Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 63, kokku 75 EsimeneEsimene ... 1353616263646573 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 241 kuni 1 260, kokku 1481
  1. #1241
    Räme Fish
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Copenhagen, Denmark, Denmark
    Postitusi
    3

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    wd

  2. #1242
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Mis rolli mängib nash olukorras kas KTo vs 22+ JT+ QTs vs 22+ JT+ ja 87s vs 22+ JT+, milline on parimas seisus milline halvimas. Ja üleüldse ma ei jaga neid turka asju aga kas nash equilibrium on midagi pistmist raise call off olukorras?
    Kas muru mitte ei rääkinud NASH-ist, kui ta callis openshove 22-ega?

  3. #1243

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Nash osa siis oli üks post enne minu viimast posti mõeldud.

  4. #1244

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Poisid, võtke snickers.

    See 22 käsi näitabki, miks mu edge turbodes on selline nagu ta on. Suur osa reksidest madalamal on nagu QB, at best a flip, järelikult fold. Aasta 2010 laivimehe loogika. Enamus mu kasumist tulebki sellest, et kasutan ära halbu nitte. Iga sellise väikse edge'i kasutamata jätmine annab ära 1-2 % ROI'st, vahest rohkemgi, sellist viga teha 5x turniiri jooksul muudab 10% ROI BE'ks, kümme korda teha juba -10% ROI'ks. Alla 20bb mäng on väga väikeste edge'ide mäng, kui plaanis on edge pidevalt lauda jätta oleks mõistlikum juba unreg pre teha. Selles spotis tuleb otsida põhjust foldiks, mitte õigustada calli. Kui kellelgi default on siin fold, siis hoia parem turbodest eemale.

    Kusjuures sellega ma ei taha öelda, et mu call seal tingimata õige oli, vbla vastane oli nitisem ja call oli halb. Ei viitsi üles otsida. Call defaultina ei ole selles spotis halb, fold defaultina on. Low stakes ja mikro on jällegi fold standard, sest vastased ei jaga pushimist. $8,8 rebuy lõpufaasi jõudnud mängijast seda eeldada on siiski väär. Ma teen vigu päris palju, selleks nad ongi, et neist õppida. IBM'i asutaja motoks oli teha järjest rohkem vigu, sest nii õpibki. Tähtis on neid üle vaadata. Alla 20bb mängu puhul on foorum kasutu, nagu ka siin fleimimine olematute teadmiste pealt.

    Teise käe kohta nii palju, et vastase range ei ole seal any broadway, vaid pigem selle tugevam osa nagu pildi peal mainitud. Ei kasuta pokerstove'i, aga minu intuitsioon ütleb, et tugevama broadway + paarida range vastu on 87s paremas seisus kui KTo. Konkreetne vastane seal vaevalt TJs tüüpi käega shipib, sest ma seal palju ei foldi, ta eeldatavasti teab seda. Ei viitsi konkreetsesse juhtumisse süviti minna, aga selliste mr-3b-call/fold situatsioonide rangede erinevate väljamaksetestruktuuride puhul arvutamiseks on tarkvara olemas. Ühe Holdemresources calculator on üks neist. Tänu sellele olen ma saanud oma turbomängu selliseks nagu see on, küllap see siis küllaltki hea on. Selle järgi KTo on selles spotis bet-fold samas kui 87s on bet-call. Ei hakka rohkem vaidlema sel teemal.

    Alla 20bb pokkeris peavad ranged päris täpsed olema. Igaühe oma asi, kas käia foorumis fleimimas standard kohas olematute teadmiste pealt või reaalselt midagi endale selgeks teha. Al Pacino ülteb paremini tho:
    ( Click to show/hide )

  5. #1245

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Solid post kui väljaarvata see mis sitta sa ikka ajad foorumis võrreldes päris eluga. Õpi internetis rääkima.
    EDIT: ***** kuidas sa üldse berated kedagi, tilti ajab, nägid sa mida ***** sa PCA FTs korraldasid v? QBjohn poleks elusees selliseid asju teind. Miski igaüks kes nl holdem cashi teind ala nl50 poleks siukseid leake teind.
    Mõtlesin et ei kirjuta aga see nii rõve lihtsalt juba kuidas sa foorumis kirjutad ise ülimalt halva tooniga ja siis ajad alati teiste peale et wtf mida te hatete, samas ise lased siukest sappi välja koguaeg foorumis. Mängiks siis ulme hästi vms, kuni 25bb tõesti vb mängid hästi+ aga suht bad ikka pärast seda kui normaalsetega võrrelda.
    Viimati muudetud vonkartoffel poolt : 28.01.14 at 15:23

  6. #1246
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Kui ma turnasid olen vahelduseks mänginud sellsied 9-handed. Siis reksid vms muud loomad tundub, et üritavad LP massilsielt nn abusida. Kui btn-l on nash range ax,K2s,q6s,J8s,T8s vms siis üriatatakse pm any2 pot ära võtta
    22 call vägagi ok sest turna anted on ka masiivsed, mis poti juba enne sissepanekut mehiseks teevad

    22 call tundub ok, aga kui vastas j2o siis päris hea tunne v mis

    Freerollides kus nitid LP pos-des ka hingata lasevad võib 22 südamerahus foldida. Kõik on adjustimsies kinni. Regzises turbotes läheb lihtsalt LP pos-l mölluks

  7. #1247

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Solid post kui väljaarvata see mis sitta sa ikka ajad foorumis võrreldes päris eluga. Õpi internetis rääkima.
    EDIT: ***** kuidas sa üldse berated kedagi, tilti ajab, nägid sa mida ***** sa PCA FTs korraldasid v? QBjohn poleks elusees selliseid asju teind. Miski igaüks kes nl holdem cashi teind ala nl50 poleks siukseid leake teind.
    Mõtlesin et ei kirjuta aga see nii rõve lihtsalt juba kuidas sa foorumis kirjutad ise ülimalt halva tooniga ja siis ajad alati teiste peale et wtf mida te hatete, samas ise lased siukest sappi välja koguaeg foorumis. Mängiks siis ulme hästi vms, kuni 25bb tõesti vb mängid hästi+ aga suht bad ikka pärast seda kui normaalsetega võrrelda.
    Less hate, more love beib : /

  8. #1248

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Solid post kui väljaarvata see mis sitta sa ikka ajad foorumis võrreldes päris eluga. Õpi internetis rääkima.
    EDIT: ***** kuidas sa üldse berated kedagi, tilti ajab, nägid sa mida ***** sa PCA FTs korraldasid v? QBjohn poleks elusees selliseid asju teind. Miski igaüks kes nl holdem cashi teind ala nl50 poleks siukseid leake teind.
    Mõtlesin et ei kirjuta aga see nii rõve lihtsalt juba kuidas sa foorumis kirjutad ise ülimalt halva tooniga ja siis ajad alati teiste peale et wtf mida te hatete, samas ise lased siukest sappi välja koguaeg foorumis. Mängiks siis ulme hästi vms, kuni 25bb tõesti vb mängid hästi+ aga suht bad ikka pärast seda kui normaalsetega võrrelda.
    nii pettunud, et ainult 5% PCA stakes võtsid?

  9. #1249

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Kus sa hatei välja loed? Tõin välja selle, et muruntau leakib ise täiega aga samas on foorumis beratemise kunn ja hatemise kunn, ja siis süüdistab ise kõiki hatemises siin.

  10. #1250

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Solid post kui väljaarvata see mis sitta sa ikka ajad foorumis võrreldes päris eluga. Õpi internetis rääkima.
    EDIT: ***** kuidas sa üldse berated kedagi, tilti ajab, nägid sa mida ***** sa PCA FTs korraldasid v? QBjohn poleks elusees selliseid asju teind. Miski igaüks kes nl holdem cashi teind ala nl50 poleks siukseid leake teind.
    Mõtlesin et ei kirjuta aga see nii rõve lihtsalt juba kuidas sa foorumis kirjutad ise ülimalt halva tooniga ja siis ajad alati teiste peale et wtf mida te hatete, samas ise lased siukest sappi välja koguaeg foorumis. Mängiks siis ulme hästi vms, kuni 25bb tõesti vb mängid hästi+ aga suht bad ikka pärast seda kui normaalsetega võrrelda.
    Kle õpetaja, sa jõuad starsi freerollil rahadesse ja juba käsi väriseb, siis mida sa pca ft teed?

  11. #1251
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    See 22 käsi näitabki, miks mu edge turbodes on selline nagu ta on. Suur osa reksidest madalamal on nagu QB, at best a flip, järelikult fold. Aasta 2010 laivimehe loogika. Enamus mu kasumist tulebki sellest, et kasutan ära halbu nitte. Iga sellise väikse edge'i kasutamata jätmine annab ära 1-2 % ROI'st, vahest rohkemgi, sellist viga teha 5x turniiri jooksul muudab 10% ROI BE'ks, kümme korda teha juba -10% ROI'ks. Alla 20bb mäng on väga väikeste edge'ide mäng, kui plaanis on edge pidevalt lauda jätta oleks mõistlikum juba unreg pre teha. Selles spotis tuleb otsida põhjust foldiks, mitte õigustada calli. Kui kellelgi default on siin fold, siis hoia parem turbodest eemale.
    Ma ei ütlegi, et default on fold, ei ütle ka, et call on super terrible.
    Still, kuidas see käsi näitab su edge ära kasutamist või siis halbade nittide nn. ownimist.
    Mingit inistiatiivi midagi pole, atm vbl semi-ok otsus, sest lihtsalt palju dead paska keskel ja calling for lolz.
    Ma ei väida, et mul on õigus, tahan lihtsalt aru saada mis asja sa toodad.
    Rasmer või keegi kompetentsem mängija pls chime in ja seletage ära kuidas antud call näitab edge ära kasutamist.

  12. #1252
    Jube Noob Kasutaja Trapface avatar
    Liitus
    Feb 2012
    Asukoht
    Trapland
    Postitusi
    197

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Ei näe mina küll, et Muru tehtud post võiks halva tooniga olla. Pigem humoorika.
    Aga kohe läheb kottpimedas toas visuaalselt riistade mõõtmiseks.

  13. #1253
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Teise käe kohta nii palju, et vastase range ei ole seal any broadway, vaid pigem selle tugevam osa nagu pildi peal mainitud. Ei kasuta pokerstove'i, aga minu intuitsioon ütleb, et tugevama broadway + paarida range vastu on 87s paremas seisus kui KTo.
    Nitpickin ei ole. {22+, BW-s} vastu on 78s ca. 38% equity, KT nõks üle 40%. Tegin ükspäev arvutusi, hetkel neid alles ei ole. Kui lisada rääbis ässad, isegi siis KT ja QT eelis tõuseb veelgi rohkem. Rohkemaks 78s võimeline ei ole, sest kui vastane shoveb rääbis kunne, siis 78s saab equityt juurde, KT domineerib ja QT 40%. Kui juba rääbis emandaid, siis QT-KT equity tõuseb, 78s mitte.

    Kui oli vaja 33%, siis see on call. Küsimuseks pigem on, mis teha algses spotis: kas openfoldida, avada raiseda või openshoveda.

  14. #1254
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    lol, kui hatereid pole siis teed ilmselgelt midagi valesti :D

  15. #1255

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    lol, kui hatereid pole siis teed ilmselgelt midagi valesti :D
    bläää, uuesti korra: ma loven real life murut ja arvan et miski turbomängud jne on suht ok, sellepärast ma olen ka pikaajaline osanik tal, oleme ka lives vahetand % jne õlut joond mitu korda kuni kukkumiseni. Haten interneti murut vahepeal, sest see miski dunno mitmes kord juba kus süüdistab foorumit kõiges mis on halb ise samal ajal puid alla pannes ja tihti just see pool olles kes hatei välja jagab või täiega kanti paneb, tho ma arvan ka et see on väljendamises suuresti kinni oli viimasest korrast lihtsalt minu jaoks liig juba kaua võib.

  16. #1256

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    bläää, uuesti korra: ma loven real life murut ja arvan et miski turbomängud jne on suht ok, sellepärast ma olen ka pikaajaline osanik tal, oleme ka lives vahetand % jne õlut joond mitu korda kuni kukkumiseni. Haten interneti murut vahepeal, sest see miski dunno mitmes kord juba kus süüdistab foorumit kõiges mis on halb ise samal ajal puid alla pannes ja tihti just see pool olles kes hatei välja jagab või täiega kanti paneb, tho ma arvan ka et see on väljendamises suuresti kinni oli viimasest korrast lihtsalt minu jaoks liig juba kaua võib.
    peace, sain valesti aru siis

  17. #1257

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas ger77 Vaata postitust
    Kle õpetaja, sa jõuad starsi freerollil rahadesse ja juba käsi väriseb, siis mida sa pca ft teed?
    +1

  18. #1258
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Oleks vaja 22 käe konkreetset hh näha, et rohkem kommenteerida, aga selliseid olukordi on kindlasti, kus shoveja range on piisavalt lai, et 22 on call. Keegi mainis, et peale nashi tuleb muid faktoreid ka arvestada ja see on tõsi, aga kui võtad arvesse muud faktorid ja leiad, et range on endiselt piisavalt lai, siis mata ei valeta. Sa ei calli mitte for lolz vaid lihtsalt, et teha parim otsus, Madis ilmselt mõtles, et paljude jaoks tundub intuitiivselt parim otsus fold, aga need kes on short stack mängu arendanud vaatavad asjale teistmoodi.
    Madis muidugi ilmselt liialdab selle call/fold otsuse olulisust ja oma turbo edge üldiselt, aga eks enesekindlus peabki kõrge olema.
    Viimati muudetud rasmer poolt : 28.01.14 at 17:13

  19. #1259
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Thx
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 28.01.14 at 17:17 Põhjus: seda teada oligi vaja

  20. #1260
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tegelikult võib seal veel olla lisaks edge, mida me esmapilgul ei näe. Nt 0EV-ga flipi võtmine et saada duubel. Aga duubli korral on Madisel kohe suurem stakk ja saab rohkem ev-pos-e ära kasutada. Seega nn ütlus, et paned mõttetult 22-ga oma turniirielu kaalule ei pruugi mingit mõtet omada

    78s call võib olla ka selline, mis võib vastast veidi tilti ajada ja ei oska vb tulevikus eriti adjustida-selline vee sogamine rangedega pigem
    Samamoodi nagu 6BB-ga 3bb raise-call, et hud-i nn eksitada vms

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES