Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 75 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 1481
  1. #61

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Mul pole ka update teinud, aga igal pool on 3 tärni silverstaril.

  2. #62
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Gold on 4 stari ja nätiab 4 nii lauas kui ka lobbys.

  3. #63
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Hetkel pole sääste nii palju, et saaksin ka seda mugavalt endale lubada. 2x€1k betid on hetkel täitsa piisav mu jaoks.
    edu.ee sel juhul. Ega ma ka ei tea, milleks sa võimeline oled, aga kuna andu nii enesekindlalt oli nõus bettima ja teama teab täpselt mida see nõuab, siis betiks hea meelega sinu vastu :D ja tal oli aasta alguses natsa suurem bankroll kui 500$

  4. #64

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    mõned küsimused...
    mitu turniiri sa üritad tunnis/päevas mängida? Mitmel laual korraga ja kuidas on su arvuti setup?
    Mis roid sa üritad saavutada nt low stakes-s?
    Kaua võtab keskmiselt aega üks sng?
    Mäng kestab keskmiselt 9-10 minutit, alustan 11-12 lauaga, hiljem 9 lauda, kuna bubble/hu situatsioone võib liiga palju tekkida. Tunnis tuleb hetkel keskmiselt ainult 40-45 mängu kanti, kuna sessid kipuvad lühikeseks jääma. Üritan seda muuta, sesse pikemaks. Päevas kusagil 250-300 mängu, aga prolly suudaksin seda ka tõsta. Kuu rekord on seni 5,5k mängu kandis, üritan selle ka üle 7k tõsta. SNE jaoks oleks vaja 7,5k mängu 60stes või 5k mängu 100stes kuus. Reaalsuses on iga veidigi tõsisem 60ste reks SNE, mõni on prolly ABI alla 50'ga ka SNE ära teinud. Selles suhtes ma ikka nii lampi ei paku enda siinse betiga ROI koha pealt eeldan, et suudan 7stes 8-10% näidata, 15stes 5-7% ja 30stes 3-4%, kõrgemal pole eriti mänginud ja seal on plussis mäng juba hea saavutus.

  5. #65
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    graphs and pics ka muru. pics of gf obv

  6. #66

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    mkmk, ei tule pilte ega graphe hetkel. Ei oska abiprogramme nii hästi, et suudaks graphi produtseerida :D

  7. #67
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    lol, tule skype näitan kuidas käib

  8. #68

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    gl! usun, et teed 2ra kyll, kui vahepeal motivatsioon ei kao. 100-seid ja 200-seid mixides on 2 kuuga v2gagi reaalne 2ra teha, madalamalt alustades piisab kui alles suve keskel/l6puks 60stesse regulariks j6uad.

    Samas see "from $500" tundub m6ttetu lisapingena, arvestades just variatsiooni, omal on olnud kuu jooksul mitmeid 150+ buyin up ja downswinge. Kui alguses downswing siis pead madalamates limiitides m6ttetult aega raiskama ja kaotad juba sellega 5k potentsiaalset profitit 30stes. Saan aru, et tahad oma oskusi lihvida ja m2ngu arendada, aga kui sa jooksed 200 buyin alla ev siis pole asi m2ngu kvaliteedis.

  9. #69
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    hakkasin ka vaikselt tegema sng-si 6max 1.5-seid. Siiani roi 2% lol
    ei saa küll aru kuda jorj85 20-l laual mängib. Mulle ise tundub, et 12-13lauda max sest jõutakse ju hu-sse. Kui laudu jooksvalt juurde võtta läheks juba alla 10 laua.

    Kas keegi oskab öelda, kas stakkimisel sa pm ei näegi mis toimus? ala raisid jj 2 tagant lähevad ai sa foldid ja tuleb uus laud ette, aga tahaks nagu näha, mis neil käes nt oli. V seda pm ei näegi ja saad kunagi historyst otsida? sry ot pärast

  10. #70

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    hakkasin ka vaikselt tegema sng-si 6max 1.5-seid. Siiani roi 2% lol
    ei saa küll aru kuda jorj85 20-l laual mängib. Mulle ise tundub, et 12-13lauda max sest jõutakse ju hu-sse. Kui laudu jooksvalt juurde võtta läheks juba alla 10 laua.

    Kas keegi oskab öelda, kas stakkimisel sa pm ei näegi mis toimus? ala raisid jj 2 tagant lähevad ai sa foldid ja tuleb uus laud ette, aga tahaks nagu näha, mis neil käes nt oli. V seda pm ei näegi ja saad kunagi historyst otsida? sry ot pärast
    Kuidas? Vaata ... ostad endale 2 suurt monitori ja laotad lauad laiali. :)

  11. #71
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Kui stackis mängida, saab näiteks TableNinjaga üksikute laudade positsiooni muuta (huvipakkuvad lauad stackist välja võtta ja siis hiljem tagasi panna).

  12. #72

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Nii paljusid laudasid mängitakse stackedina ikka.. ja 20 ei ole küll midagi ulmet ju, kasvõi see sama 8M vpp vend lasi ju vahepeal 2 päevaga SN tehes 50lauda :D

    GL challangega!

  13. #73
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    kas enam pole 24 lauda max starsis?
    või kuidas see asi on seal?

  14. #74

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    SNG puhul pole piirangut olnudki ja cashi puhul tõstetakse laudade arvu siis, kui oled ennast starsi silmis tõestanud.

  15. #75

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Jorj ei mängi 6 max hypereid kus 2 saavad raha vaid 6 max satikaid, 6 mängijat 2 saavad, seega mingit hu ei ole
    Ja ma teda päris tihti jälginud, 20 tablemist pole veel kohanud, enamasti 10 vms

  16. #76

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    268 mängu, br 579'lt 740'le. Sai paar viga tehtud ja peab paaris situatsioonis 7ste stationregide vastu rangesid veidi kohendama. Päeva sain plussi alles viimase ~40 mänguga, enne seda oli std vägistamine.

  17. #77

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Muruntau, kas sul mingi chart ka on mida sa alguses jälgisid või veel praegu jälgid?

    SNG-d on nimelt cashiga võrreldes minu jaoks olulised tildivabam mänguformaat ja HT 6-max on sealjuures isegi lõbus. Samas ROI-d minu väikese sample peale ei ole sugugi lõbus vaadata.

  18. #78
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tegin ka veidi 7-seid hypereid ja nii kaua kuni esimesel levelil ühes lauas AT,KQ,77,TT järjest 4way ai mindi siis on dead money raha low stake-s küllaga

  19. #79
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Palju vppsid koos on? päevas peaksid tegema ca 2800-2900 vpp-d ?

  20. #80

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tegin ka veidi 7-seid hypereid ja nii kaua kuni esimesel levelil ühes lauas AT,KQ,77,TT järjest 4way ai mindi siis on dead money raha low stake-s küllaga
    Sellist tsirkust ma 1.50 tasemel igatahes näinud ei ole.

Lehekülg 4, kokku 75 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES