Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 62, kokku 75 EsimeneEsimene ... 1252606162636472 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 221 kuni 1 240, kokku 1481
  1. #1221
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Gratz

  2. #1222

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau


  3. #1223
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    wd

  4. #1224
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    selle ept paketi satika sai veel kõrvalt 4.40slt satikalt

  5. #1225

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Kas osakuid saab juba osta ka?

  6. #1226

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Kas osakuid saab juba osta ka?
    osakud olid juba müüdud viini paar nädalat tagasi.

    aga gg matu, aasta kvalifitseeruja tahab vägisi tulla.

  7. #1227
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    loom!

  8. #1228
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    mis see satikate itm on? 100%

  9. #1229

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Ma satikaid ikka rohkem teinud, vahepeal nii Grand Finalile, Viini EPT'le kui ka Eurekale. Hiiterine ROI senimaani on tõenäoliselt üle saja. Muidu sain eile päris mitu deep runni korraliku fondiga turniiridel, hotter 11 jäin 13. kui sain kaks 3 oudist järjest, esikoht 16k, $27 tko 22. koht, esikoht 8,5k, $8,8 rebuy 16. koht, esikoht 9k, lisaks $82 ht 11. koht, $3,3 2x turbo 14. koht, väike $27 tko 11. koht.

    TCOOP ei tundu midagi nii kõva tasemega, suht mid stakes. Oleks üks kasvõi poolkorralik jooks olnud neis, oleks diil juba nullis. Kusjuures ainsa cashi sain TCOOP'ilt ka omaha 2x turbos kuhugi $300 kanti. Buy in'ide poolest on suur enamus veel ees, loodetavasti õnnestub seis ümber pöörata.

  10. #1230
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    wd jh
    Reilisin eile hetkeks ja ühe käe kohta küsimus.
    8Ril blindid 10k/20k, sul 300k stack, 200k shoves ja snap callisid 22ga ära, stnrd?

  11. #1231
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    seal oli veelk huvitavaid käsi, avad 78s mr ja callid 9bb shove
    mis ideega?

  12. #1232

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    see 22 vist oli co vs bb. Turboreksi vastu on seal 22 snäpp, nashi järgi ka snäpp. Reaalsuses üle poolte rekside ranged küll nii laiad ei ole, aga ma olin seal lauas tightim olnud, eeldasin et ta seda ikka tähele pani ja tegin calli.

    87s tuleb €33 ft'st meelde. Küsimus on pigem selles, kas avada 87s tüüpi käsi mr'iga või pigem paare + broadway, mõningaid blokkereid. Vastase shovemisrange'i vastu seal on 87s parem kui KT või QTs, seal shovetakse pigem broadway + paarid ja selle range vastu on 87s'il piisav equity selles spotis (oli alla 33% vaja), ka hrm kinnitas seda. Edit: vastased olid seal tightimad, 87s oleks seal obv open.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 27.01.14 at 15:24

  13. #1233
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    22 käsi.
    Mingid muud faktorid loevad ju ka peale tabelistest kokku venitatud numbrite. Sa callid seal FT bubbles pmst tournament life peale lootuses, et ehk saad flipi.
    Leiab ju paremaid spotte.
    Obv sa A+ mängija, aga kohati see strat mis sa viljeled tundub kokku imetud numbritena ja justkui tahad kuidagi ära õigustada, et kellegil teisel õigus poleks ja sina tegid alati õige otsuse.

  14. #1234

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    see 22 vist oli co vs bb. Turboreksi vastu on seal 22 snäpp, nashi järgi ka snäpp. Reaalsuses üle poolte rekside ranged küll nii laiad ei ole, aga ma olin seal lauas tightim olnud, eeldasin et ta seda ikka tähele pani ja tegin calli.

    87s tuleb €33 ft'st meelde. Küsimus on pigem selles, kas avada 87s tüüpi käsi mr'iga või pigem paare + broadway, mõningaid blokkereid. Vastase shovemisrange'i vastu seal on 87s parem kui KT või QTs, seal shovetakse pigem broadway + paarid ja selle range vastu on 87s'il piisav equity selles spotis (oli alla 33% vaja), ka hrm kinnitas seda. Edit: vastased olid seal tightimad, 87s oleks seal obv open.
    mis mis

  15. #1235

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    vonkartoffel, KTo ja QTs on lihtsalt rohkem domineeritud, vastase range on bradwayde suunas way rohkem kaldu kui paaride ja selle vastu on 87s paremas seisus kui KTo. Avamiseks on KTo ja QTs paremad blokkerite mõttes, aga kui juba shipp vastas, peaks seis võrdustunud või 87s kasuks olema. QTs siiski ka call. Pilt ka
    ( Click to show/hide )


    QB, pane mis iganes turniirispottide kalkulaatoris CO 10bb vastu bb callimisrange sisse ja sa saad selle, et 22 on seal call nashi vastu. See on kindlasti nii, et ma osades spottised mõtlen vastastele juurde mõttekäike, mida neil reaalselt ei ole, aga küllap mu see instinkt või kuidas iganes nimetada on siiski mingil määral täpne, kui tulemused seda kinnitavad. Kindlasti läheb ka mõnes kohas mööda, vastane lihtsalt top rangega vms.

  16. #1236
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    QB, pane mis iganes turniirispottide kalkulaatoris CO 10bb vastu bb callimisrange sisse ja sa saad selle, et 22 on seal call nashi vastu
    Ükski nash ja muu kalkulaator ei võta arvesse, et lätlase senine suurim hit on freerolli 2 koht või et co steal langeb buble raadiuses näiteks ülikitsaks ja muid sääraseid väikseid faktoreid, piiripealsed otsused nashi järgi on ikka rohkem 6max htsng-de jne. rida, kus suured sampled teevad sellised otsused pikas perspektiivis tasuvaks. Ma muidugi ei tea konkreetset kätt ja olukorda vaid lihtsalt targutan-obv võitjate üle kohut ei mõisteta :D

  17. #1237

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    AKo on parem kui AKs, kaks flushdrawd. Suht mindblowing math imo, et 87s saab parem olla broadway ja paarid rangei vastu kui KTo või QTs.

  18. #1238
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Ükski nash ja muu kalkulaator ei võta arvesse, et lätlase senine suurim hit on freerolli 2 koht või et co steal langeb buble raadiuses näiteks ülikitsaks ja muid sääraseid väikseid faktoreid, piiripealsed otsused nashi järgi on ikka rohkem 6max htsng-de jne. rida, kus suured sampled teevad sellised otsused pikas perspektiivis tasuvaks. Ma muidugi ei tea konkreetset kätt ja olukorda vaid lihtsalt targutan-obv võitjate üle kohut ei mõisteta :D
    Seda ma mõtlengi, et muud faktorid loevad ka siukses olukorras kui simple nash. 10 aastane suudaks ka tabeli järgi neid "korrektseid otsuseid" teha push/fold/call for stacks faasis, aga asi pole nii must valge imo.

    Btw,
    Kui sa ütlesid, et sa oled teinud rohkem tööd enda turbode mängu kallal, siis mida see täpsemalt tähendab. Seal ju palju shortstack olukordi ja nashi järgi easy panna? Mida seal niiväga arendada on kui 22 seal snap on.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 27.01.14 at 17:57

  19. #1239

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    AKo on parem kui AKs, kaks flushdrawd. Suht mindblowing math imo, et 87s saab parem olla broadway ja paarid rangei vastu kui KTo või QTs.
    Mu arust vägagi loogiline seletus muru poolt, oled sa ikka nashiga tuttav?

  20. #1240

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Mis rolli mängib nash olukorras kas KTo vs 22+ JT+ QTs vs 22+ JT+ ja 87s vs 22+ JT+, milline on parimas seisus milline halvimas. Ja üleüldse ma ei jaga neid turka asju aga kas nash equilibrium on midagi pistmist raise call off olukorras?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES