Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 129
  1. #61

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    payout oli kuni 400 krooni müntides ja suurema cashoudi puhul CALL ATTENDAT or smth ja katusel hakkas vilkur tööle, et "saali töötjale" märku anda. Võtmega keerasid võidu maha nagu kõikides teistes kasiinodes peale olympsi.

    Sisse pandud mündid lähevad samasse kasti, millest tulevad ka võidetavad mündid ja sinna läks 1 krooniseid paari tonni jagu. Paberaha koguja pakkis raha tähed ilusti üksteise peale ning surus vedruga kinni. 500 krooniseid oleks sinna mingi poole milli krooni eest mahtunud.
    Viimati muudetud kallekusta poolt : 04.01.13 at 01:03

  2. #62

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Eelmise aasta sloti puhas kasum oli 840€.
    Vahel jorris peaga või lihtsalt funiks lükkan mingi viieka vms sisse ja siis entertainment valueks laksin, obv -EV, aga endale kui meelelahutusena meeldib.
    1x läksin tilti ja kaotasin veits suurema summa ka korraga tho, üldiselt üle viieka pole sisse visanud ja niisama õlle kõrvale tinistanud. Quitinud while a head igakord (yes, yes long run w/e I'm not stupid), kõige suurem hit oli 250$ sellest kasumist.
    Ma lükkan kohe suuremad spinnid ka mitte, et panen 5€ sisse ja kaniitan oma 0.10€ panustega. Snap 10x50€ spinni ikka, kui tleb siis tleb ja kui ei tle siis gg ja mugavasse ära.
    Triobetis kõige funimad slotid, lümpsis suht oldschool enamus. Meeldib kui trall ja tuled vilguvad ikka ja funid boonus gamed on. Atm on self-ban triost tho.
    Degen ITT.
    Mulle meenus kevadine Dominikaan: http://hotcocacola.blogspot.com/2012/04/skillgames.html

  3. #63

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Kunagi mõtlesin sotiproks hakata. Nimelt sain 30.11.2003 lõpparve ja esimene päev võitsin 20k krooni,, teine päev 10k ja kolmandal 4k. Kokku nii 36h selle kolme päeva jooksul kasiinos. Nädala lõpuni tiksusin välja, lõpuks kaotasin ligi 30k, vahetasin 70k Olympicy punne 700 krooni vastu ja kaotasin vist ka selle. Kusjuures tilkagi alkoholi ei võtnud sellel ajal, kui mängisin. Teor oleks tipus loobudes ligi 70k krooniga sellel ajal päris hästi ära elanud sellel ajal kodus oldud 8 kuud. Nii 1000+ kasiinos käidud korrast olin ma üldse max 2% juhtudest alkot manustanud.

    Eilne kallekusta Game Kingi pilt tõi vanad ajad jälle eredalt meelde. Niivõrd p***e annab elu ikka keerata, kuid alati võib ka veel hullemini minna.

  4. #64

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Ma olen suutnud elus ühe pokkeri aparaadi hingeelu lahti murda ja sealt ca 600 000 krooni plussi jääda 3 nädala jooksul ilma ühegi jackpotita. Peale seda vahetati soft ära ning kui 100 000 oli tagasi topitud siis ostsin 500 000 eest korteri ja quitisin. Peale seda avastasin enda jaoks texas holdemi ja sinna urkasse tagasi ei kipu. Teinekord triobet live mängides olen pausi ajal 10 neka sisse visanud ja see on ka kõik - no hard fiilings. Reaalselt ongi see kasiino üks õnnetute elude ja lõhutud perede urgas.

  5. #65

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Räägid ehk, kuidas sa aparaadi hingeelu lahti murtsid :)

  6. #66
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid


  7. #67

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Ei ole mõtet siin seleta ja trollimiseks põhjust anda. Lihstalt teatud tegevusega sai aparaadi nii kaugele, et kogus micro panustega mängijatelt raha ja neile praktiliselt midagi ei andnud, kuid tegi seda samas kastis oleva teise mänguga mida enamasti keegi ei mänginud ning maks panustest või selle lähedastest panustest rääkimata, tegemist oli kasiino kõige mängitavama aparaadiga ja seetõttu tampisid micro mehed sinna 48 h jooksul oma 50 000 eeki sloti keerutades ilusti sisse, mis tuli hiljem ilusti 40 000 eegise pauguna video pokkeris välja. Ning kui tegid pikema vahe, et kohal ei käinud siis kostitas 200 kroonise panusega mängides royaliga, mis tegi rahas 160K ja ka seda paar korda. Peale seda vahetati softid seda tüüpi masinatel ringi ning elu ei olnudki enam lill.

  8. #68

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Lihtsalt kuld (nii legit postitajad kui ka trollipere)

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Mänguautomaatidega on nii, et long run maja võidab alati.
    This obv.

    Põhimõtteliselt saab kõiki aparaate kalibreerida ROI baasil - kui palju nad käibest mängijale tagasi annavad. Tavaliselt jääb see number kuskil 92%-95% vahele. Võin eksida, aga minumeelest oli kunagi see maksimaalne % ära toodud ka hasartmänguseaduses.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mind hoopis huvitab, et standard pokkeriautommadil, kui duubeldad, siis sellel momendil, kui need 4 kaarti on tagurpidi, siis kas reaalselt masin "teab", mis kaardid need on või kuvatakse ikkagist random kaart, mille programm genereerib PEALE nupuvajutust?
    Hell no

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Alustaks siis sellest, et Eestis tõsiselt võetav kontroll puudub.
    See väide on vale. Kontrollorgan on täiesti olemas ning regulaarsed kontrollid toimuvad iga kvartal. Seda, kas kontroll on reaalne või tehakse seda linnukese pärast (ära ostetud), on raske öelda.

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Kui ühes ja samas aparaadis on Deuces Wild pokker (4 jokkeriga), milles sa saad Ässade neliku eest 4 panust ning samas masinas on ka Double Double pokker, milles jokkerid puuduvad ja sa saad tagasi ässade neliku eest 400 panust siis kumba on kasulikum mängida?
    Kumb on raskem: kas tonn rauda või tonn vatti ?

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    reaalses kasiinos maksab aparaat uuena ca 20K euri, elekter, töötajate palgad, pinna rent, maksuametile iga kasti pealt ( krooni ajal oli see summa 7000 eeku iga kasti pealt kuus isegi siis kui keegi sinna ühtegi münti sisse ei pane) samas neti kasiinos neid kulusid pole ja riigile maksad ka ainult KASUMI pealt 5% mitte käibe or smth . Sinna ongi vist olympic online kasumi koer maetud.
    Online kasiino mängude kulu (loe hind) on kindlasti võrreldav offline aparaadisaali kuludega - arendustiim ( itivennad, disainerid, audio-video, loogika, matemaatika jne) , tehn klienditugi, backendi arendus, litsensitasud, % kasumist jne. IGT-s, kes on maailma turuliider, töötab online mänguarenduse divisionis ca 1500 inimest ! Uued aparaadid kasiinos on ju tegelikult needsamad arvutid, mis lihtsustatult öeldes kasutavad sama softi, mis online mängud.

    Ja lõpetuseks väike mõttetera Kivipallurilt :

    "Ainuke võimalus mänguaparaadiga võita, on seda omada".

    GL kõigile romantikutele !

  9. #69

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    mupsik just mõned päevad tagasi küsisin ühe tuttava kasiino sõltlase käest, kes oma elus viimased 15 aastat nii ööd kui päevad kasiinos istunud (tüüp ainult käib ema juurde magama kuias juhtub ), et kas ta seal mõnda kontrolli ka näinud?

    Vastus oli lihtne: Ei .... siis mõtles natuke ja ütles, et jah ükskord ta nägi kui käidi kontollimas, et kas kõikidel saalis olevatel masinatel on ikka maksumärgid peal ja nende eest riigile makstud. Tahaks ka teada , et millise ameti töötaja käib ntx olympicu sloti masinate menüüsid kontrollimas?
    Eestis oli buumi ajal ca 5000 aparaati , et need tööpäevadel 3 kuuga üle eesti läbi käia pidid kontrollid päevas kontrollima ca 70 aparaati. Unreal

    Ja emta lehelt selgub et eestis puuduvadki selle ala eksperdid, kelle aravmust nad aksepteerivad.
    Lisan lingina emta lehelt ekpertide nimekirja
    http://www.emta.ee/public/Kontroll/E...iri_201208.pdf
    Viimati muudetud kallekusta poolt : 04.01.13 at 04:34

  10. #70

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    MiS, mupsik? Ma saan aru küll, et kui sa pead nelja randomi vahel valima, siis ei ole longrunis mingit vahet, mille sa valid ja võid rahumeeli ühe valiku teha iga kord. Aga siiski, kui võtame ühe olukorra ja ma valin esimese kaardi ning see on 2h, kas siis kui ma oleksin viimase valinud, oleks see ka 2h olnud sellel momendil? Rohkem selline filosoofiline küsimus :)

  11. #71
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Kas need duubeldamise kaardid võetakse ühest pakist, kahest? Pole veel huvi tundnud, aga lihtsalt sportlikust huvist- kui suured need tõenäosused seal duubeldamise juures on? Mis on tõenäosus, et neli kaarti on suuremad teatud mingist kaardist jne?

  12. #72

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Maksumärke kontrollivad emta enda jorsid (pisteliselt) ning aparaatide väljamakse % samuti. Ma väga täpselt protseduurilisi detaile ei tea, aga usaldusväärsetele andmetele tuginedes võin kinnitada, et mingisugune kontroll siiski toimub. Vähemalt oli see nii aastaid tagasi. Tänapäeval usun, et näiteks RNG kontroll toimub kaugmeetodil ja emta ostab seda teenust sisse. Land-based Olympsis on palju IGT softiga aparaate, onlines pakuvad nad põhiliselt playtechi enda kasiinosofti ja mõlemat kontrollib eraldiseisev Austraalia firma iTech.

    to Kotkas: mängu tulem on ette teada ning algorütmis sees ja see millise kaardi neljast sa valid, ei oma tegelikult mingit tähtsust -2h on iga kaardi all kui nii on ette nähtud.

  13. #73

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    olen kuskil kunagi kirjutanud aga igaks juhuks veel.....
    Kunagi ammu töötasin kooli-ajal bensiinijaamas müüjana. Kuna sain suht kiirelt igasugu erinevate tegelastega läbi, siis hakkas mulle üks nn püsiklient pinda käima. Nimelt töötas ta Ballys kasiinos. Tema ettepanek mulle oli, et random ajal helistab ta mulle ja ma pean 30min-ga olema Kardioru Ballyses. Mulle antakse eelnevalt raha ja instruktsioonid, mis aparaadis, mis mängu ja mis panustega pean mängima tulema. Mängukordi pidi kuus tulema mul ca 3-5. Neil(see olevat olnud mingi suurem punt Ballysest) pidavat "palgal" olema 2 erinevat inimest ja otsiti juurde, et vesi sogasem oleks. Palgaks lubati mulle mu bensiinijaama palk kuus(2001-2002 oli se ca 8-8.5k eek) ja seda 3 kuni 5 korra(iga kord ca 1-3h) "töö" eest.
    Kuna koolis oli kiire, pm oli elu öösel töö-päeval kool, ning ei tahtnud mingitesse jamadesse siduda end(sel ajal oli erinevaid skeemitamisi ja stressi niigi palju), siis ütlesin ära. Lubati viisakalt kõik luud murda kui sellest hingan.

    Kas selline asi sai ka reaalne olla või oli antud tegelane seeni söönud?

  14. #74
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    2001-2002a 8-8.5K EEK palka bensukatöötajana? Poleks uskunud, et praegugi niipalju saavad...

  15. #75

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Kusagilt on meelde jäänud, et baaspalk peaks neil (Statoilis) praegu olema 580 € bruto ja tulemustasu lisaks 5-20%.



    Ballys oli reeglina päris tühi, seega seal võis tõenäoliselt igasuguseid süsteeme arendada, eriti kui omad mängus.

  16. #76

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    yep, olenes palju oli öövahetusi, palju päevaseid. suurim mis sain oli 8,9k(neto).
    mul oli enamus öised ja nv - kl 20.00 - 8.00, õhtul tööle, 4-5h tööd, siis 12-01 ajal maksin paarilisele 25eek, et ta ees oleks ja läksin taha diivanile magama. kl 6.30-7.00 ajal tõusin, lugesid letitaguse kauba(suitsud, alko) üle, tegin kassa ära ja otse kooli. koolis kehalise hoones dussi all ära ja loengusse. Jäi aega sõpradega hängida, 1-2x nädalas joomas käia, gfi jaoks jne. praegu ei kujutaks ettegi... sry for ot.

  17. #77

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Eilsest siis 24kuuline kasiino keeld. Tahtsime sõbraga aastavahetusel panna, olles poolel teel paberimajandusega, öeldi et oleme liiga purjus ja avaldus rebiti pooleks ja prügikasti see lendas. Eile olin üksi ja kindlasti veel rohkem segi, aga ära tehti. Keelu panemise põhjuseks pole raha maha mängimine vaid mõtetu hõljumine leti ääres tunde ja tunde. Selle asemel et peale pidu koju kainenema minna, võetakse sammud kasinni et veel niigi pilgeni kõrri mõned tilgad mahutada. Tüüpiline on mingi al 5h. pointless. Avaldust tehes härra väitis et, kui kunagi eluaseme vms laenu taotlema hakkan, siis pängad näevad et keelu olen pannud ja siis on vastus ette teada....ma nagu mõtlesin et WTF? Õnneks kõndis Pajumaa just seal ringi ja rääkis et sellist infot pangad küll kätte ei saa ja tehtud sai.

  18. #78

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    emta lehtelt
    2) mänguautomaat tagab, et keskmine mängu tulemusena mängijatele tehtud väljamaksete
    summa on suurem kui 80 protsenti kõikide panuste summast 1 000 000 mängu arvestuses;


    Mis moodi nüüd seda mõista???. Panen 50 Euri sisse ja vegeteerin sellega aparaadi taga paar tundi ntx 2 eurise panusega. Paari tunni pärast on ikka 50 euri ees, aga panustanud olen ntx kokku 400 euri, siis peaks sellest 400 eurist masin tagasi andma vähemalt 80%? kuna kokku olen ju panustanud 400 euri

  19. #79
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    emta lehtelt
    2) mänguautomaat tagab, et keskmine mängu tulemusena mängijatele tehtud väljamaksete
    summa on suurem kui 80 protsenti kõikide panuste summast 1 000 000 mängu arvestuses;


    Mis moodi nüüd seda mõista???. Panen 50 Euri sisse ja vegeteerin sellega aparaadi taga paar tundi ntx 2 eurise panusega. Paari tunni pärast on ikka 50 euri ees, aga panustanud olen ntx kokku 400 euri, siis peaks sellest 400 eurist masin tagasi andma vähemalt 80%? kuna kokku olen ju panustanud 400 euri
    Sellest mis ta sult ära on võtnud, mitte käibest!

  20. #80

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Antud juhul antakse igast panusest antakse keskmiselt tagasi 80%. 25 panusega kaotaks 10€ ja 125 panusega 50 €? Lõpuks sajad kui mitte tuhanded toidavad ja üks saab JP.

Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES