Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 11 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 210
  1. #81

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tuleb valida õige kaaslane. Kes ainult käendab laenu ja ei taha/oska ennast omanikuks lasta panna :)

  2. #82

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kas keegi siit tõesti võtab koos KAASLASEGA pangalaenu? St lahkumineku puhul ju tõenäolsielt jääb naine sisse ja sinu mõnu on laenukohustyusi täita)
    Vb kirsiks tordi peale kolib ehk veel mingi töll ka sisse:)
    Kui sul mune pole, siis võib nii minna küll.

  3. #83

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    lihtsalt huvipärast 1 teoreetiline küsimus.
    Kui minna panka laenu küsima, kaasas nt. 3 käendajat(ema, isa, vend vms) ja maksan 10% sisse ja tagatiseks 2 samaväärset korterit. Ameti kohal lihtsalt tuimalt öelda pokkerimängija ja kontolt näha, et raha läbi käib aga ametlikku tööd pole.
    Põhimõtteliselt siit oleks pangal ainult võita ja midagi kaotada pole. Kas laenu saaks?
    omal auto 2 kuu ja korter 3 aasta, remont 8kuu palk

  4. #84
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas Platinum Vaata postitust
    lihtsalt huvipärast 1 teoreetiline küsimus.
    Kui minna panka laenu küsima, kaasas nt. 3 käendajat(ema, isa, vend vms) ja maksan 10% sisse ja tagatiseks 2 samaväärset korterit. Ameti kohal lihtsalt tuimalt öelda pokkerimängija ja kontolt näha, et raha läbi käib aga ametlikku tööd pole.
    Põhimõtteliselt siit oleks pangal ainult võita ja midagi kaotada pole. Kas laenu saaks?
    omal auto 2 kuu ja korter 3 aasta, remont 8kuu palk
    Oleneb pangast, Sampo on üks kliendisõbralikumaid selles mõttes, et nad arutavad iga olukorda individuaalselt ja on laenutingimustes paindlikud. Swedbank on selles mõttes kõige hullem, neil su olukorrast/pakkumisest jumala pohui, nemad võtavad ainult oma arvutist jah/ei ning kogu lugu.

  5. #85
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    swedil savi olgu sul kontol kasvõi 10meuri v 100 käendust

  6. #86
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    swediga sitt kogemus ka - vend tahtis laenu, et korterit osta. küsiti korteri hinda jms ja siis küsiti, et kust nii odavalt korteri said? ja jumala ülbelt mitu korda veel

  7. #87
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Mul Sampoga ka sitad kogemused olnud.. väga pealiskaudselt on teinud pakkumisi..

  8. #88
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Panga silmis peab ise ka konkreetne olema. Kinnisvara ostul ntx "ma tahaks teada mis pakkumise te mulle xxx objekti finantseerimiseks teete?" Või "Palun tehke mulle pakkumine xxx objekti finantseerimsieks. Teistest pankadest on juba küsitud."

    Ühel puhul jääb mulje, et sul huvi väga ei olegi tegelikult. Teisel puhul jääb mulje, et pall on veerema lükatud.

  9. #89
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Ise võtsin 2 toalise koteri Tallinnas laenu peale 2008, õnneks oli siis juba üle aasta tööl käidud ja pokkerikandeid ei olnud.
    20 aasta peale võtsin swedist ja suht lihtsalt sain. Tegin suure sissemaksa ka, mis kindlasti panka rahustas. Marginaali sain 0,525 ja euribor oli 4,+ midagi aga nüüd see alla läinud juba.

    15 aastat veel :D aga püüan ikka varem ära maksta, mitte panka nuumata...

    IMO kui hüpoteek olemas on ehk mingi vanemate maja/korteri vms katteks annad siis peaks ikka laenu saama aga noh 100% kindel pole. Pole teemaga enam väga kursis ka kuna ise rohkem laenata ei plaani.

  10. #90
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    muruntau ja tüdruksõber ei tundu mitte kellelegi kahtlane?

  11. #91

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    Marginaali sain 0,525 aga püüan ikka varem ära maksta, mitte panka nuumata...

    .
    Kui keegi siin kedagi nuumab, siis pank sind. Täna umbes netokasum laenujäägilt 3,4% aastas.

  12. #92
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas turusolkija Vaata postitust
    Kui keegi siin kedagi nuumab, siis pank sind. Täna umbes netokasum laenujäägilt 3,4% aastas.
    Tollel ajal antud valikutest parim solution, nüüd marginaalid pankadel 1-2% vms selles suhtes ok

  13. #93

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Mul üks sõber, kes mängib ainult netipokkerit sai 3-4 aastat tagasi kokkuleppele ühe ongame võrgustiku väikse skiniga, kes väljamakse teostamisel panid selgituseks konsultatsiooni teenus vms. 8 kuud oli stabiilselt laekunud ning pank aktsepteeris ja ca 1M laen oli purgis. Tõenäoliselt selline skeem praeguses laenukliimas vist siiski ei toimiks, kuigi mine sa tea - korraliku selgitustööga ja arukalt põhjendades võib isegi õnneks minna.

    Siis on veel üks variant, aga seda ei soovita . Tuttava-tuttav võltsis toorelt SEB pangakonto väljavõtte, printis välja, templid-allkirjad peale ja marssis teise panka ning sai positiivse laenuotsuse.

    Tsitaat Algselt postitas lont Vaata postitust
    Esimese asjana küsitakse sinult Swedi väljavõtet sellisel juhul (tegelikult saavad nad ka sinu swedi kontot vajadusel vaadata, aga tavajuhtumil ja lihtsa korterilaenu puhul keegi seda ei tee).
    Ma ei tahaks seda kuidagi uskuda, et SEB saab näiteks ligi kolmanda isiku Swedi kontoga tehtud tehingutele või Sampo näeb su rahade liikumisi Nordeas. Kas sa lont äkki tahaksid natuke rohkem seda teemat valgustada, suhteliselt huvitav...

  14. #94

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Miks ta lihtne ei ole? ei ole küll poiste rahakotisisuga kursis, kuid nagu ruditurbo enda blogis kirjutab, siis see aasta ca 70k aasta, eeldan, et SNE vennad teenivad rohkem. "mõistlikult" tarbides läheb noorel pokkeriprol max 30k eur aastas (eeldusel, et 2k € HU kaarditõmbamises alla ev ei jookse), seega oleks ruditurbo näitel 3 aastat grindimist, et saada 120 k korter otse välja osta. Laenu võtmine sellise sissetuleku juures ei oleks küll väga mõistlik imo.
    :D Jamh, 3 aastat grindimist küll, aga kui on plaan stabiilselt areneda ja limiitides üles liikuda, siis 3 aasta pärast siiski pole 120k Euri välja käia, see on osa BR'ist, et jätkata ülespoole grindimist, seega tegelikult tuleks laenusaamine kasuks küll, kui mingi 120k Euri 250k Eurisest BR'ist ära maksta ja siis NL5000 mängides kõvasti rohkem higistada.

    Loodetavasti saab korteri mingi turniiri hiti eest ära osta ja mure lahendatud.

    Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.

  15. #95
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.
    Naad ütleks ilmselgelt Lucky

  16. #96
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.
    DO IT! ja võta kogu kohtumine jms linti ka.. päris huviga vaataks mis härrad teevad:)

  17. #97
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Arvan et küsitakse, et palju sa ennem sinna sisse tampinud (loe: kaotanud) oled.

  18. #98
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    :D Jamh, 3 aastat grindimist küll, aga kui on plaan stabiilselt areneda ja limiitides üles liikuda, siis 3 aasta pärast siiski pole 120k Euri välja käia, see on osa BR'ist, et jätkata ülespoole grindimist, seega tegelikult tuleks laenusaamine kasuks küll, kui mingi 120k Euri 250k Eurisest BR'ist ära maksta ja siis NL5000 mängides kõvasti rohkem higistada.

    Loodetavasti saab korteri mingi turniiri hiti eest ära osta ja mure lahendatud.

    Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.
    loomulikult ütleks ei.

  19. #99
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ma olen ise ka mõelnud, et kui jalutada panka sisse, näidata neile oma aasta graphi stabiilsust, pangakontolt läbi käinud raha ja veel PS'i konto seisu, mis mitu korda suurem, kui laen, mida auto jaoks tahaks, kas nad tõesti ütleksid ei.
    99% kindel, et nad ütleks EI. PS kontol olev raha on nende jaoks sama hea kui zynga pokkeri raha (nad ei pruugi/peagi teadma, mida tähendab üldse PS) ja aasta graph mingilt gamblerilt - no kriipsu 0-$1m võib igaüks joonistada. keskmisele pokkerikaugele inimesele tundud sa random degen, kes gamblib vanaisa pärandusega.

  20. #100
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    jätke naljad, pangal on kindlad juhised kuda laenuandjaga suhelda. Muidu võiks iga mees kägu ajada-eks see ilsmelt ka põhjusega
    Ja ei usu ka seda juttu, et mingi "tutvuse" kaudu saadi laen vms
    mupsiku väljavõtte võltsimsie case-l on jumet:P

Lehekülg 5, kokku 11 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES