka kunagi jäänud pangale

  3. #143
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Mul vist lootust poleks ever, kuigi ei plaani ka kunagi laenu laenu võtta prolly.
    Mitu aastat lümpsis kaardiga maksnud/kassast raha välja võtnud jne, netikasiinosse sissemaksed since 2007 jms.
    Enda SEB historyt vaadata siis epic degen.

  4. #144

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mul vist lootust poleks ever, kuigi ei plaani ka kunagi laenu laenu võtta prolly.
    Mitu aastat lümpsis kaardiga maksnud/kassast raha välja võtnud jne, netikasiinosse sissemaksed since 2007 jms.
    Enda SEB historyt vaadata siis epic degen.
    kui palgatööle lähed/käid, siis aasta aega maksad palka swedi ja swedi kaarti kasutad ainult koerte varjupaigale annetuste tegemiseks. Siis peaks korras olema.

  5. #145

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Kui Swed pangas on pakkumine 2000 euri krediitkaart siis see mingi reklaam ainult? Et kui tellin siis annavad 25 kulli max?

  6. #146
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    kui palgatööle lähed/käid, siis aasta aega maksad palka swedi ja swedi kaarti kasutad ainult koerte varjupaigale annetuste tegemiseks. Siis peaks korras olema.
    Ma ei tea, ma pangatöötaja asemel endale küll laenu ei annaks.
    Max degen.
    Kõigest üks lõbus õhtu.
    ( Click to show/hide )

  7. #147

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma ei tea, ma pangatöötaja asemel endale küll laenu ei annaks.
    Max degen.
    Kõigest üks lõbus õhtu.
    ( Click to show/hide )
    kui sa lähed tööle, siis palud palga swedi saata aasta aega järjest. Pärast 1 aastat lähed pangahoonest sisse, olles iga kuu saanud kindlat palka ning annetanud koertele 10€ ja kulutused on ainult standard arved (telo, net, üür). stripiklubide ja kasimparite kulutsed võtad välja kaardiga. Siis inimesed ei tea, millega sa tegeled.

    Seda muidugi siis kui nad PP-de foorumit ei loe ja nägu kokku ei vii

  8. #148

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    qbjohn 1
    MErit 0

  9. #149
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    Ja pangas peaks siis valetama et töötan ametlikult jah?
    Mis nad veel töötamise kohta küsivad?

    Aga pank ju esitab maskuametisse infopäringu et kas mul on võlgnevusi ja et kas ma maksan makse?
    Pangas ei peaks kunagi valetama. Aga sa ei pea kõiki detaile lahkama neile. Ega nad kõiki ei küsi ka. Ja pank ei esita mitte kusagile päringuid peale kinnistusregistri või krediidiinfo. Juba sinu taotlus pangast laenu saada on pangasaladus ja nad ei tohi sellega ringi lehvitada mööda linna, et su tausta uurida. V.a. allikatest, mis on avalikud ja kust ei tule selgelt välja, et sa oled panga klient või potentsiaalne klient. Samamoodi ei lähe pank ilma sinu nõusolekuta su tööandjalt midagi küsima. Nad ei tohi seda teha.

  10. #150
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Ja pangas peaks siis valetama et töötan ametlikult jah?
    Mis nad veel töötamise kohta küsivad?

    Aga pank ju esitab maskuametisse infopäringu et kas mul on võlgnevusi ja et kas ma maksan makse?
    eine
    skeemis on 2 poolt-üks kes läheb panka teine, kes oü haldab
    See kes panka läheb(antud juhul sina) on pm no brainer sina teed tööd oü-s ja saad palka see pole sinu mure, kuidas sinu tööandja sotsmaksud jms maksud maksab. Kas palka arvestatakse v mitte pole sinu mure-sa tahad laenu saada

    OÜ pool veidi keerulisem ja homme küsin seda ka tuttavalt audiitorilt-äkki ta teeb mind maatasa:) skeem tundub liiga lihtne-st seda 1000 kordi proovitud:)
    a)kas pangad on selleks valmis kogemuste baasil ja hakkavad oü huiama ja igasuguseid pabereid küsima b)rmp pool mis pole nii paindlik
    Viimati muudetud privador poolt : 08.10.13 at 21:57

  11. #151
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Pangas ei peaks kunagi valetama. Aga sa ei pea kõiki detaile lahkama neile. Ega nad kõiki ei küsi ka. Ja pank ei esita mitte kusagile päringuid peale kinnistusregistri või krediidiinfo. Juba sinu taotlus pangast laenu saada on pangasaladus ja nad ei tohi sellega ringi lehvitada mööda linna, et su tausta uurida. V.a. allikatest, mis on avalikud ja kust ei tule selgelt välja, et sa oled panga klient või potentsiaalne klient. Samamoodi ei lähe pank ilma sinu nõusolekuta su tööandjalt midagi küsima. Nad ei tohi seda teha.
    arvasin et kliendi ametinimetuse, staaži ja firma usaldusväärsuse järgi kaalutakse võla andmist/intressi.
    Ja nagu ma aru saan siis OÜ ja AS sobiksid raha saatmise rolli ning FIE mitte.

  12. #152

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Et ühesõnaga ei või 6 kuud starsist panka ka kanda?
    ei sisse ega välja

  13. #153

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Mul oli põhipank swed ja nordea oli nõus andma eluasemelaenu, kuigi starsi reload bonuse $600 maksed olid nähtavad viimase 6-kuu väljavõttes. Muidugi ülejäänud näitajad olid korras. Peale laenu pidin palga panema nordea kontole jooksma ja soovitati tuleviku laenu/liisingu marginaalide jaoks konto gamblimisest puhas hoida.

  14. #154

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas bluetramm Vaata postitust
    Mul oli põhipank swed ja nordea oli nõus andma eluasemelaenu, kuigi starsi reload bonuse $600 maksed olid nähtavad viimase 6-kuu väljavõttes. Muidugi ülejäänud näitajad olid korras. Peale laenu pidin palga panema nordea kontole jooksma ja soovitati tuleviku laenu/liisingu marginaalide jaoks konto gamblimisest puhas hoida.
    Nad siis viisid ise Starsi vahenduspanga Pokerstarsiga kokku?

  15. #155

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    ju oli haldur siis ise ka hiljuti ametis olnud re-load boonuse vabastamisega ja väljavõtet vaadates oli deja vu.

  16. #156

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Minuarust sõltub iga pakkumine inimesest. Kuigi Trio sisse ja väljakanded stabiilsed, pakuti kredarit väga suure limiidiga.

  17. #157
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Minuarust sõltub iga pakkumine inimesest. Kuigi Trio sisse ja väljakanded stabiilsed, pakuti kredarit väga suure limiidiga.
    Kanded Starsis ja täpselt sama lugu.

  18. #158

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Räägin teile loo ühest mehest, kes armastas arveldada sularahas. Palka sai arvele, kuid sularaha oli südamelähedasem. Ehk siis ta sai palka, võttis selle ATM-st välja ja elas nagu miška. Kuni ühel päeval soovis pangalaenuga korterit ostma hakata, vastus tuli range negatiivne, sest oma õnnetuseks tema kõige mugavam automaat oli liiga lähedal kasiinole.

    Tüüp polnud elu sees üheski kasiinos käinud!

  19. #159

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Kas sa kasiinos oled kunagi käinud? Sinna registreeritakse sind ID-kaardiga sisse iga jumala kord kui väljas suitsulgi käid. Ebaoluline kus su ATM on. Kui negatiivse sai, siis väikse palga või oma finantsi puudumise pärast vms.

  20. #160
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Pank ei näe kasiino registreerimisi. Lisaks registreeritakse 90% kordadest kliendikaarti, mitte ID-kaartiga.

    Mulle ütles pank ära väga väikese kinnisvaralaenu, kuigi on sissetulek, tagatis, pikk stabiilne kliendisuhe jms. Samas oli ka 1 makse pangakaartiga kasiinos.

Lehekülg 8, kokku 11 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES