Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 23 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 459
  1. #181
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
    See jutt sinult küll hundi kahtlust maha ei võta imo. Vähem aktiivsete mängijate välja hääletamine võib kasulik olla ka huntidele, kuna ilmselt külatark on ka üks nendest.

    Maxi eelviimase postitusega olen nõus, et minu arust on samuti hetkel kõige kahtlasem kolmik ranka, q_q ja rasmer. Viimasest maxi postist ei saa aru.
    Kus kohas ma püüdsin kahtlust maha võtta? See ongi nii mõttetu oma "kahtlust" maha saada ja hakata väänama sõnu ka see mäng ongi paras mindfuck ja leveldamine ning kahjuks või õnneks on selles mängus siiski üks väga tähtis nüanss: baas-strateegia ehk esimese leveli mõtlemine on edasiviiv jõud. Sama nagu pokkeris on analoogseks ABC pokker, mida täiustad vastavalt olukorrale.

    Seetõttu ma ei hakka end otseselt kaitsma, et näed siin mu quote see ja see ja see balabalabala. Ma tahan, et küla saaks varakult kõige rohkem infot - ükskõik, kas ma lähen või mitte. Kui lähen siis külasangarina, aga vähemalt ma olen panuse andnud.

    Teie moodi passida, ja lootes, "oh ehk mind ei hääletata" on täiesti pointless. See on just a game ja nii või naa kedagi hääletatakse ja olen rõhutanud mitmeid kordi: näete mis eile juhtus. Külaelanik läks. Jah see võib tunduda, et TÄNU minule, aga see on jällegi subjektiivne mõtlemine. Tegelt MP lahkus just tänu TEISTE külaelanike tegemata tööle s.h. MP-le, kes ei saa kohe sõna lahti.

    Teine haigelt subjektiivne mõtlemine on postituses. Mängijad, kes on teinud teema kohta 2-3 posti: svenza, kardaanirist, iamallin. Nende vastu ei hääletata, kuna nad ei ole plaanil. Saage aru, et vastu hääletamine ei tähenda seda, et ta minema läheb - häält saab alati muuta ja seda peaks igaüks ka tegema.

    Seetõttu ma arvan, et just need, kes hääli on vahetanud ei ole hundid, vaid need, kes hoidnud ühte häält või ühte loogikat - seal peab midagi peituma.

  2. #182

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ma ei tea, kas enne 22.00 jõuan veel foorumisse, seega hääletan rasmer

    Põhjused tänastes postides kirjas.

    svenza ja kardaanirist võiksid ka siiski veel täna oma arvamused kirja panna enne lockdowni.

  3. #183
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Auuuuu Svenza, Iamallinn, kardaanriist?!

  4. #184
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Anyway mulle hakkab tunduma, et rasmer on ka hunt, sest tema poolt hääletatakse, aga samas ta ei too välja ei inactive usereid ega muid. ma ei saa aru, kas tõesti inimestel on pohhui - nahhui te regate siis mängule, või on siin miski muu level?

  5. #185
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Kuna pumper tuli siia, nats tinistame ja vaja üht-teist teha siis jõuan veel arvuti taga. Muudan hääle ära: rasmer

    Muudan selle 100% ümber, kui teised muutuvad aktiivseks.

  6. #186
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    täna veits vaikne, et mingi arutelu tekiks siis hääletan praegu kardaanirist, sest jäi kripeldama see, et ta eile väga madalat profiili hoidis - venitas hääletamisega viimasele minutile ja siis hääletas ka kellegi suvalise poolt, "kes nagunii välja ei lähe"

  7. #187
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    sain netti alles paar tundi tagasi. ei hoia madalat profiili. saate ju minu profiilist ka vaadata, et kunas viimati foorumit külastasin. anyway...

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Üks mängija tekitab küsimusi: kardaanirist. Väga vaikne. Eeldan, et hundid pidid olema eile vaiksed, vähemalt lõpupoole ja minema sujuvalt flowga kaasa. Seega kardaanirist on ka minu arvates sitaks hea hundi kandidaat. Kommentaare tho ei ole veel vaadanud :)
    väga vaikne? ma tegin mitu solid posti ja ütlesin kohe alguses, et MP ega Maxi (viimase suhtes veel seda ju täpselt ei tea) minu arust hundid ei ole. MP suhtes läks mul täppi.

    @ q_q, hääletasin sind selles mõttes "niisama", et ei uskunud, et Maxi/MP on hundid ja kõikidest ülejäänud mängijatest jätsid kõige kahtlasema mulje. samas sinu vastu vist oli eelnevalt üks hääl nii et sinu väljalangemine ei olnud minu hääle esitamise ajal ohus.

  8. #188
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    hetkel kindlat hunti välja ei oskaks tuua. rasmer, q_q ja Godspeed tunduvad ülejäänutest kõige hundisemad. samas mingit kindlat readi ei ole. svenza võiks ka midagi kosta.

  9. #189
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    kuna editida ei tohi ja kiiruga sai kirjutatud, siis jätsin lisamata selle, et rasmer ja Godspeed on minu listist kõige tõenöolisemad hundid, sest neid kahtlustas eile ka inward.

  10. #190
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    hetkel pean kodust liikuma. vb saan enne 22 tagasi tulla ja vajadusel häält muuta (eeldusel, et siin haudvaikus ei püsi). hetkel hääletan rasmer, sest praeguste postide ja infromatsiooni valguses tundub kõige tõenäolisem hunt.

  11. #191
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    No nii, on vist lõpuks paras aeg twist ära teha. Oleks selle nii või naa teinud kas mind oleks hakatud süüdistama või mitte (sellepärast pole ennast kaitsma ka hakanud eriti). Mina olen külatark ja tean 100% kindlusega, et Ranka ja Godspeed_EJ on hundid. Kordan, ma ei kahtlusta neid vaid tean, et nad on hundid.
    Esimese nime tabasin täiesti juhuslikult Godspeed_EJ, kui käite mu postitused algusest peale üle saate kohe näha kuhu suunas ma hakkasin vaikselt sihtima. Rankat kahtlustasin eile ja see osutus õigeks.
    Miks ma välja tulen sellega on see, et ma ei saa riskida, et hundid mu öösel välja võtavad nii et ma need kaks nime kaasa võtan. Eile kahtlustas Inward Godspeed_EJ-d ja ta võeti välja, nii et ei saa riskida. Küla tundub, et hääletaks mind ka välja võib-olla, nii et pole mõtet varjata enam. Kes mind usuvad hääletage Ranka, kes ei usu võib hääletada mind ja saab näha, et räägin tõtt või siis näeb seda huntide käe läbi, kes mind öösel välja hääletavad. Kahjuks kolmandat hunti ma ei oska pakkuda, peate tema ise kätte saama. Edu. :)

  12. #192
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Päris lõbus oli kõrvalt vaadata huntide käike ja manöövreid. Ranka suutis paraja segaduse tekitada. :D

  13. #193
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    No nii, on vist lõpuks paras aeg twist ära teha. Oleks selle nii või naa teinud kas mind oleks hakatud süüdistama või mitte (sellepärast pole ennast kaitsma ka hakanud eriti). Mina olen külatark ja tean 100% kindlusega, et Ranka ja Godspeed_EJ on hundid. Kordan, ma ei kahtlusta neid vaid tean, et nad on hundid.
    Esimese nime tabasin täiesti juhuslikult Godspeed_EJ, kui käite mu postitused algusest peale üle saate kohe näha kuhu suunas ma hakkasin vaikselt sihtima. Rankat kahtlustasin eile ja see osutus õigeks.
    Miks ma välja tulen sellega on see, et ma ei saa riskida, et hundid mu öösel välja võtavad nii et ma need kaks nime kaasa võtan. Eile kahtlustas Inward Godspeed_EJ-d ja ta võeti välja, nii et ei saa riskida. Küla tundub, et hääletaks mind ka välja võib-olla, nii et pole mõtet varjata enam. Kes mind usuvad hääletage Ranka, kes ei usu võib hääletada mind ja saab näha, et räägin tõtt või siis näeb seda huntide käe läbi, kes mind öösel välja hääletavad. Kahjuks kolmandat hunti ma ei oska pakkuda, peate tema ise kätte saama. Edu. :)
    Hahah. See on küll valus bluff. Külatark olen hoopis MINA ja ärge uskuge teda! See on rasmeri ehk hundi desperate bluff ja jama on selles, et ma küsisin esimene päev inwardi kohta, kes suri ka öösel ning eile OMG kohta emotsioonide najal ja ta on hoopis külaelanik. Üks hunt on teada ja see on rasmer ning ta üritab iga hinna eest end täna päästa, et üks elanik tappa.

    Seepärast ma olin postides ka aktiivne, sest halva õnne korral oleks oma ameti revealinud ning külale toonud kõige rohkem kasu. Mina olen külatark ja vaadake mu päeva esimest posit, kus ma ütlesin, et kui te täna mu välja hääletate siis kaob jälle üks võtmeisik.

    Ärge uskuge teda!

  14. #194
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    JA seepärast ma tahtsingi, et külaelanikud postitaksid ning küsiksid infot vaiksete elanike kohta, et ma saaksin paremini nime küsida. Täna öösel oleks läinud anyway rasmeri peale küsimine, aga proovisin teda välja saada, et siis ei raiska väärtuslikku häält.

  15. #195
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    See oleks hundi poolt muidugi hea bluff.. aga usun miskipärast sind ja muudan nime Godspeed_EJ.

  16. #196
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ma usun rasmerit ja jään enda häälele kindlaks ranka.

  17. #197
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ma arvan, et Ranka oleks selles suhtes parem variant, et ta tundub võimekam hunt (no offense Godspeed_EJ :)) , aga eriti vahet pole jah. Tänase ööga saab igal juhul suures osas asi selgeks.

    Mis nendest inimestest saab kes täna polegi postitust teinud, Svenza näiteks ?

  18. #198
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    küla peaks siis ühise otsuse tegema, kumb välja hääletada, kas ranka või God. Hääletaks ranka, kuna kui ta peaks tõtt rääkima, siis ta söödaks nkn öösel ära.

  19. #199
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Hea point.

  20. #200
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    nonii. rasmeri poolt sellist bluffi ei ootaks ja arvestades, et -andres- ütles, et külatark on oma tööd teinud ja kaks vajalikku nime teada saanud (ja hetkel oskas rasmer samuti nimetada kahte hunti), siis rasmeri jutt tundub õige. samuti vaadates tema eelmisi postitusi. Godspeed tundus juba eelnevalt hundine. hääletan ranka. usun, et ranka oolt hääletamine on mõtekam.

Lehekülg 10, kokku 23 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES