Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 75 EsimeneEsimene ... 242505152535462 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 1481
  1. #1021

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Ja kõik 30 osakut ongi bronnitud:

    3bet4bet 5
    rahvavaenlane 1
    elrosmeero 1
    junkman 6
    redskruf 10
    fyte 2
    fortune 5

    Reedeks võiks siis ära shippida. Kusjuures pühapäeval sain SN'i kätte ja avastasin just, et SN quarterly on ka just samal laupäeval, kell 21.00. See tuleks ka mul kavva, aga öelge ise, kas lisan paketti ka? Sellisel juhul palju seal keskmiselt mängijaid on olnud, et ligikaudset hinda teada saada? Eeldatavalt võib see osaku hinna tõsta €45 peale, mõned sendid edasi tagasi.

    Edit: või teeb nii, kes tahab, et tal oleks sn freerolli % paketis, shipib 45, kes ei taha, shipib 43. Pole mõtet väga sendi pealt arvutada, niikuinii täpset hinda välja ei tuletaks.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 12.11.13 at 10:44

  2. #1022
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ja kõik 30 osakut ongi bronnitud:

    3bet4bet 5
    rahvavaenlane 1
    elrosmeero 1
    junkman 6
    redskruf 10
    fyte 2
    fortune 5

    Reedeks võiks siis ära shippida. Kusjuures pühapäeval sain SN'i kätte ja avastasin just, et SN quarterly on ka just samal laupäeval, kell 21.00. See tuleks ka mul kavva, aga öelge ise, kas lisan paketti ka? Sellisel juhul palju seal keskmiselt mängijaid on olnud, et ligikaudset hinda teada saada? Eeldatavalt võib see osaku hinna tõsta €45 peale, mõned sendid edasi tagasi.

    Edit: või teeb nii, kes tahab, et tal oleks sn freerolli % paketis, shipib 45, kes ei taha, shipib 43. Pole mõtet väga sendi pealt arvutada, niikuinii täpset hinda välja ei tuletaks.
    Kas quartely ei võiks olla tasuta investoritele? Rakebacki ju anyway tagasi ei anna (kui ei eksi).

  3. #1023

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas quartely ei võiks olla tasuta investoritele? Rakebacki ju anyway tagasi ei anna (kui ei eksi).
    Turnadiilides ongi standard, et rb jääb mängijale, selle jagamisest ei olnud diili tingimustes juttu ja investorid ostsid teadlikult osakuid diilist kus RB ei lähe jagamisele. Arvestades diilide keskmist hinda ja minu ROI'd see aasta on mu diil niigi turu keskmisest odavam. Ma ei näe põhjust quarterlyt tasuta jagada.

  4. #1024

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Ära solvu muru, aga lihtsalt tuli see Coca freerolli stakemine meelde. Quarterly on muidugi natuke advancem freeroll.

  5. #1025

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    SN quarterly on suurusjärgus $200/nägu (eeldades 5000 osavõtjat) väärtusega turniir, kui jagada auhinnafond osalejate arvuga. Minu arust on täitsa legit sinna osakuid müüa ja mitmed investorid on ka sama meelt sest nad on osakuid ostnud. Tegu ei ole kindlasti freerolliga tavalises tähenduses.

  6. #1026
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Pole investor, aga muruga siinkohal nõus.
    Antud turna mängiks 100% endale või siis müüks, mitte ei laseks freerollida.

    Lõppude lõpuks oled ise selle välja teeninud, see nn. stake rb (kuigi see pole isegi diilis) ei anna mitte mingisugust märkimisväärset VPP kogust välja, et õigustada freerollimist.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 14.11.13 at 09:47

  7. #1027
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    einoh kui mehed tahavad rb arvestada siis saab ka MU-d tõsta tublisti...

  8. #1028

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Update: 27 makstud 30st. Täna on viimane päev maksta.

    3bet4bet 5 (makstud)
    rahvavaenlane 1
    elrosmeero 1 (makstud)
    junkman 6 (makstud )
    redskruf 10 (makstud)
    fyte 2
    fortune 5 (makstud)

  9. #1029
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Turnadiilides ongi standard, et rb jääb mängijale, selle jagamisest ei olnud diili tingimustes juttu ja investorid ostsid teadlikult osakuid diilist kus RB ei lähe jagamisele. Arvestades diilide keskmist hinda ja minu ROI'd see aasta on mu diil niigi turu keskmisest odavam. Ma ei näe põhjust quarterlyt tasuta jagada.
    Kui sa võtad €4500 eest turniire, siis rake on seal ca. €400 ehk $539. Kui sa teed neid 10 komplekti, siis oled juba supernova. See standard ei loe mitte midagi. Endal võiks õigustunnetus olla.

  10. #1030
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Pole investor, aga muruga siinkohal nõus.
    Antud turna mängiks 100% endale või siis müüks, mitte ei laseks freerollida.

    Lõppude lõpuks oled ise selle välja teeninud, see nn. stake rb (kuigi see pole isegi diilis) ei anna mitte mingisugust märkimisväärset VPP kogust välja, et õigustada freerollimist.
    Kuidas ei anna. Loe mu ülemist posti. Isegi kui müüb €4500 välja 30% ehk €1500 on investorite rake €150 ehk ca. $200. Aastas 30 nädalat välja müües on see 30% SN-st ning sealt 30% investoritele tagasi anda ei ole palju nõutud.

  11. #1031
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Või siis vähemalt ära küsi freerolli eest raha. Mängi seda üksinda.

  12. #1032

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Kõik on shippinud, tänud!

    Uurisin veidi teiste pokkerisaitide turniirikavu, et kunagi võib-olla mõni sait kõrvale võtta. Ega väga midagi kiita ei ole, teistes actionit Starsiga võrreldes ikka vähe ja fondid väiksed. Mid-stakes mängija jaoks, kes 4-5 saidi peal laseb kuni kümmet lauda oleks variant täitsa olemas ja kõrgem ROI + väiksem variatsioon teeks selle isegi +EV otsuseks, samas teisest küljest kui sihtida arenemist pokkerimängijana ja püüda välja jõuda high stakesi, siis Starsi kõrval väga valikut ei ole, teistes on 1-2 turniiri ja tihti päris hilisel ajal.

    Teisest küljest on päris huvitavaid turniiriseeriaid mujal, millel on ka korralikud fondid, aga fieldid Starsi 5k kanti jäävate fieldidega xCOOPide ajal siiski talutavad. Mingi hetk võiks üritada küll neid taga ajada.

    Nt 888's detsembri algul tulev Super XL series: http://www.winallpoker.com/super-xl-...2013-888poker/
    või FTOPS Tildis. On üldse Eestlastel võimalik Tildis mängida hetkel? Tahaks mõnda FTOPSi oma mängida küll.

    Eriti mõnusad tundusid olevat Starsi Prantsuse, Hispaania ja Itaalia saitide turniiriseeriad, kus tase on tõenäoliselt ka oluliselt kehvem. Kusjuures sattusin peale Pransuse online meistrikate kavale, mis meenutas way rohkem seda, mida inimesed ka reaalselt mängivad: 24'st turniirist 4 omahat, üks mixed holdem/omaha ja ülejäänud holdemid. Kava siin: http://www.pokerstars.fr/en/fcoop/
    Kui järgmine aasta meeles on, püüan osaleda. Nendel saitidel tunduvad olevat oma SCOOPid, TCOOPid ja WCOOPid ka. Naiss. Winamax tundub ka huvitav. Oskab äkki keegi veel mõnda huvitavat seeriat või muidu turniirimängijale huvi pakkuda võivat saiti väja tuua? On äkki mõni sait, kus nende turniiriseeriate ajakava on lihtsalt leitav, kuidagi kronoloogiliselt järjekorras vms? Ei viitsiks pidevalt saite läbi kammida.

  13. #1033

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuidas ei anna. Loe mu ülemist posti. Isegi kui müüb €4500 välja 30% ehk €1500 on investorite rake €150 ehk ca. $200. Aastas 30 nädalat välja müües on see 30% SN-st ning sealt 30% investoritele tagasi anda ei ole palju nõutud.
    Praegustele invetoritele sellest freerollist tasuta osaku andmine on väär väga mitmes mõttes. Esiteks, ma pole ühesgi diilis väitnud, et RB läheb jagamisele, turnadiilide puhul on see standard, kõik investorid ostsid osakuid olles sellest teadlik või vähemalt oleks pidanud teadlikud olema ja tagasimaksete puhul pole keegi pretentsioone esitanud. Olen küsinud alati, kas numbrid sobivad ja palunud üle kontrollida. Teiseks, paljud praegustest investoritest pole varem mult osakuid ostnud. Kolmandaks, ma olen see aasta kokku invetorite raha eest raket maksnud tõenäoliselt umbes 300 taala eest, sest MU võtab seda teatava kordaja võrra (15% äkki) vähemaks, teatav osa turniiridest on rebuyd, kus rake % on alla 5%, ning high stakesis on see madalam kui 10%. See tähendab, et diilide kaudu olen saanud alla 2% SN'iks vajalikest VPP'dest, see ei õigusta kaugeltki selle hüvesid 100% alusel jagama. Neljandaks, nt EPT Londoni puhul ma andsin feilimise puhul investoritele osaliselt RB eest uue shoti, kuigi ma pole seda ise praeguse seisuga saanud. Mängijad pidid VPP'sid saama EPT'dele sisse ostmise eest, VPP'sid sain, FPP'sid mitte. Ja diili reeglites ei olnud RB jagamises sõnagi, keegi ei eeldakski laivist RB'd saada. Viiendaks, SN quarterly on väärtus on välja arvutatav, seekord me seda väga täpselt ei teinud, aga ju siis need kes ostsid olid pakutava hinnaga rahul, neil polnud mingit sundi seda osta. Ma ei näe põhjust tagantjärgi kahtluse alla seada hinda, milles on teadlikud ostjad ja müüjad omavahel kokku leppinud ja rahul on.

    Ma usun, et ma olen oma senistes diilides siin investorite huve pidanud sama tähtsateks kui enda omi, kui mitte tähtsamakski, pole ühtegi probleemi olnud (v.a. rahvavaenlasele unustasin korra tagasi kanda, ta sai selle eest järgmisele juba välja müüdud diilile osaku, millega lõpuks vist plussi jäi). Ka seekord on investoritel endil vaba valik otsustada ise, kas osta freerolli osakut või mitte. Osad on seda teinud, osad ostsid paketi ilma selleta.

  14. #1034

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    eestlased ei saa ftp-s

  15. #1035
    Julm Donk Kasutaja KaldaPoiss avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    [̲̅$̲̅(̲̅ιοο̲̅)̲̅$̲̅]
    Postitusi
    80

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    eestlased ei saa ftp-s
    Ma eestlane aga saan

    Gl muruntau !

  16. #1036

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    eestlased ei saa ftp-s
    Saavad tegelt, lihtsalt eestis olles ei saa.

    solid loogika:)

  17. #1037

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Mängud käivad juba mõnda aega. $22 6max turbos sain stäki üles, aga siis langesin kickeriprobleemiga ikka enne rahasid, mõnest olen veel flipiga väljas. $8,8 turbo 2x chance'is teist bulletit ei kasutanud, lateregasin selle asemel ühele teisele $8 turbole kust samuti väljas. hetkel nt $33 5k gtd's korralik stäkk, rahad siiski kaugel ja $16,5 bigis lähenen 12bb stäkiga bubblele.

  18. #1038

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    $82 ht'st langesin QJ vs 99, 16,5 biggerist 88 vs A7o (umbes $40 eest cash) ja 75 turbost AQ vs AK.
    $33 5k gtd'st langesin kui resteal Q9s'ga kräkiti ära näruse AJ poolt

    Edit: 109 duubel: http://www.boomplayer.com/en/poker-h...112_CBEE254F43
    Viimati muudetud muruntau poolt : 16.11.13 at 13:43

  19. #1039

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Paaril turkal on ok stäkk, 109'l on 4 mängijat bubbleni. Just ägisesin seal co KTs v btn chove 17bb, panin maha siiski, ei tahaks KJo vastas olla. http://www.boomplayer.com/en/poker-h...271_98B9E8F341

  20. #1040

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    ühe 109 turniiri suutsin nut fd vs top set bustida, ühel sain mincashi 190 kanti. Hetkel rahades nt $8,8 zoom turbos.

    Edit: big 33'lt väljas QT vs AK bvsb 10,5bb effective
    Edit2: lol, $8,8 zoomis keegi shippis +40bb utg ässad, mul 20bb bb'l QQ'ga ei olnud pääsu kuhugi
    Viimati muudetud muruntau poolt : 16.11.13 at 14:47

Lehekülg 52, kokku 75 EsimeneEsimene ... 242505152535462 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES