Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 129

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Mänguautomaatidega on nii, et long run maja võidab alati. Masinatel saab menüüst vastavad protsendid paika panna, mingit tuumafüüsikat siin ei ole.

  2. #2

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Mänguautomaatidega on nii, et long run maja võidab alati. Masinatel saab menüüst vastavad protsendid paika panna, mingit tuumafüüsikat siin ei ole.
    Selles ma ei kahtle, et maja võidab alati. Aga seadistused/protsendid ja kuidas kõik see käib huvitakski :P

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Aga neid masinabiitijaid on ka olnud. St ükshetk, kui jackpot on piisavalt suur, siis tuleb asi +ev. Eesti ka sellist asja on? Või üleüldse maailmas enam selline asi toimib?
    Kui tuimalt 500 eeguste masinasse toppimist ja maxbeti vajutamist masina biitimiseks nimetada saab, siis olen seda näinud. Kui sama isik masinast 70k eeku välja võttis, küsisin, et läheb hästi? Vastuseks sain, et nii ja naa, olen siia 130k juba sisse tagunud.

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Selles ma ei kahtle, et maja võidab alati. Aga seadistused/protsendid ja kuidas kõik see käib huvitakski :P
    No igal automaadil on menüü, tegu siiski ju migil tasemel arvutiga. Lähed menüüsse ja paned seaded paika ja korras. Seadistada said kõigi eelduste kohaselt vastavate privileegidega inimesed. Lihtinimesed said menüüs ainult ringi kolada ja veenduda, mis ja kui palju.

  4. #4
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Kasiinod ja mänguautomaatid

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Kui tuimalt 500 eeguste masinasse toppimist ja maxbeti vajutamist masina biitimiseks nimetada saab, siis olen seda näinud. Kui sama isik masinast 70k eeku välja võttis, küsisin, et läheb hästi? Vastuseks sain, et nii ja naa, olen siia 130k juba sisse tagunud.
    Kusagil FOX kanalil oli saade nendest kasiinobiitijatest. Ala need, kes ruleti laua kulumise ära taipasid ning oli ka selliseid, kes olid kuidagi ära arvutanud, et kui mingi aparaadi jackpot on piisavalt kõrge, siis on +EV kangi tõmmata. Käisid mingi perega kasiinos iga päev mitu tundi, vahetasid masinaid ja printisid :D Ei ole mingi gambol-degen jutt.

    Tekkis huvi, et kas selliseid skeeme saab nüüd ka või mitte.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES