Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 75 EsimeneEsimene ... 412131415162464 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 1481
  1. #261
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Need HT ongi parajad mindseti testerid... Seal võid rahulikult 1 päevaga tõmmata 100 BI plussi ja vice versa. Samas kui skill edge on, BR peab vastu toodab üks ''upswing'' downswingi tagasi ja ekstra otsa.

    Igatahes külma närvi.

  2. #262
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    tahtsin vaid nalja teha :(
    kuna su terve pikk lõik oli sellest, kuidas vastased sind maha callivad kuigi peaks foldima
    Muru ära lase pead norgu ! Selline jooks treenib sind tuleviku jaoks väga hästi. Loodan et sa busti ei lähe ja saab edasi railida seda väga huvitavat threadi. Igaljuhul hoian sulle pöialt ja olen sinu poolt

  3. #263
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega



    jälgi 7-ste reg-i amakl. crushib c 4% roi-ga. Jälgi mida see mees teeb TEISTMOODI kui sina.

  4. #264
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Mina olen ka sinu poolt, ainus vastane reedeti pargi cashgames kellelt stacki kätte ei saa, seega props:)
    See et ma vastu bettisin ei tähenda midagi, just for personal entertainment. 2k aasta peale teeb €5 päevas ainult :D gl

  5. #265
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    võid minu betist end 100€ praegu välja osta, kui tahad.
    imo siin pole vaja õppida 7ste regi mängust, kui eesmärgiks on SNE.

  6. #266
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    muru sa räägid, et nt 3 handed võrdsed stakid nt 8-10bb ei tasu bb callida kj-ga kui sb ilmselt any2 üritab? v qj-ga?
    pole selles nii kindel.
    Pakun et see on callijale +ev

  7. #267
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Ma mängisin 9-man turbo SNG-sid 2a tagasi (hea ROI-ga) ja bubble olukorras callisin mingi hetk sihilikult regulare väga väga lightilt. Isegi nii, et see võis olla konkreetses olukorras selgelt -EV. Aga nad panid note külge ja tõmbasid oma pushing range väga koomale. Samas enda kõige suurem edge oli väga lai pushing range. V.o. need $7 regularid teevad sinuga sama, muru?

  8. #268
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Kui shoving range on peaaegu ATC siis call 80% broadwaydega ei saa väga dramaatiliselt -EV olla, sest 1 ja 2 koha rahaline vahe on ka peaaegu kahekordne. Kui keegi teistmoodi arvab siis siis võiks seletada. Tahaksin erinevaid mõttekäike kuulda. Ma ei usugi, et kõik $7 regularid ICM-st teadlikud on.
    Viimati muudetud $Lauri$ poolt : 22.01.13 at 12:46

  9. #269
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    No teeme lihtsa arvutuse 3 inimest võrdsed stakid pm auhinnafond 1 ja 2 ühikut. Pm siis kui kohe diil teha oleks EV-na 1 ühikut kõigil.
    Kui callid nt any2 Kj-ga. Oletame et sul on 60% shanss see flip võita. Oletame et võidad flipi oled Hu-s nüüd 2:1 ees, mis shanss on hu- võita? Oletame et 65-70%
    (0.67*1+1)*0.6=1,002 ühikut

    Siia ei arvestanud ma seika, et meil on blind juba sees, ehk surnud raha

    Samas päris 1 ja 2 ühikut pole. 14.09$ ja 26.17$ see siis kahjuks
    Lihtsalt tuleb välja, et bubble pole nii dramaatiline, et peaks cev-s kõvasti ära andma
    Viimati muudetud privador poolt : 22.01.13 at 13:53

  10. #270

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    amakl-ist kyll v2ga eeskuju v6tta ei saa, aga tegu on v2ga robotliku m2ngijaga, kes multitablingu nimel m2ngib puhtsalt push/fold, isegi 20bb+ m2ngu. See on ka p6hjus, miks ta juba yle aasta 7stes istub, yleval ilmselt ei saa sellise m2nguga enam hakkama.

    Bubble m2ngus on minu arust murul 6igus, callida tuleks tightimalt, aga seda siis ainult juhul kui pushiv regular n2ib koost66aldis ja m6tlev. Kui sb ja bb on valmis m6lemad ranged maha v6tma, siis nad m6lemad v6idavad. (soft collusion)

    Nt olukord kus k6igil 1000 stacki, blindid 120/60/12. Kasutan j2rgmistes arvutustes HoldemResources Calculatorit

    K6igil kolmel on Equity(pre) 33.33%.
    nash-i j2rgi on bb push range 78.3% ja bb callib 23.2% (see includib QJo ja K9o).
    Keskmine Equity(post) on SB-l 32.76% ja BB-l 31.89%, v6itja on sellise rangede juures Button, kes tasuta vaatab kuidas poisid omavahel allin l2hevad.

    Nyyd oletame et SB t6mbab oma range tagasi 50% peale ja BB teab seda. Nyyd on tema optimaalne calling range 13.1% (KQo+).
    Keskmine Equity(post) on selliste rangedega SB-l 33.29% ja BB-l 32.5%, ehk siis v6rreldes nash-iga on see strateegia SB jaoks 0.53% ja BB jaoks 0.61% parem.

    Probleemiks sellise soft collusioni juures on muidugi see, et kui nyyd bb hakkab 13.1% callima, siis SB v6ib vaikselt oma pushing ranget t6sta ja endale veel eelist tekitada. Kui bb selle ykskord avastab, t6stab ta ka oma calling range nii et l6puks ikkagi j6uavad nad nashi ja m6lemad kaotavad selle ahnitsemisega raha.

    Seega minu soovitus on sb-l olles tundmatute m2ngijate vastu v2ga light pushida, aga regularide vastu proovida cooperationit madalama range-ga ja kui nad ikka callivad lightilt, siis f..k them ja pushida neid ka any two.

  11. #271

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Ma ei tea kas siin on kirjas kuskil, kuid palju sa enne hypereid mängind oled ja mis ROI igas limiidis on olnud - enne jaanuari ?

  12. #272

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    tahtsin vaid nalja teha :(
    kuna su terve pikk lõik oli sellest, kuidas vastased sind maha callivad kuigi peaks foldima
    Muru ära lase pead norgu ! Selline jooks treenib sind tuleviku jaoks väga hästi. Loodan et sa busti ei lähe ja saab edasi railida seda väga huvitavat threadi. Igaljuhul hoian sulle pöialt ja olen sinu poolt
    Jooksust tulenevalt oli result orientated mõtlemine :D wp.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    jälgi 7-ste reg-i amakl. crushib c 4% roi-ga. Jälgi mida see mees teeb TEISTMOODI kui sina.
    Nagu juba peete82 ja Marcoloco ütlesid, amakli ega ühtegi 7ste regi pole mõtet jälgida, kui tahad heaks mängijaks saada. Pigem mõnda crusherit nagu quadchrazs (mecastyles), kovalski1 või mõnda head high-stakes regi.

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    Mina olen ka sinu poolt, ainus vastane reedeti pargi cashgames kellelt stacki kätte ei saa, seega props:)
    See et ma vastu bettisin ei tähenda midagi, just for personal entertainment. 2k aasta peale teeb €5 päevas ainult :D gl
    Oli siis hea fold? Ega ma ei näegi vastu bettimises midagi isiklikku. +EV beti vastuvõtmine on lihtsalt betting ja kõik.

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    võid minu betist end 100€ praegu välja osta, kui tahad.
    imo siin pole vaja õppida 7ste regi mängust, kui eesmärgiks on SNE.
    Iseenesest riskide maandamise mõttes hetkeks isegi kaalusin, aga fuck it, las jääb. Kõik või mitte midagi.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ma mängisin 9-man turbo SNG-sid 2a tagasi (hea ROI-ga) ja bubble olukorras callisin mingi hetk sihilikult regulare väga väga lightilt. Isegi nii, et see võis olla konkreetses olukorras selgelt -EV. Aga nad panid note külge ja tõmbasid oma pushing range väga koomale. Samas enda kõige suurem edge oli väga lai pushing range. V.o. need $7 regularid teevad sinuga sama, muru?
    Vaevalt nad seda muljet üritavad jätta, 7stes on actionit nii palju, et kui just +10tableriga tegu ei ole ei ole pointi mulje jätmisega vaeva näha. Muidu aga good point. Vbla kõrgemal rakendan kunagi isegi kõrgemal.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    muru sa räägid, et nt 3 handed võrdsed stakid nt 8-10bb ei tasu bb callida kj-ga kui sb ilmselt any2 üritab? v qj-ga?
    pole selles nii kindel.
    Pakun et see on callijale +ev
    Kõik sõltub situatsioonist, effective ja absolute stackidest, aga laiema pushimisrange vastu on KJ küllaltki tihti jah +EV call. Nt BTN 1k, SB 1k (push 75%) ja BB 1k on 50/100 stackide juures BB'l +EV call KT+, K9s+, QTs. Samas nt BTN 400, SB 1200 (push 50%) ja BB 1200 on on BB'l +EV SB pushi callida TT+, AK ainult. Ma ei olnud neid situatsioone nii täpselt viimasel ajal vaadanud, vastastel mitmes situatsioonis prolly oli isegi õige käik. Peab nende olukordadega veidi rohkem tööd tegema.

    Marcoloco, eks ma seda, et eri rangesid tuleb callida eri rangedega teadsin ka varem, olen ikka uurinud küll, vist +50 chartigi eri situatsioonide kohta välja printinud. Tho see buttoni võidu point SB ja BB põrkumisel on hea. Otseselt seda just kuulnud varem polnud, aga mingil määral olen kasutanud küll (nt jätad agromanki stationiga jagelema, kuigi see päris ekstreemne näide) Kuigi eks see vist on ka nt wizi pakutavasse rangesse sisse arvestatud?

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Ma ei tea kas siin on kirjas kuskil, kuid palju sa enne hypereid mängind oled ja mis ROI igas limiidis on olnud - enne jaanuari ?
    Olen mänginud vbla 12k kanti mänge, 7stest ja 15stest põrutasin esimene kord +8% ROI'ga kiirelt läbi ja 30stes oli vist 3-4% vahel ~10K mängu jooksul. Vahelduva eduga oli ka isegi 100ste jaoks rolli ja 60seid oleks prolly biitinud, aga vaja oli vanad võlad ära maksta, mistõttu pidevalt cashoutisin. Et jah, päris lampi seda teemat ei teinud. Nüüd aga mängin rohkem laudu ja sellist winratet väga tõenäoliselt korrata ei suuda.

    Hetkel on aga seis nutune, br umbes 350 ja sedagi tänu stellaritele ja FPP'dele. No lihtsalt ei saa käima. Täna sai paar mitte liiga suurt aga siiski välditavat viga tehtud, aga muidu täitsa standard lükked ja vastas ikka top või vähemalt domineeritud range.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 22.01.13 at 20:04

  13. #273

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Jooks peab obv turniirides tagasi tulema. Võtsin peale sessi taas gämbliks TCOOP'i $27 2xturbo rebuy ja 29. koht good 4 $1274.

  14. #274
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Jooks peab obv turniirides tagasi tulema. Võtsin peale sessi taas gämbliks TCOOP'i $27 2xturbo rebuy ja 29. koht good 4 $1274.
    well played :)

    Palju esikoht oli ? 30-40k?

  15. #275
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    See läheb nüüd BR otsa?

  16. #276
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Oli siis hea fold?
    KK oli jah, säästsid paarsada eurtsi

  17. #277

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    See läheb nüüd BR otsa?
    mkmk, ja esikoht oli pigem kusagil 80-90k kandis. Küll mingi hetk saan ka õige puraka kätte.

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    KK oli jah, säästsid paarsada eurtsi
    Tagantjärgi isegi imestan, et seal QQ foldida suutsin pre, eriti arvestades kellaaega ja joobeastet. Igapäevaselt on mul 77-88 foldimisegagi raskusi :D

  18. #278

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Või siis T9s foldimisega.

  19. #279
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    sup?

  20. #280
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Kle tegelt kaa palun rohkem postitusi! Kui madise scämming kõrvale jätta siis ma pole ammu mingist teemast nii huvitatud olnud.

Lehekülg 14, kokku 75 EsimeneEsimene ... 412131415162464 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES