Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 75 EsimeneEsimene ... 210111213142262 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 1481
  1. #221

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma mitte paha pärast ja ise kasutan kah liiga palju selliseid näiteid, aga mulle väga meeldis kusagilt kuuldud vastus sellisele tekstile, et "palun austa mind piisavalt, et ma saan otsesest jutust kah aru, mitte ära proovi metafooriliselt rääkides mulle asju selgitada".
    Kunagi oli üks suurfirma projektijuht, kes absoluutselt kõik jutu rääkis niimoodi, et esimene lause pool rääkis konkreetsest asjast, teine pool sama asi metafoorides.:-) Ta võis mingite imevõrdlusteni välja jõuda niimoodi.
    ok jah, vb tõesti unise peaga kirjutasin mingi jama kokku, aga nt post #43, mis on tehtud muru poolt? Sellest saab ka ju ilusti aru, et tegemist 6max hyperite diiliga, või ei??

    Sesuhtes ma erapooletu vaatleja ja tundub nii õigelasem, ag muidu ise hoian talle pöialt, nii minu arust oleks väga tore kui ta SNE ära teeks, ükskõik kuidas siis.

  2. #222
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Head uut!

    Pealkirja vaadates mõtlete raudselt, et see parm on jälle ennast üle joonud. Võib-olla olengi, kuupäev nagu lubaks, väike pohmakas on veel sees. Tegelikult on see plaan täitsa tõsine, eesmärk on taas pokkeris samm edasi teha. Sellega seoses tahtsin veidi motti tõsta ja taas päevikut pidama hakata.

    Et näidata, et päris nalja ei tee selle eesmärgiga, siis olen nõus kuni €1k selle peale bettima 1-5'le, st nt minu 100 sinu 500 vastu, et teen $500'st aastaga SNE. (pole kihlvedude mõistegega niiväga kursis, loodetavasti olen arusaadavalt seletanud). Min bet on sinu 100 minu 20 vastu, väga väikeste summadega ei viitsi jamada. Arvestades, et Swedi 12 kuu tähtajalise hoiuse intress jääb 0,5% kanti, siis on siin pakutu täitsa arvestatava intressiga (20% p.a.). Annab rahad kellegi usaldusväärse kolmanda isiku kätte kuni beti lõppemiseni, loodetavasti leiab kellegi.

    Ei pea vist pakkumisele väga promo tegema, kuna SNE tegemine iseenesest on juba iseenesest väga raske. Pole kuulnud, et keegi oleks nii väiksest summast SNE ära teinud. Ma ise pole kuuga üle 35k VPP teinud ning aastas üle 130k, kipun aeg-ajalt mänguformaate vahetama. Ja last but not least, mul tüdruk kolib kahe nädala pärast koos kahe väikse lapsega sisse, kes just vaiksed ei ole. Läheb vägagi raskeks selle ära tegemine. Loodetavasti bet annab lisamotti ja survet ära tegemiseks.

    Ahjaa, mänguformaat on 6max hyperid ja kasutaja muruntau. Alustan homme õhtul mängimisega, $7stes, 1200 pealt 15stesse ja 2,7k pealt 30stesse ja 10k pealt 60stesse. Edasi vaatab millalgi hiljem.

    GL all!

    Edit: betid tehtud:

    Minu €1k vs €5k SNE peale codecciga, minu osa escrowtud codecci käes.
    Minu €250 vs Peete82 €1000 500k VPP, escrowmist ei toimu
    Minu €250 vs Raaidsi €1000 500k VPP, escrowmist ei toimu
    Minu €500 vs Ecuador13 €2000 500k VPP, escrowmist ei toimu.
    kuskil ei ole öeldud, et formaadiks on ainult 6-max hyperid.

  3. #223
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mismõttes. Pealkiri ütleb ju kõik: $500 bankrolliga alustab, teeb SNE mängides HT-sid. Sõnu väänates on vaieldav, aga mina, kes seda teemat käib lugemas, siis ma eeldan rohkelt HT-de juttu.
    Pealkirjas on just see "6max hüperitega" viimaseks jäetud. Ehk selleks, et võimalikult mugav oleks seda redigeerida? Üks meie nõudmistest minu teada on päeviku pealkirjas teada anda, mis mänguga (ja ka limiidiga) tegu on. Pealkiri ei puutu kuidagi asja minu meelest, esimeses postis on see serious-business jutt selgelt lõiguna eraldatud ja seal ei ole mingeid sellelaadseid tingimusi.

    OP-s on ka see, et $2,7k rolliga liigub $30 turniiridesse, kui ta 2,5k pealt shoti võtaks, siis oleks bet automaatselt kaotatud?

  4. #224
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    ja kui täpselt miljonit punkti ei saa läheb lõhki ja kaotab beti

  5. #225
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Ma tõsiselt loodan et sa teed asja ära ja mul tavaliselt on kõigest ja kõigist suva

  6. #226
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Pealkirjas on just see "6max hüperitega" viimaseks jäetud. Ehk selleks, et võimalikult mugav oleks seda redigeerida? Üks meie nõudmistest minu teada on päeviku pealkirjas teada anda, mis mänguga (ja ka limiidiga) tegu on. Pealkiri ei puutu kuidagi asja minu meelest, esimeses postis on see serious-business jutt selgelt lõiguna eraldatud ja seal ei ole mingeid sellelaadseid tingimusi.

    OP-s on ka see, et $2,7k rolliga liigub $30 turniiridesse, kui ta 2,5k pealt shoti võtaks, siis oleks bet automaatselt kaotatud?
    See viimane lause on juuksekarva lõhki ajamine.

    Reeglid on taaskord hägused ja muruntau võidaks igastahes. Arvan, et kõik bettijad võtsid kihlveo eeldusel, et muruntau teeb suure osa VPP-dest 6-max HT-des.

  7. #227
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    suht obv ja üllatav et paljud mõistsid teistmoodi..

  8. #228
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    See, kas turnahitt läheb rolli alla või mitte, ei oma tegelikult mingit tähtsust, kui mingil hetkel hyperitega saadud kahjum ületab 500$, siis busto ja bet kaotatud. Bankrolli reeglite täitmist küll ei saa nõuda. + lisaks oluline osa VPPdsest peaks kogutud olema hyperitega.

  9. #229
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Aasta lõpuks tuleb eilse turna eest saadud VPP'de võrra rohkem kokku teha?

  10. #230
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See viimane lause on juuksekarva lõhki ajamine.

    Reeglid on taaskord hägused ja muruntau võidaks igastahes. Arvan, et kõik bettijad võtsid kihlveo eeldusel, et muruntau teeb suure osa VPP-dest 6-max HT-des.
    Eee see eeldus on ju kõige halvem stsenaarium, sest 6-max hyperid annavad just kõige rohkem VPP-sid. Kui ta otsustab millegi muuga teha siis see kahjulik just talle, mitte bettijatele, seega ei saa aru milles probleem. Kui ta oleks teinud beti, et $10K kuus teeb NL2-s, aga siis mängib NL50 siis see on vastuolu, aga antud betis midagi muud mängides kannatab ta ise selle all kui muid asju mängib.

  11. #231

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Eee see eeldus on ju kõige halvem stsenaarium, sest 6-max hyperid annavad just kõige rohkem VPP-sid. Kui ta otsustab millegi muuga teha siis see kahjulik just talle, mitte bettijatele, seega ei saa aru milles probleem. Kui ta oleks teinud beti, et $10K kuus teeb NL2-s, aga siis mängib NL50 siis see on vastuolu, aga antud betis midagi muud mängides kannatab ta ise selle all kui muid asju mängib.

    Vahe on selles kas ta alustab oma mänge 500ga või 1500ga. Kas siis poleks ka vahet olnud kui ta TCOOPilt oleks hittind näiteks 20k ja oleks kohe 30$seid hakand mängima? Just selle vaidluse pärast ma enne turnat küsisin kas see läheb arvesse või mitte.

  12. #232
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    142

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Algus on tehtud juba ju, alustas 500-ga päris kindlalt kohe...

  13. #233
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas raaids Vaata postitust
    Hitid TCOOPilt 30ste või 60ste rolli kohe ja teed 500k ära...see läheb ka arvesse? Või ainult hyperitest saadud raha
    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ainult hüperitest raha loeb, kui TCOOP'ilt midagi hitin, siis panen BI jagu BR'i tagasi ja ülejäänu jääb TCOOP'i pelamiseks või cashin välja.
    Mul oli see osa lugemata ja lähtusin ainult esimesest postitusest. Nüüd ma arvan, et need ei tohiks lugeda ja siin pole mingit küsimust.

  14. #234
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Sheriffi post võttis pisara silma, ty.
    Muidu edu.

  15. #235
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Sheriff ei väsi üllatamast

    mõnus esimene vahedraama :)

  16. #236
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Sheriffi post indeed kuld. Fun read

  17. #237
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    Sheriff ei väsi üllatamast

    mõnus esimene vahedraama :)
    lol @ vahedraama :D

    Tulemas epic teema siia, aasta lõpuks 300+ lk lugemist 4 sure :D

  18. #238

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Mis asjad need 6-max hüperid veel on? Kuna sellist mänguformaati pole Starsis veel olemas, siis minuarust murunatu võib ükskõik mis formaadis selle SNE teha. 6-max hyper turbo sit and go on küll olemas, aga kuna pealkirjas sellist formaati üles loetud pole, siis milles probleem? Tramaivõi, point on ju SNE ära tegemine 500$st.
    Viimati muudetud simenkon poolt : 19.01.13 at 12:04

  19. #239
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Üllatav, et mõned ikka veel mingit küsimust näevad. SNE 500$st, ainult 6max hyperitest tehtud raha ja punktidega, ainec.

  20. #240
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas simenkon Vaata postitust
    Mis asjad need 6-max hüperid veel on? Kuna sellist mänguformaati pole Starsis veel olemas, siis minuarust murunatu võib ükskõik mis formaadis selle SNE teha. 6-max hyper turbo sit and go on küll olemas, aga kuna pealkirjas sellist formaati üles loetud pole, siis milles probleem? Tramaivõi, point on ju SNE ära tegemine 500$st.
    Üleüldse pealkirjas on, et muruntau $500 to SNE. Ehk sealt võib lugeda, et muruntau $500-ga SNE-ni. Esimene vaste fraazile what is SNE annab: Sony Corporation, Society for Nutrition Education, Speak No Evil, Serres North Export etc.

    Seega pm. muruntau võib osta lennupiletid, käib $500-ga ära Sony Corporationi peakorteri juures ning saab raha omale. Või ei räägi ühtegi kurja sõna ning võidab ka beti.

    Milles küsimus?

Lehekülg 12, kokku 75 EsimeneEsimene ... 210111213142262 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES