Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 340

Niitvaade

  1. #1
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    [15-30$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

    Tere mängurid!
    Otsustasin ka siis oma pokkeri igapäevastest tegemistest aru anda siin alateemas. Kui lühidalt kokku võtta, siis minu lugu oleks järgmine.
    Pokkeriga olen tegelenud umbes 5 aastat, seda siis alates erinevatest homegameidest, lõpetades internetis mängimisega. Esimene kokkupuude mingigi süsteemse mängimisega oli, kui hakkasin Starsis mängima reg speed HU Sngsi. Sealt edasi liikusin turbode juurde. Hobimängijana suurt volüümi ei näidanud aga nii palju sain asjadest aru, et depoma rohkem ei pidanud. Graafikut kahjuks pole sellest ajast näidata, kui ainult siis Sharkscope all time graph, mille ka postitan siia. Ajal kui neid sngsi mängisin õnnestus ka ennast Eesti online meistriks HUs donkata:) 2010 oli aasta siis.
    Vastavalt oma töö iseloomule kujunes minu internetis mängimine hooajaliseks, talve hooajal mängisin-kevadel cashoutisin või gamblisin ennast busti. Umbes 1,5 aastat tagasi alustasin HU Hyper-Turbode mängimist. Alustades siis jällegi nullist. Arvan, et sain päris hästi hakkama, siinkohal tänud oma vennale tarkuseterade jagamise eest.

    Hyperite graafik kuni selle aasta sügiseni:

    ( Click to show/hide )


    2012 kevadel teadsin, et päevad lähevad pikaks ja aega pokkerit mängida ei ole, seega otsustasin rolli välja kanda ja teha tutvust uue hobiga, ostsin endale krossitsikli. Kõik oli tore kuni 1.sept võistlustel erinevate asjaolude kokkusattumisel üritasin läbi puu sõita:) Tagajärg siis selline, et siiamaani liigun ühel jalal ja karkudega. Olude sunnil ja ka natuke ise põnevil olles, otsustasin haiglas, et hakkan elukutseliseks pokkerimängijaks. Kõlab päris ulmeliselt:) Oktoobris millalgi deposin Starsi 50 euri ja alustasin 3,5ste hyperitega. Pole oma liistudega veel vedama saanud(Stars "võlgu" veel) aga õnneks mõnede turna hittidega olen saanud rolli kokku, et mängida turvaliselt 60seid.

    Alates oktoobrist graafik siis:

    ( Click to show/hide )


    All time Sharkscope graafik:

    ( Click to show/hide )


    Selle päevikuga üritan ennast eelkõige rohkem distsiplineerida, seda siis nii mängu poolest, kui ka oma aja otstarbekas kasutamises.
    Viimati muudetud tafka31 poolt : 07.04.14 at 22:24

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES