Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 77 EsimeneEsimene ... 41495051525361 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 1531
  1. #1001

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    http://www.juhtimine.ee/1107458/ligi...algusest-palk/

    Kolmandiku sellest tegi G4S ära.

  2. #1002
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Väärib märkimist, et miinimumpalga olemasolu ja selle tõstmine ei ole majandusteadlaste hulgas üldse mingi ühtne seisukoht, et see on kasulik töötajatele ja ühiskonnale. Esimene video, mille leidsin:

  3. #1003

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Ohjahh Niikaua kui Eestis puudub firmadel tulumaks ja inimestel astmeline tulumaks elu paremaks ei lähe ka. Enamustes riikides, mille hulka lubas Ansip meid viia (euroopa 5 rikkama hulka) on ASTMELINE TULUMAKS. Rootsi pangad viivad Eestist kasumina välja tohutuid summasid ja riik ei saa sellest midagi. Lääne firma ehitab kuhugi Ida Virumaale tehase ja tehas võib teenida miljardeid tulu, kuid riigile jääb ainult maksud, mis saadake töötajate min. palga pealt. jne jne.

    Mis puutub g4s ja 2 miljonisse ning 1000 töötajat. Siis enamuses ostab seda "odava mehe turvateenust" sisse kaubandusketid nagu Rimid, Selverid , Kaubamaja jne... Need firmad teenivad kasumiteks ikka väga kosmilisi numbreid. Ning neil ei peaks raskusi valmistama poes ringi liikuvale turvale palgatõusu lubada, kuid asi on kinni turvafirmas. Milleks maksta Toomasele 3 eurot tunnist kui näljane Vitali teeb selle töö ära 1,9 euroga

  4. #1004

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    selle aasta jaanuari uudiseid, mis kajastavad suurte ettevõtete palgatõuse, ei tasu väga firma "hea tahte avalduseks" pidada, sest see on tulenev min.määra tõusust.

    aga seis on nadi. ei vaidle vastu. 2012 II kvartali mediaanpalk oli 655. Mediaanpalk on aga parem näide kui keskmine palk, eriti arenevas ühiskonnas, kus sotsiaalne ebavõrdsus on pigem üsnagi suur. Ja tähele tuleb panna, et II kvartal on kõige kõrgemalt tasustatud kvartal. puusalt pakun, et I, II ja IV kvartalis see summa 50€ veel väiksem.

  5. #1005

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Ohjahh Niikaua kui Eestis puudub firmadel tulumaks ja inimestel astmeline tulumaks elu paremaks ei lähe ka. Enamustes riikides, mille hulka lubas Ansip meid viia (euroopa 5 rikkama hulka) on ASTMELINE TULUMAKS. Rootsi pangad viivad Eestist kasumina välja tohutuid summasid ja riik ei saa sellest midagi. Lääne firma ehitab kuhugi Ida Virumaale tehase ja tehas võib teenida miljardeid tulu, kuid riigile jääb ainult maksud, mis saadake töötajate min. palga pealt. jne jne.

    Mis puutub g4s ja 2 miljonisse ning 1000 töötajat. Siis enamuses ostab seda "odava mehe turvateenust" sisse kaubandusketid nagu Rimid, Selverid , Kaubamaja jne... Need firmad teenivad kasumiteks ikka väga kosmilisi numbreid. Ning neil ei peaks raskusi valmistama poes ringi liikuvale turvale palgatõusu lubada, kuid asi on kinni turvafirmas. Milleks maksta Toomasele 3 eurot tunnist kui näljane Vitali teeb selle töö ära 1,9 euroga

    sinu toodud astmelise tulumaksuga riigid sihivad varsti põhja poole. Ära ela minevikus. Euroopa sotsiaalkorraldus on oma aja ära elanud ning üsna varsti algavad probleemid ka seal (nt Roots), ära üldse muretse. Suuresti aitab sellele kaasa ka demograafiline kriis.

    BTW Keskerakond, kui astmelise tulumaksu pooldaja, ei ole teinud 15 aasta jooksul mitte ainsat kalkulatsiooni ka, kuidas see võiks eesti turgu mõjutada. (vähemalt ei kajastu see eelnõudes, võibolla omaette hundisilmal on isand ninasarvik need teinud)

    edit: eestis on maksustamine niivõrd kõrge juba praegu (Euroopas teine).
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 22.01.13 at 02:29

  6. #1006

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tegin väikse arvutuse G4S mastud sotsiaalmaksu 7 659 910 eurot põhjal. Palgafond oli neil seega ümmarguselt 30 000 000 € ning 650 000 on sellest 2,17%. Nüüd, kui lähtuda sellest, et 900 turvameest said kõik maksimaalse 12%, siis lisandus nende igakuisele palgafondile 60,19 €. Reaalsem on siiski see, et osadel tõuseb ainult 30 € tänu miinimumpalga tõusule ja teistel jällegi 90€+. Seoses pidevate vähempakkumistega võib neil nüüd mõneks ajaks tekkida olukord, kus objektid hakkavad miinust tootma.

  7. #1007

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Astmelise tulumaksu eelis ntx Soomes on ka trahvimäärade loogilisus. Soomes arvestatakse liiklustrahvi tegemisel süüdlase kuu sisse tulekut ja üla peetavate arvu. Soomes täitsa tavaline, et mingi superstaar või nokia pomo saab trahviks 100K euri ja rohkem. Eestis saab ment tehale pereisale , kes on ainuke pere toitja ja peab üleval 7 inimest ning teenib kuus 260 euri kätte, ainuüksi suunatule mitte näitamise eest 400 Euri. See teeb praktiliselt 1,5 kuupalka ja kedagi ei huvita, kuidas pere ära elab. Ansip peaks siis sama rikkumise eest saama max karistusena 6000 euri trahvi.

  8. #1008

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    karupoeg

    enne kui kontrollimata fakte loobid KK ja 15 aasta kohta

    http://laanemaa.keskerakond.ee/astmeline-tulumaks.html

  9. #1009

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    ma isegi ei viitsi sinuga vaielda.
    1)Trahvimäärad ning astmeline tulumaks ei ole omavahel seoses. Sa ei pea trahvimäärade astmeliseks muutmiseks muutma tulumaksuseadust. Pealegi see väide on niivõrd idiootne, et ma ei oskagi seda rohkem kommenteerida

    2)Ja ma arvan, et sa said mu mõttest aru. Tore, et leidsid 14 aasta vanuse jutu ning lükkasid mu väite täielikult ümber. Vabandan, et julgesin niimoodi eksida. Ole rõõmus, et said mulle ära panna. Reaalsus tegid lihtsalt ennast lolliks.

    siuke tunne on nagu mängiks hoopis siin werewolfi.

    Ma luban, et ma järgmistel palgapoliitika teemadel antud foorumis sõna ei võta, mis siis, et antud valdkond on mu põhitööks.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 22.01.13 at 02:59

  10. #1010

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Ja üldiselt käigu persse igasugu ligid , ansipid ja euroopa liidud. Mida kuradi kanni ütleb euroopa liit, et minul peab maksma suhkur nii palju, bensiin nii palju ja elektriaktsiis vähemalt nii palju ja elekter naa palju. Kui peaks vähem maksma siis kohe trahvid selga. Ja käseb veel suka säärde kogunenud veeringud Kreekale anda. Aga kuradi perse siis öelgu parem ka, et kui palju peab olema riigis miinimum sissetulek, et neid elemtaarseid hüvesid tarbida ja miks saab Poola põllumees hektari toetust 5 korda rohkem kui eesti põllumees, kuigi traktor ja kütus on sama kallis.
    Head ööd

  11. #1011

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Mis puudutab G4s-i, siis ega neil muud üle ka vist ei jäänud. Kui ma Eestis elasin, siis oli mõned tuttavad, kes töötasid turvadena, kõik kadusid minema, sest palga ja töökoormuse suhe oli ebareaalne. Neil oli kunagi olnud tulemustasu varga tabamise eest, see kaotati ära, siis kadus viimanegi mott. Lõpuks jäi kohalikku säästukasse tööle 1 tüüp, kelle kohta teadsin, et selline tossike oli, kes ei julgenud siis ka midagi teha, kui ta silme all pudel viina põue taskusse kadus. Firma mainele mõjub halvasti, kui mingid tulemust ei näidata.
    Muidugi võiks mainida, et vahet seal on, kes seda mundrit kannab, keskmine inimene ei julge siis varastada. Aga, kui on teada, et selline ebapädev isik on tööl, siis tekib juba kindel seltskond, kes hakkab poes varastamas käima.

  12. #1012

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Ja üldiselt käigu persse igasugu ligid , ansipid ja euroopa liidud. Mida kuradi kanni ütleb euroopa liit, et minul peab maksma suhkur nii palju, bensiin nii palju ja elektriaktsiis vähemalt nii palju ja elekter naa palju. Kui peaks vähem maksma siis kohe trahvid selga. Ja käseb veel suka säärde kogunenud veeringud Kreekale anda. Aga kuradi perse siis öelgu parem ka, et kui palju peab olema riigis miinimum sissetulek, et neid elemtaarseid hüvesid tarbida ja miks saab Poola põllumees hektari toetust 5 korda rohkem kui eesti põllumees, kuigi traktor ja kütus on sama kallis.
    Head ööd
    Euroopa liit on Eestile andnud umbes täpselt 5x rohkem kui me sisse oleme maksnud. Isegi kui me peaksime homne päev tegema Kreekale bail oudi, siis oleme 2x plussis.

    ööd sullegi (ja rohkem analüüsivõimet :)

  13. #1013

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma isegi ei viitsi sinuga vaielda.


    2)Ja ma arvan, et sa said mu mõttest aru. Tore, et leidsid 14 aasta vanuse jutu ning lükkasid mu väite täielikult ümber. Vabandan, et julgesin niimoodi eksida. Ole rõõmus, et said mulle ära panna. Reaalsus tegid lihtsalt ennast lolliks.

    siuke tunne on nagu mängiks hoopis siin werewolfi.

    Ma luban, et ma järgmistel palgapoliitika teemadel antud foorumis sõna ei võta, mis siis, et antud valdkond on mu põhitööks.
    Vaheta töökohta - sul endal kergem. kui juba ajas rändad ja 1999 aasta digimuutub:

    eelmise lingi teine paragrahv

    Kadri Simson
    Eesti Keskerakonna fraktsiooni esimees

    14. juuni 2010.a.

  14. #1014

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Ma hakkasin mõtlema, et kui 12%=60 €, siis 100%=500 € varem ja sellel aastal 560 €. Seega keskmine turvatöötaja saab nüüd peale palgatõusu kätte 350€ kanti.

  15. #1015

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Ühesõnaga Eesti majandus on siis ikkagi nii persse keeratud, et ilma EU toetuseta oleksime ammu pankrotis?

    Aastatel 2004 kuni 2013 sai Eesti euroopa liidust 3,2 miljardit ja maksime 1,2 miljardit. Seega puhas kasum peaks olema 2 miljardit.

    Mis kohustused Eesti täpsemalt võtab?

    Esialgu on ainus otsene kulu 48 000 euro suurune sissemakse EFSF-i aktsiakapitali. Ent ühtlasi võtab Eesti EFSF-i aktsionäriks hakates kohustuse tagada kuni 1,995 miljardi euro ulatuses EFSF-i võlakirju ja laenusid. Tegelik potentsiaalne kohustus on suurem (rahandusministeeriumi hinnangul u 2,5 miljardit eurot), sest peale võlakirjade ja laenude põhiosa tuleb garanteerida ka nende intressi tasumist.



    ÄSS DIIL ????????????

  16. #1016

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Ühesõnaga Eesti majandus on siis ikkagi nii persse keeratud, et ilma EU toetuseta oleksime ammu pankrotis?

    Aastatel 2004 kuni 2013 sai Eesti euroopa liidust 3,2 miljardit ja maksime 1,2 miljardit. Seega puhas kasum peaks olema 2 miljardit.

    Mis kohustused Eesti täpsemalt võtab?

    Esialgu on ainus otsene kulu 48 000 euro suurune sissemakse EFSF-i aktsiakapitali. Ent ühtlasi võtab Eesti EFSF-i aktsionäriks hakates kohustuse tagada kuni 1,995 miljardi euro ulatuses EFSF-i võlakirju ja laenusid. Tegelik potentsiaalne kohustus on suurem (rahandusministeeriumi hinnangul u 2,5 miljardit eurot), sest peale võlakirjade ja laenude põhiosa tuleb garanteerida ka nende intressi tasumist.



    ÄSS DIIL ????????????
    mida sa räuskad nagu pooletoobine.

    Eesti saab järgmise rahastamisperioodi (2014-2020) u. sama palju kui me saime varasemal perioodil (xxxx - 2013)

    viide: http://www.struktuurifondid.ee/el-toetused-2014-2020

    Seega jääme halvimal juhul 2 miljardiga plussi (juhul kui bail out läheb käiku). Parimal juhul ca 4 miljardiga.

    Tee endale selgeks kõigepealt struktuurfondide alusel toimiv EL liikmesriikide rahastamine, seejärel tee endale selgeks ESF-ga seotus.

    no ei saa internetis võita :(

    ööd.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 22.01.13 at 03:42

  17. #1017
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    See jutt peaks juba omaette teemas olema, sest see on juba poliitika, mis siin käib. Tõmmake oma politrics jms majandusedu pasaga oma teemasse ära.

  18. #1018

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    See jutt peaks juba omaette teemas olema, sest see on juba poliitika, mis siin käib. Tõmmake oma politrics jms majandusedu pasaga oma teemasse ära.
    jup. õige tähelepanek, suuresti minu viga, got carried away.

  19. #1019
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    mida sa räuskad nagu pooletoobine.

    Eesti saab järgmise rahastamisperioodi (2014-2020) u. sama palju kui me saime varasemal perioodil (xxxx - 2013)

    viide: http://www.struktuurifondid.ee/el-toetused-2014-2020

    Seega jääme halvimal juhul 2 miljardiga plussi (juhul kui bail out läheb käiku). Parimal juhul ca 4 miljardiga.

    Tee endale selgeks kõigepealt struktuurfondide alusel toimiv EL liikmesriikide rahastamine, seejärel tee endale selgeks ESF-ga seotus.

    no ei saa internetis võita :(

    ööd.

    Arguing on the Internet about politics is like running in the Special Olympics
    Even if you win ,still is something missing. (no hate kellegile selle lausega, lihtsalt peaaegu võimatu on jõuda kuhugi poliitika teemadega.)


    Mudu nõustun sinuga karupoeg.

  20. #1020

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Esialgu on ainus otsene kulu 48 000 euro suurune sissemakse EFSF-i aktsiakapitali. Ent ühtlasi võtab Eesti EFSF-i aktsionäriks hakates kohustuse tagada kuni 1,995 miljardi euro ulatuses EFSF-i võlakirju ja laenusid. Tegelik potentsiaalne kohustus on suurem (rahandusministeeriumi hinnangul u 2,5 miljardit eurot), sest peale võlakirjade ja laenude põhiosa tuleb garanteerida ka nende intressi tasumist.
    ÄSS DIIL ????????????
    Minuarust on küll tore ja vahva see, et Eesti saab osaks projektist, mis hakkab laenuorjadele andma väga vahva intressiga laenu.


Lehekülg 51, kokku 77 EsimeneEsimene ... 41495051525361 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES