Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 72, kokku 75 EsimeneEsimene ... 22627071727374 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 421 kuni 1 440, kokku 1481
  1. #1421
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    kas sa ikka 7-seid biidid:) laid ju neid päris suure volyymiga
    Kirjutada meeldib, aga lugeda ei viitsi :(


    Kindlasti tekib õigustatud küsimus seoses seitsmestega, et kas ikka biidin. Vastus on, et hetkel tõenäoliselt mitte, aga usun, et oskaksin õpetada. Kui omal ajal 6maxiga alustasin, siis 7seid hakkasin kohe biitima ja kahe kuuga olin 30ste Sharkscope leaderboardis (oli november, 2012).
    http://www.sharkscope.com/#Player-St...yers/mihkell18
    Sai mainitud, et vahepeal sai teise konto alt mängitud seoses maksuvõlaga, lõpuks tulen kapist välja.

  2. #1422

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    kas sa ikka 7-seid biidid:) laid ju neid päris suure volyymiga
    Hetkel mitte, pole väga vajadust ka, teenistus tuleb muudest mängudest. Kuidas endal, Sharkscope andmetel oled viimased 50k mängu pmst BE. Kas rb on siis 7stes nii hea või mis põhjustel end mikros piinad niimoodi?

  3. #1423

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Peaks tihedamini pokkerifoorumit külastama, saab ka turniiripokkeri variatsioonide osas targemaks. Enda kogemuse põhjal võin öelda, et pühapäevase turniirimängija elu on suhteliselt raske. Läheb hästi, kui saad aastas korraliku hiti ning enamasti lihtsalt kaotad järjepidevalt raha. Mu viimase kuue kuu ROI on vic praegu -46% ning ma ise olen veendunud, et tegelik ROI jääb sinna 100%+ juurde (praegu Starsis 1831% :P)
    Igatahes stakemise juurde- kas peaks Sulle mingi PM saatma kui huvi on, või kuskil avalikult huvi üles näitama? Praegu on korralikult tasustatud töö ning aega ei ole, kuid võimalik, et aasta pärast saame teha koostööd.

  4. #1424
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    142

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    Peaks tihedamini pokkerifoorumit külastama, saab ka turniiripokkeri variatsioonide osas targemaks. Enda kogemuse põhjal võin öelda, et pühapäevase turniirimängija elu on suhteliselt raske. Läheb hästi, kui saad aastas korraliku hiti ning enamasti lihtsalt kaotad järjepidevalt raha. Mu viimase kuue kuu ROI on vic praegu -46% ning ma ise olen veendunud, et tegelik ROI jääb sinna 100%+ juurde (praegu Starsis 1831% :P)
    Igatahes stakemise juurde- kas peaks Sulle mingi PM saatma kui huvi on, või kuskil avalikult huvi üles näitama? Praegu on korralikult tasustatud töö ning aega ei ole, kuid võimalik, et aasta pärast saame teha koostööd.
    Ma olen enam kui veendunud, et tegelik ROI jääb julgelt alla 100%

  5. #1425

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    Peaks tihedamini pokkerifoorumit külastama, saab ka turniiripokkeri variatsioonide osas targemaks. Enda kogemuse põhjal võin öelda, et pühapäevase turniirimängija elu on suhteliselt raske. Läheb hästi, kui saad aastas korraliku hiti ning enamasti lihtsalt kaotad järjepidevalt raha. Mu viimase kuue kuu ROI on vic praegu -46% ning ma ise olen veendunud, et tegelik ROI jääb sinna 100%+ juurde (praegu Starsis 1831% :P)
    Igatahes stakemise juurde- kas peaks Sulle mingi PM saatma kui huvi on, või kuskil avalikult huvi üles näitama? Praegu on korralikult tasustatud töö ning aega ei ole, kuid võimalik, et aasta pärast saame teha koostööd.
    Turniirimängija graafik ongi pidev downswing väheste järskude tõusudega. Eks sõltub mis suurusega fielde mängid ka, nädala sees päeval midstakesi 100-500 fieldidega lastes on graafik sujuvam kui mikrot lastes või ainult pühapäeviti mängides.

    Turkade puhul tegelikult ei olegi mõtet arvestada mingisuguse long-term ROI'ga. Lihtsalt ei saa sample'it kokku, 10k mängu on ka vähe, et 10% täpsusega enda ROI'd öelda ja samas isegi 10k mängu täis saamisel nt aastaga on mängud juba nii palju muutunud, uusi mängijaid peale tulnud, mängud raskemaks läinud jne, et varasem number on juba mõttetuks muutunud. Ainus, mida teha saab on õppimiskurvist püüda ees olla või vähemalt sammu pidada pidevalt arenedes. Näiteks ise olin mingi hetk see aasta umbes $20k, +500 ABI plussis online, nüüdseks juba BE. Selline see mäng on. Ma ei ütleks, et oleks eriti või suuri vigu teinud, lihtsalt vahest on kehv jooks ka pikem kestvuselt. Viimasel ajal pole saanud nii palju õppida ka kui tahaks ja kui keskmine vastane ikka areneb, siis see ka muudab juba seisu.

    Üldiselt 100% ROI on ikka ulme valdkond, väga vähestel on isegi üle 40% keskmine ROI. Näiteks midstakesi mängijal kes mikro turniire kõrvale laseb võib alla 5stes olla 100% ROI küll, aga vaevalt nemadki palju mikro regspeede lasta viitsivad.

    Tore, et huvi on stakemise vastu. Võib vabalt PM'i saata ja kui käima tõmban asja, küll siis ka kohasema kandiderimiskanali välja mõtlen. Mõtlengi erinevaid aspekte siin läbi, päris tundmatud kohas ei tahaks vette hüpata ja stakemine on ikka päris mitmetahuline ettevõtmine, sugugi mitte nii lihtne kui alguses arvasin. Tahaks erinevateks juhtumiteks enne alustamist võimalikult hästi valmis olla ja seetõttu on ettevalmistusprotsess ka pikemaks kujunenud kui algselt plaanisin.

  6. #1426

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Okei, kes on stakest+coachingust huvitatud, siis teilt ootan järgmist infot:

    1) Soovitused
    2) Pokkerisaitide ja foorumite kasutajad
    3) Sinu pokkeri lugu, mida varem oled mänginud
    4) Sinu eesmärgid pokkeris, nii lühemas (nt 6 kuud) kui ka pikemas (3-5 aastat) perspektiivis
    5) Miks ma peaks Sind steikima?
    6) Mis mänge mängida tahad?
    7) Nimi

    Kõigile ei pea tingimata väga hea vastus olema, nt ilma soovitusteta on võimalik ka staket saada, aga siis peavad teised punktid seda paremad olema. Liiga pikk ei tohiks jutt olla. Võtan igal juhul ühendust ja selgitan otsust.

    Ühtlasi, võiksite pakkuda, mis talli nimeks panna. Laudades olen näinud nt Pocarri, Hytackii Staking'u, Team IGaming'u logosid, mis on steikimispundid. Paljudel kampadel muidugi pole laudades logosid. Ise olen mõelnud nt Muruntau (või Müüri) Tall, Team Estonia vms, aga pigem neid ei tahaks. Mul selles suhtes väga loovust pole, tulge appi :)

    Edit: nimi ka vajalik, pärast on niikuinii lepingu digialkirjastamine, aga tahaks nime ikka enne teada.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 10.04.14 at 16:22

  7. #1427
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Peaks tihedamini pokkerifoorumit külastama, saab ka turniiripokkeri variatsioonide osas targemaks. Enda kogemuse põhjal võin öelda, et pühapäevase turniirimängija elu on suhteliselt raske. Läheb hästi, kui saad aastas korraliku hiti ning enamasti lihtsalt kaotad järjepidevalt raha. Mu viimase kuue kuu ROI on vic praegu -46% ning ma ise olen veendunud, et tegelik ROI jääb sinna 100%+ juurde (praegu Starsis 1831% :P)
    Igatahes stakemise juurde- kas peaks Sulle mingi PM saatma kui huvi on, või kuskil avalikult huvi üles näitama? Praegu on korralikult tasustatud töö ning aega ei ole, kuid võimalik, et aasta pärast saame teha koostööd.
    räägib meees kes votis mingi 100000+ osalejaga turka?

  8. #1428

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    donkamendi võitmine on räme skill, kaotamine on aga räme downer, kuidas sa aru ei saa.

  9. #1429
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    EKKT [Eesti Kõige Kurjemad Terroristid]
    Vostro Ballerid
    Madis & Madis Co.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 10.04.14 at 17:39

  10. #1430

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Madis ja Pojad?

    Tegelt kivisaba pakutud Muur money (Muur nagu Moar) on päris hea

  11. #1431

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    madistajad-manistajad (s.t manimeikerid)

    müürlased-füürlased (füürilaskurid)

    müürlased-küürlased (küürvaalakütid)

    murumängurid

  12. #1432
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    le compagne de la grande bustanio
    Viimati muudetud rahvavaenlane poolt : 10.04.14 at 20:47

  13. #1433
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Liha ja piim

  14. #1434
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    We have Muur chips!

  15. #1435
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Liha ja piim

    fk yeah, lõss ja oder

  16. #1436
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Pigem pane mingi olympicmyyr vms tonygmyyr või triobetmyyr vms

    Saad veel kõvad sponsorrahad taha!brand kohe rahaks teha

  17. #1437
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Mati Murutari hobused

  18. #1438
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Müüri matkalaager

  19. #1439
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Stable Variance. Variatsiooni tall või siis stabiilne variatsioon, sõnade mäng.

  20. #1440

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    "(of)" ka keskele ja nagu lubaks juba

Lehekülg 72, kokku 75 EsimeneEsimene ... 22627071727374 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES