Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 55, kokku 75 EsimeneEsimene ... 545535455565765 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 081 kuni 1 100, kokku 1481
  1. #1081

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Man up.

  2. #1082
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Man up.
    this

    ja lol @ need kes pole kordagi annetanud, vana hea dick-swinging contest, omglookatmee palju ma annetan!!!11

    keda kotib kas annetavad või mitte, mõistlikud postid alati teretulnud

  3. #1083

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    edu PCA-l!

  4. #1084

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas romario Vaata postitust
    edu PCA-l!
    Tänud!

    Plaanisin minna PCA'le igal juhul, aga hittisin paketi ka. Sooviks taas riske maandada ja huvilistele investeerimisvõimalust pakkuda. Usun, et minu pakkumine on selliste hindade juures investorile vägagi atraktiivne, kui võrrelda mängija viimase aasta ROI ja osakuhinna ROI vahet, siis teist sellist naljalt ei leia. Tegin pakkumise odava, kuna sisseostud kokku moodustavad olulise osa mu bankrollist ja tahaks riske vähendada.

    Turniiri kohta info siin: http://www.pokerstarscaribbeanadventure.com/

    Minu kohta infot:
    Hendon mob
    OPR
    Sharkcope

    ( Click to show/hide )


    Olen varasemalt korduvalt osakuid müünud ja selle aasta jooksul kusagil €19-20k kasumit ivestoritele jaotanud kiirelt ja probleemideta.

    Panin kokku sellise paketi:

    06.01. event 2 kell 14.00. $1100 re-entries satelliitturniir põhiturniirile
    06.01. event 4 kell 18.00. $1100 re-entries satelliitturniir põhiturniirile
    07.01. event 6A kell 12.00. $10300 Põhiturniir 10M GTD
    10.01. event 25 kell 18.00. $2700 re-entries satikas high rollerile
    11.01. event 28A/B kell 12.00. $1100 re-entries turniir
    12.01. event 32 kell 12.00. $1100 re-entries 6max
    13.01. event 39 kell 14.00. $1100 turbo

    Osalen veel paaril väiksema sisseostuga turniiril, aga nende osakuid ei müü. Erinevatel põhjustel (nt jõuan ME'l kaugele) jääb küllaltki tõenäoliselt 1-2 turniiri neist mängimata, sellisel juhul tagastan investoritele turniiri sisseostu koos MU'ga paketi müügihetke kursi järgi. Re-entreid ega add-one ei tee, sest seekord on need reigitud, AO on sama suur kui BI, valuet pole ja nii maksimeerin ka ROI'd, kuivõrd mu eelis on väiksema stäki juures suurem. Kogu pakett on $18 500 ehk hetkekursi alusel ~€13 450 jagu sisseoste. Osaku hind sõltub ostu suurusest:

    alates 0.5% (miinimum) on 12,5% MU juures €67,25X1,125=€75,5
    alates 2.5% @ 10% MU = €370
    ja alates 5% @ 7,5% MU = €723

    Müün kuni 40-50%, lisaks püüan ME'st mõne % vahetada ka 2+2's. Kui peaks olema suur nõudlus, võin teoreetiliselt ka 0,25% osaku teha, andke teada kui oleks huvi selle vastu. Teen taaskord ülekannet ka, kui peaksin võtma Twitteri kasutusele, annan lingi.

    Maksevõimaluseks on taaskord ainult Swedbank.

  5. #1085
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    bronn 1%

  6. #1086

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Hetkeseis 6% bronnitud:
    3bet4bet 5
    rahvavaenlane 1

  7. #1087
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    bronn 5%

  8. #1088

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Hetkeseisuga 16% bronnitud:
    3bet4bet 5
    rahvavaenlane 1
    dabeat 5
    meeliz 2,5
    junkman 2,5

  9. #1089
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    palju õnne ja gl.



    Aga natuke naljakas on ikkagi

  10. #1090

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    palju õnne ja gl.



    Aga natuke naljakas on ikkagi
    Ty

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  11. #1091
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Uskumatu. Ma ei mõista kas sa siiamaani ei saa aru miks see tema tõstatati. Eriti naljakas on veel see, et sa saadad terve foorumi ******, andes mõista, et ise teenid sitaks rohkem pappi ja teised istuvad mikros ja samal ajal küsid stake-i. Miks seda sulle võimaldatakse - ei tea.

  12. #1092

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Veidi laiema pildi nägemine ning teiste arvamuse aktsepteerimne tulebki veidi hiljem või ei tule üldse.

    In b4 kes sa selline üldse oled, et midagi kobiseda julged.

  13. #1093

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Uskumatu. Ma ei mõista kas sa siiamaani ei saa aru miks see tema tõstatati. Eriti naljakas on veel see, et sa saadad terve foorumi ******, andes mõista, et ise teenid sitaks rohkem pappi ja teised istuvad mikros ja samal ajal küsid stake-i. Miks seda sulle võimaldatakse - ei tea.
    Samamoodi ei saanud sina minust aru. Ma ei öelnudki, et FC PP peaks tingimata seal listis olema, vaid et argumendid selle listis olemise vastu ei olnud kuigi pädevad. Seda enam, et eelmistel aastatel oli see annetuste listis olemas ja selle seos foorumiga on ka täiesti olemas. Minul ei olnud mingisugust di.ki swingimise teemat, selles hakkasid mind teised süüdistama (vist Laas esimesena), ma lihtsalt enda arust üritasin annetust käima tõmmata. Sorri, ma alustasin annetuse teemat parimate kavatsustega, aga kui üks hetk pool foorumit süüdistas pool foorumit mind igasugustes asjades, tehti FC PP üle nalja ja seda veel inimeste poolt, kes polnud kunagi annetanud ega kavatsenud seda ka see aasta teha, siis tõepoolest, ma keesin üks hetk üle. Jõuluannetuse taga mu.nimõõtmise nägemiseks peab ikka parajalt kibestunud olema ja sellise suhtumisega üldjuhul tõepoolest kaugele ei jõua.

    Ma olen siiamaani ette kujutanud, et võiks hinnata inimesi, kes midagi ära teevad. Siin on popid need, kes kambas ära panevad. Ma sain oma õppetunni kätte, edaspidi siin foorumis ega pokkeriringkonnas aktiivsust üles ei näita.

    Mõtlesin kirjutada veidikene säästmisest, mis pokkerimängijate seas väga levinud ei ole, aga oleks iseenesest vajalik ja kasulik, aga jätan selle siiski ära. Selle taga nähtaks ka emmi mõõtmist, sest säästmiseks läheb ka ju raha vaja.

    Ei oska spekuleerida, mida ranka võiks arvata minu osakumüügi teemast. Äriotsuste puhul tihtipeale ei ole küsimus kas inimene on jõuluannetuse teemas annetajate või haukujate leeris nii tähtis kui kas inimene on oma ülesannete kõrgusel. Ma usun, et ma ei ole siiamaani andnud põhjust nurinaks.

  14. #1094

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Samamoodi ei saanud sina minust aru. Ma ei öelnudki, et FC PP peaks tingimata seal listis olema, vaid et argumendid selle listis olemise vastu ei olnud kuigi pädevad. Seda enam, et eelmistel aastatel oli see annetuste listis olemas ja selle seos foorumiga on ka täiesti olemas. Minul ei olnud mingisugust di.ki swingimise teemat, selles hakkasid mind teised süüdistama (vist Laas esimesena), ma lihtsalt enda arust üritasin annetust käima tõmmata. Sorri, ma alustasin annetuse teemat parimate kavatsustega, aga kui üks hetk pool foorumit süüdistas pool foorumit mind igasugustes asjades, tehti FC PP üle nalja ja seda veel inimeste poolt, kes polnud kunagi annetanud ega kavatsenud seda ka see aasta teha, siis tõepoolest, ma keesin üks hetk üle. Jõuluannetuse taga mu.nimõõtmise nägemiseks peab ikka parajalt kibestunud olema ja sellise suhtumisega üldjuhul tõepoolest kaugele ei jõua.

    Ma olen siiamaani ette kujutanud, et võiks hinnata inimesi, kes midagi ära teevad. Siin on popid need, kes kambas ära panevad. Ma sain oma õppetunni kätte, edaspidi siin foorumis ega pokkeriringkonnas aktiivsust üles ei näita.

    Mõtlesin kirjutada veidikene säästmisest, mis pokkerimängijate seas väga levinud ei ole, aga oleks iseenesest vajalik ja kasulik, aga jätan selle siiski ära. Selle taga nähtaks ka emmi mõõtmist, sest säästmiseks läheb ka ju raha vaja.

    Ei oska spekuleerida, mida ranka võiks arvata minu osakumüügi teemast. Äriotsuste puhul tihtipeale ei ole küsimus kas inimene on jõuluannetuse teemas annetajate või haukujate leeris nii tähtis kui kas inimene on oma ülesannete kõrgusel. Ma usun, et ma ei ole siiamaani andnud põhjust nurinaks.
    muruntau, sul on kohati täiesti õigus - tõepoolest, keegi arvatavasti ei kahtle sinu üllates kavatsustes.

    Kuid ma arvan, et sa saad ise ka aru, et kui teatud arvamusele või mõtteviisile kaasneb üsnagi kriitiline reaktsioon, siis ei pruugi sinu kavatsused (olgu need kui õilsad tahes) kuigi palju rolli mängida - järelikult oled neid valesti "serveerinud".

    Samuti sa ei saa tahta, et selline "rahakotiga löömine" (anna andeks, aga sellisena kuvas läbi sinu suhtumine) ei jääks kritiseeriva vastuseta. Ja nüüd tulebki mängu igaühe verbaalne oskus sinu rünnakule vastata. ja vice versa - sinu oskus tekkinud kriitikale reageerida.

    Minu arvates on siin süüdlasi mõlemal pool (k.a. mina), kuid ka sina peaksid sellises olukorras vähe endasse vaatama. Sest selline kriitikale reageerimine ei ole arukale (mida sa kindlasti oled) kohane. Eriti kui see annab võimalus sind "allapoole vööd" lüüa ja ajada sind veel rohkem keema. Kõigepealt kõigi perse saatmine ja siis "ah mina teiega enam ei mängi" suhtumine on ju naeruväärne. Ma arvan, et sa ise ka mõistad.

    p.s.

    Ütled: "Ma ei öelnudki, et FC PP peaks tingimata seal listis olema, vaid et argumendid selle listis olemise vastu ei olnud kuigi pädevad." - Minu arvates olid minu argumendid väga pädevad ning ma jään enda juurde. Asju saab ka teisiti ajada. Minu poolt välja pakutud lahendused ja võimalused (teha kasvõi Pokkeriprode poster, kus kõikide mängijate allkirjad mingis suuruses summa annetanutele jne... täpselt nagu on hooandjas) jäid vastuseta.

    Sest reaalsuses - sina tulid küsima raha! Potensiaalsete raha andjate jaoks tekkisid küsimused ja ka printsipaalsed erinevused arusaamades(olgu need esitatud mis stiilis tahes), mille peale raha küsija saatis kõik perse ja sõimas broke micro grinderiks ja kelleks veel, rääkides kui awesome ta ise on ja palju ta pappi andnud/kavatseb anda. No tule eila meile...

    Lõpetuseks...

    Ma arvan, et keegi ei suhtu sinusse erinevalt pärast seda teemat ning seda ei peaks tegema ka sina. Paratamatult on arusaamad erinevad ning selline outcome ei olnud ka kena.

    gl turnal ja jaanuaris trennis näeme

  15. #1095
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Samamoodi ei saanud sina minust aru. Ma ei öelnudki, et FC PP peaks tingimata seal listis olema, vaid et argumendid selle listis olemise vastu ei olnud kuigi pädevad. Seda enam, et eelmistel aastatel oli see annetuste listis olemas ja selle seos foorumiga on ka täiesti olemas. Minul ei olnud mingisugust di.ki swingimise teemat, selles hakkasid mind teised süüdistama (vist Laas esimesena), ma lihtsalt enda arust üritasin annetust käima tõmmata. Sorri, ma alustasin annetuse teemat parimate kavatsustega, aga kui üks hetk pool foorumit süüdistas pool foorumit mind igasugustes asjades, tehti FC PP üle nalja ja seda veel inimeste poolt, kes polnud kunagi annetanud ega kavatsenud seda ka see aasta teha, siis tõepoolest, ma keesin üks hetk üle. Jõuluannetuse taga mu.nimõõtmise nägemiseks peab ikka parajalt kibestunud olema ja sellise suhtumisega üldjuhul tõepoolest kaugele ei jõua.
    Samas paragrahvis kirjutadki oma dicki-swingimise välja lol. Keda kotib foorumis arvamuse avaldamisel kes on annetanud, annetab või ei anneta kunagi. Sinu arust nende inimeste arvamus kuidagi kõvem sõna kes jõuluannetusest osa võtavad ja see ongi juba textbook dick-swinging.

  16. #1096
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    krt mul on veidi tunne, et need kes niimoodi hitivad võivad ka veidi bitchi panna v diivatseda. Raha ei haise ja investorid on rahul

  17. #1097
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Nalja teed v? Kogu selle jalkaklubi juhtimise aeg oli toores bitchimine. Annetused otsa kust üritad nüüd välja tulla sellise jutuga et tahtsin lihtsalt asja käima tõmmata. Hydrolol. Sama uhkustamine käinud ka eelnevatel aastatel jõuluannetuse teemas. Kuna otsid kogu aeg tunnustust siis here goes: sa oled enamvähem pokkerimängija. Aga jäta palun annetused sellest välja sest noh, lapsed on juba piisavalt kannatanud.

  18. #1098
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Ehk veab selle jõuluannetuse teemaga ikka märtsini välja kuniks tulevad live EMV ja saab selle ETPF teema uuesti käsile võtta.

  19. #1099
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Nalja teed v? Kogu selle jalkaklubi juhtimise aeg oli toores bitchimine. Annetused otsa kust üritad nüüd välja tulla sellise jutuga et tahtsin lihtsalt asja käima tõmmata. Hydrolol. Sama uhkustamine käinud ka eelnevatel aastatel jõuluannetuse teemas. Kuna otsid kogu aeg tunnustust siis here goes: sa oled enamvähem pokkerimängija. Aga jäta palun annetused sellest välja sest noh, lapsed on juba piisavalt kannatanud.
    Mida sa ajad ? T*ra mis jutt, ma ei või noh.

  20. #1100
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Ma arvan, et rahvavaenlane ei öelnud jällegi midagi valesti ja sa tõstatasid teema üles, millest ise üritasid loobuda ning mainisid ka igasuguseid kasutajate kustutamisi jms. See tema märkus on tõenäoliselt postituse kohta, mis sa eelnevalt tegid, kus mainisid, et see foorum ja liikmed on parajad "pasapead" ning sina pole siit kunagi mingit tuge/abi või muud kasulikku saanud. Võibolla mu sõnastus ja mälu on vale, aga enamvähem taoline kontekst oli. ranka juhtis ka sellele tabavalt tähelepanu ja oli igati õige.
    mina kiresin ka selle di.kswingimise koha pealt veidi, sest hakkas ka vastu ning argumendid olid IMO karupoja ja teiste poolt päris kenasti välja toodud.

    gl PCA-l.

Lehekülg 55, kokku 75 EsimeneEsimene ... 545535455565765 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES