Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 76, kokku 77 EsimeneEsimene ... 266674757677 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 501 kuni 1 520, kokku 1531
  1. #1501
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Infinite printingzz?
    jep: LINK

  2. #1502
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mina saan nii aru, et kui sa võtad 1$ välja, siis edaspidi hakkab tõenäosus tasanduma 1$ madalamal, kui 50:50. Kui uuesti välja võtad, siis juba 48:52 sinu kahjuks jne. Lõpuks ei ületagi nihe enam sinu väljavõetud summat, niiet jäädki lõputult tilbendama miinusesse, nagu Codecci ütles.
    Ei, tõenäosus jääb alati 50:50, kaartidel pole mälu.

    Aga tuleb nt 1000€ downswing ja ei ületagi kunagi enam plusspiiri, vaid jääb -€2000 ja -€1 vahele tolknema. Ei tea kui võimalik see on tho, pole just eriti kõva matemaatik, vb kõvasti suuremad või kõvasti väiksemad swingid realistlikumad, aga piltiku näitena peaks töötama
    Viimati muudetud Codecci poolt : 31.01.13 at 13:28

  3. #1503
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 083

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei, tõenäosus jääb alati 50:50, kaartidel pole mälu.

    Aga tuleb nt 1000€ downswing ja ei ületagi kunagi enam plusspiiri, vaid jääb -€2000 ja -€1 vahele tolknema. Ei tea kui võimalik see on tho, pole just eriti kõva matemaatik, vb kõvasti suuremad või kõvasti väiksemad swingid realistlikumad, aga piltiku näitena peaks töötama
    Ületab! Kui me teeme lõpmatu arv flippe, ja mingi aeg saame plussi vastase suhtes, siis alles quitime. Mingi aeg peaks see juhtuma. Ma ei areta mingit süsteemi, jäin lihtsalt mõtesse, et selline asi oleks ju TEOREETILISELT võimalik.

    Aga kui ma õigesti aru saan siis tekib sama probleem, mis martingales: vaja on lõpmatut rolli. Obv me 10000 flipi peale €10 000 busto ei pane, aga miljardi €1 suuruse flipi juures 10 000 suurune vahe on alla ühe protsendi.

  4. #1504
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    rake sööb ka ju raha

  5. #1505
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    http://www.tarbija24.ee/1119676/vaat...d-labi-aegade/ kus on 5110? enne selle edetabeli avaldamist oleksin nõus olnud 1:100 kihla vedama, et 5110 top 3-s. ja ka siis oleks arvanud, et leidsin lolli.

  6. #1506
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Kuna graphfffide teema tueb?

  7. #1507

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Ma sain valesti aru. Mõtlesin, et koguaeg flippate 1$ peale, mitte vastase võidu korral 4$ peale jne. Siis tulevad mängu jah lõpmatud bankrollid, mis niikuinii ei saa suureneda.

  8. #1508
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    http://www.tarbija24.ee/1119676/vaat...d-labi-aegade/ kus on 5110? enne selle edetabeli avaldamist oleksin nõus olnud 1:100 kihla vedama, et 5110 top 3-s. ja ka siis oleks arvanud, et leidsin lolli.
    5110 oma aja kohta prolly top 3 telefon ja kui oleks protsentuaalselt oma aja kõige populaarsemate telefonide top, siis 5110 kuuluks sinna, aga tol ajal müüdi üleüldse vähe mobiile, sest tegemist oli veel kalli luksusesemega.

  9. #1509
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    no päris nii ei olnud, 99 ja 2000 aastal oli mobiil juba tavaline tarbe ese. ma arvan, et mul oli kõikidel tuttavatel siis jba mobiil ja neist 70-l protsendil oli 5110.

  10. #1510
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ületab! Kui me teeme lõpmatu arv flippe, ja mingi aeg saame plussi vastase suhtes, siis alles quitime. Mingi aeg peaks see juhtuma. Ma ei areta mingit süsteemi, jäin lihtsalt mõtesse, et selline asi oleks ju TEOREETILISELT võimalik.
    ei pruugi... kui sa oled mingi mõjuvalt suure kasumi teeninud hnr'des, piisavalt suur, et nö short term variatsiooni kõikumist katta.. siis mingi hetk võibki tulla sisuliselt session.. kus sa jäädki kahjumisse... võid isegi 0i tulla, aga enam plussi poolele ei jõua.. iga hnr'tud taalaga sellise sessiooni tulemise tõenäosus suureneb..

  11. #1511
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    no päris nii ei olnud, 99 ja 2000 aastal oli mobiil juba tavaline tarbe ese. ma arvan, et mul oli kõikidel tuttavatel siis jba mobiil ja neist 70-l protsendil oli 5110.
    yep sama siin võtsin ykskord tuunitud hobedase korpusega 5110 vanalinna läbule 2009.a kaasa, sai mindud mingi mõnusasse place chillima kõigil moblad laual (iphoned jms uued pillid minu 5110 ka seal) kõik märkasid 5110-t ja nentisid cool phone :D

  12. #1512
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    no päris nii ei olnud, 99 ja 2000 aastal oli mobiil juba tavaline tarbe ese. ma arvan, et mul oli kõikidel tuttavatel siis jba mobiil ja neist 70-l protsendil oli 5110.
    Mu ühelgi tuttaval (sel ajal siis vanematel ja vanematel sugulastel) polnud tutikat 5110 't, nende põlvkonnas oli esimene levinud pill Ericsson GH628/688, enda põlvkonnas (5-6 klassi tatikana) esimene telefon mis levis oli 3310 üldse.

  13. #1513

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    no päris nii ei olnud, 99 ja 2000 aastal oli mobiil juba tavaline tarbe ese. ma arvan, et mul oli kõikidel tuttavatel siis jba mobiil ja neist 70-l protsendil oli 5110.
    Usun et see oli ainult Euroopas nii..

  14. #1514

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    no päris nii ei olnud, 99 ja 2000 aastal oli mobiil juba tavaline tarbe ese. ma arvan, et mul oli kõikidel tuttavatel siis jba mobiil ja neist 70-l protsendil oli 5110.
    1999 maksis 5110 minu arust umbkaudu sama palju, kui oli keskmine palk ehk 4400 krooni kanti. Hetkeseisuga oleks see siis 850€+ väärt telefon.

  15. #1515
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    vbl jah, see 5110 oli euroopa ja eesti teema. aga, et ta top 20 ka pole see on eriti suur üllatus. siit moraal - ära kujuta kunagi ette, et see jumala ja muude normaalsete loomade poolt hüljatud maakeraperseauk kus sa elad, on maailmanaba :D

  16. #1516
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    http://www.tarbija24.ee/1119676/vaat...d-labi-aegade/ kus on 5110? enne selle edetabeli avaldamist oleksin nõus olnud 1:100 kihla vedama, et 5110 top 3-s. ja ka siis oleks arvanud, et leidsin lolli.
    Ei suuda hetkel isegi silme ette kujutada milline 5110 välja näeb.

    Põhilised Nokiad olid ikka 3210 ja 3310.

    Edit: 5000 seeria by default peaks juba luksusmudelite poole minema, obv et tavarahvas massiliselt seda ei osta.

  17. #1517
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Ei suuda hetkel isegi silme ette kujutada milline 5110 välja näeb.

    Põhilised Nokiad olid ikka 3210 ja 3310.

    Edit: 5000 seeria by default peaks juba luksusmudelite poole minema, obv et tavarahvas massiliselt seda ei osta.

  18. #1518
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    32 ja 33 olid hilisemad mudelid. 5110 oli tavaline tel, selle lux versioon oli 6110

  19. #1519
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hakkasin mõtlema ja teen ühe ülesande. Ei ole raske leida inimest, kes oleks nõus flippama €1 peale. Seega pm. aasta vältel me leiaks iga päev ühe. Me oleme pärit Indiast ja €1 on meile suur raha. Samas võitsime freerolle ja meil on €10 000 bankroll.

    Kui me flippame, siis võidame keskmiselt 50% ajast. Ja ma arvan, et 10 000 korda me flippi ei kaota ehk teisisõnu bustoks ei lähe. Correct?

    Aga kui me leiame ühe inimese, kes on nõus flippama ja lõpmatu arv kordi ning igakord me hit and runnime, kui me oleme plussis ühe flipi.

    Siin jookseb mu aju kokku. Näiteks: täna hnr-ime codeccit, homme lenci jne. Seega me jääme iga päev vähemalt ühe flipga plussi. Kuidas sellises olukorras long run tuleks? Mõtlen, et kui ülesanne on ideaalsetes tingimustes ehk me leiame iga päev inmese, kes flippab lõpmatuseni. Me peame ju mingi aeg jääma ühe flipiga plussi.

    Seega, kui see on võimalik siis long runnis jookseb populatsiooni iga isend ühe flipiga alla EV ja mina nii räigelt üle EV. Kas see on võimalik praktikas või ainult teoorias? Kas ma mõtlen midagi valesti?
    Kui võtta üheks flipiseeriaks 1€ net gain või 10 000€ bustosse minek, kas siis nii ei ole, et 1/10 000 ajast lõpeb flipiseeria bustoga ja 9 999/10 000 ajast võidame 1€? Ehk täpselt 0EV tuleb lõpuks ikkagi. Ei ole matemaatikas eriti pädev, aga mina saan nii aru.

  20. #1520
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    0 EV flip. Infinite flips. Risk of ruin 100%

    Selleks, et bustoks minemise risk ei oleks 100% peab flip +EV olema.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES