Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 75 EsimeneEsimene ... 513141516172565 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 1481
  1. #281

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Üritan taas edaspidi veidi rohkem postitada. Jooks on jätkuvalt otse anaali. Mingisuguse pooliku graafiku suudan isegi genereerida:
    ( Click to show/hide )


    Selle järgi kusagil 150BI alla EV, kuna osa downswingist on ka 15stes kaotatud. Üle tuhande mängu on puudu ka. Eeldaks, et mäng nende 1k mängu jooksul kehvem pole olnud ja kuna tulemus on sellest veel umbes $100 jagu madalam, siis tõenäoliselt olen kusagil 200BI alla EV jooksnud. + veel see konstantne tugevamasse range'i jooks, mis graafikul kuigi ei avaldu. See on ka olnud põhjuseks, miks nii vähe mänge ja vähe poste olen viimasel ajal teinud, motile ja mängukindlusele see just hästi ei ole mõjunud. Proovin siiski siin kuu lõpuni kuuma anda ja ikka 5,5k mängu kokku geneda.

    Hetkel BR umbes $400 peal.

    Muidu pokkeriga enam-vähem ikka läheb, tcoop ja selle satikad on hetkel kusagil $1050 plussis ja live cash €1400.

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Või siis T9s foldimisega.
    Ei tule see situatsioon ette hetkel.

  2. #282
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Mis tcoop satkaid oled mänginud?

    Kas plaatina 2x tase tuleb ära?

  3. #283
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas Micro Grinder Vaata postitust
    Saan mõlemast poolest aru, aga eks ole ikkagi investorite otsustada, kas annavad Muru´le armu või mitte.

    Igaljuhul mõned soovitused "legaalselt" bankrolli boostimiseks - niikaua kuni 7$-stes hyperites mängid, siis soovitan teha 8,16$ Sunday Millioni satikaid, need on 2x shootout 6max ja hyper turbo. Kui teisse roundi jõuad siis saad vähemalt buyinni tagasi ja võitja saab 215 T$. Soovitatav on neid teha nädala lõpu poole, sest siis täituvad need korralikult. Omal ajal tegin ma neid samuseid sngsi 1$ omasid ja võitja sai 27$ ticketi. Tuli mitu korda ette, et tunni ajaga õnnestus teenida 50+ buyinni kasumit, aga limiit ja täituvus on neil kahel muidugi erinev. Ja kui kõrgemale ronid, siis peaks olema analoogsed satikad ka suurematele turniiridele (sunday 500 või super tuesday). Mängiks isegi neid satikaid veel, aga micro grainderile pole enam selliseid madala buyinniga.

    Igaljuhul edu projektiga!
    Mis kuradi investoritest siin mõned jahuvad :D.
    Keegi ei tegele investeerimisega siin ju.

  4. #284
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Muuses muru. Strteegiliselt o 7-stes+ roi plju kõrgem reede-pühpäev. Roi on mõnel 3% regulril siis 6-7%. Esmspäevl vireletkse kuivdes mängudes 1% pel. AjAsttus on oluline.

  5. #285

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mis tcoop satkaid oled mänginud?

    Kas plaatina 2x tase tuleb ära?
    Vähe, mikro hüpereid. Hetkel umbes 8k VPP, 7stes päris niipalju mul ei tuleks.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Muuses muru. Strteegiliselt o 7-stes+ roi plju kõrgem reede-pühpäev. Roi on mõnel 3% regulril siis 6-7%. Esmspäevl vireletkse kuivdes mängudes 1% pel. AjAsttus on oluline.
    Olen varem pokkeriga kokku puutunud ja täiesti teadlik sellisest asjast Paremini joosta see kahjuks ei aita.

  6. #286
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    kuidas hoiad lahus STT 6max ja MTT bankrolli? Kuidas meile kavatsed sellest aru anda? Kuidas rakeback bankrollile lisandub?Hetkel suht segane.
    "Pooliku graafiku" jutt ei ärata usaldust.

  7. #287
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    kuidas hoiad lahus STT 6max ja MTT bankrolli? Kuidas meile kavatsed sellest aru anda? Kuidas rakeback bankrollile lisandub?Hetkel suht segane.
    "Pooliku graafiku" jutt ei ärata usaldust.
    gtfo

  8. #288

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    kuidas hoiad lahus STT 6max ja MTT bankrolli? Kuidas meile kavatsed sellest aru anda? Kuidas rakeback bankrollile lisandub?Hetkel suht segane.
    "Pooliku graafiku" jutt ei ärata usaldust.
    Sharkscope´is saad ise ka ju vaadata ta tulemusi ja seisu täpselt.

  9. #289
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Supernova graafikust isegi ees mõnevõrra. Edu!

  10. #290
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    kuidas hoiad lahus STT 6max ja MTT bankrolli? Kuidas meile kavatsed sellest aru anda? Kuidas rakeback bankrollile lisandub?Hetkel suht segane.
    "Pooliku graafiku" jutt ei ärata usaldust.
    +1 Kuidas kavatsed tõestada, et sa ei tee chip dumpi ja ei kasvata niimodi rolli?

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  11. #291

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    kui Sa tõsiselt tahad teha 500k vpp-d siis ma ei saa aru mida Sa livecashis teed. sitt jooks jep, aga skilli (EV) joon näitab et kõik on korras ja tuleb ainult volüümi anda. lähed busti siis lähed, mida varem seda parem. risk of ruin % on ju teada sellises formaadis sellise brm-iga.


    GL!
    Viimati muudetud kardpleier poolt : 27.01.13 at 22:28 Põhjus: GL!

  12. #292

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    kuidas hoiad lahus STT 6max ja MTT bankrolli? Kuidas meile kavatsed sellest aru anda? Kuidas rakeback bankrollile lisandub?Hetkel suht segane.
    "Pooliku graafiku" jutt ei ärata usaldust.
    Nagu mainitud, SS ja pokerprolabsis mu mängud kõik näha. Hetkel siis umbes 8150 VPP'd. Stellarid $100 väärtuses ja FPP'd (500x1+2000x1,5+5000x2+650x2,5=15100FPP'd) olen umbes 0,015 kursi alusel ehk $225'na arvanud bankrolli sisse. Tõenäoliselt biidiks satikaid ka parema kursinal, aga lihtsuse mõttes las olla. Jah, mul päris hästi need 2 br'i eraldatud ei ole, pole täpset arvet pidanud, aga umbes $375 hetkel, +-$50 prolly.

    Ära muretse, ma ei hakkaks mingi näruse kahe kilo pärast tünga tegema või angleshootima, ma teenin kuus rohkem keskmiselt. Reputatsioon on ikka oluliselt rohkem väärt mulle.

  13. #293
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
    kui Sa tõsiselt tahad teha 500k vpp-d siis ma ei saa aru mida Sa livecashis teed. sitt jooks jep, aga skilli (EV) joon näitab et kõik on korras ja tuleb ainult volüümi anda. lähed busti siis lähed, mida varem seda parem. risk of ruin % on ju teada sellises formaadis sellise brm-iga.


    GL!
    pigem jah pinguta siis mitte ära käi lives aega raiskamas, sest kohati tundub, et oled siis juba alla andmas?

    gl igaljuhul

  14. #294

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Live on rohkem nagu vaheldus ja fun koos. Ei suuda veel sellist jooksu päris tuima grindiga taluda. Samuti pole sellega vaja eraldi jooma minna, saab selle kärbse ka sama hoobiga maha lüüa. Muidu käiks kindlasti vähem, kui jooks mingitki kriitikat kannataks.

  15. #295

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Suutsin lõpuks hem2 filtrite süsteemile pihta saada ja graphi konstrueerida.

    ( Click to show/hide )


    Hetke miinus on $360 umbes ja BR siis seega $460.

    Edit: ainult 7sed ka
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud muruntau poolt : 28.01.13 at 00:28

  16. #296

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Eks ta ikka jama ole kui mingi challenge alguses kohe siuke jooks on, aga vähemalt graphilt on näha, et biidid.
    Külma närvi ja küll jooks ka muutub. :)

  17. #297

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    väga ilus pilt. anna volüümi palun

    e: sellest võib veel põnevam teema tulla , aga mitte kotte sügades... go go go. Ja stars võlgu ka veel pealekauba, saad tagasi selle.
    Viimati muudetud kardpleier poolt : 28.01.13 at 00:41

  18. #298
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Ma söön mütsi ära kui selles EV arvutuses mingi kala ei peitu :)

  19. #299

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    müür crushid ju...volume taha ja SNE tuleb

  20. #300

    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Tsitaat Algselt postitas levis Vaata postitust
    Ma söön mütsi ära kui selles EV arvutuses mingi kala ei peitu :)
    Avaldan saladuse - härra muruntau jooksis enne nagu kuldmuna, ehk siis samapalju üle EV kui praegune graph allapoole näitab:) Aga hetkel on tunda hiiteri lähenemist, kui roll muidugi vastu peab.

    E: kas sa selle set your goal promoga ka ühined? 300k yearly annab 5k FPP eest 300 daala boonust.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 28.01.13 at 10:15

Lehekülg 15, kokku 75 EsimeneEsimene ... 513141516172565 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES