Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 75 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 1481
  1. #121

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Enda varunett on telefoni-internet. Kiirelt kiirelt kaabel taha ning ühendus olemas.

  2. #122
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    netikaotus hyperitele on suht fataalne-sellele peaks jh mõtlema

    Kas Battle of the Planets oled ka mingit raha saanud vaadates su runne?
    Viimati muudetud privador poolt : 08.01.13 at 11:02

  3. #123
    Räme Fish Kasutaja Fentoni avatar
    Liitus
    Dec 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    16

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    GL

  4. #124

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    BR @ 1047. Vahepeal oli 1650 kandis, siis käis ka 900 juures ära. Swingid tegutsevad, tho ei häiri eriti, pidigi millalgi kohale jõudma. Mäng on palju reksisem, pooltes laudades on 0-1 fishi, kuigi neid ka ikka leidub. Katsetan siin ka vaikselt stack laotust ja sellega rohkem laudu, alustan 14-15'ga ja jätkan 10'ga. Paar korda olen seetõttu vastase stacki vms valesti ka lugenud. Küll ära harjun.

    Plaanis oli varunett ka kaabliga võtta, aga uus korter on stalini aegses majas, siin see paraku võimalik ei olnud. Peabki lähiajal netipulga võtma.

  5. #125
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega


  6. #126

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mäng on palju reksisem, pooltes laudades on 0-1 fishi, kuigi neid ka ikka leidub.
    tabelninjas muidu saab s2ttida filtri, et ta ei regaks turnale, kus juba hea regular ees istub. Kasutan ise filtrit, kus turnale peab v2hemalt 3 m2ngijat juba reganud olema (et v2hendada v6imalust et rex peale minu regamist j2rgi regab) ja ignoreerin h2id regulare , saab lauad kyll suht igal kellaajal t2is. Miinuseks muidugi, et siis peavad k6ik need ignoreeritavad regularid sama v2rvi olema m2rgistatud ja pole v6imalik eristada loose/nit jms.

  7. #127

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Mingeid bette saab veel teha?

  8. #128

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    €750 ulatuses (minu poolt vaadates) 1-4 500k VPP peale. Ehk siis kuni €3k eest 25% intressiga (ei oska bettimise sõnastust nii hästi, loodetavasti on aru saadav). Miinimum sinu 100 vs minu 25. Oled huvitatud?

    Praegu siis br on 700 ja tagasi 7stes. Solid 60BI downswing tipust. Homme ja nv'l palju mängida ei saa, Tartusse minek, nii et uus shott 15stes ehk millalgi järgmise nädala keskel.

  9. #129
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    vaikseks jäänud see teema? Kuidas edeneb muru?

  10. #130

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    NV olin eemal tartus, mistõttu väiksem volüüm. Muidu aga konstantne gängreip. Bubbledesid ei ela üle samas kui teised imevad samas situatsioonis shordina igast nurgast end üles, 2-3 oudiseid igapäevaselt, pidev tugevamasse rangesse jooks +EV shove situatsioonides. Tilt on täiesti minimaalne olnud selle ~80BI svonksu jooksul. Stack lautuses ei näe ka enamasti, kuidas välja kukun, seega häirib vähem. Seekord kogun 100BI kokku 15ste jaoks, hetkel alles 750 peal.

  11. #131
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    soovitus, et lao roll 7-stes ja ikka kõva võlyymiga nii 350 turkat KESKMISELT päevas(näd vahetusel nii 500+ sessioonid sest mängud fishisemad). Kuu ajaga on võimalik 10k turka peale 3k kasumit teenida (3-4
    % roi)

  12. #132
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    soovitus, et lao roll 7-stes ja ikka kõva võlyymiga nii 350 turkat KESKMISELT päevas(näd vahetusel nii 500+ sessioonid sest mängud fishisemad). Kuu ajaga on võimalik 10k turka peale 3k kasumit teenida (3-4
    % roi)
    7mestes peaks mingi 20k sngd kuus laskma :D veits higistamist on aga edu

  13. #133

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Heh, 7stesse ei plaani küll nii kauaks jääda, nii kui roll koos, liigun üles taas. Siia jäämine oleks lihtsalt value lauda jätmine ja SNE plaanist loobumine. Loodetavasti juba nv'ks taas 15stes.

    Vaatasin Wiziga käsi üle, mitmekümne mängu peale mõned piiripealsed vead a la 8bb 86o fold BvB ja ülepaari foldimata jätmine paardunud boardil turni minraisele. Olen täiesti rahul enda mänguga.

  14. #134
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Huvitab kas mingit head strateegiat on 8bb-14bb Hu jaoks? mul 1 kohti vähem kui 2kohti
    Olen 200 vaadanud, seal pm 10BB shovetakse any2 ja callitaks ka mingi Q high-ga vms....

  15. #135
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Huvitab kas mingit head strateegiat on 8bb-14bb Hu jaoks? mul 1 kohti vähem kui 2kohti
    Olen 200 vaadanud, seal pm 10BB shovetakse any2 ja callitaks ka mingi Q high-ga vms....
    ( Click to show/hide )


    8 või vähem bb-ga hakkad nashima

  16. #136

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    318 mängu ja br $650. Poole kuuga 2k mängu ja 15sed on veel päris kaugel. Tahab keegi ülejäänud €2k vs minu €500 500k VPP beti ära võtta? Saab ka muidugi väiksemas mahus.

  17. #137

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Ma ei saa nüüd hästi aru. Kord räägid Supernova Elite ära tegemisest ja kord räägid 500K VPP tegemisest.

    Sne on ikkagi ju miljon VPPd

  18. #138
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Huvitab kas mingit head strateegiat on 8bb-14bb Hu jaoks? mul 1 kohti vähem kui 2kohti
    Olen 200 vaadanud, seal pm 10BB shovetakse any2 ja callitaks ka mingi Q high-ga vms....
    ROFL tabel?

  19. #139

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Ma ei saa nüüd hästi aru. Kord räägid Supernova Elite ära tegemisest ja kord räägid 500K VPP tegemisest.

    Sne on ikkagi ju miljon VPPd
    ta teeb sidebette

  20. #140

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Ma ei saa nüüd hästi aru. Kord räägid Supernova Elite ära tegemisest ja kord räägid 500K VPP tegemisest.

    Sne on ikkagi ju miljon VPPd
    Nagu cpkr ütles, tegu sidebetiga. Eesmärk on küll SNE, aga eksisteerib ka võimalus, et ma ei täida enda eesmärke ja jääb oluliselt puudu. Kui keegi arvab, et minu võimalus teha 500k VPP aastaga on väiksem kui 25%, on tal +EV võtta osa mu teisest seni veel pakkumisel olevast sidebetist. Iseenesest on ka 500k VPP päris raske aastaga ära teha, Eestis saab tõenäoliselt ühe käe sõrmedel selleks võimelisi inimesi üles lugeda ja mina hetkel nende sekka ei kuulu, pole isegi 150k teinud aastaga. Nt hetkel veidi alla 4k VPP, tempost oluliselt maas.

Lehekülg 7, kokku 75 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES