Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 77 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 1531
  1. #81
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Jah ma ka retard.

  2. #82
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Imo kuulsustel jms on twitteri ja FB kontod ühenduses. Kui säutsuvad siis automaatselt näitab seda ka FB seinal ja vastupidi. Seega ei näe twitteril mõtet kuna saab ka FB selle info kätte.

    Ei usu ka seda et twitter taoliseks sotsiaalvõrgustikuks muutub, sest FB seisab ees.
    Ma olin ka veel paar kuud tagasi päris suur Twitteri vastane. Õigemini, ma ei saanud aru, nagu meie foorumi Sasski (kes muidu enda arust geenius), et milleks seda üldse vaja on. Mulle seletas selle poindi ära üks sõber, kes tööalaselt (reklaam) Twitterit kasutab. Nimelt huvitavaid isukuid või hobisid jälgides (followdes) saab väga mõnusat ja kiiret infot. Oma ala spetsialistid jagavad sageli huvitavaid linke jne.
    FB-s mõjub selline asi lihtsalt spammina.

  3. #83

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tere ja head uut!

    Kas Starsis aasta alguse reload boonus on olemas või see aasta ei antagi, seoses kuludega FTP refundis?

  4. #84
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    See aasta pole veel tulnud. Võimalik, et tuleb pärast 6. jaanuari kui tildis reload boonuse pakkumine läbi saab. Võimalik, et ei tule üldse ja saad alles TCOOPiks mingi piletikese boonuseks.

  5. #85
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    PSi blogis siis AWicest juttu (see mees kes kahe päevaga SN tegi)
    http://www.pokerstarsblog.com/2013/a...up-125454.html

  6. #86
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    kellegil on normaalse kvaliteediga audiofaili pakkuda esimese postis olevast videost, palun ?

  7. #87

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Heh jäi silma üks huvitav auto müügikuulutus:
    Jah tõsi ta on , müügis ilmselt vist üks viimastest sellistest isenditest. Viimase aasta jooksul tehtud ulatuslik taastusravi: Puksid, õlid, pidurid + veel nipet ja näpet ka. Tehniliselt täiesti korralik tüdruk. Käivitub iga käsu peale ja piirab erutust nii et pöörded ei kõigu ega midagi. Hea tervis ja korralik käitumine ongi peamiselt see põhjus miks Sirje veel täna nii reibas on. Sirje ainuke probla on see et näitusele ega presidendi vastuvõtule temaga enam ei lähe, sest seelik hakkab ajahambale alla vanduma ja roostetama. Plekksepa silm ütleb et kui normaalselt sõita peab paar aastat veel vastu. Sussidest on ees naelad taga ´lamellid´ seega hetkel saab külje ette ja keerutuse kätte iga noor driftilõvi. Kui salongi piiluda siis on tüdruku teekond eestisse olnud väga pikk. Salongi ehivad nii Saksa, Itaalia kui Sveitsi lipud. Ilmselt kõik on kirikuõpetajate pandud. Ja mis kõige tähtsam. Kruusal kunagi kohtamas käinud ei ole. Ise arvan et see on algavale jäärajahooajale viidates mõnus pruut ja ajaviide.
    Mis autot müüakse ?

  8. #88

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Sierra ilmselt. Mu esimene auto oli selline ja oli sama hellitusnimi.

  9. #89

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    kellegil on normaalse kvaliteediga audiofaili pakkuda esimese postis olevast videost, palun ?
    On olemas, aga ma ei oska seda kuhugi uploadida.

    edit: õppisin lõpuks oma dropboxi kasutama

    https://www.dropbox.com/s/wzbjtfkiwk...ENG%20subs.mp3
    Viimati muudetud Godspeed_EJ poolt : 04.01.13 at 09:59

  10. #90

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    Heh jäi silma üks huvitav auto müügikuulutus:


    Mis autot müüakse ?
    Sierra XR4

  11. #91

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Huvitav, palju ka uus seelik maksaks? Võimaluse korral ei oleks kahju sellise harulduse seelikule müügihinnaga võrdne summa kulutada.

    http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewto...c2df582ff1c692

    Sirjet guugeldades leidsin lingi, kust saab Evo IX puhta tasuta.

  12. #92
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Kui juba autoteema peale läks, siis ise ostsin üleeile peale pikka mõtlemist sellise isendi:
    Volkswagen Passat 1.9tdi Highline 1999 85kw.
    Auto vastas igatepidi ootustele. Ei kolise, ei nagise, salong väga vaikne, käivitub hästi, edasti astub nagu loom, Tartu-Võru keskmine tuli 4.7l/100km, linnas 6-7/l100km. Täitsa rahul ostuga.






  13. #93

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    endal ka passat 1.8t 110 kw ja 98 a.samuti väga rahul ostuga ning väga hea hinnaga sain kah.rootsist ostsin siis.välimuselt identne:)

  14. #94
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed


  15. #95
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    peaks olema see. shazam ka kinnitab:

    ( Click to show/hide )

  16. #96
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Kas üürilepingu lõpetamiseks on ka mingi lepingu vorm olemas? Tahaks sellist, et kui võtmed üle annan, siis omanik annab allkirja paberile, kus on kirjas, et tal ei ole mu vastu pretensioone.

    Asi selles, et omanikuks on mingi segane mutt. Korteris olid algul määrdunud lina, tekk, tekikott ja 4 patja. Viskasin padjad minema, sest kappi oli ruumi vaja. See on minu ainuke süü. Nüüd süüdistatakse lisaks patjade ära viskamisele ka lina, teki ja tekikoti määrimises. Esiteks ma ei ole neid asju kordagi kasutanud ja teiseks kui ma kevadel lepingut sõlmisin, olid need samad asjad samas toas voodi peal ja siis mutt küll ei muretsenud nende mustuse pärast.

    Lisaks süüdistatakse mingi seina määrimises, kus tuleb väidetavalt tapeeti vahetada. Wtf, ma isegi ei tea milline sein nii must on, sest ma ise ei ela seal juba mitu nädalat ja varem oli kõik ok.

    Obv tahab tagatisraha endale jätta, aga minu plussiks on see, et Novembri ja Detsembri kommunaale pole ma veel maksnud (pikk jutt). Hero käik? Ise oleksin nõus, et jätku tagatisraha endale ja ma ei maksa kommusid. See tuleb peaaegu sama välja (kaotan mingi 25.-).

    Sooviks siis mingit lepingu lõpetamise vormi.

  17. #97
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    tee käsitsi üleandmise-vastuvõtmise akt. tagatisraha võib omanik peale lepingu lõpetamist enda käest vist 60 päeva hoida, kui selle aja jooksul kirjalikult taasesitavas vormis sulle pretensioone ei esita, siis 60 päeva möödudes nõua raha tagasi.

    kui kobisema hakkab siis ähvarda üürikomisjonis vms organisse juhtum viia, see peaks rahustama.

  18. #98
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Kas üürilepingu lõpetamiseks on ka mingi lepingu vorm olemas? Tahaks sellist, et kui võtmed üle annan, siis omanik annab allkirja paberile, kus on kirjas, et tal ei ole mu vastu pretensioone.

    Asi selles, et omanikuks on mingi segane mutt. Korteris olid algul määrdunud lina, tekk, tekikott ja 4 patja. Viskasin padjad minema, sest kappi oli ruumi vaja. See on minu ainuke süü. Nüüd süüdistatakse lisaks patjade ära viskamisele ka lina, teki ja tekikoti määrimises. Esiteks ma ei ole neid asju kordagi kasutanud ja teiseks kui ma kevadel lepingut sõlmisin, olid need samad asjad samas toas voodi peal ja siis mutt küll ei muretsenud nende mustuse pärast.

    Lisaks süüdistatakse mingi seina määrimises, kus tuleb väidetavalt tapeeti vahetada. Wtf, ma isegi ei tea milline sein nii must on, sest ma ise ei ela seal juba mitu nädalat ja varem oli kõik ok.

    Obv tahab tagatisraha endale jätta, aga minu plussiks on see, et Novembri ja Detsembri kommunaale pole ma veel maksnud (pikk jutt). Hero käik? Ise oleksin nõus, et jätku tagatisraha endale ja ma ei maksa kommusid. See tuleb peaaegu sama välja (kaotan mingi 25.-).

    Sooviks siis mingit lepingu lõpetamise vormi.
    Kas lepingu sõlmimisel tegite ka vara üleandmise akti ? Paber kus on nimekiri a la 1x voodi, 1x söögilaud, 1x wc hari jne.
    Kui tegite, siis sellesama paberi peale uuesti lõpetamise allkirjad ja kuupäev kehtib ka lepingu lõpetamisena ja sinna läheb ka märge kas tal on pretensioone või on "korteri olukord hea".

    Kui sellist paberit ei ole, siis võid kommunaalidega üle lasta, üürirahadega ei või. Kohtupraktika näitab, üüri maksmine on tähtis, kui leping on 1 aasta peale, siis peab olema ette näidata ka 12 üürimakset. Kommunaalid loetakse vähem tähtsamaks.

    Edit:

    Alati võid ka küsida kas ta üüritulu pealt tulumaksu maksab ja kas ta maksuametiga tutvust teha tahab ? (Hint: tavaliselt nad ei maksa ega deklareeri vaid panevad mustalt kõik tasku)
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 04.01.13 at 18:16

  19. #99
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    tee käsitsi üleandmise-vastuvõtmise akt. tagatisraha võib omanik peale lepingu lõpetamist enda käest vist 60 päeva hoida, kui selle aja jooksul kirjalikult taasesitavas vormis sulle pretensioone ei esita, siis 60 päeva möödudes nõua raha tagasi.

    kui kobisema hakkab siis ähvarda üürikomisjonis vms organisse juhtum viia, see peaks rahustama.
    Kui seadus nii on, siis see on päris hea point. Miinus on see, et ma peaksin siis kahe kuu kommunaalid üleandmise-vastuvõtmise akti allkirjastamisel siiski ära maksma. Rohkem raha ei tahaks ma selle hullu kätte anda, sest isegi kui seadus on minu poolel, peaksin päris palju vaeva nägema, et oma tagatisraha kätte saada. Pluss ta võib kahe kuu jooksul ikkagi kirjaliku pretensiooni esitada või kui ta teeb seda suuliselt, siis kõrvale põiklema jne, et 60 päeva täis venitada.

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Kas lepingu sõlmimisel tegite ka vara üleandmise akti ? Paber kus on nimekiri a la 1x voodi, 1x söögilaud, 1x wc hari jne.
    Kui tegite, siis sellesama paberi peale uuesti lõpetamise allkirjad ja kuupäev kehtib ka lepingu lõpetamisena ja sinna läheb ka märge kas tal on pretensioone või on "korteri olukord hea".

    Kui sellist paberit ei ole, siis võid kommunaalidega üle lasta, üürirahadega ei või. Kohtupraktika näitab, üüri maksmine on tähtis, kui leping on 1 aasta peale, siis peab olema ette näidata ka 12 üürimakset. Kommunaalid loetakse vähem tähtsamaks.

    Edit:

    Alati võid ka küsida kas ta üüritulu pealt tulumaksu maksab ja kas ta maksuametiga tutvust teha tahab ? (Hint: tavaliselt nad ei maksa ega deklareeri vaid panevad mustalt kõik tasku)
    Vara üleandmise akti ei ole, aga üürileping on. Üüri (mitte kommusid) olen maksnud korralikult ja seda omaniku pangakontole. Kas ta makse maksab, ma ei tea.

    Leping oli jah 12 kuu peale, aga etteteatamisega võimalik lõpetada.

  20. #100
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Kas üürilepingu lõpetamiseks on ka mingi lepingu vorm olemas? Tahaks sellist, et kui võtmed üle annan, siis omanik annab allkirja paberile, kus on kirjas, et tal ei ole mu vastu pretensioone.

    Asi selles, et omanikuks on mingi segane mutt. Korteris olid algul määrdunud lina, tekk, tekikott ja 4 patja. Viskasin padjad minema, sest kappi oli ruumi vaja. See on minu ainuke süü. Nüüd süüdistatakse lisaks patjade ära viskamisele ka lina, teki ja tekikoti määrimises. Esiteks ma ei ole neid asju kordagi kasutanud ja teiseks kui ma kevadel lepingut sõlmisin, olid need samad asjad samas toas voodi peal ja siis mutt küll ei muretsenud nende mustuse pärast.

    Lisaks süüdistatakse mingi seina määrimises, kus tuleb väidetavalt tapeeti vahetada. Wtf, ma isegi ei tea milline sein nii must on, sest ma ise ei ela seal juba mitu nädalat ja varem oli kõik ok.

    Obv tahab tagatisraha endale jätta, aga minu plussiks on see, et Novembri ja Detsembri kommunaale pole ma veel maksnud (pikk jutt). Hero käik? Ise oleksin nõus, et jätku tagatisraha endale ja ma ei maksa kommusid. See tuleb peaaegu sama välja (kaotan mingi 25.-).

    Sooviks siis mingit lepingu lõpetamise vormi.
    Suht segane case. Kõige enne need tekid-padjad olid üürilepingus märgitud ning hinnatud? Teiseks hirmuta vanamutti, et kas ta ikka oma üüri deklareeris tuludena? Nõua muidugi seina näitamist.

    Üldiselt, ma laseks tuimalt üle. Kahju muidugi see, et sa kommusid ei ole maksnud, muidu saaksid kõik oma kasuks pöörata.

Lehekülg 5, kokku 77 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES