Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 210

Hübriidvaade

  1. #1
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    a kui andu teen schreenshoti supernova elitest, see ei ole piisav tagatis?

  2. #2

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    a kui andu teen schreenshoti supernova elitest, see ei ole piisav tagatis?
    SNEl pole laenu vaja ilmselt :D

  3. #3

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    SNEl pole laenu vaja ilmselt :D
    Vaevalt SNE tahab €30-50k lasna 1-2 toalises korteris elada. +€150k kokku koguda pole aga ka SNE jaoks tõenäoliselt väga lihtne. Sellesse hinnaklassi aga korralikumad 2-3 toalised kesklinna ja vanalinna korterid jäävad.

    Näppisin ka kalkulaatoreid. Tundub, et pank arvestab ainult sissetulekuid, mitte nt sissetulekute ja reaalsete väljaminekute vahet, mis on laenu teenindamisel tähtsamgi. St kuni €950/kuu saaks laenu varasema 0 laenukohustuse korral kuni 30% sisetuleku ulatuses, 950 ja up kuni 40% ulatuses. Võiks ju saada ka nt kuni 75% ulatuses, kui ära tõestada, et palgast kulusid maha ei lähe. Eks peab kalkuleerima. Hetkel tundub, et pean endale sobiva korteri jaoks ikka päris suure sissemakse jagu, 30-50%, €'d kokku grindima ka juhul, kui "tööle" läheks ja neto nt €1k endale maksta laseks. Üle selle ei näe väga pointi maksusüsteemi ka nuumata vabatahtlikult :D Sobib kah, oligi plaanis mõned aastad kuuma anda ja korralikult end üles grindida.

  4. #4

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Vaevalt SNE tahab €30-50k lasna 1-2 toalises korteris elada. +€150k kokku koguda pole aga ka SNE jaoks tõenäoliselt väga lihtne. Sellesse hinnaklassi aga korralikumad 2-3 toalised kesklinna ja vanalinna korterid jäävad.

    Näppisin ka kalkulaatoreid. Tundub, et pank arvestab ainult sissetulekuid, mitte nt sissetulekute ja reaalsete väljaminekute vahet, mis on laenu teenindamisel tähtsamgi. St kuni €950/kuu saaks laenu varasema 0 laenukohustuse korral kuni 30% sisetuleku ulatuses, 950 ja up kuni 40% ulatuses. Võiks ju saada ka nt kuni 75% ulatuses, kui ära tõestada, et palgast kulusid maha ei lähe. Eks peab kalkuleerima. Hetkel tundub, et pean endale sobiva korteri jaoks ikka päris suure sissemakse jagu, 30-50%, €'d kokku grindima ka juhul, kui "tööle" läheks ja neto nt €1k endale maksta laseks. Üle selle ei näe väga pointi maksusüsteemi ka nuumata vabatahtlikult :D Sobib kah, oligi plaanis mõned aastad kuuma anda ja korralikult end üles grindida.
    Miks ta lihtne ei ole? ei ole küll poiste rahakotisisuga kursis, kuid nagu ruditurbo enda blogis kirjutab, siis see aasta ca 70k aasta, eeldan, et SNE vennad teenivad rohkem. "mõistlikult" tarbides läheb noorel pokkeriprol max 30k eur aastas (eeldusel, et 2k € HU kaarditõmbamises alla ev ei jookse), seega oleks ruditurbo näitel 3 aastat grindimist, et saada 120 k korter otse välja osta. Laenu võtmine sellise sissetuleku juures ei oleks küll väga mõistlik imo.

  5. #5

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Laenu võtmine sellise sissetuleku juures ei oleks küll väga mõistlik imo.
    Mina ütleks, et laenu võtmine on vägagi mõistlik, aga see oleneb mida inimene muidu selle rahaga pihta hakkab.
    Ehk täna saab laenu ca 1-2% intressiga (koos euriboriga), see on väga odav. Long run inflatsioon on ka suurem. Investeerides antud suurusjärk summa saab vabalt teenida 10-15% tootlikkust aastas ehk panna raha korteri alla kinni sellisel juhul oleks väga -EV lüke.
    Kui läheneda pokkerimängija rahas, siis on ka kindlasti kasulikum kasutada seda nö vaba raha limiitides üles ronimiseks ja korteriostusks ikkagi laenuraha, nii tuleb odavam.

  6. #6

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Miks ta lihtne ei ole? ei ole küll poiste rahakotisisuga kursis, kuid nagu ruditurbo enda blogis kirjutab, siis see aasta ca 70k aasta, eeldan, et SNE vennad teenivad rohkem. "mõistlikult" tarbides läheb noorel pokkeriprol max 30k eur aastas (eeldusel, et 2k € HU kaarditõmbamises alla ev ei jookse), seega oleks ruditurbo näitel 3 aastat grindimist, et saada 120 k korter otse välja osta. Laenu võtmine sellise sissetuleku juures ei oleks küll väga mõistlik imo.
    :D Jamh, 3 aastat grindimist küll, aga kui on plaan stabiilselt areneda ja limiitides üles liikuda, siis 3 aasta pärast siiski pole 120k Euri välja käia, see on osa BR'ist, et jätkata ülespoole grindimist, seega tegelikult tuleks laenusaamine kasuks küll, kui mingi 120k Euri 250k Eurisest BR'ist ära maksta ja siis NL5000 mängides kõvasti rohkem higistada.

    Loodetavasti saab korteri mingi turniiri hiti eest ära osta ja mure lahendatud.

    Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.

  7. #7
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.
    Naad ütleks ilmselgelt Lucky

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.
    DO IT! ja võta kogu kohtumine jms linti ka.. päris huviga vaataks mis härrad teevad:)

  9. #9
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    :D Jamh, 3 aastat grindimist küll, aga kui on plaan stabiilselt areneda ja limiitides üles liikuda, siis 3 aasta pärast siiski pole 120k Euri välja käia, see on osa BR'ist, et jätkata ülespoole grindimist, seega tegelikult tuleks laenusaamine kasuks küll, kui mingi 120k Euri 250k Eurisest BR'ist ära maksta ja siis NL5000 mängides kõvasti rohkem higistada.

    Loodetavasti saab korteri mingi turniiri hiti eest ära osta ja mure lahendatud.

    Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.
    loomulikult ütleks ei.

  10. #10
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.
    99% kindel, et nad ütleks EI. PS kontol olev raha on nende jaoks sama hea kui zynga pokkeri raha (nad ei pruugi/peagi teadma, mida tähendab üldse PS) ja aasta graph mingilt gamblerilt - no kriipsu 0-$1m võib igaüks joonistada. keskmisele pokkerikaugele inimesele tundud sa random degen, kes gamblib vanaisa pärandusega.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES