Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 75 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 1481
  1. #81
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tegin ka veidi 7-seid hypereid ja nii kaua kuni esimesel levelil ühes lauas AT,KQ,77,TT järjest 4way ai mindi siis on dead money raha low stake-s küllaga
    Mitu tk kokku tegid, tundub et sa pole veel õiget maiku suhu saanud asjast.

  2. #82

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Muruntau, kas sul mingi chart ka on mida sa alguses jälgisid või veel praegu jälgid?

    SNG-d on nimelt cashiga võrreldes minu jaoks olulised tildivabam mänguformaat ja HT 6-max on sealjuures isegi lõbus. Samas ROI-d minu väikese sample peale ei ole sugugi lõbus vaadata.
    Oota seni kuni hakkad +20BI alla EV jooksma iga päev paar nädalat järjest :P Ja charte ei ole isegi üks või mitu vaid pmst lõpmatult. Nii palju erinevaid muutujaid on nagu effective stack, mängijate arv, pushimis- ja callimisrange'id, avamis- ja callimisrange'ide erinevus jnejne, mis kõik mõjutavad hero actionit oluliselt. Ma olen ikka üle 50 chardi välja printinud ja eri tüüpsituatsioone omajagu uurinud. SNGWIZ, SNGsolver, ICMizer on enamkasutatavad abiprogrammid SNG'de õppimiseks.

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    Palju vppsid koos on? päevas peaksid tegema ca 2800-2900 vpp-d ?
    Nii madalal neid eriti ei kogune, praegu ei oma see tähtsust. Tho veidi alla 700. Olen arvestanud 5-6k VPP'ga päevas, siis jääks vaba aega ka. 60stes ja 100stes saavutatav. Hetkel vaja käbe üles jõuda, loodetavasti jooks väga näkku ei pane, saaks 2-3 nädalaga juba 30stesse, seal annab juba nii VPP'sid kui $'i teenida.

  3. #83
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    krt iga jube palju rigged sitautsioone tekib
    a la 3 handed, vastase stakk 1500, mul 800, ja kolmandal 700 kes sit oudis(blindid 120). Suur stakk obv ai iga käsi. Mis on üldse valikud?

  4. #84

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tõmbad tihkeks ära. Callid shove TT+, shoved 2 mängijasse nt AT, A8s+, KJs+, 44+ 7BB kandis, kui callib lihtilt, siis obv tightimalt. Madalamal tõmbad ka shovemisrange'i tihtkemaks, sest iseenesest palju riskida vaja ei ole, juhul kui teine väike stäkk sit outi jääb.

  5. #85
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tegelt ka nii nitt, blindid surnuks ennast selle stiiliga ju? Vastase range random siis 44+ Any suited Ax ei peaks callima?

  6. #86
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Ma arvan, et pigem ma tahaks duublit nt 700 stakiga ja mängida esikohaga v näiteks 300 stakiga, kus duubel esikoha konkurentsis suurt juurde ei anna. Ehk range peaks minema järjest tugevamaks

    Teiseks võib sit out vend milllagi välja ilmuda...

  7. #87
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Tõmbad tihkeks ära. Callid shove TT+, shoved 2 mängijasse nt AT, A8s+, KJs+, 44+ 7BB kandis, kui callib lihtilt, siis obv tightimalt. Madalamal tõmbad ka shovemisrange'i tihtkemaks, sest iseenesest palju riskida vaja ei ole, juhul kui teine väike stäkk sit outi jääb.
    PM ju HU mäng, kus üks mängija sitting out, aga dead moneyga. Miks nii tightilt? Olen kuulnud proff 6-max HT mängijatelt, et kõige suurem error on olla tight ja üleüldse kõige suuremad fishid pidid olema just väga tight fishid.

  8. #88

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Njah, mu pakutud range oleks suure stäki 40-45% callingrange'i (6,7bb juures std) ja väikse 10% callingrange'i juures õige, aga väikse 0% range juures oleks see tõesti laiem, 66+, A7+, A4s+, KTs. Asi lihtsalt selles, et siin duubel ei anna nii palju juurde, kui flipi kaotamisega kaotada võib. Tuleb teada kohti kus olla tight ja kus loose.

  9. #89

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Reedel sai pargis cashi taotud, +€500 umbes. Pole raske mäng, kui nutsi hakatakse sisse bluffima. Pärast seda jäin haigeks ja pole netis palju mänginud, ~125 mängu ja br 800 peal hetkel.

  10. #90
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    7-tes oled 300 plusssis ehk ca 40 BI?päris võimas roi siis hetkel

  11. #91
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Missugust HUD layouti kasutad?
    Sessuhtes, mis on põhistatid, mida peaks kuvama SH STT turbo/hyperites?

    E: Palju sa kuu lõikes plaanid mänge teha ja mitu mängu päevas? Kas lased niiöelda seti mänge ära ja siis võtad alles uued või regad peale igat kaotust uude sng'sse?
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 06.01.13 at 15:32

  12. #92
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    mida ülessepoole liigub seda rohkem roi langeb ja 15 to > 30 jne pole enam nii lihtne ja kui run ka ei toeta ja variatsioon külla tuleb siis suht peetis

  13. #93

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Krt, eestlane on ikka üks imelik loom küll. Selle asemel, et teist tagant kannustada ja utsitada, tullakse lagedale mingite negatiivsete mõtete ning tsenaariumitega ja hakatakse rääkima, mis kohe-kohe juhtuda võib :) Arvate, et muruntau ei ole kursis, mis swinge HTSNG-d võivad pakkuda?

    Minu meelest väga ambitsioonikas ettevõtmine. Edu, edu ja ainult edu....ja kindlat meelt :) Küll ära teed.

  14. #94

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Samas vaimus jätkates tuleb kuu lõpuks Silverstar raudselt ära.

  15. #95

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    7-tes oled 300 plusssis ehk ca 40 BI?päris võimas roi siis hetkel
    hetkel juba 922 ja umbes 63BI (alustasin tegelikult 480 pealt). Peaks olema täiesti jätkusuutlik roi, vastased on päris halvad ja ei saa küll öelda, et olulist hiiterit oleks olnud. 30stes sai korra 100 mänguga 70 BI plussi jäädud, vot see oli hiiter.

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Missugust HUD layouti kasutad?
    Sessuhtes, mis on põhistatid, mida peaks kuvama SH STT turbo/hyperites?
    Ma nende abiprogrammidega väga osav ei ole, nii et ei oska seletada nii hästi. Pole midagi muutnud algsätetega võrreldes, Vpip, pfr, agg f ja 3bet'i kuvab ära ja sellest täitsa piisab. Rohkema info analüüsimiseks pole mul enda laudade arvu juures aega ja $/h maksimeerimise juures on paar lisalauda tähtsam kui paar statti. Postflop statid on selles mängus suht mõttetud.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Samas vaimus jätkates tuleb kuu lõpuks Silverstar raudselt ära.
    Silverstar tuli kahe päevaga ära. Muidu aga proovin jah veidi usinam olla, pargis cashi laskmine on siiski $/h mõttes ajaraisk minu jaoks, rohkem entertainment.

    Codeccile €1k kantud. Aasta pärast siis saan €6k tagasi

  16. #96

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Silverstar tuli kahe päevaga ära. Muidu aga proovin jah veidi usinam olla, pargis cashi laskmine on siiski $/h mõttes ajaraisk minu jaoks, rohkem entertainment.
    Mis tasemel siis hetkel mängid? Seitsmesed 125 mängu puhul annaksid ümmarguselt 200 VPP-d.

  17. #97

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Mis tasemel siis hetkel mängid? Seitsmesed 125 mängu puhul annaksid ümmarguselt 200 VPP-d.
    Mängingi 7seid, esimese kahe päevaga kusagil 410 mängu ja see aasta saab silveri vist 500VPP pealt, igatahes sain teisel päeval kätte.

  18. #98

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Minu viga obv ehk sa oled pärast reedet 125 mängu mänginud, mis on päris kõva tulemus haige inimese kohta.

  19. #99

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Sai lõpuks saidid mu tulemusi katma kah:
    ( Click to show/hide )


    Kasutajanimi sama mis siingi.

  20. #100
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    GL ja palju korraga lased?

Lehekülg 5, kokku 75 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES