Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 75, kokku 77 EsimeneEsimene ... 25657374757677 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 481 kuni 1 500, kokku 1531
  1. #1481
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    swedish armed forces team test läks peale küll ju. : D
    no see oli erand...

  2. #1482

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Telefoni aku sai tühjaks, pidas 13 päeva 1 laadimisega.

  3. #1483
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    pistke p omale see libahunt

    see on pokkerifoorum, tehke pokkeriposte mitte mingit huinunti
    Kui palju Sa stratti ja muud pokkeri juttu oled ajanud üldse?

  4. #1484
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed


  5. #1485

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed


  6. #1486
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kui palju Sa stratti ja muud pokkeri juttu oled ajanud üldse?
    ei ajagi, tahaks lugeda... aga muud pole kui 1 libahunt ja roosad topid

  7. #1487

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Kas Jürgen Ligi ütles Foorumi saates Kadri Mustale-Ole vait.
    http://www.postimees.ee/1121586/sims...uleks-alandada

    Ütles veel muudki.

    Minul aga jooksis juhe kokku. Jürgen Ligi ütles, et "Eelarvele on 10 eurot maksuvaba miininumi - ja see teeb 2 eurot inimesele kätte - 20 miljonit." Eelarves on planeeritud füüsilise isiku tulumaksu laekumine summas 293 000 000 €. Seega Jürgen Ligi jutu põhjal tähendaks maksuvaba miinimumi tõstmine 146,50 € võrra füüsilise isiku tulumaksu laekumist summas 0 €?

    Rannar Vassiljev oli ka muidugi "tubli", kui ta rääkis mingis 400-st miljonist, kui irl on kogu summaks eelpool mainitud 293 miljonit.

    Kusagil peab mingi kala olema ja loogiline oleks, et see on minu, mitte JL või RV peas.

  8. #1488
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Hakkasin mõtlema ja teen ühe ülesande. Ei ole raske leida inimest, kes oleks nõus flippama €1 peale. Seega pm. aasta vältel me leiaks iga päev ühe. Me oleme pärit Indiast ja €1 on meile suur raha. Samas võitsime freerolle ja meil on €10 000 bankroll.

    Kui me flippame, siis võidame keskmiselt 50% ajast. Ja ma arvan, et 10 000 korda me flippi ei kaota ehk teisisõnu bustoks ei lähe. Correct?

    Aga kui me leiame ühe inimese, kes on nõus flippama ja lõpmatu arv kordi ning igakord me hit and runnime, kui me oleme plussis ühe flipi.

    Siin jookseb mu aju kokku. Näiteks: täna hnr-ime codeccit, homme lenci jne. Seega me jääme iga päev vähemalt ühe flipga plussi. Kuidas sellises olukorras long run tuleks? Mõtlen, et kui ülesanne on ideaalsetes tingimustes ehk me leiame iga päev inmese, kes flippab lõpmatuseni. Me peame ju mingi aeg jääma ühe flipiga plussi.

    Seega, kui see on võimalik siis long runnis jookseb populatsiooni iga isend ühe flipiga alla EV ja mina nii räigelt üle EV. Kas see on võimalik praktikas või ainult teoorias? Kas ma mõtlen midagi valesti?

  9. #1489
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Miks plussi iga päev peaksid jääma?

  10. #1490
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Nüüd on selge, kes on wolferki ja teiste ruletiprode kontode omanik.

  11. #1491
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Miks plussi iga päev peaksid jääma?
    Ära võta päeva. Suva see päev. Me võime sinuga näiteks flipata 30 aastat ja ütleme, et saame sekundis teha 30 000 flippi. Meil mõlemal on upswingid ja downswingid. Mingi hetk juhid sina flipides ja mingi hetk juhin mina. Aga ma quitin kohe, kui mina juhtima lähen.

  12. #1492
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Nüüd on selge, kes on wolferki ja teiste ruletiprode kontode omanik.
    Ma tahangi teada, et mida ma siin valesti mõtlen. Mitte ei otsi süsteemi.

  13. #1493
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    10k ei tähenda, et Sa ei või bustoks minna.

  14. #1494
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    10k ei tähenda, et Sa ei või bustoks minna.
    Vot. Nüüd seal ongi error. Palju on üldse risk of ruin 10 000 flippi alla EV joosta? Miljardite flippide vältel peaks see olema ju võimalik?

  15. #1495
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Samamoodi võib ju martingale lasta kui sul on lõpmatu arv korduseid.

    Ranka vist joogine

  16. #1496

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Poisid said ühe päevaga mitte ainult 10 korda, vaid koguni 1000+ korda kuulsamaks...
    http://www.liveleak.com/view?i=98f_1359463683

    Nüüdseks on nad juba 10 000+ korda kuulsamad.

  17. #1497
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Vot. Nüüd seal ongi error. Palju on üldse risk of ruin 10 000 flippi alla EV joosta? Miljardite flippide vältel peaks see olema ju võimalik?
    Risk of ruini võib-olla pole bustoks minna, aga plussi jääda ka mitte. Jääd sinna vahepeale kuskile väääga kauaks tolgendama, kus oled miinuses, aga mitte busto.

  18. #1498
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://www.postimees.ee/1121586/sims...uleks-alandada

    Ütles veel muudki.

    Minul aga jooksis juhe kokku. Jürgen Ligi ütles, et "Eelarvele on 10 eurot maksuvaba miininumi - ja see teeb 2 eurot inimesele kätte - 20 miljonit." Eelarves on planeeritud füüsilise isiku tulumaksu laekumine summas 293 000 000 €. Seega Jürgen Ligi jutu põhjal tähendaks maksuvaba miinimumi tõstmine 146,50 € võrra füüsilise isiku tulumaksu laekumist summas 0 €?

    Rannar Vassiljev oli ka muidugi "tubli", kui ta rääkis mingis 400-st miljonist, kui irl on kogu summaks eelpool mainitud 293 miljonit.

    Kusagil peab mingi kala olema ja loogiline oleks, et see on minu, mitte JL või RV peas.
    See mees on ikka päris ära pööranud.Elemantaarne viisakus võiks ikka olla ajagu daam nii lolli juttu kui tahes.
    Eesti Berlusconi-teen ja räägin mis tahan - mind ei koti.

  19. #1499

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ära võta päeva. Suva see päev. Me võime sinuga näiteks flipata 30 aastat ja ütleme, et saame sekundis teha 30 000 flippi. Meil mõlemal on upswingid ja downswingid. Mingi hetk juhid sina flipides ja mingi hetk juhin mina. Aga ma quitin kohe, kui mina juhtima lähen.
    Mina saan nii aru, et kui sa võtad 1$ välja, siis edaspidi hakkab tõenäosus tasanduma 1$ madalamal, kui 50:50. Kui uuesti välja võtad, siis juba 48:52 sinu kahjuks jne. Lõpuks ei ületagi nihe enam sinu väljavõetud summat, niiet jäädki lõputult tilbendama miinusesse, nagu Codecci ütles.

  20. #1500
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Aga kui peale hit'n'runi on vastane näiteks 1 sekundi pärast nõus uuesti mängima ja seda iga kord? Mis siis muutub? Infinite printingzz?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES