Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 75 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 1481
  1. #241

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    võii juttu pole ka, et aasta on 2013. Niiet iga aasta võib uuesti proovida kuni ära teeb. Freeroll

  2. #242
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega


  3. #243
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    sellega harjub päris kiiresti. varem oli endal ka imelik niimoodi mõelda, aga nüüd kui codecci, hott või kesiganes postitavad 10k+ graafikuid, siis ikka sisimas loodad,et järgmine kuu annavad selle tagasi ja rohkemgi veel. siis nt see andu SNE värk, seal vaikselt lootsin ka viimase päevani,et ei saa seda kätte (eriti kui pikem vaikus updatede poole pealt vahepeal detsembri keskel oli). siis kui jeebus peksa sai, siis alguses oli kahju, aga kui ta sinnasamasse kohe pani oma sportsbettingu kuu tulemused, siis mõtlesin, et "paras tegelt".

    nii et ise ei põeks sellise "ebaõnne soovimise" värgi pärast ja ei jätaks küll betti tegemata (eriti kui selline easy money on).
    Sellist meest ei saa ju olemas olla.

  4. #244

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Saan mõlemast poolest aru, aga eks ole ikkagi investorite otsustada, kas annavad Muru´le armu või mitte.

    Igaljuhul mõned soovitused "legaalselt" bankrolli boostimiseks - niikaua kuni 7$-stes hyperites mängid, siis soovitan teha 8,16$ Sunday Millioni satikaid, need on 2x shootout 6max ja hyper turbo. Kui teisse roundi jõuad siis saad vähemalt buyinni tagasi ja võitja saab 215 T$. Soovitatav on neid teha nädala lõpu poole, sest siis täituvad need korralikult. Omal ajal tegin ma neid samuseid sngsi 1$ omasid ja võitja sai 27$ ticketi. Tuli mitu korda ette, et tunni ajaga õnnestus teenida 50+ buyinni kasumit, aga limiit ja täituvus on neil kahel muidugi erinev. Ja kui kõrgemale ronid, siis peaks olema analoogsed satikad ka suurematele turniiridele (sunday 500 või super tuesday). Mängiks isegi neid satikaid veel, aga micro grainderile pole enam selliseid madala buyinniga.

    Igaljuhul edu projektiga!

  5. #245

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas Micro Grinder Vaata postitust
    Igaljuhul mõned soovitused "legaalselt" bankrolli boostimiseks - niikaua kuni 7$-stes hyperites mängid, siis soovitan teha 8,16$ Sunday Millioni satikaid, need on 2x shootout 6max ja hyper turbo. Kui teisse roundi jõuad siis saad vähemalt buyinni tagasi ja võitja saab 215 T$
    See natuke teine formaat vist. Need küll grindimiseks ei sobi.

  6. #246
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Muru aee? mis seisud on?

  7. #247
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Muru oli nv-l joomas käinud.

  8. #248
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Muru oli nv-l joomas käinud.
    Ilmselt on SNE graafikust ees

  9. #249
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Reedel istus viisakalt Pargi cashis igatahes..

  10. #250

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    stars lisas $300 ja $500 6max hyperid, nyyd muru v6id vabalt kuu ajaga SNE 2ra teha :)

  11. #251
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    500-stes 500 sng päevas no problem 1 kuuga sne-ks
    Muru saab 11 kuud juua ja rolli koguda

  12. #252
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    500-stes 500 sng päevas no problem 1 kuuga sne-ks
    Muru saab 11 kuud juua ja rolli koguda
    Palju sul juues hourly on, et roll nii koguneb?

  13. #253

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Seis suht sitt, br kusagil 450 kandis. Sai öeldud küll, et 7stes võimatu broke minna, aga stars tahab seda teooriat ikka katsetada. Eks näis. Ma allapoole ei liigu. Mingis mõttes olekski hea, saaks selle jooksu madalal kaelast ära, rahad ära kanda ja siis suurema br'ga kõrgemal käima tõmmata taas :D Olekski +EV siin paugud sisse saada. Niisama lõõbin obv, ärge nüüd sellest lausest uut reeglit välja lugege, et kohe peaksite selle raha endale saama :D

    Jooks nagu ikka, kui 2700 pot bubbles ikka AA vs 97o koju ei tule ja muidu konstantselt monsteritesse joosta, siis pole nagu midagi teha. Sessi alguses kui hakkab push-fold mäng standard +EV shovede alates hakkab alati starsi väljakukkumishelinate kakofoonia kisama. Bubble situatsioonis saab ka nalja, osad reksid pole bubblest kuulnudki, callitakse Nash range'i, mitte ICM arvestuste järgi ja muidugi mu K5s ja JTo tüüpi käed satuvad sellistes kohtades alati vastavalt KT ja QT tüüpi käte vastu, mis mõlemad on ligikaudu võrdsete stäkkide ja 7-10 BB juures pea alati -EV callid 3handed. Mõni tihkem tüüp saab ka bubbleks nii välja vihastatud, et callib QJ'ga. Nii kuradi tihti satun bubbles just 3oudisesse olukorda teiste rekside sita mängu tõttu, kuigi mul on see +EV lüke ka arvestades nende väärastunud laiemat calling'range'i. Saaks aru, et enamus ajast jookseks J8'ga nt A5 sisse, mitte QJ vastu, esimene oleks vahest isegi +EV vastasele, aga ei, peab alati 3oudine vastas olema. Paneb mõtlema, et miks need debiilikud raha teenida üritavad, kui absoluutselt ei jaga mängu. Veel on päris lol siin tasemel regide 3bet%, mis on tihti naeruväärselt kõrge. 30stes jäi see headel regidel 10-15% vahele, siin on tihti 20% kandis. Mõni 3betshoveb UTG avangut MP1lt +20bb 33'ga jne, ise veel reg. Eriti triggerhäppid tüübid, nagu oleks 3beti võimaluse just avastanud. Seetõttu mängin ka vähem käsi ja väga tihti on päris lihtsaid võimalusi 1-2 level duubel saada, et see siis teistele geeniustele bubbles edasi kinkida.

    Mis seal ikka, edu!

  14. #254
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    move up where they respect your raises

  15. #255
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    +1

  16. #256

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Nagu oligi arvata, humoristid ja +1 poisid on kohal.

    Tahaks näha, kuidas te ise ise sellisele jooksule vastu peaks. Ma olen umbes 100Bi'se svonksiga kuu algusega võrreldes 20BI all. See praegune jooks on hullem kui mu 100BI svonksi ajal. Panite ära küll, võite päeva korda läinuks lugeda.

  17. #257
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Nagu oligi arvata, humoristid ja +1 poisid on kohal.

    Tahaks näha, kuidas te ise ise sellisele jooksule vastu peaks. Ma olen umbes 100Bi'se svonksiga kuu algusega võrreldes 20BI all. See praegune jooks on hullem kui mu 100BI svonksi ajal. Panite ära küll, võite päeva korda läinuks lugeda.
    Ise võtsid omale eesmärki, veel avaliku ja just HT-des, siis milleks toriseda? Küll tulevad ka head ajad.

  18. #258

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Ega ma ei torise, lihtsalt mainin, et kuidagi nõrk on kedagi downswingi ajal mõnitama hakata. Pole just päris 3BI svonks. Küllap poistel endil ka just hästi ei lähe, muidu ehk ei näitaks Eesti rahvusliku haiguse (parastamise) sümptomeid siin välja.

  19. #259
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Jõudu muru! hoia ikka positiivset joont nii mindsetis kui laudades.

  20. #260
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ega ma ei torise, lihtsalt mainin, et kuidagi nõrk on kedagi downswingi ajal mõnitama hakata. Pole just päris 3BI svonks. Küllap poistel endil ka just hästi ei lähe, muidu ehk ei näitaks Eesti rahvusliku haiguse (parastamise) sümptomeid siin välja.
    Arusaadav :)

Lehekülg 13, kokku 75 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES