Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    NL50 reg vs reg. action, line check.

    Tean, et tegelt peab käe ITT panema jms, aga ei hakkanud seda kuhugi off topicusse panema.
    Tahaks eestlaste arvamust selle käe kohta lihtsalt, http://forumserver.twoplustwo.com/78...check-1284114/

    Erinevat vastukaja saanud, suht 50/50. Paljud ütlevad, et AA/KK/QQ on ranges, aga mina lihtsalt ei usu seda, idootne oleks call raiseda seal nii monsteriga.
    Üldiselt liinil pole mul häda tegelikult midagi, sest päris palju löga juba keskel ja meil päris solid FE+equity.
    Küsimus on ainult mis te villani rangeks panete.

    Mingit "pohhui all in" posti vms, ei taha kuulda, konkreetne vastus põhjendusega.
    Lisaks lugege kõik postid läbi teemas kui viitsite, et saaksite aru ka miks nii arvan ja oleks üheselt mõistetav mis toimub.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 03.01.13 at 11:14

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL50 reg vs reg. action, line check.

    miks call raiseda idiootne on?
    Nagu keegi seal 2+2-s mainis, siis kuidas saab hea reg teha sellise suure bet/foldi teha 100bb stackiga?

  3. #3
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL50 reg vs reg. action, line check.

    Miks nii suurelt üldse raisema peaks hea käega.

    Idiootne sellepärast, et enamasti ta võidab ainult selle raha mis seal keskel atm on. Ükskõik mis muu liini võttes teeme rohkem raha. Kui ongi hea käsi siis way way way suurem enamus korrad ei pane keegi seal sitemaga AI vastu, võidab selle pleki pre ära ja kogu armastus, sizing on hirmuäratavalt suur. Kui oma käest veel value tahab saada siis raiseks väiksemalt.
    Arvestades, et villain on hea mängija siis ta peaks seda teadma ja võtsin seda arvesse otsuse tegemisel, ning panin semi-trashi/ likely desperate AK peale.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 03.01.13 at 11:27

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL50 reg vs reg. action, line check.

    jep, betsize sucks.
    overall, kui taga squeezehappy playereid, siis miks ta ei võiks seal flattida monsteriga ja siis raiseda? kui ta sulle pre 3beti paneb, siis ta esindab ju mega kitsast ranget.
    või siis FR-s ranged muutunud :)

  5. #5
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL50 reg vs reg. action, line check.

    No 3bettida UTG raiset oleks ka nüri jah, võimalusi on mitmeid, alustades sizingust.
    Lihtsalt antud liini arvesse võttes ja raise suurust ei suutnud kodanikku käe peale panna.
    Ma ei kritiseeri villase playd, lihtsalt panen ennast tema olukorda ja ta liin ei tee sense.
    Pole viimase 150k+ käe peale seal veel kunagi kätt näinud siukse liiniga/sizinguga regularilt.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 03.01.13 at 11:35

  6. #6
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NL50 reg vs reg. action, line check.

    see post LINK ütleb kõik (minu mäletamist mööda tegu crushijaga small ja midstakesis PTRi ajast). nagu ka enne ütlesin, siis ma jätkuvalt foldiks siin ikkagi - liiga harva ulme soulread peab siin paika arvestades positsioone, mängijaid, actionit.

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: NL50 reg vs reg. action, line check.

    Mida mõtlevam regular, seda vähem siin airi on. Olen ise ka enam-vähem sarnase liini võtnud premiumitega nagu UTG+2.

    UTG+2 liin näeb ülimalt blufine välja ja sellepärast imo mõtlevad regularid blufiga sellist liini ei võta, aga selline spot oleneb konkreetsest vastasest ja readidest ka. Arvan, et foldil ja shovel pole eriti suurt vahet, otsus on küllaltki borderline, siiski foldiksin enamike vastu.

  8. #8
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL50 reg vs reg. action, line check.

    pastilaa,

    See peaks jah üks parimaid regulare olema üldse MSis.
    Mõistlik.

    overbet,

    Yup, arvan ka, et close ja shove reaalselt halb play pole tegelikult.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 03.01.13 at 13:21

  9. #9

    Re: NL50 reg vs reg. action, line check.

    Mulle meeldib Su shove, kuna Sa avasid UTG, mistõttu eeldan, et UTG+2 3-betib enamus ajast KK/AA (ja ilmselt ka QQ)- pigem on tal seal midagi AQ sarnast ning loodab enda blockerile.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES