Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 32, kokku 75 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 1481
  1. #621

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Minu konto andmed:
    ( Click to show/hide )


    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas on siis cash vähem tildisem?
    Ei oska öelda hetkel, päris hüperite moodi valuläve veel testitud pole :D

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Mis statid on cashgames ?

    *suht akward graph :/
    ( Click to show/hide )

  2. #622

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Hetkeseisuga siis kogu müüdav osa Queenstowni turkast broneeritud. Võiksite shippima hakata.

    Muidu aga plaan laupäeval €500'st Pafi 6maxi mängida laivis, kainelt, väikse ettevalmistusena kiwidega madistamisele.

  3. #623

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Kandsin rahad ära.

  4. #624

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Ole hea ja confirmi, kui oled rahad kätte saanud.

  5. #625

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Confirmin, et Godspeed_EJ'lj ja vonkartoffelilt on rahad käes. Vabandan kutid, et nii kaua läks, ei külasta enam foorumit nii tihti.

    Shippisin ka väikse hilinemisega FC PP'le enda täitmata lubaduste eest €400. Usun, et oli siiski +EV.

    Mänguliselt lasin viimasel ajal turniire ja cashi võrdselt, cashis suurema eduta BE, aga turkades soliidse hiiteriga. Edaspidi keskendun cashile siiski rohkem, näen selles rohkem potentsiaali. Turniirid on juba liiga meinstriim ka, uus hullus siinsete vanade peerude seas. No thanks, mina nende meestega koos ei mängi!

  6. #626
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Confirmin, et Godspeed_EJ'lj ja vonkartoffelilt on rahad käes. Vabandan kutid, et nii kaua läks, ei külasta enam foorumit nii tihti.

    Shippisin ka väikse hilinemisega FC PP'le enda täitmata lubaduste eest €400. Usun, et oli siiski +EV.

    Mänguliselt lasin viimasel ajal turniire ja cashi võrdselt, cashis suurema eduta BE, aga turkades soliidse hiiteriga. Edaspidi keskendun cashile siiski rohkem, näen selles rohkem potentsiaali. Turniirid on juba liiga meinstriim ka, uus hullus siinsete vanade peerude seas. No thanks, mina nende meestega koos ei mängi!
    ESTPatrick hakkab turniire mängima, ja siis nimetad seda hulluseks ning enam seal raha ei ole? :)

  7. #627

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ESTPatrick hakkab turniire mängima, ja siis nimetad seda hulluseks ning enam seal raha ei ole? :)
    Sa ise ka neid vahelduva eduga ei mängi? Mu point ei olnud muidugi see, et nüüd seal raha pole, vaid et cashis näen lihtsalt rohkem potentsiaali endal. Veidi ilukirjanduslikku liialdust ka :)

  8. #628
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Sa ise ka neid vahelduva eduga ei mängi? Mu point ei olnud muidugi see, et nüüd seal raha pole, vaid et cashis näen lihtsalt rohkem potentsiaali endal. Veidi ilukirjanduslikku liialdust ka :)
    Hetkel MTT-sid ei mängi. HT-sid.

  9. #629
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [NL50 SH] muruntau

    miks vägistada ennast cashis ja hyperites, kui mtt-dega läheb sitaks hästi

  10. #630
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    142

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Eeldan, et sessiooni pikkus on siin võtmesõna

  11. #631
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    miks vägistada ennast cashis ja hyperites, kui mtt-dega läheb sitaks hästi
    Rekkajuhtide kutsehaigust tead? MTT vendadel tõenäoliselt tekib sama :)

  12. #632

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Hakkan kohe liikuma Queenstowni poole. Teen ühepäevase vahepeatuse Londonis, kus proovin Empire kasiinos veidi cashis kätt ja siis jätkub reis. Puhast lennuaega veidi alla 30h ja kokku võtab minek 3 päeva. Ei oota seda eriti :D Alustan day 1b'l 31. juulil. Läpakat kaasa ei võta, seega ei hakka lubabama, kas saan mingisugust ülekannet ka kohapealt teha, aga proovin siiski mobiilist midagi teada anda. Pokerstarsi blogi teeb ka turniirist ülevaate, üldseisust peaks sealt veidi aimu saama. Mis siin ikka, tänud investoritele usalduse eest ja püüan seda võimalikult hea esitusega kohapeal õigustada. Vahepeal olen turniire ikka omajagu õppinud, yugiohpro videoid dc'st ja leggo turkavideoid vaadanud lisaks cashi omadele, uusi asju katsetanud. Peaksin nagu parem kui varem olema.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    miks vägistada ennast cashis ja hyperites, kui mtt-dega läheb sitaks hästi
    Lisaks MTT'de suurele ajakulule ja kehvale algusajale tooks välja ka nende ebaterve variatsiooni ja BR'i vajaduse, aga seda juttu olen siin vist juba liigagi palju rääkinud. Cashi õppimine on hetkel ka põnevam ja arendavam, vaheldus. Tagasi tulles võtan jälle tõsisemalt käsile.

  13. #633
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Lisaks MTT'de suurele ajakulule ja kehvale algusajale tooks välja ka nende ebaterve variatsiooni ja BR'i vajaduse, aga seda juttu olen siin vist juba liigagi palju rääkinud. Cashi õppimine on hetkel ka põnevam ja arendavam, vaheldus. Tagasi tulles võtan jälle tõsisemalt käsile.
    Sorry dude, aga ei ole olemas pokkerit, kus variance is zero. Kui oled elukutseline, siis 100BI+ peab alati anyway tagataskus olema. Olgu see cash, MTT-d, NL2 või hyperid. Igas mängus on suured langused ja tõusud.

    Ja buy-ini defineerimine on pöördvõrdeline incomega. See algusest peale, et kaotasin HT-des daily X buy-in on bshit. Kui sa mängid näiteks $60 hypereid ja teed 3000 mängu kuus ehk 180 000 buy-ine, siis näiteks 5% ROI-ga oleks $9000 income. 3% ROI-ga aga $5400, 2% $3600, 1% $1800.

    50BI downswing? Possible! Ehk -$3000 auku.

    Nüüd võrdle seda cashiga, kus asnemda ROI BB/100-ga. Mis limiidis 3PT/BB ehk 6BB sa võidaksid $5400. Mõlemad winrated on ht-des kui ka cashis väga head! Probably 100NL or 200NL. Kas nendes limiites $3000 auku panna on possible? Väga! Ehk siis 30 või 15 BI downswing.

    Kui tahad veel võrrelda, siis näiteks 2PT/BB (2BB) selline hea koolipoisi winrate nii cashis, kui ka HT-des (2% ROI) tähendaks $3600 income. See on täpselt 100, pigem 200NL ja 15BI auku panna => STANDARD.

    Mu point ongi see, et buy-in on defineeritu su peas. Kui sa mängiksid mängu, kus alustakse 3BB-ga, siis ütleksid ka, et omg. kaotasin 100BI-ga, aga võrreldes cashiga, ei ole see SITTAGI. Tegelikkuses "normaalse" pokkerimängijana saad aru, et cashis tähendaks see kõigest mõne BI kaotust.

    Ma ei taha su lootusi petta, aga sa läksid cashi, et "variance" is lower, siis seega pead sa tõesti pettuma. BI on su enda peas defineeritud nii valesti, kui vähegi saab ning cashis on täpselt samaväärsed swingid, kui HT-des. Swingi defineeri parem võimaliku sissetulekuga (expceted income), mitte praeguse sisseostuga.

  14. #634
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Ja veel variatsioonist rääkides. Ütle mulle üks mängutüüp, kus sa saaksid ühe kuuga oma rolli duubeldada, aga samas mängid rolli järgi.

    Võtame HT HUSNG, kus varaitsioon on high as shit. Sul on roll $3000. 100BI for $30. See on OK roll. Sa mängid 3000 mängu, mis on väga standard volüüm. Ei laiskle, aga ei pinguta ka. 3% ROI on selles mängulimiidis ka väga-väga lihtsalt tehtav. See tähendab, et sa teed kuuga $2700 + RB.

    Cashis ütle mulle palun, kus kuradima kohas sa $3000 rolliga lähed mängima ja teed samaväärse summa? Seega su cashile minek on täiesti bshit argumentidega.

    See, et sa läksid ja õpid on täiesti fine, aga see põhjus, kus sa välja tõid, et sul swingid ajavad "sita keema" on nii vale, kui olla saab. Veelkord: swingi ei ole mõtet defineerida sisseostu vaid võimaliku incomega.

  15. #635
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust


    Cashis ütle mulle palun, kus kuradima kohas sa $3000 rolliga lähed mängima ja teed samaväärse summa? Seega su cashile minek on täiesti bshit argumentidega.
    50 fr, lased 100k kätt 6bb winratega = $3k. Ja tegelikkuses võib vast nl100 ka mixida selle kuu sees.

    E: Aga ära hakka mulle mingit pikka posti vastu kirjutama. Su point obv arusaadav ja ei tahagi vastupidist väita.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 26.07.13 at 12:19

  16. #636
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    50 fr, lased 100k kätt 6bb winratega = $3k. Ja tegelikkuses võib vast nl100 ka mixida selle kuu sees.
    50NL => $3000 => 60BI. Samamoodi ma võiksin lastak ka $60 HT-sid $3000 ehk 50BI-ga ehk hoopis duubeldan oma profiti ($5400). Mõlemad rollid on "safe" for cash and HT HUSNG. Aga teed siis 54 või 108 BI at 50NL or 100NL? I dont think so.

    Point still remain.

    Ülesande lihtsustamiseks: sa oled elukutseline. Su nimel on ainult $3000. Samasuguseid shotte võid võtta mõlemal kõrgemale, keegi ei keela.

  17. #637
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    50NL => $3000 => 60BI. Samamoodi ma võiksin lastak ka $60 HT-sid $3000 ehk 50BI-ga
    Ei või ju. HT husngites on 50-100bi kukkumine standard, fr cashis mitte.

    Mul 230k käe peale fullringis 6bb winratega kõige suurem kukkumine olnud 16bi. HT husngites on see ju tavaline hommikupoolik.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 26.07.13 at 12:27

  18. #638
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Ei või ju. HT husngites on 50-100bi kukkumine standard, fr cashis mitte.

    Mul 230k käe peale fullringis 6bb winratega kõige suurem kukkumine olnud 16bi. HT husngites on see ju tavaline hommikupoolik.
    HT-des (6-max ma ei tea) 50-100BI kukkumine küll standard ei ole. Suuremad kukkumised toimuvad siiski EV osas. S.t. CAP EV ja winnigsite vahel.

    Mul on olnud ka pea 100BI downswing. Aga kokkuvõttes kaotasin ~20BI, aga oleksin pidanud võitma 80.

  19. #639

    Re: [NL50 SH] muruntau

    Saan ma õigesti aru; mõlemal mängijal on 5000$ ja kuus vaja 1000$ cashoutida elamiseks. Üks hakkab mängima hypereid, teine cashi. Bustoks minemise võimalused on mõlemal võrdsed?

  20. #640
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [NL50 SH] muruntau

    kui võrdluseks hyperid ja cash, siis cashi võrdlus peaks olema CAP mängud.

Lehekülg 32, kokku 75 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES