Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 77 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 1531
  1. #121
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Fabolous khmmm, ta tahtiski , et ma teeks endale siia konto ja postitaks neid ruletti pilte ... ma ütlesin tee ise omale uus konto või vabandaks ja küsiks oma konto tagasi... või oodaku, kuni ma Tallinnas, et siis võin teha aga mis sa arvad, et ta taganeb üldse millestki... Jaa sa näed isegi, et ma tema arvutist mängin ruletti ja ....

    Sa mingi enne küsisid minult Wolfreki teemas, miks B ei ole veel küsinud oma kontot tagasi.... Ta ütles, et ta tahab tagasi oma kontot aga tahab kirjutada nagu korralikku seletuskirja ja kõik oma postitused enne üle vaadata ja selle najalt kirjutada. Seda ma ei tea, miks ta seda ei ole teinud , sest aega on tal väga.
    Ja ... tema ei käsi mul triobetis käia ja siin foorumimängu mängida, oeh.

    Ja mina sain ka täna foorumst eemaldamise:S s ekslikult mängu pärast, sest ei oldud märgatud, et mina kaa mängin. Tahtsin mingi MSNi modedele kirjutada aga e leidnud Internet Explorerit üles ... kaust olid failid olid aga see ikooniga fail oli puudu ... ma läksin esimest korda siin foorumis närvi...

    Jaa, kui ta tuleb linnast tagasi ma küsin, miks ta pole kirjutanud seda avaldust.

  2. #122
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Keegi telefoni networkil on DNS'i muutnud? Tahaks EMTA piirangutest mööda telefoniga.

  3. #123

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Isegi ei kujuta ette milline vaimuhaigus vaevab BM'i, aga oma naise teesklemine pokkerifoorumis on ikka täiesti ajuvaba. Lihtsalt uskumatult hea närvikavaga naine peaks olema, et taluda BM'i toodetud jama ning tema eest veel foorumisse postitada. Kammoon. Ei ole võimalik. Alati samasugused pikad postitused ja kui midagi vaja arutada on alati BM kõrval ning käseb endapoolset arvamust kirjutada. Isiklikult saadaks küll naissuguorganisse koheselt. Kui linnast tagasi jõuab siis palun tee seda.

  4. #124
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    lõhestunud isiksus obv,postitab raja tänavalt

  5. #125

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    BM obv.

  6. #126
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Mul endal oli ka 2 aastat tagasi väga nõme kogemus korteri üürimisega seoses.
    Tekib küsimus, et kuidas mõnedel inimestel koguaeg midagi juhtub....

  7. #127

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    BM pole naist ju vajagi, ta on nagunii elu ja muud vajalikud asjad juba ammu ära lahendanud.
    Samuti lahendas ta naise ära ja mingid füüsilist keha tal pole ammugi vaja, eriti veel suuvoodriks - seega busted!

  8. #128
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Mikk2468 Oki ma teen oma saatmise aga saadan hoopis sinu.
    Piltidelt on kaa näha, et ma B arvutis olnud...Interneti aadress ongi igakord sama, kui ma siit netis. Okei ma lähen sõidan Pärnusse vanemate juurde jälle, et üksnes sealt postitada. COMICO...
    Jaa raja või millisele iganes tänavale võite kaa minna vähemalt pooled neist, kes arvasid, et Wolfrek on naljategija ...

  9. #129
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Mikk2468 Oki ma teen oma saatmise aga saadan hoopis sinu.
    Piltidelt on kaa näha, et ma B arvutis olnud...Interneti aadress ongi igakord sama, kui ma siit netis. Okei ma lähen sõidan Pärnusse vanemate juurde jälle, et üksnes sealt postitada. COMICO...
    Jaa raja või millisele iganes tänavale võite kaa minna vähemalt pooled neist, kes arvasid, et Wolfrek on naljategija ...
    Siin foorumis on päris palju rahvast minu teada Pärnust pärit. Kui sa siin tõtt räägid ja täitsa keldris lukutaga ei elanud, peaks keegi neist kasvõi selle lukuaugu-suuruse .jpeg põhjal oskama ära öelda, kellega tegu on.

  10. #130
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Mul endal oli ka 2 aastat tagasi väga nõme kogemus korteri üürimisega seoses.
    Saad niipalju kui maksad :D

  11. #131
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Ta ütles, et ta tahab puhata, ma ei tea küll millest. Küsisin , ütles, et lihtsalt. ... Siis hakkas pläägutama umbes nii, et ta on tegelikusest palju vähem trolllnud, kui arvatakse, lihtsalt postitusi teinud mitmeti mõistetavaid, kohati väga naljakatena ja asi on vahel räigeks kinoks keeratud ja see tema oma probleem, et on andnud selleks alust. Ja vahel teinud kompaktse postituse ja kõik küsinud, et kas keegi saab aru Ja, et kõik kahtlasemad postitused üle vaadata ja vastused ... tõestada, et ei trollinud ega ei ole Wolfrek 2 ega mingi tegelane, kes proovib luua siin imagot, et mingit matkajat järgi teha, see vist too ... et seda 10 minutiga ei tee. Ütles, et viimane piisk karikasse oli see, kui oli mängupidaja foorumimängus ja iga päev tõstis oma teemat ja kustutas oma tõstmispostitusi.... Kuna ta varem ka seda teinud, vähemalt nii ta ütles, et kustutab oma postituse kohe peale postitamist ja lisab uuesti, kui midagi veel meelde tuli või kirjakaid näeb ja on passiivne teema... Ürles, et ta ei arvesanud moderaatoritega... Ütles seda, et teadis peale märkuse saamist, et eemaldaine tuleb peale mängu, mitte enne ja tegi rahus mängu lõpuni... Ütles, et ise tundis end halvasti oma mängu spämmides, eriti tagantjärgi..
    Ütles, et on palju naerda saanud teiste vastustest, mis on tulenenud tema postitustest.. Kuna see, kuidas asjast mitte ettenähtult aru saadakse ja seetõttu postitatakse selliseid vastuseid, mis peaksid tulenema hoopiss teistsugusest algpostitusest võinoh... mmingist muust seisukohast loob kokku koomilise komplekti, ütles et kaudselt nagu Wolfi klounaad. Ja seda ütles kaa, et samas tihti ajab see teda närvi, kuidas inimesed aru ei saa teiste, mitte B enda postitustest ja ei saa aru, kes on loll, kes on troll. Rohkem ei tule meelde... Aga mulle jääb ka mulje, et siin see teravuse tase kõigub ikka seinast seina ja Hunt pole siin üksik hunt.

    Ok whateva, tal on vist tahtmine midagi tõestada, minumeelest ta võiks lihtsalt õelda, et parandab ennastfoorumi kasutamise osas ja oma konto tagasi taodelda. Seda ma tegelikult ka ei tea, mis naudingut vms ta saab oma isiku varjamisest.

    Okei see tuli ka meelde, et ta onl proovinud jääda tagasihoidlikuks solvangukatsete tegijate suhtes, kuna teab, et siin noored inimesed ja kuna tegu siiiski internetiga...


    Tegelikult see on ebanormaalne, et ise on sellest foorumist kordades suuremas ja kõigile teada f..s mode juba umbes 10 aastat ja siin end esitleb nagu ma ei tea mis.. võibolla sealt tulebki see postituste kustutamis vajadus, ainult siin kustutab ta enda omi...

  12. #132
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Chloe kuule sa ikka oled Bentley, BM tiksus alati kaua öösel üleval ja siin foorumis, roheline tuluke alati põles öösel kl 5......ükski normaalne Claarika, Maarika, Nastja, Chloe ei veeda ööd offtopicus, välja arvatud juhul kui ta just algoritmidega ei tegele.

  13. #133

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Üldiselt ma BM-i poste reeglina läbi lugeda ei viitsi, kuid Chloe tekst tundub natuke teistsugune. Samas võis BM ennast modifitseerida, sest tõesti imo ei istu ükski normaalne naine sellisel kellaajal üleval. Lisaks ei viitsi 95% foorumist nkn pidevalt nii pikki tekste valmis kirjutada, rääkimata sellest, et ühes leibkonnas oleks kaks sellist.

  14. #134
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Kui tal(loe: sul) midagi tõestada vaja on, siis võiks alustada 600bi graafikute ja mänguvideote postitamisest. Kuniks ta seda ei tee, võib ta olla samas viisakas ja kraps nagu 1. klassi minev musterlaps ning seletuskirju kirjutada palju tahes kukupai käitumisest, aga usutavus jääb ikkagi väikelapse tasemele.

  15. #135
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Mina magangi peaaegu alati vara hommikust kella kolmest seitsme vahelt 10-12ni ja vahel 13ni ja lühike uinak on mul nii samuti. Ma ei saa magama jääda, kui ta väljas jälle on või teises toas
    Ei ole midagi teha, kui eluviisid sellised on kujunenud, sest mina käin tööl ja mu tööpäev algab kell 14.00, Bentley tööl ei käi ja magab kuidas heaks arvab. .. tavaliselt ka hommikul aga tihti hoopis veelgi hiljem läheb . Aga õigel ajal minemine pole mingi erand.
    Aga leibkond, nujaaa aga tegelikult on vara nii õelda... sest liiga vähe aega
    Seda mina arvan kaa, et ta peaks ikkagi ise midagi ette võtma, kui ei taha et temast arvatakse igasugu asju...
    Ma pole siin näinud ühtegi mänguvideot senini aga ....

  16. #136
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Codecci, kui sa oled ise korteris midagi teinud, mille eest muidu korteri omanik peaks vastutama (nagu külmkapi remont vms), siis sa saad üüri üle lasta ja öelda, et investeerisid korteri parandamisse ja nüüd teed tasaarveldust.

  17. #137
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Siin on kahtlasi asju on küll kaks ühendamata kõvaketast ja kinnine folder, kuhu mina igaljuhul sisse ei saa, ma tean niipaljusid tema paroole aga seal ei tööta. Aga igaljuhul mina pole näinud, et ta mingeid videosi rulettist või pokkeris oleks teinud, ma ei kujuta ette, millejaoks tal need on:@

    Tiigerikutsu ise sa oled pingviin! Mina ei saa teda sundida. Kui mul pole mingeid B videosi võtta, mida ma teen? ma saan praegu ainult oma enese sõnu kinnitada... mul pole selle folderi parooli, kui seal üldse midagi huvitavat ongi ja need kõvskettad on lauaarvuti omad ilma kiipplaadita Putin küll http://tinypic.com/r/2zozxp5/6
    Viimati muudetud Chloe poolt : 05.01.13 at 08:31 Põhjus: Pingviin 2

  18. #138

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Siin on kahtlasi asju on küll kaks ühendamata kõvaketast ja kinnine folder, kuhu mina igaljuhul sisse ei saa, ma tean niipaljusid tema paroole aga seal ei tööta. Aga igaljuhul mina pole näinud, et ta mingeid videosi rulettist või pokkeris oleks teinud, ma ei kujuta ette, millejaoks tal need on:@
    Kuule bingviin, mine mängi bokkerit ja ole vait juba.

  19. #139
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Ja mina lootsin, et 2013 on palju sõbralikum aasta :/

  20. #140
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Codeccile, endine üürileandja tahtis ka et ma külmkapi uue ostaks, saatsin ***** ja saatsin vastavad paragrahvid, siis jäi vait ja tellis uue.

Lehekülg 7, kokku 77 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES