Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 75 EsimeneEsimene ... 1422232425263474 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 1481
  1. #461

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Väike matemaatiline huvi on alati teretulnud. Arvan, et paljusid huvitavad numbrid ja statistika, aga sisuliselt midagi juurde see ei anna.

  2. #462
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Selle mudeli järgi jookseb muruntau halvemini kui 99,72% populatsioonist ja paremini kui 0,28% populatsioonist.
    Keegi jookseb murust veel sitemini (cant be true) ...OMG ...btw kus nyyd kova IQ-ga mehed on kui nats matat ja loogikat vaja kasutada on Junken?! Ma olen alati oelnud VIP level counts :D

  3. #463
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Keegi jookseb murust veel sitemini (cant be true) ...OMG ...btw kus nyyd kova IQ-ga mehed on kui nats matat ja loogikat vaja kasutada on Junken?! Ma olen alati oelnud VIP level counts :D
    BTW ei ole ilus päise päeva ajal õlut juua ja kommida...

  4. #464
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mida see teadmine üldse meile annab, et inimene nii sitasti jookseb? Lõhub ainult mindseti, muud midagi.
    Kui EV ROI solid ja mäng tip-top milles probleem, milleks arvutada ja kassida asju mida meie muuta ei saa.
    Seda, et millist dispersiooni võib mängust eeldada, ja kas üleüldse oled sellisele dispersioonile valmis.

  5. #465
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Keegi jookseb murust veel sitemini (cant be true) ...OMG ...btw kus nyyd kova IQ-ga mehed on kui nats matat ja loogikat vaja kasutada on Junken?! Ma olen alati oelnud VIP level counts :D
    Loe selle teema postitust #404

  6. #466

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Stars, tõsiselt, käi vit.u. 370 BI alla EV ja pidevalt lendan domineerivasse range'i või ülepaaridesse.

    Kusjuures iroonia asja juures on veel see, et mu jooks overall rekordkehv ei olegi, sest selle vähema kui kahe kuu jooksul olen mõnel päeval muid mänge ka mänginud ja sees olnud $460 või mis see oligi on kasvanud $2k kanti, millest br'i on umbes $90 järgi. Teistes mängudes korralikult üle EV, 6maxis gängreip.

    Fuck it, teen selle viimase 90 eest 6 15stest lahti ja lõpetan piinad ära. Kui tuleb loogiline lahendus, ehk busto, siis ootaks veel pühapäevase BOTP shootouti tulemuse ära ja bustimise korral kannaks rahad ära esmaspäeval.

    Codecci oli imo nõus 500 to SNE ükskõik mis mängudega, nii et kuna mul 15ste roll on sellest algsest rahast olemas, mängiksingi esialgu neid. Võin ära tõestada, et pole sissemakseid teinud, kui vaja, aga träckingsaitidelt peaks olema info leitav minu selle aasta turnatulemuste kohta, nt siin: http://officialpokerrankings.com/pok...6C004.html?t=3 Loodetavasti codeccil sellega probleemi pole ja kuna ise tahaks ka enesekindluse taastamiseks veel veidi madalal veel mängida, siis jätkakski tema nõusolekul 15stega (peale $90 bustimist).

    Edit: Käimasoleva kuu graafik ka, eelmine kuu jäi ka kusagil 210 BI alla EV
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud muruntau poolt : 22.02.13 at 12:15

  7. #467
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Pikas perspektiivis jääd 6max hyperite juurde ?

  8. #468

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    ( Click to show/hide )


    12 mängu sai teha, mõned teised kohad sai, aga läinud ta on. Nüüd siis sõltub pühapäevasest BOTP shootoutist, kas kannan juba esmaspäev rahasid või lükkub arveldamine edasi.

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Pikas perspektiivis jääd 6max hyperite juurde ?
    Jep, põhimänguks jääb kindlasti. Eks me kõik jookseme mingi hetk halvemini kui oodata oskame, tähtis on see, kuidas seda taluda. Mul siis hetkel kusagil 375BI alla EV, aga ma tunnen end palju paremini, et selline jooks toimunud on. Karastav kogemus oli/jätkuvalt on.

    Edit: kuu BI'des ka:
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud muruntau poolt : 22.02.13 at 13:29

  9. #469

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Varsti sick heater aga samas

    Eestile on kombeks, üks heater korraga.

  10. #470
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Ma aiman siit hullu heaterit tulemas

  11. #471
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    jube pasarahe ikka

    GG muru.

    Starsi vastu ei saa :(

  12. #472
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mida see teadmine üldse meile annab, et inimene nii sitasti jookseb? Lõhub ainult mindseti, muud midagi.
    Kui EV ROI solid ja mäng tip-top milles probleem, milleks arvutada ja kassida asju mida meie muuta ei saa.
    Vatupidi, variance`i tundmine tugevndab mindsetti. Mida paremini variatsioonist aru saad, seda lihtsam on seda handlida.

  13. #473
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Seda muidugi, aga nutuvõru ümber suu 24/7 näpuga järge ajada kui sitasti jooksed on ka kusine.

  14. #474
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Seda muidugi, aga nutuvõru ümber suu 24/7 näpuga järge ajada kui sitasti jooksed on ka kusine.
    Minule küll nutuvõruna ei tundu. Minule tundub muruntau poolne demonstratsioon HT-de dispersioonist.

  15. #475
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Järgmine kord kui keegi samamoodi jookseb siis mindsetil suht turgutav näha ,et ka kellegil veel selliselt läinud ..

    Kahju Muru-st muidu küll .. Idee oli lahe ja betid suured.

  16. #476

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Seda muidugi, aga nutuvõru ümber suu 24/7 näpuga järge ajada kui sitasti jooksed on ka kusine.
    See ei olnud mingi nutuvõru suul värk. See oli (ja jätkuvalt on) ikka päris eepilistes mõõtmetes pasarahe, mis mul toimub. Pakuks julgelt, et Eestis pole keegi teine isegi üle 200 BI järjest alla EV jooksnud, kui turniire mitte arvestada. See oli enamus ajast sportlik huvi, palju on võimalik. Paraku olen ka mina inimene ja mingi hetk peale nädala 50ndat PFAI 3oudist tekib kahtlus, et kas ma olen ainus, kel selline jooks on. Mingi hetk tundus tõesti veidi ebaõiglane ja kurb, aga selline pokker on. Aga küllap on sul suuremadki svongid seljataga, et julged pakkuda, et selline jooks sind küll ei mõjutaks. Polnud päris 3BI alla ev just.

  17. #477

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Palju neid hypersng mängijaid üldse on Eestis, pole nagu väga võimalik sitemini joosta teistel kui teisi pole :D

  18. #478
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2011
    Postitusi
    7

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Privador on!

  19. #479

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    tho see formaat mis sa m2nigd on ka kõige variatsiooni rikkaim mäng või on veel midagi veel hullemat olemas?? hullem kui hyper turbo heads-upid?
    Viimati muudetud leits poolt : 23.02.13 at 09:39

  20. #480

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    hyper turbo MTTd peaks veel variatsioonirikkamad olema

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES