Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 68, kokku 75 EsimeneEsimene ... 18586667686970 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 341 kuni 1 360, kokku 1481
  1. #1341

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Igaks ajaks tasub investeerida ju mis juba aktsiate ostmisega seotud kulud EV-s tasa teeb. Pmst sama nagu pokkeris tuleb fish ja tead, et pead minuti pärast lahkuma - tasub need 2 kätt ikka ju mängida, pmst 50-50 kas jääd plussi või mitte, aga väike +EV on ikka. Või eksin?
    Olen aksiate osas ikka korralik fish. Tean vaid nii palju, kui ülikoolis neid teemasid puudutati ning siis see raamat, mida ennist mainisin. Samuti sõpradega, kes sellest rohkem teavad, olen uurinud võimalusi. Tahan ennast ikka võimalikult kursis hoida erinevate investeerimisvõimalustega.

    Tegelik võrdlus lühiajalisele investeerimisele ilma teadmisteta on pigem see, et paned fishiga allin need 2 kätt ja loodad, et võidad mõlemad. Sinu variant tundub liialt optimistlik. Kogu info, mis mina omandanud olen, ütleb, et aktsiatesse tuleb investeerida pikaajaliselt, vähemalt 20 aastat, sest nagu Muruntau ütles, siis 3 aasta pärast võib su aktsiaportfell olla vabalt miinuses ning järgmised 2 aastat kasvada 3 korda rohkem, kui viimase 100 aasta keskmine aasta tootlus. Aeg tuleks enda jaoks esmalt fikseerida ja siis leppida, et see raha pole selle perioodi sinule kättesaadav. Enamus inimesi, kes kaotavad, kaotavadki selle pärast, et ei suuda kinni pidada perioodidest, mis nad endale seavad ning võtavad väga valel hetkel raha välja, kui näevad, et tootlus on negatiivseks läinud.

    Aga eks targemad inimesed võivad täpsemalt rääkida.
    Viimati muudetud Majandaja poolt : 26.02.14 at 07:29

  2. #1342
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    See 20+ aastat äkki käib selle kohta, et tingimata plussi jääks? Ma ei näe probleemi kui 3 aastat investeerid ja 3 aasta lõpuks miinuses oled - võtsid positiivse ootusega "shoti", aga seekord ei tulnud kasumit. Hea otsus oli siiski ja palju mõtekam kui 3 aastat niisama rahal seista lasta, olgugi, et seekord tuli leppida kaotusega.

  3. #1343

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    See 20+ aastat äkki käib selle kohta, et tingimata plussi jääks? Ma ei näe probleemi kui 3 aastat investeerid ja 3 aasta lõpuks miinuses oled - võtsid positiivse ootusega "shoti", aga seekord ei tulnud kasumit. Hea otsus oli siiski ja palju mõtekam kui 3 aastat niisama rahal seista lasta, olgugi, et seekord tuli leppida kaotusega.
    No uurisin samuti tuttavalt, et kas tasub paariks aastaks raha investeerida aktsiatesse. Tuli kindel ei. Esiteks kui sa paned ühe portsuna erinevatesse indeksaktsiatesse ja vahepeal juurde ei kanna, siis tehingukulud jaotuvad lühemale perioodile ja on suuremad kuu lõikes kui näiteks 20 aasta jooksul jne. Lisaks pead ennem uurima ka ja sinu kulutatud aeg ei tasu ära nii lühikesel perioodil. Lisaks aktsiad kõiguvad nii palju ja kokku ei saa see olla +EV. Mina paremini seletada ei oska, äkki keegi targem võtab sõna.

  4. #1344
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Ma ei ole küll selles valdkonnas mingi spetsialist aga äkki keegi näitab mulle mõnda inimest, kes outsaiderina nende pealt stabiilselt teenib. Puhas õnnemäng - aga see on minu arvamus. Teine asi on see, kui sul mingi edge on - aga see võib ilmselt ebaseaduslik olla. Ja rääkides väikestest summadest, siis komisjonitasud jms on need, mis väiksegi kasumilootuse söövad.

  5. #1345

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Ma ei ole küll selles valdkonnas mingi spetsialist aga äkki keegi näitab mulle mõnda inimest, kes outsaiderina nende pealt stabiilselt teenib. Puhas õnnemäng - aga see on minu arvamus. Teine asi on see, kui sul mingi edge on - aga see võib ilmselt ebaseaduslik olla. Ja rääkides väikestest summadest, siis komisjonitasud jms on need, mis väiksegi kasumilootuse söövad.
    Ei pea olema mingi insider, et aktsiatega pikas perspektiivis teenida. Börsid on ajalooliselt tõusnud 11% aastas, ostes lihtsalt osakuid mõnes suvalises aktsiafondis on võimalik sellest tõusust osa saada. Ei tasu lihtsalt pidevalt rapsida, nagu algajad seda tegema kipuvad, müüvad põhjast ja ostavad tipust jne. Hoia +5 aastat üle majandustsüklite ja teenib igaüks.

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    No uurisin samuti tuttavalt, et kas tasub paariks aastaks raha investeerida aktsiatesse. Tuli kindel ei. Esiteks kui sa paned ühe portsuna erinevatesse indeksaktsiatesse ja vahepeal juurde ei kanna, siis tehingukulud jaotuvad lühemale perioodile ja on suuremad kuu lõikes kui näiteks 20 aasta jooksul jne. Lisaks pead ennem uurima ka ja sinu kulutatud aeg ei tasu ära nii lühikesel perioodil. Lisaks aktsiad kõiguvad nii palju ja kokku ei saa see olla +EV. Mina paremini seletada ei oska, äkki keegi targem võtab sõna.
    Üldjuhul ikka kui panna sama summa korraga vs pikema aja jooksul, siis korraga pannes on teenustasud ikka väiksemad. See kas paariks aastaks tasub panna sõltub inimese riskitaluvusest, kui on kindlasti vähemalt sama summat vaja, siis ei tasu, kui oled valmis ka kaotusega riskima, siis tasub. Mingil määral võiks obv graafikut ka vaadata, kui aktsia/indeks/fond on päris sirgelt üles liikunud mitu aastat, siis võib suuremat korrektsiooni oodata, kui on pikalt langenud ja vindunud, siis on tõus tõenäolisem. Kusjuures tavapsühholoogia on just vastupidi, kiputakse ostma kui kõik ostavad ehk aktsiad juba mullis on ja kui aktsiad kõige odavamad on, siis kirutakse neid maa põhja kui kurjuse käsilasi.

    Privador, ma ei taha kogu raha ühe asja alla panna ja oma kodu ostmisega pole ka kiire. Kui laenu saaks, siis vaataks tõsisemalt ringi. Mõistlik on osa raha panna lisatulu teenima, kuna hetkel oskusi ega aega ei ole mingi aktiivsemat tegutsemist vajava ettevõtmise jaoks, siis aktsiad on just õige koht. Kinnisvara on pärsi palju tõusnud ka, pole just ideaalne ostukoht. Mul pole ka mõtet liiga suurt BR'i hoida, sest hetkel $100 rebuysid ja +$200 (välja arvatud mõned pühapäevased) online ei biidi ja laiv turkad on ka rohkem hobi kui regulaarne sissetulek.

    Edit: nt USA ühe suurima indeksi, Dow Jonesi 100 aasta graafik: http://stockcharts.com/freecharts/hi.../djia1900.html
    Viimati muudetud muruntau poolt : 26.02.14 at 11:54

  6. #1346
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    jah 11% aasta lõikes võib olla tõesti börs tõuseb, aga kus sa praegu oled? Ma kipun pakkuma, et börs on praegu nn tasakaalupunktist pigem kõrgemal kui madalamal. Et sisuliselt sa investeerid juba nn mulllist turgu. Investeerimisega selgelt hiljaks jäädud

  7. #1347

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    jah 11% aasta lõikes võib olla tõesti börs tõuseb, aga kus sa praegu oled? Ma kipun pakkuma, et börs on praegu nn tasakaalupunktist pigem kõrgemal kui madalamal. Et sisuliselt sa investeerid juba nn mulllist turgu. Investeerimisega selgelt hiljaks jäädud
    Ma suudan graafikult seda välja lugeda küll, mainisin isegi, et kallis ja arenenud piirkondi olen vähem ostnud ning poole rahaga alles ootan sisenemiskohta.

  8. #1348

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Pole ma millestki valesti aru saanud. Kui Panga väikelaenu protsent on kellelegi 20, siis alla selle talle pakkuda ei ole järelikult mõistlik. Iga mull läheb ükskord lõhki, võibolla jopastab õigel ajal väljasaamisega, aga see ei muuda -EV otsust plussiks.
    Kahjuks oled.

  9. #1349

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ei pea olema mingi insider, et aktsiatega pikas perspektiivis teenida. Börsid on ajalooliselt tõusnud 11% aastas, ostes lihtsalt osakuid mõnes suvalises aktsiafondis on võimalik sellest tõusust osa saada. Ei tasu lihtsalt pidevalt rapsida, nagu algajad seda tegema kipuvad, müüvad põhjast ja ostavad tipust jne. Hoia +5 aastat üle majandustsüklite ja teenib igaüks.



    Üldjuhul ikka kui panna sama summa korraga vs pikema aja jooksul, siis korraga pannes on teenustasud ikka väiksemad. See kas paariks aastaks tasub panna sõltub inimese riskitaluvusest, kui on kindlasti vähemalt sama summat vaja, siis ei tasu, kui oled valmis ka kaotusega riskima, siis tasub. Mingil määral võiks obv graafikut ka vaadata, kui aktsia/indeks/fond on päris sirgelt üles liikunud mitu aastat, siis võib suuremat korrektsiooni oodata, kui on pikalt langenud ja vindunud, siis on tõus tõenäolisem. Kusjuures tavapsühholoogia on just vastupidi, kiputakse ostma kui kõik ostavad ehk aktsiad juba mullis on ja kui aktsiad kõige odavamad on, siis kirutakse neid maa põhja kui kurjuse käsilasi.

    Privador, ma ei taha kogu raha ühe asja alla panna ja oma kodu ostmisega pole ka kiire. Kui laenu saaks, siis vaataks tõsisemalt ringi. Mõistlik on osa raha panna lisatulu teenima, kuna hetkel oskusi ega aega ei ole mingi aktiivsemat tegutsemist vajava ettevõtmise jaoks, siis aktsiad on just õige koht. Kinnisvara on pärsi palju tõusnud ka, pole just ideaalne ostukoht. Mul pole ka mõtet liiga suurt BR'i hoida, sest hetkel $100 rebuysid ja +$200 (välja arvatud mõned pühapäevased) online ei biidi ja laiv turkad on ka rohkem hobi kui regulaarne sissetulek.

    Edit: nt USA ühe suurima indeksi, Dow Jonesi 100 aasta graafik: http://stockcharts.com/freecharts/hi.../djia1900.html
    Lihtsalt super postitus! Olen sinuga 100% nõus.

  10. #1350

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Ma ei tea väga ETF-ide taustaprotsessidest, aga kas mitte ETF-il ei ole lisarisk fund manageri näol. A la fake raamatupidamine vms mismanagement. Kindlasti on regulatsioon paigas, aga piisab kui riskijälgimises väike auk ja mõni noor uljas trader ületab oma volitusi.

    Mu point on, et kuigi ETF tundub juba iseenesest riskide hajutamise instrument, tasuks veel omakorda hajutada riske, ostes mitmete erinevate fondihaldurite ETF-e.

  11. #1351

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Sry, et fish olen, aga kuidas ETFi investida? Mida ise kasutad? Kui kasutad panka, siis millist?

  12. #1352

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    LHV vist kõige kliendisõbralikum, teiste pankade kaudu peaksid ka saama osta muidugi.
    Avad väärtpaberikonto pangas ja anna tuld. LHVs saad rahakasvu kõrvale foorumis mula ka ajada, value seegi.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Sry, et fish olen, aga kuidas ETFi investida? Mida ise kasutad? Kui kasutad panka, siis millist?

  13. #1353

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Väikeste summade (või eesti aktsiate) puhul võib LHV soodsam olla. Mõistlike summade puhul juba nt swed soodsam
    http://www.minuraha.ee/kasulikud-abi...l&parent=15861

  14. #1354

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Seni kasutasin LHV'd, polnudki uurinud teiste teenustasusid. Tänud lingi eest, r3o, kaalun võimalusi ära viia LHV'st.

    Investeerimise pikema perspektiivi alla käiks ka pensioni jaoks kogumine. Väljavaated ei tundu kuigi roosilised, pokerdajatel ei lähe sammastesse üldse midagi, mis teeb olukorra meie jaoks veelgi kehvemaks. http://e24.postimees.ee/2711058/inim...suurt-pensioni

    Selleks ajaks kui meie põlvkond pensionini jõuab, on tööealisi inimesi töötajate kohta oluliselt rohkem. Ei viitsi statistikat otsida, aga töötajate/ülalpeetavate suhte halvenemine mõjutab väga otseselt ka ülalpeetavatele makstava summa suurust. Nt kui praegu saavad pensionärid keskmisest netopalgast umbes poole, siis juhul kui radikaalseid reforme (ehk pensioniea tõstmist mitme aasta võrra) ei tehta, siis nt meie pensionile jõudmise ajaks võib keskmine pension olla vabalt 1/3 keskmisest netopalgast. Lihsalt pensionäride osakaal kasvab nii suureks, et ei ole võimalik samal tasemel heaolu neile garanteerida. Pokkerimängijatel on eriti kehv seis, tööstaažhi pole, palka saanud pole, sambaid pole ka mõtet võtta, sest nende tootlus olematu (mis pole ka puhtalt pankade viga, neile ettekirjutatud reeglid ei jäta palju ruumi paremaks tootluseks). Võimalik, et olen juba korranud seda liiga palju, aga tasub hakata selle peale mõtlema ja midagi ette võtta, näiteks investeerida. Ja sellega kehtib mida varem seda parem põhimõte, sest liitintress on selline, et iga lisa-aasta lisab väga palju juurde. Nt hakata koguma 25'selt €100 kuus kõrvale pannes 10% tootlusega aktsiafondi on 25selt alustades 40 aastaga lõppseis €559k, alustades 35selt€207k, pannes aktsiafondi asemel juhitud pensionifondi 4% tootluse peale oleks numbrid vastavalt 116k 25selt ja 69k 35selt. Reaalselt mõjutab mõlemat tootlust ka inflatsioon, mistõttu tootluste ostujõud jääb mõlemal puhul eeldatavalt 3% madalamaks. Ehk siis pensionifondi ostujõud tõuseb päris minimaalselt. Tööinimestele on sambad (või vist teine ainult) kasulikud, sest riik paneb vist topelt juurde, aga näiteks pokerdajale on küllaltki mõttetu valik.

    Pokkeri kohapealt, siis eile õhtul sain esimest korda vähemalt mõneks ajaks Starsi TLB top 150 sisse aastases arvestuses, tol hetkel oli 5 eestlast selles nimekirjas. Praeguseks olen küll sealt välja langenud, hetkel 154. kohal. Siiski täitsa ok arvestades, et esimest korda see aasta mängisin netis 20.01. Finaallaudu tuli ikka mitukümmend, mitmel päeval 3 või rohkem. Satikaid arvestamata vist kordasin ka enda rekordit: 5 ft'd päevas. ROI midagi erilist ei olnud, 28%, kuna olen kõrgemaid sisseoste juurde võtnud ja ka omajagu kõrgemaid ht'sid. Kasum ka täitsa ok, viiekohaline.

  15. #1355

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Seni kasutasin LHV'd, polnudki uurinud teiste teenustasusid. Tänud lingi eest, r3o, kaalun võimalusi ära viia LHV'st.

    Investeerimise pikema perspektiivi alla käiks ka pensioni jaoks kogumine. Väljavaated ei tundu kuigi roosilised, pokerdajatel ei lähe sammastesse üldse midagi, mis teeb olukorra meie jaoks veelgi kehvemaks. http://e24.postimees.ee/2711058/inim...suurt-pensioni

    Selleks ajaks kui meie põlvkond pensionini jõuab, on tööealisi inimesi töötajate kohta oluliselt rohkem. Ei viitsi statistikat otsida, aga töötajate/ülalpeetavate suhte halvenemine mõjutab väga otseselt ka ülalpeetavatele makstava summa suurust. Nt kui praegu saavad pensionärid keskmisest netopalgast umbes poole, siis juhul kui radikaalseid reforme (ehk pensioniea tõstmist mitme aasta võrra) ei tehta, siis nt meie pensionile jõudmise ajaks võib keskmine pension olla vabalt 1/3 keskmisest netopalgast. Lihsalt pensionäride osakaal kasvab nii suureks, et ei ole võimalik samal tasemel heaolu neile garanteerida. Pokkerimängijatel on eriti kehv seis, tööstaažhi pole, palka saanud pole, sambaid pole ka mõtet võtta, sest nende tootlus olematu (mis pole ka puhtalt pankade viga, neile ettekirjutatud reeglid ei jäta palju ruumi paremaks tootluseks). Võimalik, et olen juba korranud seda liiga palju, aga tasub hakata selle peale mõtlema ja midagi ette võtta, näiteks investeerida. Ja sellega kehtib mida varem seda parem põhimõte, sest liitintress on selline, et iga lisa-aasta lisab väga palju juurde. Nt hakata koguma 25'selt €100 kuus kõrvale pannes 10% tootlusega aktsiafondi on 25selt alustades 40 aastaga lõppseis €559k, alustades 35selt€207k, pannes aktsiafondi asemel juhitud pensionifondi 4% tootluse peale oleks numbrid vastavalt 116k 25selt ja 69k 35selt. Reaalselt mõjutab mõlemat tootlust ka inflatsioon, mistõttu tootluste ostujõud jääb mõlemal puhul eeldatavalt 3% madalamaks. Ehk siis pensionifondi ostujõud tõuseb päris minimaalselt. Tööinimestele on sambad (või vist teine ainult) kasulikud, sest riik paneb vist topelt juurde, aga näiteks pokerdajale on küllaltki mõttetu valik.

    Pokkeri kohapealt, siis eile õhtul sain esimest korda vähemalt mõneks ajaks Starsi TLB top 150 sisse aastases arvestuses, tol hetkel oli 5 eestlast selles nimekirjas. Praeguseks olen küll sealt välja langenud, hetkel 154. kohal. Siiski täitsa ok arvestades, et esimest korda see aasta mängisin netis 20.01. Finaallaudu tuli ikka mitukümmend, mitmel päeval 3 või rohkem. Satikaid arvestamata vist kordasin ka enda rekordit: 5 ft'd päevas. ROI midagi erilist ei olnud, 28%, kuna olen kõrgemaid sisseoste juurde võtnud ja ka omajagu kõrgemaid ht'sid. Kasum ka täitsa ok, viiekohaline.
    Järjekordne super post ja olen sinuga täiesti nõus. Kõik pokkeriprod ehk inimesed, kes end sellest elatuvad, peaks kindlasti nii talitama, et tulevik ka helge oleks. Muidugi tuleb see kasuks ka tööinimestele.

  16. #1356
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    minu paari aasta plaan on investeerida hübriidhaava metsa. Hektari kohta on võimalik 25 aastaga saada kuni 500tm puitu mis hetke hindades on väärt ~15 000€. Hektari hübriidhaaviku rajamiskulud on ~1,5k€. Sellele lisandub mingi x aja pärast harvendusraie mis iseenesest võib ka juba tulu toota. Natuke ümardasin numbreid, aga kahjumit selliselt pole karta suure tõenäosusega. Kui siis metsloomade kahjustused või loodusõnnetused. Sellise haaviku kõige suurem pluss on see, et raiering on tal lühike (25a) ning peale seda uueneb mets ise juurevõsudest ning kasvab sama kiirelt edasi. Endal plaan rajada tiba suuremalt kui 1 või 2 hektarit :) Esimene ring peaks täpselt pensioniks valmis olema niiet lisaraha kuluks parajalt ära.
    Viimati muudetud Provoker poolt : 27.02.14 at 21:27

  17. #1357
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Seni kasutasin LHV'd, polnudki uurinud teiste teenustasusid. Tänud lingi eest, r3o, kaalun võimalusi ära viia LHV'st.

    Investeerimise pikema perspektiivi alla käiks ka pensioni jaoks kogumine. Väljavaated ei tundu kuigi roosilised, pokerdajatel ei lähe sammastesse üldse midagi, mis teeb olukorra meie jaoks veelgi kehvemaks. http://e24.postimees.ee/2711058/inim...suurt-pensioni

    Selleks ajaks kui meie põlvkond pensionini jõuab, on tööealisi inimesi töötajate kohta oluliselt rohkem. Ei viitsi statistikat otsida, aga töötajate/ülalpeetavate suhte halvenemine mõjutab väga otseselt ka ülalpeetavatele makstava summa suurust. Nt kui praegu saavad pensionärid keskmisest netopalgast umbes poole, siis juhul kui radikaalseid reforme (ehk pensioniea tõstmist mitme aasta võrra) ei tehta, siis nt meie pensionile jõudmise ajaks võib keskmine pension olla vabalt 1/3 keskmisest netopalgast. Lihsalt pensionäride osakaal kasvab nii suureks, et ei ole võimalik samal tasemel heaolu neile garanteerida. Pokkerimängijatel on eriti kehv seis, tööstaažhi pole, palka saanud pole, sambaid pole ka mõtet võtta, sest nende tootlus olematu (mis pole ka puhtalt pankade viga, neile ettekirjutatud reeglid ei jäta palju ruumi paremaks tootluseks). Võimalik, et olen juba korranud seda liiga palju, aga tasub hakata selle peale mõtlema ja midagi ette võtta, näiteks investeerida. Ja sellega kehtib mida varem seda parem põhimõte, sest liitintress on selline, et iga lisa-aasta lisab väga palju juurde. Nt hakata koguma 25'selt €100 kuus kõrvale pannes 10% tootlusega aktsiafondi on 25selt alustades 40 aastaga lõppseis €559k, alustades 35selt€207k, pannes aktsiafondi asemel juhitud pensionifondi 4% tootluse peale oleks numbrid vastavalt 116k 25selt ja 69k 35selt. Reaalselt mõjutab mõlemat tootlust ka inflatsioon, mistõttu tootluste ostujõud jääb mõlemal puhul eeldatavalt 3% madalamaks. Ehk siis pensionifondi ostujõud tõuseb päris minimaalselt. Tööinimestele on sambad (või vist teine ainult) kasulikud, sest riik paneb vist topelt juurde, aga näiteks pokerdajale on küllaltki mõttetu valik.
    Igati nõus kõigega, alustasin ise täiesti nullist umbes aasta tagasi ja olen hetkel isegi short-term plussis. Aga mis on juhtunud lisandväärtusega riigile teemaga, mida mõni aasta tagasi üsna suurte sõnadega propageerisid?

  18. #1358
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Muruntau, kas sa seda ei arva, et 5-10a pärast millegi muu kui pokkeriga tegeled elukutselt?

  19. #1359
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    http://roosaare.com/2014/02/10/muua-...ega-76-aastas/
    osta üürikorter saad sealt juba 10% kätte+kv tõus, mis inflatsiooni maandab

    Tuttav ostab Tallinnas kortereid kokku(tal vist neid juba 20+)-suht edukalt pidi minema
    Ettevõte alt ostab ja üürib. Pangast saab raha kogu aeg juurde jne Vahepeal paneb ulmehinnaga müüki
    Viimati muudetud privador poolt : 28.02.14 at 07:21

  20. #1360
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Kui ettevõtte alt, siis maksab tulumaksu ka ilusti?

Lehekülg 68, kokku 75 EsimeneEsimene ... 18586667686970 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES