Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 129
  1. #81

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    olen kuskil kunagi kirjutanud aga igaks juhuks veel.....
    Kunagi ammu töötasin kooli-ajal bensiinijaamas müüjana. Kuna sain suht kiirelt igasugu erinevate tegelastega läbi, siis hakkas mulle üks nn püsiklient pinda käima. Nimelt töötas ta Ballys kasiinos. Tema ettepanek mulle oli, et random ajal helistab ta mulle ja ma pean 30min-ga olema Kardioru Ballyses. Mulle antakse eelnevalt raha ja instruktsioonid, mis aparaadis, mis mängu ja mis panustega pean mängima tulema. Mängukordi pidi kuus tulema mul ca 3-5. Neil(see olevat olnud mingi suurem punt Ballysest) pidavat "palgal" olema 2 erinevat inimest ja otsiti juurde, et vesi sogasem oleks. Palgaks lubati mulle mu bensiinijaama palk kuus(2001-2002 oli se ca 8-8.5k eek) ja seda 3 kuni 5 korra(iga kord ca 1-3h) "töö" eest.
    Kuna koolis oli kiire, pm oli elu öösel töö-päeval kool, ning ei tahtnud mingitesse jamadesse siduda end(sel ajal oli erinevaid skeemitamisi ja stressi niigi palju), siis ütlesin ära. Lubati viisakalt kõik luud murda kui sellest hingan.

    Kas selline asi sai ka reaalne olla või oli antud tegelane seeni söönud?
    Hehe, tuttav teema. Kuna ma tollal olin väga aktiivne kasiinos käija, siis võin kinnitada, et selline skeemitamine seal tõesti toimis. Ma olen suhteliselt kindel, et ma tean seda inimest, kes sulle sellist diili pakkus , ka mulle pakuti sama. Ballyse omanikud olid Venemaalt ja mingi aeg ei olnud neil üldse ülevaadet mis kasiinos toimub. Seda olukorda kasutasid ära kohalikud juhid ning seal käis korralik raha kõrvale kantimine. Aparaatidega skeemitamine oli üks nendest ja tõesti oli mingi periood, kus kasiinol olid oma hobused, kellel "aidati" võita.

    Lauasaalis näiteks tehti pit-bossi osalusel selline trikk, et valmis segatud kaardipakiga anti õigele mehele boonusega royal ja võeti jackpot maha. See pettus tuli küll välja ja pead lendasid, aga eks neid susserdamisi selles hämara taustaga kasiinos oli omajagu palju.
    Viimati muudetud mupsik poolt : 04.01.13 at 14:16

  2. #82

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Ballys oli omal ajal ainus koht , kus ma parima võimaliku tulemuse sain. 18 kroonise kogupanusega ehk 2 kroonise reapanusega tuli 18k. Olympicus mängisin ca. 100+ korda rohkem, aga ei saanud isegi ligilähedast võitu. Olympicus istusin küll ühel korral reas (4) ainsa aktiivse automaadi taga, kui JP (900k+) tühjalt seisvasse ja 0,5 meetri kaugusel asuvasse slotti saabus ning lahkusin slotist just panus enne seda, kui 8 masina JP summas 220k esimese panusega teisele tüübile sattus.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Luck on lamp as

  3. #83
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kusjuures vähemalt ranka ja codecci foorumijuttude põhjal on mul jäänud mulje, et nemad on ka vähemalt BE kasiinomängudest.
    Hui olen. Ainus kasiinomäng, kus ma võin olla BE ligi või nats plussis on rulett, aga muudes mängudes suurelt miinuses ja kogu mäng veel suuremas. Seda lives, online kasinnimänge ei mängi.

  4. #84

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Sellisel juhul on beat jutud jäänud lihtsalt brag juttude varju.

    Ma muidu eile tõmbasin ka mängurahas ennast esimest korda Cleopatras 3k pealt 173k peale, mis reaalses rahas kataks nii 90%+ minu miinusest koos pokkeriga.

    Irl ma ei lükka täna sentigi Mega Fortune alla, kuigi ligi 15M JP on väga ahvatlev. Lihtsalt ma tahaks homme ka elada, hoolimata kõigist oma kõhklustest.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 04.01.13 at 14:39

  5. #85
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Sellisel juhul on beat jutud jäänud lihtsalt brag juttude varju.

    Ma muidu eile tõmbasin ka mängurahas ennast esimest korda Cleopatras 3k pealt 173k peale, mis reaalses rahas kataks nii 90%+ minu miinusest koos pokkeriga.

    Irl ma ei lükka täna sentigi Mega Fortune alla, kuigi ligi 15M JP on väga ahvatlev. Lihtsalt ma tahaks homme ka elada, hoolimata kõigist oma kõhklustest.
    Jah, sest ma ei ole kunagi suuri summasid kasinnis maha mänginud aga rullis ühe numbri tabamisel saad 35 kordselt tagasi, videpokkeris ja mujal sellist jama ei juhtu.

    Aa korra olen video-pokkeris royali ka saanud. Eeki ajal, vist oli min panuseks 1 sent vms ja tegin enne turniiri algust aega parajaks.

  6. #86

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Päris karm kui tipp ajal laekus hasartmängu maksu kuus ca 40 miljonit krooni kuus siis aastas tegi see pea 500 miljonit krooni, mis rahvaarvu vaadates annab numbri, et iga eesti inimene imikust kuni raugani välja maksis aastas 450 krooni hasartmängu maksu.

  7. #87

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    pole hullu, mõni "vaal" välisriigist tagus ühe tripiga 1000 inimese maksu jagu auku ning trippe ja "vaalu" oli aastas palju.

  8. #88

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Kas kuskil on olemas kasiino(näit) Olympicu lauamängu saali reeglid(rulett, vene pokker, oasis, BJ)?
    Mida tohib, mida ei tohi, mille alusel keelde pannakse....

  9. #89

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    See teema on päris põnevaks läinud (thanks to vsiu ja mupsik).

    Ca 2005ndal aastal võitsin Uuno.ee keskkonnas WRC Rally ennustusmängu ja sain 10 000 krooni (mängu sponsoriks oli Ballys). Minule, kui rotile kooliõpilasele, oli see nagu Mega Fortunei jackpoti hittimine :D
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 04.01.13 at 16:27

  10. #90

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Krt...seda ma küll ei teadnud et kasiinokeeluga panemisega ei saa enam onlines pokkerit ka mängida. Persse, ma olen ikka loll. Oleks teadnud poleks keeldu ka pannud.Triosse ei saa isegi enam sisse logida. Kuidas ma cashouti teha saan?

  11. #91
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Maksu- ja Tolliamet teeb oma tööd hästi.

  12. #92
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Maksu- ja Tolliamet teeb oma tööd hästi.
    Pigem operaatorid teevad oma tööd hästi. Kui EMTA teeks oma tööd hästi, siis sa ei saaks Partys, 888s ja mujal mängidagi.

  13. #93
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    V@iko aga mängi siis nendes tubades, mis vastava määruse alla ei käi...
    Kauaks ja mistõttu sa kasiinokeelu võtsid?
    Viimati muudetud Chloe poolt : 04.01.13 at 20:31

  14. #94

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Kuidas see ümber seadistamine käis et nendes tubades mängida? Ei mäleta enam....

  15. #95
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    ( Click to show/hide )

  16. #96
    Julm Donk
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pealinnas
    Postitusi
    89

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Aparaatidel on peal enamasti duubeldamisel summa piirang, mitte kordade. Ntx game kingi apraadil on max panusega milleks on 100 raha kõige kasulikum duubeldada 300 rahast kolmikut, kuna üle 20 000 ta duublisse lüüa ei lase. 300 -600- 1200- 2400- 4800- 9600- 19200- 38400 ja võidetud summa jookseb automaatselt ülesse. Kui duubeldame ntx kahe paari võitu milleks on 200 siis saame numbrid- 200-400-800-1600-3200-6400-12800- 25600 ja võit jookseb automaatselt ülesse.
    LOLL JUTT.....

    aga laske aga edasi mõnus on lugeda... igapäevane muigenurk on garanteeritud :)

  17. #97
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kusjuures vähemalt ranka ja codecci foorumijuttude põhjal on mul jäänud mulje, et nemad on ka vähemalt BE kasiinomängudest.
    Võimalik. Ma üli recreational mängija, kord kuus max teen suure beti rullilauas punasele/mustale ja that's it. Rullis enam-vähem breakeven, vb mingi €1K up, ülejäänud mängudes down, aga pole neid eriti mänginud seega max €500, prolly kõvasti vähem.

    Drunk cashgame on kõige hullem aint... Parki €1/€1 mängus prolly mingi €5K down :D

  18. #98

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas maarios Vaata postitust
    LOLL JUTT.....

    aga laske aga edasi mõnus on lugeda... igapäevane muigenurk on garanteeritud :)
    Väga sisutihe post ja arvamuse põhjendus
    Palju peale betti oled nõus tegema?
    Oled sa ISE duubeldanud max panusega nii palju kui masin laseb?
    Viimati muudetud kallekusta poolt : 04.01.13 at 20:56

  19. #99
    Julm Donk
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pealinnas
    Postitusi
    89

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Väga sisutihe post ja arvamuse põhjendus
    Palju peale betti oled nõus tegema?
    Oled sa ISE duubeldanud max panusega nii palju kui masin laseb?
    Liiga palju kasiinos töödanud, et näinud neid asju kõrvalt korduvalt ja korduvalt....
    aga laske aga edasi, hea lugeda...

    PS! mupsiku postitused on siin hetkel kõige asjalikumad, mitte et tahaks teistele liiga teha, aga mupsik räägib kõige lihtsamalt ja arusaadavamalt asjadest...

    PS!PS! Mis aastatel ise kasiinos töötasid ?

  20. #100

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Mis aastatel sa ise kasiinos mängisid mitte ei istunud ilase lõuaga aparaadi kõrval turvamehena. Game King aparaat ei lasnud kuskil üle 20 K eegi duublisse lüüa ja jutul lõpp. Mitu üle 20 K võitu sa ise oled saanud? Game king aparaat ntx 30K võidu puhul lasi summa kohe ülesse ja duubeldamise võimalust ei pakkunudki. Ei pakkunud seda reaalses kasiinos ja ei pakkunud ka otse kasiinost toodud aparaat, mis mul endal kodus oli.

Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES