Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
ei taha targutada vms aga sa vist ei kasutanud õnnetuse korral põlvekaitsmeid.
Soovita oma sõpradele/tuttavatele, kes sõidavad, kindlasti osta. näiteks:
http://www.vitalmx.com/product/guide.../Axis-Pro,8704

peaks suutma enamus korrad põlved terveks jätta. ennem annab järgi säärelüü/reieluu, aga selle puhul peaks loetud kuudega jalgadel olema.
On kallid, ca 600€, aga oma hinda väärt.

gl paranemisel ja grindimisel.
Ty.

Sul on õigus, et korralikke põlvekaitsmeid mul ei olnud. Olid ainult need mõttetud nö kivikaitsmed. Olin täiesti teadlik korralike põlvekaitsmete vajalikkusest. Minu krossikarjäär hakkas pihta niimoodi, et algul ostsin tsikli, kohe raha ei olnud nii palju, et oleks saanud korraliku varustuse ka soetada. Seega käiku läks venna vanaks/väikseks jäänud varustus. Kuna tsiklimehe tung tsikli selga saada võib olla kordades suurem kui tung naisterahva tutilõhna järgi (if you know what I mean) siis sõita oli vaja ju. Suve jooksul soetasin endale kogu uue varustuse, korralikud põlvekaitsmed ainult olid puudu veel. Loomulikult ma kahetsen ja kui tagantjärgi saaks asju muuta siis loomulikult ostaksin esmajärjekorras need põlvekaitsmed, kasvõi mitu paari. Aga life is a bitch ja miks kuulata teisi kui saab ju omal nahal kõik läbi kogeda. Oli mul haiglas aega pikalt mõelda nende asjade peale aga kõige lihtsam on jätta kõik see pask seljataha ja vaadata ainult tulevikku. Nüüd tuleb teha omad järeldused ja mõelda positiivselt ning minna edasi tugevamana kui kunagi varem. Head asjad mu elus alles hakkavad juhtuma...