Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 7 EsimeneEsimene ... 4567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 129
  1. #101

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    lisan sulle natuke videosid kus tuleb korraga kiri call attendat ette ja duubeldamise võimalust ei pakugi.

    http://www.youtube.com/watch?v=nowroI29oV0
    http://www.youtube.com/watch?v=YNgb47gwOwI
    http://www.youtube.com/watch?v=AfamHV2vfZA

  2. #102
    Julm Donk
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pealinnas
    Postitusi
    89

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Mis aastatel sa ise kasiinos mängisid mitte ei istunud ilase lõuaga aparaadi kõrval turvamehena. Game King aparaat ei lasnud kuskil üle 20 K eegi duublisse lüüa ja jutul lõpp. Mitu üle 20 K võitu sa ise oled saanud? Game king aparaat ntx 30K võidu puhul lasi summa kohe ülesse ja duubeldamise võimalust ei pakkunudki. Ei pakkunud seda reaalses kasiinos ja ei pakkunud ka otse kasiinost toodud aparaat, mis mul endal kodus oli.
    oh jahh... las ta olla....
    pole ma elus olnud turvamees ja veelvähem seda kuskil kasiinos. Näita mulle kasiino, kus on turvamehed reaalselt kasiinosaalis tööl ja ilase lõuaga vahtimas!!!!! Ja ma ei ole ka kasiinos oma rahasid sisse ajanud kunagi....
    Aga ikkagist vasta küsimuselee, et millal sa kasiinos töötasid ?

    Ma ise olin kasiinos tööl (MITTE TURVAMEHENA, et sa ekslikult seda ei arvaks) aastatel 2004 - 2008 ja nägin kordades neid mehi/naisi kes lajatasid 50k+ duubeldamise mööda...

  3. #103

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Kui sa seda kordades nägid, siis mõni oleks pidanud ikka pihta ka vajutama?

    Kasiinos ringi tatsavad ikka nö. turvamehed, sa võid muidugi neile muidugi ka teisi ametinimetusi anda. Tänapäeval on nad kõik obv. klienditeenindajad.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 04.01.13 at 21:20

  4. #104
    Julm Donk
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pealinnas
    Postitusi
    89

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kui sa seda kordades nägid, siis mõni oleks pidanud ikka pihta ka vajutama?

    Kasiinos ringi tatsavad ikka nö. turvamehed, sa võid muidugi neile muidugi ka teisi ametinimetusi anda. Tänapäeval on nad kõik obv. klienditeenindajad.
    Ok, teie defnitsiooni järgi siis olin ma turvamees-kassiir-klienditeenidnaja-baarmen-koristaja-jne kõi ühes isiksuses kui see teid rahuldab...

    Jah, oli ka harvasid kordasid, kus löödi pihta, aga seesamune, mis "pihta löödi" mängiti ka sama "targalt" sinnamamusesse tagasi.

  5. #105

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    maarios

    Ma ei ole kunagi kasiinos töötanud vaid buumi ajal oli mul üks kergelt öeldes hullumeelne tuttav. Kes tegeles metsa ja kinnisvara äridega. Pidevalt helistas ja kauples, et ma talle kainekaks tuleks naisi lantima või mööda eestimaa kasiinosid ringi sõitma. Tavaliselt maksis pohhuilt minule ühe õhtu eest kainekaks olemise eest 1000 kuni 5000 krooni, teinekord ka tiba rohkem. Kui tüüp ennast segamini jõi siis keeras ikka korralikult ära. Tavaline laks oli, et auto kindalaekas oli ca pool miljonit krooni sularahas ning kasiinodes mängis ka ainult max bettidega ja duubeldas niipalju kui masin lasi. Seega sain ma teda kasiinos oodates ja kohvi sisse larpides või autos magades pidevalt kümneid tunde oodata ning igusugu hullusi näha. Tüübil oli rahast konkreetselt pohhuii. Küll ta armus purjus peaga mingisse kasiino töötajasse ära ning orgunnis talle 100 roosi või andis 10 000 eeki jotsi jne jne. Enamasti lasi aparaadi taga konjakit ja laulis Mati Nuude laule. Ühes kasiinos sai max panusega royali ja 80 000 eeki ja selle peale tõmbas jumala täis peaga tagumiku alt tooli ja virutas aparaadile ekraani endal rõõmus pilk ees ja ütles "Et ma ju teadsin, et pidi tulema" Võidust sai hiljem kätte 40 000 eeki kuna teine pool arvutati aparaadi remondi rahaks. Juhtus ka selliseid asju, et tüüp viskas korraga 500 eegiste rahapakki keset kasiinot lakke ja ise laulis "its raining money". Kasiino töötajad siis korjasid seda raha aparaatide ja palmide alt kokku ning toppisid talle taskusse tagasi. Samas kõige hämmastavam oli see, et tüüp suutis suht tihti ka suurema summaga kasiinost välja tulla kui ta sinna läks ja seda ka sellise mängustiiliga.

  6. #106
    Julm Donk
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pealinnas
    Postitusi
    89

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    ohjahh.....

  7. #107

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Ja mis puutus ilase lõuaga turvameestesse siis tollel ajal kui igas eesti väikelinnas oli ka vähemalt 3 kasiinot neid ilalugu igas urkas. Ujusid külje alla juttu tegema, lootuses , et äkki visatakse ka talle midagi. Selles mõttes on reval park kasiino ikka väga eliit koht, kuna seal tulevad "saali töötajad" lihtsalt niisama juttu vestma. Üle eesti oli selliseid urka kasiinosid, kus istus paks vanamutt "jäätiseputkas" ja poolenisti suikus. Üks selline urgas v oli Sfinx kasiino Tartus barclay vastas pargis (seal nüüd mingi väike söögikoht). Peale seda kui min aparaatide nõue tõsteti 8 salt apraadilt 20 peale ja need urkad ei jõudnud 140 000 krooni kuus maksu maksta ja sinna ei mahtunudki need 20 masinat ära pandi ka sellised kohad kinni.

  8. #108

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Selles mõttes on reval park kasiino ikka väga eliit koht, kuna seal tulevad "saali töötajad" lihtsalt niisama juttu vestma.
    Park oli kuld ja sealsed 2-3 tüüpi + 1 tsikk veel eriti. Imo oli see tsikk veel esimene naissoost saalitöötaja.

  9. #109

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mind hoopis huvitab, et standard pokkeriautommadil, kui duubeldad, siis sellel momendil, kui need 4 kaarti on tagurpidi, siis kas reaalselt masin "teab", mis kaardid need on või kuvatakse ikkagist random kaart, mille programm genereerib PEALE nupuvajutust?
    kui vajutada korraga kõiki nuppe, siis loeb masin valituks kõige kõrgema võimaliku kaardi. (see ei pruugi küll duublit anda, kuna alati ei olegi ülekaarti.)
    vähemalt aastal 1995 oli nii.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    eelmisel aastal proovisin sama trikki tartu oly ekraaniga masinal. 0,20 euriste panustega.
    2-3 korda läks õnneks. sain ilusti duubli.
    aga seejärel juhtus midagi väga kummalist- järjekordse duubeldamise järel käis mingi virr-varr ja 4 euri viuhti kadunud.

    läksin suurte silmadega saalitöötajalt uurima, et mis anomaalia see nüüd siis oli.
    keriti mulle history ette ja näidati, et näed- panid ühel hetkel max panuse.

    WTF ??? pole võimalik!!! ei pannud !!!

    aga nii masin näitas.

    järgmise paari AUSA toksimisega võitsin varem virr-varris kadunud raha tagasi.

    sellise kogemuse järel paraku arvan, et ka saalitöötaja saab vajadusel mingit nuppu vajutada.

  10. #110

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    ja 1995 kangimasinatel oskas nii mõnigi tüüp võidu saabumist ette öelda.

    ühel hetkel ütles, et pane nüüd 3-ne panus (muidu laksiti 1 eegu kaupa) ja võidad.
    mängija panigi ning tõmbas mingi 40 eeku.

  11. #111

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Lollidelt tulebki raha ära võtta, muidu võtab keegi teine.

  12. #112
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Lollidelt tulebki raha ära võtta, muidu võtab keegi teine.
    Kasutan ühe sõbra mõtteid, mis pärast selle teema lugemist üles tekkisid. Ta ei soovinud ise postitada, aga kuna ma teen seda anonüümselt ja ta mõtted olid tõesti head (vähemalt minu arvates), siis kirjutaksin ise need siia. Loodan, et ta ei pahanda, et kirjutan/kasutan tema mõtteid.

    Kasiino on ju tegelikult meelelahutus nagu teater, kino, hobisport. Me kõik oleme kõik miinuses teatris, kinos, pubides jne. Täpselt samamoodi nagu ka kasiinos. Too sõber ütles, et ta mängib vahest pokkerit, aga ta ei lähe lauda võitma. Ta teab, et on seal kaotav ja maksab oma meelelahutuse eest. Küll, aga on väga palju mängijaid, kes arvavad, et on pokkeris kõvad tegijad ja lähevad sinna võitma. Ometi neil reaalset eelist pikemas perspektiivis ei ole ning kaotavad raha.

    Täpselt sama on kasiinomängudes - inimesed tahavad uskuda, et neil on eelis ja just nende süsteem, näpuvajutus või kellaaeg on see, mis toob neile kohale võidu. Analoogne näide oleks, et teed pokkeris suure-suure overbeti, et jõuga pank omale saada. See töötab ja võib töötada väga tihti, aga siiski pikemas perspektiivis kaotab ta raha.

    Seega mängijad, kes mängivad seda, kui meelelahutust ja teavad, et jäävad miinusesse ei kategoriseeru lollideks. Siis oleksime kõik lollid. See on teenus, mille eest me oleme nõus maksma - olgu see slot, rulett, ülemakstud toit restoranis, kehv film kinos või äpardunud teos teatris. Lollideks jäävad ikka need, kes üritavad leida süsteeme, mis biidivad füüsika - ja matemaatika seadusi.

    Viimase puhul on olemas süsteeme, mis töötavad ja tekitavad eelise kasiinomängudes, aga seda juhul, kui kasiino managment passiks käed rüppes. Süsteeme on nii landbased kui ka netikasiinodes, aga need baseeruvad kõik matemaatikal, mitte õigel ajal õige nupu vajutamisel ning neid ma avaldada ei saa.

    Tean, et siia tuleb tark matemaatik nagu ruletiteemaski. See matemaatika peab paika vaakumis, aga eritingimustel see siiski muutub mängija kasuks. Analoogina tooks sportsbettingu arbitraazi, kus kontoritel on eelis, teenivad long run money, aga kui võtta kasutusele kaks erinevat bookiet, siis mängija võib leida eelise.

  13. #113
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ... et teed pokkeris suure-suure overbeti, et jõuga pank omale saada... aga siiski pikemas perspektiivis kaotab ta raha...
    You shut your mouth !

  14. #114
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Pikka iga teile oma meelelahutuse jutuga.

  15. #115

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kasutan ühe sõbra mõtteid, mis pärast selle teema lugemist üles tekkisid. Ta ei soovinud ise postitada, aga kuna ma teen seda anonüümselt ja ta mõtted olid tõesti head (vähemalt minu arvates), siis kirjutaksin ise need siia. Loodan, et ta ei pahanda, et kirjutan/kasutan tema mõtteid.

    Kasiino on ju tegelikult meelelahutus nagu teater, kino, hobisport. Me kõik oleme kõik miinuses teatris, kinos, pubides jne. Täpselt samamoodi nagu ka kasiinos. Too sõber ütles, et ta mängib vahest pokkerit, aga ta ei lähe lauda võitma. Ta teab, et on seal kaotav ja maksab oma meelelahutuse eest. Küll, aga on väga palju mängijaid, kes arvavad, et on pokkeris kõvad tegijad ja lähevad sinna võitma. Ometi neil reaalset eelist pikemas perspektiivis ei ole ning kaotavad raha.

    Täpselt sama on kasiinomängudes - inimesed tahavad uskuda, et neil on eelis ja just nende süsteem, näpuvajutus või kellaaeg on see, mis toob neile kohale võidu. Analoogne näide oleks, et teed pokkeris suure-suure overbeti, et jõuga pank omale saada. See töötab ja võib töötada väga tihti, aga siiski pikemas perspektiivis kaotab ta raha.

    Seega mängijad, kes mängivad seda, kui meelelahutust ja teavad, et jäävad miinusesse ei kategoriseeru lollideks. Siis oleksime kõik lollid. See on teenus, mille eest me oleme nõus maksma - olgu see slot, rulett, ülemakstud toit restoranis, kehv film kinos või äpardunud teos teatris. Lollideks jäävad ikka need, kes üritavad leida süsteeme, mis biidivad füüsika - ja matemaatika seadusi.

    Viimase puhul on olemas süsteeme, mis töötavad ja tekitavad eelise kasiinomängudes, aga seda juhul, kui kasiino managment passiks käed rüppes. Süsteeme on nii landbased kui ka netikasiinodes, aga need baseeruvad kõik matemaatikal, mitte õigel ajal õige nupu vajutamisel ning neid ma avaldada ei saa.

    Tean, et siia tuleb tark matemaatik nagu ruletiteemaski. See matemaatika peab paika vaakumis, aga eritingimustel see siiski muutub mängija kasuks. Analoogina tooks sportsbettingu arbitraazi, kus kontoritel on eelis, teenivad long run money, aga kui võtta kasutusele kaks erinevat bookiet, siis mängija võib leida eelise.

    +1 ranka jutule ja +200 boldile.

  16. #116
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Analoogina tooks sportsbettingu arbitraazi, kus kontoritel on eelis, teenivad long run money, aga kui võtta kasutusele kaks erinevat bookiet, siis mängija võib leida eelise.
    arbitraaž tähendab seda, et mingi sündmuse juhtumise tõenäosus on mitme bookie hindadest tuletades alla 100%
    kui see juhtub, pole loogiliselt võimalik, et kõikidel kontoritel on eelis
    ergo ei pea su väide paika

  17. #117
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    arbitraaž tähendab seda, et mingi sündmuse juhtumise tõenäosus on mitme bookie hindadest tuletades alla 100%
    kui see juhtub, pole loogiliselt võimalik, et kõikidel kontoritel on eelis
    ergo ei pea su väide paika
    See väide ei peagi paika pidama. Samamoodi ei pea paika väide, et overbet on bshit. Tahtsin tuua illustratiivse näite, et teatud tingimustes võib panus muutuda kasumlikuks liigutuseks ehk teisisõnu kihlvekontoreid ei oleks olemas, kui nende panused ei oleks kontorile +EV, aga teatud tingimustes saad sa ühest august raha liigutada teisest august kasumiga välja.

  18. #118

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Lollidelt tulebki raha ära võtta, muidu võtab keegi teine.

    loodetavasti kohtab ka sind varsti lolliklubis.
    ja arvestades ära võetud/antud vara väärtust, saad automaatselt auliikme staatuse.

  19. #119
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Mmm.. Ma ei tea milline matemaatik siia tulema pidi, rrr ? Või äkki ...

    Eem eritingimused on saadaval, seega on ka mängud biiditavad... need, kes seda ära kasutavad on sügavates rahades.
    Senikaua kuni võimalusi pole kasutatud kehtib see üldlause ... ei võida pikemas perspektiivis.

  20. #120

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas kn5 Vaata postitust
    loodetavasti kohtab ka sind varsti lolliklubis.
    ja arvestades ära võetud/antud vara väärtust, saad automaatselt auliikme staatuse.
    Ma ei saa sinust aru. Palun täpsusta.

Lehekülg 6, kokku 7 EsimeneEsimene ... 4567 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES