Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 59, kokku 75 EsimeneEsimene ... 949575859606169 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 161 kuni 1 180, kokku 1481
  1. #1161

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Nt daily bigide puhul on viimase 2-3 laua puhul tihti alles ainult 4-5 kompetentset mängijat turniiri peale. Olen mõned korrad nii kaugel olnud. Ma usun, et TCOOPidel on sarnane keiss, lihtsalt korja chippe üles. Nendes on kindlasti kõrgem ROI saavutatav.

  2. #1162
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Mul on kõike seda raske uskuda, sest tegu on turbode seeriaga, kus sul lõpus (heal juhul?) 20bb avg stackid on. Fakt, et see su senistest seeriatest suurima markupiga on lööb mul alarmikellad tööle. Kui oleks standard pühapäeva pakett, siis ma oleks vait olnud või ehk isegi osakuid ostnud.

  3. #1163

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Oleks vaba bankrolli nii palju, et mitu suurt hitti ilusti ära katta, kui peaksid tõesti oma lucknessi jälle näitama, siis müüks küll 130%-ga su osakuid ise. :D

  4. #1164

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Lenc, kui arvad, et olen -EV, teen sulle pakkumise, beti mu vastu. Ma ostan sult enda osakuid, enda siin paarkümmend posti tagasi välja pakutud hinnaga ja sa kohustud osakudiilili lõppedes maksma mulle sama summa, mis ma investoritele maksan. Kuni nt 20% ulatuses, kuigi sel juhul võib sul mu hiiteri korral tekkida raskusi enda osa täitmisega.

  5. #1165
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Võib, aga sellisel juhul peab ka arvestama avaliku häbistamise ja maine kaotamisega.
    ma isiklikult moraalset vastuolu siin ei näe - ma võtsin oma pisku ka lihtsalt lõbu pärast ja hea õlg alla panna ju foorumikaaslasele. häbiks ka ei näe põhjust - arvestades äsjaseid hitte oli loogiline, et huvi on väga kõrge ja nagu privador ütles - turg paneb asja paika. loll oleks odavamalt panna, kui tahtjaid leidub. sellise osakuga ostetakse suuresti ka gamblimist, kaasaelamise põnevust, meelelahutust.

  6. #1166
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Lenc, kui arvad, et olen -EV, teen sulle pakkumise, beti mu vastu. Ma ostan sult enda osakuid, enda siin paarkümmend posti tagasi välja pakutud hinnaga ja sa kohustud osakudiilili lõppedes maksma mulle sama summa, mis ma investoritele maksan. Kuni nt 20% ulatuses, kuigi sel juhul võib sul mu hiiteri korral tekkida raskusi enda osa täitmisega.
    See kisub vägisi dickswingimiseks. Ma oleks sellest huvitatud, aga ma ei saa mingit suurt mahti panustada, sest ME/highrolleri hitt võiks mu päris broke'iks lüüa. Teeme nii, et kui sa saad mulle tõestada, et sinuga analoogsetel mängijatel on 10k+ $215+ turbo peale 40%+ ROI mingi "objektiivse" valimi põhjal(OPR ranking/Starsi yearly TLB - ehk siis ilma suurimaid hittijaid cherrypickimata), siis ma annetan €50 FC Pokkeriprodele.


    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ma isiklikult moraalset vastuolu siin ei näe - ma võtsin oma pisku ka lihtsalt lõbu pärast ja hea õlg alla panna ju foorumikaaslasele. häbiks ka ei näe põhjust - arvestades äsjaseid hitte oli loogiline, et huvi on väga kõrge ja nagu privador ütles - turg paneb asja paika. loll oleks odavamalt panna, kui tahtjaid leidub. sellise osakuga ostetakse suuresti ka gamblimist, kaasaelamise põnevust, meelelahutust.
    Minu moraalitunnetus jällegi ütleb mulle, et ma peaks lihtsalt enda arvamuse ütlema, kuigi ilmselgelt on ka sellel mingi piir - nt Selveri infoleti järjekorras töllerdades ma ei hakka eespool seisvale härrale jahuma mingist longtermist, parasjagu kui ta loteriipileteid ostab.

  7. #1167
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Postitus, mis võrdleb suurt mängijate sample'it turbodes vs reg speedides: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=234

  8. #1168

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Lenc teeb täpselt seda sama mida tegi muru kunagi kui rääkis halbadest diilidest/close diilidest. Imo täiesti õigesti teeb ja vastus, et beti mu vastu on tõesti lame dickswingimine, kus risk vs reward obv lenci kahjuks.

  9. #1169

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Kui peenelt vihjatakse skämmimise, investorite lüpsmise vms võimalusele (ohutuled löövad põlema), siis mul on õigus veidi puudutatuna tunda ennast.

    Ma olen täiesti teadlik sellest postist , aga ma jään enda seisukoha juurde. Turbodes ja reg speedides on vaja päris erinevaid skillsette. Nt minu kümnest suurimast online hitist 8 on turbodest, ma olen päris kindel, et mu turbo ROI on vähemalt sama kõrge kui mitte kõrgem reg speedide ROI'st. Ärge palun hakake ajama seda laiv mängijate juttu, et turbod on flippamine ja edge'i pole kellelgi. Ma võin omast kogemusest öelda, et on täitsa korralik edge saavutatav.

    Ma ei loeks liiga palju välja reg speed crusherite turbo tulemustest, need peaksidki way väiksemad olema.

    Ja veel xCOOP seeriate puhul ei saa BI'sid üks-ühele võrrelda tavaturniiride omadega, ABI tuleks jagada mingi arvuga ja see on kindlasti suurem kui 2.

    Ja lõppude lõpuks, võib öelda ka, et ma ei müügi TCOOPi osalust, vaid võimalust PCA neljandaga hittida.

    Edit: posti sisuga siiski nii täpselt kursis polnud, olen näinud sama tüübi teist sarnasesisuga posti, aga see ei vaidle mu seisukohale vastu, et turbodes ja reg speedides on vaja erinevaid skille. Mul siiamaani on küllaltki objektiivne alus arvamusele, et biidin turbosid päris hästi. Ma ei tea, miks ma isegi vaevusin siin vaidlema.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 23.01.14 at 18:59

  10. #1170
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    lol, okei it's on

    viitasid enne daily bigidele - see on väärtusetu argument, sest tegu ei ole turbo turniiridega, seal on vaja "päris erinevaid skillsette"

    [x] vähemalt sama kõrge kui mitte kõrgem

    Mis toimub su reg speedide mänguga, et sul nendes roi madalam on?

    Eeldan, et järgmised paketid, mis sisaldavad kõiki pühapäeva igapäevaturniire tuleb siis jällegi 1.1 markupiga, sest see schedule ei koosne 100% turbodest?

    Kui tuleb hyperite turnadeseeria, mis nendes veel markup olla võib?

  11. #1171
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Okei, et see vestlus sulle väärt oleks, pakun sulle isegi tasuta raha:

    Betin sinuga €500 vs €500, mina väidan, et sinu ROI vahemikus 24.01.2014 kuni 30.06.2014(conveniently minu sünnipäev) on suurem Sharkscope kategooriates "Normal" ja "Deep" sina väidad, et sinu ROI on kõrgem kategoorias "Turbo".

    Meil on vaja luua mingi klausel juhuks kui Stars kardinaalselt muudab oma rake'i süsteemi(unlikely, I guess).

  12. #1172

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Miks ei võiks olla mängija turbo ROI kõrgem kui reg speedil? Ma olen lihtsalt erinevate kalkulaatoritega ikka omajagu tööd teinud nende oskuste kallal, mida turbodes vaja on. Olen rohkem pannud turbode mängu arendamisele.

    Minu poolest pole midagi ON. Ma ei näe, et minul oleks vaja midagi tõestada või ennast kaitsta. Tho imo on nõrk küll, kui julged teist inimest millestki süüdistada, aga ei julge oma raha panna oma sõnade tõestuseks. Näita, et ise usud ka seda mida räägid, Mina julgen enda raha enda seisukoha kaitseks välja panna.

  13. #1173

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    täitsa muhe intekas oli ringvaates (eriti arvestades totakat saateformaati, kus kõike saabki ainult kiiresti ja pinnapealselt käsitleda). hea töö!
    Tegelikult, kas tõesti oli muhe inetrvjuu? Imo on PP muruntau ja Ringvaate Madis nagu öö ja päev.

  14. #1174
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Minu poolest pole midagi ON. Ma ei näe, et minul oleks vaja midagi tõestada või ennast kaitsta. Tho imo on nõrk küll, kui julged teist inimest millestki süüdistada, aga ei julge oma raha panna oma sõnade tõestuseks. Näita, et ise usud ka seda mida räägid, Mina julgen enda raha enda seisukoha kaitseks välja panna.
    Foorumibusinessis kutsutakse seda unlucky crosspostiks.

  15. #1175

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Mängin praegu tcoopi ja ei näe, kuidas kellelgi saaks minu vastu siin rohkem kui 5% edge olla. Tundub nii ilmvõimatu ca 30bb avg stäkkide juures. :D Tean, et sa oled hea, Muru, a kas teistest rexidest 3x parem, tiba kahtlen. Samas kuna müüd võimalust PCA 4ndaga hittida, siis määrad hinna ise obv.

  16. #1176

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Siiski julged, ok. See on veidi teine diil, kui mul meeles mõlkus. Kuivõrd mul on plaanis paar EPT'd ja sellega seoses vaadata rohkem deepima stäki videoid ja saada coachi selles vallas, siis see muudab paraku situatsiooni oluliselt. Ma võiks vabalt kihla vedada, et mu oskused, tunnitasu ja ROI olid ja on hetkel turbodes paremad, ma ei näe mõtet vedada kihla sinu pakutu peale, sest see töötaks mu teiste eesmärkide vastu.

  17. #1177
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    ok, gl

  18. #1178

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Ärge vaielge nüüd.
    Muruntau räägi parem, kust selline foorumi kasutajanimi?

  19. #1179

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Tegelikult, kas tõesti oli muhe inetrvjuu? Imo on PP muruntau ja Ringvaate Madis nagu öö ja päev.
    Tead, ma olen alati proovinud oma diilides investorite huve esikohal hoida, pakkunud küllaltki odavaid diile vs sellega, mida reaalselt oskuste hinnaks pean, olen kiirelt tagasi maksnud, londoni kehva runi puhul andsin investoritele teise shoti, kuigi reeglites seda polnud, olen rääkinud enda mõtteprotsessist way rohkem, kui keskmine osakumüüja seda teeb. Ma arvan, et see kõik juba on väärt kõrgemat MU'd. Seekord katsetasin natuke rohkem reaalsust kajastavat hinda ja snäp hakatakse kahtlustama, kuigi diil sai tehtud kõigest teadlike osapoolte vahel. Ma isegi mainisin diili postis, et hind on kallim ja omast arust põhjendasin ära ka. Igaühel oli vaba voli otsustada, mida teha oma rahaga. Ma arvan, et sellises situatsioonis on mul õigus tunda küll end puudutatuna, kui mind milleski süüdistatakse.

    Btw, loodan, et päriselu potsataja ja foorumi potsataja on ka öö ja päev, juba mitmendas teemas üritad ära panna.

  20. #1180

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Ärge vaielge nüüd.
    Muruntau räägi parem, kust selline foorumi kasutajanimi?
    Mõistlik jah, ei teagi, miks end nii foorumis vahest käima tõmban. Vastuseks küsimusele, siis tulnud tol hetkel päha, mida võtta kasutajaks, võtsin lihtsalt ühe kaevanduse nime :D (kunagi sai tegeletud investeerimise ja kaevandustega).

Lehekülg 59, kokku 75 EsimeneEsimene ... 949575859606169 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES