Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 75 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 1481
  1. #481
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Winner takes all stiilis turniirid peaksid kõige variatsioonirikkamad olema.
    Üldse, mida väiksem % osalejatest auhinna saab, seda suurem variation. Headsup ja Double-or-Nothing on sellest vaatepunktist kõige väiksema variatsiooniga ja 2000man freeroll, kus 1. saab paketi suurturniirile ja 1999 ei saa midagi on kõige suurema variatsiooniga.

  2. #482
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Stars, tõsiselt, käi vit.u. 370 BI alla EV ja pidevalt lendan domineerivasse range'i või ülepaaridesse.

    Kusjuures iroonia asja juures on veel see, et mu jooks overall rekordkehv ei olegi, sest selle vähema kui kahe kuu jooksul olen mõnel päeval muid mänge ka mänginud ja sees olnud $460 või mis see oligi on kasvanud $2k kanti, millest br'i on umbes $90 järgi. Teistes mängudes korralikult üle EV, 6maxis gängreip.

    Fuck it, teen selle viimase 90 eest 6 15stest lahti ja lõpetan piinad ära. Kui tuleb loogiline lahendus, ehk busto, siis ootaks veel pühapäevase BOTP shootouti tulemuse ära ja bustimise korral kannaks rahad ära esmaspäeval.

    Codecci oli imo nõus 500 to SNE ükskõik mis mängudega, nii et kuna mul 15ste roll on sellest algsest rahast olemas, mängiksingi esialgu neid. Võin ära tõestada, et pole sissemakseid teinud, kui vaja, aga träckingsaitidelt peaks olema info leitav minu selle aasta turnatulemuste kohta, nt siin: http://officialpokerrankings.com/pok...6C004.html?t=3 Loodetavasti codeccil sellega probleemi pole ja kuna ise tahaks ka enesekindluse taastamiseks veel veidi madalal veel mängida, siis jätkakski tema nõusolekul 15stega (peale $90 bustimist).

    Edit: Käimasoleva kuu graafik ka, eelmine kuu jäi ka kusagil 210 BI alla EV
    ( Click to show/hide )
    kui peaks veel jätkuma siis minu pärast mängi mida tahad jep

  3. #483

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Arvan, et said hea kooli, samas raha kaotasid selle kooli eest suht vähe. Hakkasingi mõtlema, et räägime siin koguaeg buyinnidest, 200-300 jne.
    Kui nyyd NL5000 reg peaks kogema sellist variatsiooni( tean , et suht ebatõenäoline ), siis tema mindset oleks ikka päris kutu v?

  4. #484

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Suhteline, NL5k regil peaks olema koolis käidud.

  5. #485
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Suhteline, NL5k regil peaks olema koolis käidud.
    lihtne öelda kui ise pole seda limiiti mänginud

  6. #486
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    Arvan, et said hea kooli, samas raha kaotasid selle kooli eest suht vähe. Hakkasingi mõtlema, et räägime siin koguaeg buyinnidest, 200-300 jne.
    Kui nyyd NL5000 reg peaks kogema sellist variatsiooni( tean , et suht ebatõenäoline ), siis tema mindset oleks ikka päris kutu v?
    ma ei usu et oleks mõistlik cashi ja turniiri bi võrrelda. kui siis ainult cashi shortstäkkeriga.

    standard 100bb mäng 50BI on minuarust oluliselt suurem swing kui turniiri 100, variatsiooni mõttes, mitte rahalises

  7. #487
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Jep, täiesti võrreldamatud formaadid swingide võrdlemiseks. Pakun, et hyperite grinderil peaks 4-5x suurem roll olema, kui cashi mängijal. Buyiinne silmas pidades.

  8. #488

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Mul just tekkiski küsimus, et huvitav, palju peaks olema nii öelda väga turvaline roll? Kui cashis minu arvates alates 100bi on turvaline, siis tundub, et HT formaadis selline 300-400bi-d oleks mõistlik vaadates graphe.

  9. #489

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    See,et üle 300bi alla EV jooksed ei tähenda nii palju raha kaotamist,kui antud formaati oskad.Muruntau kaotas selle ajaga ju umbes 100bi.Rakeback juurde arvata,siis veel vähem.

  10. #490

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mul just tekkiski küsimus, et huvitav, palju peaks olema nii öelda väga turvaline roll? Kui cashis minu arvates alates 100bi on turvaline, siis tundub, et HT formaadis selline 300-400bi-d oleks mõistlik vaadates graphe.
    200 BI peaks suhteliselt secure bankroll olema, enamus suuremaid swinge jäävad 100 BI sisse, murut tabas lihtsalt ebaõnn.

  11. #491
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    200 BI peaks suhteliselt secure bankroll olema, enamus suuremaid swinge jäävad 100 BI sisse, murut tabas lihtsalt ebaõnn.
    Bankroll ongi mõeldud «ebaõnne» perioodide kindlustamiseks. Muidugi võib alati alla liikuda ja loosema rolliga mängida, aga antud projektis tal ei olnud enam mitte kuhugile alla liikuda ning deponeerimine oli keelatud.

  12. #492

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Ma vastasin kotkale mitte ei rääkinud antud projektist. Kuna muru jooks on mingi 0,3% 100st esinev, siis ei pea roll alati arvestama selliste doomeritega. Siis keegi ei mängikski seda formaati kui kindla limiidi peale peaks olema 5-600 BI oki bankroll.

  13. #493
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Ärge unustage, et -300BI alla EV ei ole sama, mis -300 BI actual loss. Muru actual loss 8500 mängu peale oli -50BI (koos rakebackiga isegi vähem)

    Bankroll käib actual numbrite järgi, seega mida suurem edge, seda lõdvemad bankroll reeglid võivad olla.
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 24.02.13 at 11:36

  14. #494
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tegelikult 100bi downswing pole ju hullu, kui see lõpp tuli ka pool tiltamisega. Raket ju maksti ca 2,5k
    Nüüd võiks keegi pakkuda uut väljakutset, et nt järgmise 20-30k sng jooksul näitab muru nt 3%+roi-d:)

  15. #495
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Mis kell täna shootout on?

  16. #496

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Shootout oli eile ära, ikaldusin. Andke PM'i enda kontoandmed, kes 500k VPP diili tegid.

  17. #497
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    my bad jep, pm sent.

  18. #498

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Diil läbi w?

  19. #499
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    #496 postitusest tundub küll...

    Edu, Muru!

  20. #500

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Poiss mängib juba sujuvalt 15seid!

Lehekülg 25, kokku 75 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES