Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 54, kokku 75 EsimeneEsimene ... 444525354555664 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 061 kuni 1 080, kokku 1481
  1. #1061

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Vaatan muruntau, et mängid turniire väga suure volüümiga. Kui see saladus pole, siis kui tihti Sa rahadesse jõuad?

  2. #1062

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    Vaatan muruntau, et mängid turniire väga suure volüümiga. Kui see saladus pole, siis kui tihti Sa rahadesse jõuad?
    ITM % on 15 see aasta Starsis. Ja imo mul ei ole nii suur volüüm midagi elukutselise kohta. Täis tööpäevi teen 4x nädalas, aga siis ikka pika jah. 1000 kanti peaks kuus ära tulema, muidu ei mängi variatsiooni läbi. Hetkel nt aasta keskmist ABI'd arvestades 300 bi svonks, reaalselt siiski arvestades high stakes shotte ja viimase aja veidi kõrgemaid BI'sid umbes 200-250 BI'd all. Nüüd mõnda aega kõrgemale ei roni, ~900 ABI'd hetkel alles enda mid ja low stakes'i jaoks.

    Olen poole peal ka laupäevase diili arvestamisega, cashe + bountysid tuli kokku $1966,52 eest ja mõned sotad lisanduvad ka kasutamata rebuydest.

  3. #1063

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Nonii, diili seis jäi selline, et $1966,52 eest cashe + bountysid + $404 kasutamata rebuydest. Nagu mainitud diili reeglites, siis arvestasin 8 taala ja kõrgemaid rebuysid ainult, eeldame lihtsuse huvides, et väiksed rebuyd läksid nii nagu nad pikas perspektiivis umbes minema kipuvad. 404x1,2(MU)=484,8 Kõik kokku siis $2451,32, mis google'i andmetel teeb 1816,63 eurot. Üks osak saab tagasi 18,2 eurot. Annan mõned tunnid igaks juhuks üle kontrollimiseks veel ja pärastlõunal shipin tagasi.

  4. #1064
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    See ITM protsent oleneb ka mitmest asjast, pmst kui 10%+ siis juba normal.
    Endal 18% see aasta (lol 2k~ turna sample) ja enamus fieldid üle 5k mängijaga, aga käsi siit vaadates siis sa mängid veits rohkem riskivõtva stiiliga ka, mis muidugi õige. Ise törts tightim, vbl sellest ka väike vahe.

  5. #1065

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    See ITM protsent oleneb ka mitmest asjast, pmst kui 10%+ siis juba normal.
    Endal 18% see aasta (lol 2k~ turna sample) ja enamus fieldid üle 5k mängijaga, aga käsi siit vaadates siis sa mängid veits rohkem riskivõtva stiiliga ka, mis muidugi õige. Ise törts tightim, vbl sellest ka väike vahe.
    Mõnel crusheril on jah 10-12 % vahel, ma isegi konservatiivne vist nendega võrreldes. Või siis nad võtavad bubbles rohkem riske et stäkki üles saada, mis on ka õige. Nt turbos peaks siiski päris laia rangega shippima 7-15bb vist kui nt 1-2 suurt stäkki taga ja blindidel nitid, shordid või scared money. Turniiridel on selliseid +EV spotte sitaks kus peab rääbistega shovema, nende ära kasutamata jätmine on raha põletamine. Riskide võtmata jätmine on pikas perspektiivis risk ainult bankrollile.

    Teisest küljest olen viimasel ajal ikka mõne vea ka teinud, liiga agro olnud, nt laupäeval toodud Q5o shipp vist $44 turbo lõpufaasis ep ~15bb mr vastu oli halb, isegi kui see oli mu esimene 3b lauas 40 käe jooksul ja ta oli loose olnud, sel tasemel ei foldita 44 või A9s'i sellises spotis.

  6. #1066
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Nu ITM% ikka oleneb väga. 3x rebuy turbotel juba pool fieldist enne addonni väljas. Seal võib ITM juba mingi 25% olla

    Kuidas micromillionil läheb, pole deepi jõudnud?

  7. #1067

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Kandsin investoritele ära. Seekord siis paraku taas kasumit ei tulnud, kuigi paar ft'd oli lähedal. Järgmine kord kui diili teen teen veidi soodsama %'ga ja praegused investorid saavad eesõiguse osakuid osta. Hetkel küll ei tea veel, millal järgmise diili teen, mingi variant on 888 toas dets algul toimuv turniiriseeria, aga enne pean endale selgeks tegema kuidas seal pelada saab.

  8. #1068

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Üks investoritest küsis mu laupäevase $82 ühe viimase käe kohta, kus ma olevat donganud, vastane pani otsa, ma olevat väga rumalalt ära callinud. Eeldan, et tegu on selle käega:
    ( Click to show/hide )


    Alles oli umbes 15 või veidi rohkem mängijaid, paar kätt peale seda langesin sama vastase vastu KK vs AJ 15. kohal. Tahaks lihtsalt välja tuua, et effective 11,5bb taga ei ole siin käes eriti muud varanti kui nupud kusagil postflop sisse ajada. Kuna vastasel olid lägtardi statid 45/35/23,1 üle 230 käe ja fold to cbet 40, siis eeldasin, et ise passiivselt mängides saan sellise vastu paremas seisus raha sisse kui ise pommitades, riveril panin induce'miseks minbeti, et tüüp kas püüaks mind A5 tüüpi käelt maha lükata või üritaks mõne kehvema paariga value võtta. Ma ei näe mingit võimalust, et siin käes oleks vähem kaotanud. Herol oli põhimõtteliselt nuts siin käes sellise vastase vastu.

  9. #1069
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Fine täiesti.

  10. #1070
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    käsi ju väga standart.

    selle ITM-iga ka ju, et eks kasum oleneb ikkagi suurtest võitudest ju, sul võin ITM% üle 20-ne ka olla aga isegi reigiga oled kaotav mängija, kui sa põhiliselt min-cashid ainult

  11. #1071

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Küllap ta jah nägi seda kätt lauas ja ei teadnud minu kaarte.

    Ja turkades tuleb ikka võidu peale mängida jah mitte proovida raharedelil üles liikuda. Proovida teisi panna rõvadate ICM spottide ette agressiooniga. Nt mu bustout käsi EPT Barcalt kus shippisin 54o bvsb 11,5bb vms. Vastasel oli ainult natuke minust rohkem, see oleks pea pea iga vastase vastu sel turniiril olnud selge print, sest paljud ei calliks seal ka KJ'ga. Lihtsalt mul esimene käsi lauas ja ebajopp, et kõige loosema callingrange'iga tüübi vastu sattusin. Üldjuhul see poleks bvsb kompetentse vastu isegi shipp nii sügavalt, aga +€5k rahahüppe puhul enamus muckib ridic palju käsi. Sama ka ft's 3b'misega, turbodes on lihtne panna vastase ainsaks valikuks ICM seppuku

  12. #1072

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    võin eksida, aga imo oli bb-l sel ept käes ca 2x sinu stack(saab vast järele uurida, hetkel pole aega). lisaks:
    * tegu oli selgelt pädevaima vastasega(hilisem võitja ja teiste noorte mtt prode ringi kuuluv tüüp)
    * ta ei mõtle samuti selle 5k jumpi peale, vaid mängib võidule ja vast on ühtteist sinu mängust ka juba kõrva taha jõudnud panna.

    imo oleks see push töötanud iga teise vastu, kes veel mängus oli, aga mitte just tema vastu.

  13. #1073

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Vsiu, seda sain alles hiljem teada, nagu mainisin, just viidi sinna lauda.

  14. #1074

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Keegi võiks anda teada kuidas siin enda kontot kustutada saab.

    Ei näe pointi olla liige foorumis, kus kasulikku sisu peaaegu enam ei tekigi, vähemalt enda jaoks ja pasatootmine on siin nii tavaliseks muutunud, et seda nimetatakse lausa ühiskondlikuks normiks või surveks. Vihjan loomulikult jõuluannetus 2013 teemale. Jõulud võiks olla aeg, kus teed head, oma äranägemise järgi. Siin see ei ole norm, siin need kes ei ole kordagi aastate jooksul annetanud lihtsalt kritiseerivad ja mölisevad nende kallal, kes tahavad annetada. Vsiu näitas seal väga hästi ära, et PP'de nimekirjas olemine ei muuda kellegi annetuseelistusi, ometi peab suur osa siinsetest kasutajatest ennast sellisel tasemel isakesteks, moraali kehastusteks ja sotsideks-savisaareks-ETPF'iks ühes isikus, et neil on õigus öelda, mida teised oma rahaga teha võivad. On selgelt näha, et selle taga on isiklik kibestumus ja kadedus. Pole pärast enda eilseid poste sinna teemasse vaadanud, ega kavatse ka. Tõenäoliselt arvatakse seal, et ma läksin üle piiri ja võib-olla on neil ka õigus. Sorri, ma ei suuda kadeduse valitsemist ja heaks kiitmist nii rahulikult pealt vaadata kui mõni teine.

    Ma ei taha olla liige foorumis, kus debiilsuse ja kadeduse türanniat nimetatakse sotsiaalseks normiks, mille vastu eksida ei tohi. Seetõttu ka otsus enda konto kustutada.

  15. #1075
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    brb, lugema annetuste threadi

  16. #1076
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    ära jama - kõik on ok. kõigile ei saagi meeldida ja ei peagi

  17. #1077
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Pole ka lugend ja ausalt öeldes ei huvita, müra on nii palju võrgus.

    Siiski, turniiride asja on sinu päevikus olnud huvitav jälgida. Süstemaatiline lähenemine loeb (y).

  18. #1078
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    muruntau, sa oled üks foorumi kõige sümpaatsemaid kujusid. ole hea, lase see pisike vaidlus mööda. hinga korra sisse ja homme jälle. usu mind, mitte keegi ei taha siin kedagi lömastada, vaid lihtsalt veidi hambaid teritada. aga see ongi ju omamoodi pokker ka. tule ikka homme tagasi, usu mind, ma ei ole ainuke kes seda ütleks.

  19. #1079
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Keegi võiks anda teada kuidas siin enda kontot kustutada saab.

    Ei näe pointi olla liige foorumis, kus kasulikku sisu peaaegu enam ei tekigi, vähemalt enda jaoks ja pasatootmine on siin nii tavaliseks muutunud, et seda nimetatakse lausa ühiskondlikuks normiks või surveks. Vihjan loomulikult jõuluannetus 2013 teemale. Jõulud võiks olla aeg, kus teed head, oma äranägemise järgi. Siin see ei ole norm, siin need kes ei ole kordagi aastate jooksul annetanud lihtsalt kritiseerivad ja mölisevad nende kallal, kes tahavad annetada. Vsiu näitas seal väga hästi ära, et PP'de nimekirjas olemine ei muuda kellegi annetuseelistusi, ometi peab suur osa siinsetest kasutajatest ennast sellisel tasemel isakesteks, moraali kehastusteks ja sotsideks-savisaareks-ETPF'iks ühes isikus, et neil on õigus öelda, mida teised oma rahaga teha võivad. On selgelt näha, et selle taga on isiklik kibestumus ja kadedus. Pole pärast enda eilseid poste sinna teemasse vaadanud, ega kavatse ka. Tõenäoliselt arvatakse seal, et ma läksin üle piiri ja võib-olla on neil ka õigus. Sorri, ma ei suuda kadeduse valitsemist ja heaks kiitmist nii rahulikult pealt vaadata kui mõni teine.

    Ma ei taha olla liige foorumis, kus debiilsuse ja kadeduse türanniat nimetatakse sotsiaalseks normiks, mille vastu eksida ei tohi. Seetõttu ka otsus enda konto kustutada.
    Jõuluannetuse teema võis olla sinu jaoks solvav, aga sinu suhtumine on minu jaoks solvav. Mitu staket sa siit foorumist oled viimaste nädalate jooksul saanud? Peale seda nimetada «kasulikku sisu peaaegu ei tekigi» on pada sõimab katelt jutt.

  20. #1080
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    saaks kuidagi vähema draamaga teha neid asju siis oleks super

Lehekülg 54, kokku 75 EsimeneEsimene ... 444525354555664 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES