Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 56, kokku 75 EsimeneEsimene ... 646545556575866 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 101 kuni 1 120, kokku 1481
  1. #1101

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    trr... nats jäi eile jälle puudu okei hitist..küll netis ka ükskord korralik pauk ära tuleb:D..edu!

  2. #1102

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Yeah, muru on nõmedaim mees kes kunagi kaarte puutunud on. Häid pühi teile ka.

    Tsitaat Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
    Ehk veab selle jõuluannetuse teemaga ikka märtsini välja kuniks tulevad live EMV ja saab selle ETPF teema uuesti käsile võtta.
    Kui sa arvad, et pokkeriseeria, kus horse'l on rohkem osalejaid kui 6maxil, on õnnestunud, siis sul on kindlasti õigus oma arvamusele. Samas kõigile saadaval oleva info pealt saaks ka teistsuguse arvamuse kujundada. Midagi peab olema väga valesti organiseeritud, kui kümneid kordi rohkem mängitav mäng saab meistrikatel vähem osalejaid kui mäng mida regulaarselt vist Eestis keegi ei mängigi. Sellised asjad tuleks ka välja öelda, demokraatlikus süsteemis võiks seda pidada lausa kodanikukohuseks öelda välja, kui midagi valesti on. Muidu ei muutugi midagi. Teisest küljest, see on vist siiski minu kiuslik vaidlemisvajadus, mitte reaalne argument. Onja? Reaalselt järjest popimaid turbo ja ht turniire pole mõtet laivis katsetadagi, aga suremas mängud nagu hilo, horse, shootout ja team event on kavas. Krt, toores bitchimine jälle. Ma luban, et annan mehise shoti seekord ja edaspidi väga ilmselgele bullshitile enam mitte osutada (teie mõistes bitchida) pokkerisse puutuvas.

    Krt jah, WCOOP challenge'il sain päris lähedale juba. Samas 13,5h mängu oli juba seljataga ja väsimus tegi oma töö, lõpus paaris kohas andsin liiga lihtsalt chippe ära. Korralikult välja puhata on ikka äärmiselt tähtis. Vähemal hea deepstäki proov PCA'ks tehtud, mitmeid huvitavaid spotte oli. Proovin selle turna käed ka mõne crushija coachiga koos üle vaadata enne reisi, tho ei tea kui reaalne see pühade tõttu on.

    Edit: huvi pärast vaatasin, palju hetkel Starsis HORSE rahamängijaid on: täpselt 0, mitte keegi ei mängi, cashilauas ei ole kedagi ja Stars isegi ei ürita regulaarselt horse turnasid jooksutada.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 23.12.13 at 12:15

  3. #1103
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    HORSE buy-in €150, 6-maxil €500. 6-maxil osales eelmine aasta 54 inimest (oli plaanitud max 48, aga pandi üks laud juurde), võib-olla isegi rohkem, mingist waiting listist jahutakse ka: http://ee.pokernews.com/live-reporti...m-6-max-/day1/

    HORSE-l 53: http://ee.pokernews.com/live-reporti...-s-e-150/day1/

    Ehk siis 3.33x kallimal 6-maxil oli pmst sama arv osalejaid mis HORSE-l.

    Räägi palun lahti, milles sa siin probleemi näed? Mina näen 100% buy-ini taga asja, mitte midagi muud, mida sina siin näed?

    Ise eelistaks tegelt kui oleks €1K buy-in ja 20-30 osalejat, kuidagi mõnusam... Aga €500 ja 50 osalejat pole ka halb. €150 ja 100-200 osalejat ei meeldiks isiklikult üldse.

  4. #1104

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Kui EMV finaallauas juuakse siis näitab see seda,et tiitel pm ei huvita kedagi.Kui see enamusele tähtis pole,mis tähtsust on sellel mis formaate mängitakse ja palju kusagil mängijaid osaleb.

  5. #1105
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Yeah, muru on nõmedaim mees kes kunagi kaarte puutunud on. Häid pühi teile ka.
    Aa ja muru, minul nt pole sinu vastu mitte midagi ja ma usun, et teistel ka mitte kes sind teavad. Lihtsalt paari teema (Jõuluannetus ja ETPF) puhul sa võtad asju nii isiklikult ja pritsid sapiseid kommentaare ja samamoodi sapised tulevad ka vastused.

    Aga see on kõigest üks väike foorumivaidlus, Parkis võtaks koos napsu ikka mõnikord hea meelega :)

  6. #1106

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Muru ei jõua juua.
    EMV pokkeris on suunatud harrastusmängijatele ja imo tehku mis tahavad. Kui saabub kunagi aeg et buy inid on 1k ja mingid korralikud lisaauhinnad mängus, siis võiks nagu mõelda mida peaks mängima arvestades seda kui palju on elukutselisi mängijaid holdemis, plos, plo hilos, badugis. Aga Amatööride Eesti meistrivõistlused pokkeris, suva ju kas on horse või ei ole.

  7. #1107

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Muru pidas silmas OEMV 6 maxi ja horset.

  8. #1108

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Mu frustratsiooni ETPF'i teemal ongi esile kutsunud see, et OPEMid ja EMV'd on põhjendamatult korraldatud eelkõige pnewsi ja all-linna hobimängurite mänguvalikut ja overlay vajadust silmas pidades. Kuna muutust pole selles vallas niikuinii loota, siis olen ise loll, et selle peale närvi olen seni läinud. Mõistlikum on lihtsalt leppida sellega.

    Ma ei tea, kas Ranka mul enam lubab siin diile teha ja PCA omaga jätkata, vist mitte, nii et updated on edaspidi pnewsis: http://ee.pokernews.com/pokkerifooru...3/#post-200912

  9. #1109
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mu frustratsiooni ETPF'i teemal ongi esile kutsunud see, et OPEMid ja EMV'd on põhjendamatult korraldatud eelkõige pnewsi ja all-linna hobimängurite mänguvalikut ja overlay vajadust silmas pidades. Kuna muutust pole selles vallas niikuinii loota, siis olen ise loll, et selle peale närvi olen seni läinud. Mõistlikum on lihtsalt leppida sellega.

    Ma ei tea, kas Ranka mul enam lubab siin diile teha ja PCA omaga jätkata, vist mitte, nii et updated on edaspidi pnewsis: http://ee.pokernews.com/pokkerifooru...3/#post-200912
    Miks ma ei luba? Ei ole kuskil seda öelnud. Jätka samas vaimus :)

  10. #1110

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Ok, tänud :) uuendus siia kah:

    Uuendus:

    hetkeseisuga 6% makstud bronnitud 20st:
    3bet4bet 5
    rahvavaenlane 1
    dabeat 5
    meeliz 2,5 (makstud)
    junkman 2,5 (makstud)
    forell 1 (makstud)
    Tomm 2,5%
    Trvp 0.5%

    Võiksite vaikselt kandma hakata, tähtaeg oleks järgmine reede, 03.01. Liikuma hakkan 04.01.

  11. #1111

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Aasta kokkuvõte:

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post568459

    Uuendus:

    hetkeseisuga 11,5% makstud bronnitud 25st:
    3bet4bet 5
    rahvavaenlane 1
    dabeat 5
    meeliz 2,5 (makstud)
    junkman 2,5 (makstud)
    forell 1 (makstud)
    Tomm 2,5%
    Trvp 0.5% (makstud)
    vonkartoffel 5% (makstud)
    Viimati muudetud muruntau poolt : 30.12.13 at 18:22

  12. #1112
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Väga kena! Palju eelmine parim aasta on olnud?

    Ja kuskil mainisid, et sul oli plaanis säästmisest lähemalt kirjutada. Võiksid seda siiski teha kui aega leiad :)

  13. #1113
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust

    Ja kuskil mainisid, et sul oli plaanis säästmisest lähemalt kirjutada. Võiksid seda siiski teha kui aega leiad :)
    Pluss üks! GL uuel aastal!

  14. #1114

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Proovin siis midagi kirjutada

    Minu arust peaksid pokkerimängijad keskmisest rohkem mõtlema säästmise peale ja reaalselt säästma päris mitmel põhjusel. Esiteks juba variatsioonist tulenevalt võib halb jooks kesta kauem kui mängija seni ette on kujutanud (kellegi tsitaat), kuid isegi, imo poole aasta elamisraha pangaarvel on suht kohustuslik pro jaoks kui ei taha broke minna, kindlam oleks isegi suurem sääst. Teiseks pokkeriteenistus ei paku murdosagi sellest turvavõrgust mis langeb osaks lepinguga töötajale, nagu haigus-ja puhkusrahad, haigekassa, töötukindlustus, pensioni kogumine, ehk veel midagi. Need tuleb mängijal endal koguda. Pere rajamine võib pokkerikarjäärile olulise tagasilöögi anda. Lisaks ei ole väga palju +40 vanuses mängijaid biitimas online lowstakesist kõrgemaid mänge, tuleb endale aru anda, et ka ise ei pruugi selles vanuses enam konkurentsivõimeline olla praegusel tasemel. Tuleks ümberõppe jaoks raha säästa, mis võib ka mitmeaastane protsess olla. Mängud lähevad raskemaks, top reksid on noored wizid, standard micro/low stakes reksid tulevad järjest uutest vaestest piirkondadest, kes on nõus sama tööd odavama raha eest tegema. Tuleb mõelda sellele, kas oled ka viie aasta pärast konkurentsis, kui NL50 on hindusid täis, kellele riik andis grindimiseks ja vaesusest välja tulemiseks arvuti ja ranka tabeli.

    Kunagi sai ka siin foorumis arutatud, kui palju võiks võrduda €1k palgatööd pokkeriteenistuses. Pokkerimängija peaks sellest ikka paar x rohkem teenida, et sarnaseid hüvesid endale ka tulevikuks kindlustada.

    Sellepärast imo ongi mõtet pokkerit proovida elukutsena ainult juhul, kui on ambitsiooni ja töötahet võimalikult kaugele jõuda ja ka olulise osa oma teenistusest säästa. Paar aastat ballatada ja siis brokena hakata muretsema, et mis nüüd edasi ei tundu just jätkusuutlik valik. See, et inimesel on olnud raha ja siis hakata uuesti kitsastest oludest peale on hulga raskem kui et pole kunagi kuigi palju raha olnudki. Uskuge mind, ma olen milku-broke-milku (vanas rahas) teekonna läbi käinud, see vahepealne aeg oli raske.

    Et võimalikult kaugele jõuda tuleks võimalikult palju õppida ja investeerida parimatesse oskustele vastavasse saitidesse/coachidesse, kus iganes mängija ka oma õppeteekonnal on. Päevast kui mängija enam ei õpi, algab tema allakäik (kellegi teise tsitaat). Õppima peab lihtsalt konkurentsis püsimiseks, 2011 aasta oskustega oleks tänasel päeval teenistus tõenäoliselt murdosa sellest, mis tol ajal, 2008 oskustega oleks fish juba.

    Ma ei oska anda kindlat valemit, mille järgi öelda palju säästa võiks või peaks. Eks see sõltub sissetuleku suurusest, kuludest jne. Kulud tuleks ka üle vaadata, kindlasti on palju üleliigseid ebamõistlikke kulusid mille arvelt annaks raha säästa.

    Ise enda jaoks olen asja toimima saanud nii, et olen lihtsalt teinud endale paar kontot spetsiaalselt säästmise jaoks, kuhu põhikontolt on iga kuu määratud makse kindla suurusega. Mis peale seda järgi jääb, sealt võib on kulutada. Tähtis on, et säästmine oleks regulaarne tegevus, muidu jääb soiku, kui lubada endale ainult headel kuudel säästa.

    Tasub selgeks mõelda ka mille jaoks säästa, eelkõige mis aja pärast seda raha vaja on. Sellest sõltub oluliselt investeerimisinstrument. Nt kui on plaanis aasta pärast autot osta, siis selle jaoks tasub raha mõnekuusesse deposiiti panna (praegune 0 lähedaste intresside aeg on pikas perspektiivis erand, praegu pole tõesti vahet, kas panna deposse või jätta lihtsalt arvele). Teisest küljest + 10 aastase säästmise jaoks on aktsiad seni parimad olnud. Sel juhul on mõistlikuim mõnda indeksit osta riskide hajutamiseks ja kulude minimeerimiseks. Siis aga peab seda joont ka jälgima, ise olen teinud suurema väljamakse kui aktsiad +10% all on, pole just hea tunne. Täpsemat nõu võiks küsida mõnelt professionaalilt, kuigi tasuks silmas pidada, et enamasti nad püüavad inimestele müüa seda sit.a, mida nende tööandja neil müüa soovitab (kust ise kasu saab nagu swed swedi fondidelt)

    Tihti professionaalid soovitavad jätta suuremad summad investeerimiseks professionaalidele. Fakt on aga see, et +70 või isegi 80% fondijuhtidest ei biidi turgu, kuna nad on turg. Kui juba fondijuhid ei biidi, siis pole vist mõtet mainida, et pankade investeerimiskonsultandid ammu mitte. Need, kel on +10 aastat reaalset biitimise kogemust keerutavad kas oma raha või siis väga suletud ringi raha väga kõrgete (aga õigustatud) teenustasudega. Mis aga ei tähenda, et ei tasu aktsiatesse üldse investeerida, tasub küll, aastate jooksul teeb liitintress oma töö ikkagi (Einsteini sõnul võimsaim asi üldse). Küll aga tasub vaadata, et kulud oleks minimaalsed, sest kuivõrd suurt biitijat pole mõtet loota, on suurt läägijat nüha kaugelt. Kui fondi tasud on ikka 1% või rohkem aastas, siis see on väga palju pikas perspektiivis. Nt 50 aasta peale on 10% ROI aastas tulemus üle 63% parem kui 9% ROI tulemus (aktsiate pika perspektiivi tulemus on kusagil 10-11% olnud). Kusjuures 50 aastat 10% ROI'ga teenistust suurendab alginvesteeringut üle 117 korra! Eksuurige ise erinevaid variante eri sissemaksete ja perioodidega

    Aktsiate puhul soovitaks ise ETF'e, mis mõnda indeksit jälgib. Neil on üldjuhul teenustasud kõige madalamad ja nad peaks läägima seda indeksit peaaegu ainult selle teenustasu jagu. Juhitavad fondid saavad neilt üldjuhul mõnuga sumpsi.

    Head vana aasta lõppu ja uue algust!

  15. #1115

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Väga hea postitus! Olen sinuga täiesti nõus.

  16. #1116

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Uuendus:

    hetkeseisuga 19% makstud bronnitud 25st:
    3bet4bet 5 (makstud)
    rahvavaenlane 1
    dabeat 5
    meeliz 2,5 (makstud)
    junkman 2,5 (makstud)
    forell 1 (makstud)
    Tomm 2,5% (makstud)
    Trvp 0.5% (makstud)
    vonkartoffel 5% (makstud)

    Kel enam kaua lennuni ei ole nii et võiksite ära kanda.

  17. #1117

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Uuendus:

    ME välja müüdud, kuni 20% kõrvalturniiridest veel müügis

    hetkeseisuga 19% makstud bronnitud 50st:
    3bet4bet 5 (makstud)
    rahvavaenlane 1
    dabeat 5
    meeliz 2,5 (makstud)
    junkman 2,5 (makstud)
    forell 1 (makstud)
    Tomm 2,5% (makstud)
    Trvp 0.5% (makstud)
    vonkartoffel 5% (makstud)
    Sven 5%
    üks härra 2+2st võttis ME'st ülejäänu.

    Pidin just Gray31'ga coachingsessi tegema, aga kahjuks härral ütles nett üles. Force majeure, I guess. Runitonce'i videod on ka head :)

  18. #1118
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    http://www.elu24.ee/2649024/estonia-...iks-nalja-teha

    Postimees võttis foorumipostituse peale ühendust ?

  19. #1119

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    http://www.elu24.ee/2649024/estonia-...iks-nalja-teha
    Postimees võttis foorumipostituse peale ühendust ?
    Vastus on obv ei.

  20. #1120
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    http://www.elu24.ee/2649024/estonia-...iks-nalja-teha

    Postimees võttis foorumipostituse peale ühendust ?
    kindlasti

Lehekülg 56, kokku 75 EsimeneEsimene ... 646545556575866 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES