Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 75 EsimeneEsimene ... 9101112132161 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 1481
  1. #201
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    sellega harjub päris kiiresti. varem oli endal ka imelik niimoodi mõelda, aga nüüd kui codecci, hott või kesiganes postitavad 10k+ graafikuid, siis ikka sisimas loodad,et järgmine kuu annavad selle tagasi ja rohkemgi veel. siis nt see andu SNE värk, seal vaikselt lootsin ka viimase päevani,et ei saa seda kätte (eriti kui pikem vaikus updatede poole pealt vahepeal detsembri keskel oli). siis kui jeebus peksa sai, siis alguses oli kahju, aga kui ta sinnasamasse kohe pani oma sportsbettingu kuu tulemused, siis mõtlesin, et "paras tegelt".

    nii et ise ei põeks sellise "ebaõnne soovimise" värgi pärast ja ei jätaks küll betti tegemata (eriti kui selline easy money on).

  2. #202

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Minu meelest siin ei ole mingit küsimustki ja ta võib mängida, mida ta tahab.
    wtf...see teebki ta eesmärgi raskemaks et ta mängib ainult 6max hypereid ja peab kiirelt limiitides üles liikuma bankrolliga riskides. Muidu võiks ju cashis omale safe rolli koguda ja siis kohe 30stega hakata vppsi koguma.

  3. #203

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    ei ole ka ise osaline, aga just see, et terve teema ja seni mängitud ja arutatud teema on ikkagi 6max hyperid peaks ka midagi tähendama? ET selle 6max hyperite põhjal see diil tehti ikkagi ju.

    Samuti see: "Ahjaa, mänguformaat on 6max hyperid ja kasutaja muruntau. Alustan homme õhtul mängimisega, $7stes, 1200 pealt 15stesse ja 2,7k pealt 30stesse ja 10k pealt 60stesse. Edasi vaatab millalgi hiljem. "

    See peaks ju ikkagi diili lisade alla minema? Et kui kinnisvaraarendaja ja ehitusfirma teevad lepingu ning lepingus on kirjas, et ehitusfirma on kohustatud valmis ehitama nt Kaunase pst 16,17,18 elamurajooni ja tähtaeg on lepingu lisades, siis ta ei aa öelda ju öelda, et alguses on kirjas, et peame selle lihtalts valmis ehitama, nii et 20 aasta pärast aad oma karbid püsti.

  4. #204
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas raaids Vaata postitust
    wtf...see teebki ta eesmärgi raskemaks et ta mängib ainult 6max hypereid ja peab kiirelt limiitides üles liikuma bankrolliga riskides. Muidu võiks ju cashis omale safe rolli koguda ja siis kohe 30stega hakata vppsi koguma.
    Kehv argument. Ega $30 mängude rolli ka üleöö kokku ei grindiks ja see võtaks ilmselt isegi kauem aega kui hypereid mängides.

  5. #205

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    No cash oli näide lihtsalt, ma ei oleks sellega ka nõus kui ta kuskil 60stes avastab et ei biidi mängu nende SNEde vastu seal ja siis hakkaks järsku HTHUSNGsi mängima hoopis.

  6. #206

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    kui sul nüüd downer jätkub, siis võid kergesti bustoks minna.
    Kui saad 2x bankrolli, on selle tõenäosus hulga väiksem. Selles on vahe.
    Ma ei alustanud nii madalalt mitte BR'i puudumise tõttu, vaid et asja huvitavaks teha. Ma olen siin totaalset näkkupeksu saanud, vähemalt võrreldav enda 100 BI swingiga 30stes ja siin olen sellega kaotanud 7stes umbes 30 BI. Ja see jooks häirib täiesti minimaalselt, täna ka 125 mängu puhast vägistamist, tuju pole üldse all. Mul ei ole võimalik siin bustoks minna, mitte 100BI'ga. Siin on gämblereid liiga palju selleks.

    Tsitaat Algselt postitas raaids Vaata postitust
    wtf...see teebki ta eesmärgi raskemaks et ta mängib ainult 6max hypereid ja peab kiirelt limiitides üles liikuma bankrolliga riskides. Muidu võiks ju cashis omale safe rolli koguda ja siis kohe 30stega hakata vppsi koguma.
    Minu jaoks on siin palju safem üles ehitada kui cashis. Olen paar korda +50BI päevi teinud, ka kõrgemal ja 20-30 BI päevi ikka omajagu. See nädal aega pmst BE või miinus paarkümmend BI passimist seda ei muuda. Nagu mainisin, mul pole väga vahet, kas seda arvestada või mitte, see annaks pmst mõnepäevase eelise ja muud oluliselt ei muuda.

  7. #207

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Parajad nitid olete

  8. #208
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Aga jou kutid see 27doltsi peaks BRile kyll juurde minema. FPP-de eest ostetud raha ju.

  9. #209

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust

    See peaks ju ikkagi diili lisade alla minema? Et kui kinnisvaraarendaja ja ehitusfirma teevad lepingu ning lepingus on kirjas, et ehitusfirma on kohustatud valmis ehitama nt Kaunase pst 16,17,18 elamurajooni ja tähtaeg on lepingu lisades, siis ta ei aa öelda ju öelda, et alguses on kirjas, et peame selle lihtalts valmis ehitama, nii et 20 aasta pärast aad oma karbid püsti.
    Ma mitte paha pärast ja ise kasutan kah liiga palju selliseid näiteid, aga mulle väga meeldis kusagilt kuuldud vastus sellisele tekstile, et "palun austa mind piisavalt, et ma saan otsesest jutust kah aru, mitte ära proovi metafooriliselt rääkides mulle asju selgitada".
    Kunagi oli üks suurfirma projektijuht, kes absoluutselt kõik jutu rääkis niimoodi, et esimene lause pool rääkis konkreetsest asjast, teine pool sama asi metafoorides.:-) Ta võis mingite imevõrdlusteni välja jõuda niimoodi.

  10. #210
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    hmm. kui hero vahelduse mõtes teeb 10k kätt midstakes cashi ja teeib ütleme 2k vppd. Aasta lõpus on juuksekarva pealt 1M tehtud. Kas siis on hero feilinud? I dont think so. Ei ole ju kirjas et muid mänge ei tohi mängida.

  11. #211

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Haige nit värk küll.
    Codecci suhtumine on ainuke õige bettijatest.
    Mõned mehed lihtsalt ei kujuta ette mida SNE vist tähendab.
    Ja lol sunday mill kinni ja easy game ? wtf are you talking about ???????

  12. #212

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas forell Vaata postitust
    Aga jou kutid see 27doltsi peaks BRile kyll juurde minema. FPP-de eest ostetud raha ju.
    hakkame jooma täna

  13. #213
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Haige nit värk küll.
    Codecci suhtumine on ainuke õige bettijatest.
    Mõned mehed lihtsalt ei kujuta ette mida SNE vist tähendab.
    Ja lol sunday mill kinni ja easy game ? wtf are you talking about ???????
    '
    Lihtsalt +1

  14. #214

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    SNE puhul jah poh, seda nagunii võimatu teha. Mind huvitab 500k

  15. #215

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Erapooletu arvamus oleks see, et lähtutakse ikkagi algselt plaanitud turniiridest (hyper 6m) ja FPP-de ulatuses saaks raha tagasi BR-i.

  16. #216
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    täitsa perses, mis vennad siin ikka on..
    Bettijad on raha mängu pannud ja neil on igati õigus piirata kõike, milles pole varajasemalt kokku lepitud. NIT värk ? no **** tule jumal appi, see peaks igale ivanile selge olema, et igaüks on oma kasu peal väljas, bettijatele on see -EV, OP-le +EV. Mina raiuks ka 100% vastu kui ma investor oleks, eesmärk on ikkagi bet ju võita.
    Viimati muudetud bi0hazard poolt : 18.01.13 at 19:20 Põhjus: võssa veidi

  17. #217
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    lol @ investor

  18. #218
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Põhieesmärk oli ikkagi 500st teha SNE ja punkt. See, et ta pärast seda hakkas rääkima, mis tema põhiplaan on, kuidas ta seda teeb, ei puutu imo üldse asjasse... Ja kuidas saakski, nagu Provoker juba ütles, mis siis saab, kui ta teeb aasta sees vahepeal cashi ja muid mänge, kas need vpp-d ei loegi siis?

    Mõelge natuke, mida SNE tegemine tegelikult tähendab ja kui palju see hit muudab midagi ja kas terve aasta hakkate niimoodi kottima teda?

    E: IMO igati normaalne on see, et mängigu mida tahab ja ega profit ei ole see, mis diili puhul tähtis oli. Seda ei hakka ju keegi lugema, kui palju ta plussis või miinuses on. Kas see algroll 500$ on busto või SNE, see oli ju eesmärk...
    Viimati muudetud hakkameimema poolt : 18.01.13 at 19:21

  19. #219
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Minu meelest siin ei ole mingit küsimustki ja ta võib mängida, mida ta tahab.
    Mismõttes. Pealkiri ütleb ju kõik: $500 bankrolliga alustab, teeb SNE mängides HT-sid. Sõnu väänates on vaieldav, aga mina, kes seda teemat käib lugemas, siis ma eeldan rohkelt HT-de juttu.

    Küll, aga isegi kui ainult HTd, siis ei oska öelda, kas läheb ka muud võidud arvesse ja kas aasta lõpus siis arvutatakse maha MTTde ja muudest mängudest tulenev VPP.

    Eelmised kommentaarid olid pohmellis öeldud ning mitte kõige tõsisemad, kainena ma ei viitsiks küll nitpickida. Küll aga siis, kui aasta keskele drastiliselt midagi muutub. Ala tuleb uus-huvitav mäng, kus saab räigelt VPPsid ning iga regular teeb seal easylt SNE ära.

  20. #220
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    sellega harjub päris kiiresti. varem oli endal ka imelik niimoodi mõelda, aga nüüd kui codecci, hott või kesiganes postitavad 10k+ graafikuid, siis ikka sisimas loodad,et järgmine kuu annavad selle tagasi ja rohkemgi veel. siis nt see andu SNE värk, seal vaikselt lootsin ka viimase päevani,et ei saa seda kätte (eriti kui pikem vaikus updatede poole pealt vahepeal detsembri keskel oli). siis kui jeebus peksa sai, siis alguses oli kahju, aga kui ta sinnasamasse kohe pani oma sportsbettingu kuu tulemused, siis mõtlesin, et "paras tegelt".

    nii et ise ei põeks sellise "ebaõnne soovimise" värgi pärast ja ei jätaks küll betti tegemata (eriti kui selline easy money on).
    ROFL

Lehekülg 11, kokku 75 EsimeneEsimene ... 9101112132161 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES