Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 23 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 459
  1. #201
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    KUJIDAS TE SAATE TEDA USKUDA, TÄITSA LÕPP. TE VALITE KAHE KÜLEALNIKU VAHEL JA ÜHE HUNDI, ISSAND JUMAL FUCK SAKES.

    Täna lähen ma külatargana minekut nii või naa. Kui hääletate või söövad ära hundid! Jätate homseks alles 3 hunti, kellest kõigest üks (rasmer) on teada ja ning jääte 6:3, ning kaks tükki hiilivad salaja. Godspeedi kohta ma ei tea ja pakun, et ta ei ole hunt või tõesti rasmer tegi sellise bluffi, et panna enda tiimikaaslane? Vaevalt, pigem võttis 2 randomit ja eeldanud, et ma olen nii aktiivne külatark ning sellega eksis.

  2. #202
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    nonii. rasmeri poolt sellist bluffi ei ootaks ja arvestades, et -andres- ütles, et külatark on oma tööd teinud ja kaks vajalikku nime teada saanud (ja hetkel oskas rasmer samuti nimetada kahte hunti), siis rasmeri jutt tundub õige. samuti vaadates tema eelmisi postitusi. Godspeed tundus juba eelnevalt hundine. hääletan ranka. usun, et ranka oolt hääletamine on mõtekam.
    WTF. Mis on oddsid, et 13-nest kaks ära tabada hundina ja mis on oddsid ,et mitte? Kumb makeb sense. Täitsa ******, pokkerifdoorum ja nii lollid. Rohkem ma seda sitast mängu ei mängi, värdjad. tilt tekib nii lollidest. Saage aru, et te raiskate oma hääle nii või naa ja hundid söövad ära siis külaelaniku, kes on kõige ebavajalikum neile.

    **** küll, mõtlete ka w? Tegelt teine võimalus on hääletada hoopis inactive kasutaja poolt ja saate kontrollida ju teooriat, mis öösel juhtub. JEesas crhist.

  3. #203

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    No nii, on vist lõpuks paras aeg twist ära teha. Oleks selle nii või naa teinud kas mind oleks hakatud süüdistama või mitte (sellepärast pole ennast kaitsma ka hakanud eriti). Mina olen külatark ja tean 100% kindlusega, et Ranka ja Godspeed_EJ on hundid. Kordan, ma ei kahtlusta neid vaid tean, et nad on hundid.
    Esimese nime tabasin täiesti juhuslikult Godspeed_EJ, kui käite mu postitused algusest peale üle saate kohe näha kuhu suunas ma hakkasin vaikselt sihtima. Rankat kahtlustasin eile ja see osutus õigeks.
    Miks ma välja tulen sellega on see, et ma ei saa riskida, et hundid mu öösel välja võtavad nii et ma need kaks nime kaasa võtan. Eile kahtlustas Inward Godspeed_EJ-d ja ta võeti välja, nii et ei saa riskida. Küla tundub, et hääletaks mind ka välja võib-olla, nii et pole mõtet varjata enam. Kes mind usuvad hääletage Ranka, kes ei usu võib hääletada mind ja saab näha, et räägin tõtt või siis näeb seda huntide käe läbi, kes mind öösel välja hääletavad. Kahjuks kolmandat hunti ma ei oska pakkuda, peate tema ise kätte saama. Edu. :)
    Wut? Mis joont sa eile ajama hakkasid? Ainuke joon, mida sa eile ajasid oli see, et vahetasid korduvalt oma häält? Miks peaks külatark seda tegema, eriti sellisel juhul, kui sa väidetavalt tead, et mina ja Ranka oleme hundid? Pragune mulje minu jaoks jääb see, et viimases hädas üritad oma nahka päästa ja üritad mind tanki panna (see on samas loogiline, kuna ma eeldan ikka, et just sina oled hunt).
    Imelik on ka see, et KOHE peale enda KT avaldusega välja tulekut tuleb ranka sama jutuga?!?!? Mulle hakkab vaikselt tunduma, et te võite ise ühes paadis olla rankaga huntidena. Ranka on terve aeg vett soganud ja sina oled võtnud natuke passiivsema liini ja nö vooluga kaasa läinud. Nüüd viimases hädas tulete mingi re-leveliga välja, et päästa mida päästa annab.
    BTW kui reaalne on see, et peale kahte ööd oled suutnud mõlemad hundid ära tabada? Swing and a miss??


    Teistele külaelanikele nii palju, et minu puhul ei ole tegemist hundiga. Ma olen oma jutus juba välja toonud, miks hundiks on imo rasmer ja vb nüüd ka ranka. Kui juba pelgalt postituste järjekorda ja ajalist vahet vaadata, siis on nende kahe jutt täpselt selline, et meid viimasel hetkel veel derailida. Ärge laske end palun leveldada nii palju.

    mina jän oma häälele kindlaks ja hääletan rasmer

  4. #204
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Boldi ei tohi muuks kasutada, aga pole hullu, närviline aeg ma tean. :)

  5. #205
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    KUJIDAS TE SAATE TEDA USKUDA, TÄITSA LÕPP. TE VALITE KAHE KÜLEALNIKU VAHEL JA ÜHE HUNDI, ISSAND JUMAL FUCK SAKES.

    Täna lähen ma külatargana minekut nii või naa. Kui hääletate või söövad ära hundid! Jätate homseks alles 3 hunti, kellest kõigest üks (rasmer) on teada ja ning jääte 6:3, ning kaks tükki hiilivad salaja. Godspeedi kohta ma ei tea ja pakun, et ta ei ole hunt või tõesti rasmer tegi sellise bluffi, et panna enda tiimikaaslane? Vaevalt, pigem võttis 2 randomit ja eeldanud, et ma olen nii aktiivne külatark ning sellega eksis.
    ranka, rääkides oddsidest siis kui hääletame sinu täna välja, siis on kohe selge, kas rasmer rääkis tõtt. kui rääkis, siis on kaks hunti teada. kui ei rääkinud, siis on üks hunt teada (rasmer ise). tundub hea trade ja olen nõus sind külaelanikuna (kui oled külaelanik) selle jaoks ohverdama küll. either way saame ühe hundi teada (vb kaks). hääletades kellegi randomi poolt (nt Svenza, sest ta pole postitanud) ei saa me midagi teada. pluss rasmeri jutt ja eelnevad postitused tunduvad loogilised.

  6. #206
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    ranka, rääkides oddsidest siis kui hääletame sinu täna välja, siis on kohe selge, kas rasmer rääkis tõtt. kui rääkis, siis on kaks hunti teada. kui ei rääkinud, siis on üks hunt teada (rasmer ise). tundub hea trade ja olen nõus sind külaelanikuna (kui oled külaelanik) selle jaoks ohverdama küll. either way saame ühe hundi teada (vb kaks). hääletades kellegi randomi poolt (nt Svenza, sest ta pole postitanud) ei saa me midagi teada. pluss rasmeri jutt ja eelnevad postitused tunduvad loogilised.
    Kuidas ei saa? Kui me võtame näiteks Svenza välja, siis ehk jopastume ja ta on hunt. Öösel süüakse KT ära ehk mina ning teame ,et rasmer on ka hunt. Lisaks rasmer pakkus välja GS ehk tema on siis külaelanik.

    Tundub, et sina oled teine hunt ?

  7. #207
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ranka kohta ma sain info teada alles täna. Ma sind täielikult ei tahtnud kohe süüdistama hakata kui su nimi piisavalt vedu ei võta, mida kahjuks ei juhtunud, nii et pidin teiste plaanidega kaasa minema, aga igaüks võib vaadata, et ma tulin mitu korda su nime juurde tagasi. Kartsin tegelikult, et te hääletate mind juba eile välja, sest olin päris palju pildis ja nimetasin su nime. Õnneks läks inward ja sain Ranka nime kätte. Kindlasti mul vedas tõsiselt, et ma kaks nime nii kiirelt kätte sain, aga see tõde.

  8. #208

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Boldi ei tohi muuks kasutada, aga pole hullu, närviline aeg ma tean. :)
    Ma võin ilma boldita ka küsida, kui reaalne see on, et kahe ööga oled 2-2 pannud täppi? Bold oli lihtalt selleks, et teised külaelanikud wall of tekstist olulise eristaksid.

    Ja miks sa ikkagi eile siis nimesid vahetasid terve päeva? Kui sa oled KT, siis peaks sellel olema loogiline seletus? Mina seda näha ei suuda.

  9. #209

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    vabandust, olin Rocki mängul ja siis pubis PL jälgimas. Kui ranka väidab, et on külatark ning sai kindallt teada, et rasmer on hunt (kahtlustaisn seda ka eile), siis võtame rasmeri välja nign saame lahti hundist, kahjuks öösel ka ranakst. Kui aga rasmer ei ole hunt ja ranka meile udu jaanud, siis on tema hunt ning saame ta homme välja hääletada. Lihtne. Rasmer

  10. #210
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Ranka kohta ma sain info teada alles täna. Ma sind täielikult ei tahtnud kohe süüdistama hakata kui su nimi piisavalt vedu ei võta, mida kahjuks ei juhtunud, nii et pidin teiste plaanidega kaasa minema, aga igaüks võib vaadata, et ma tulin mitu korda su nime juurde tagasi. Kartsin tegelikult, et te hääletate mind juba eile välja, sest olin päris palju pildis ja nimetasin su nime. Õnneks läks inward ja sain Ranka nime kätte. Kindlasti mul vedas tõsiselt, et ma kaks nime nii kiirelt kätte sain, aga see tõde.
    Mis info?

    Ma ei saa lihtsalt aru, kuidas saab nii naiivselt uskuda sellist juttu. Hundina ma teeksin täpselt sama käigu, kui asi on omadega "perses" ning esineksin KT all. Täna oli sul veel fucking eriti hea aeg lootes, et iamallin, maxi või svenza vms. on KT ning sind ei võeta täna vahele. Täiesti haige, kuidas saab sellist ila üldse uskuda?

    Hommikul rasmer peeretab pihku ja irvitab, et lollid külaelanikud. Uskumatu.

  11. #211
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    väga huvitav twist, loen postid läbi kohe, sec

  12. #212
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ranka sai kindlalt teada, et ma olen hunt aga ei teinud päevade jooksul mitte ühtegi vihjet või liigutust minu välja hääletamiseks ?

  13. #213
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    ning eile OMG kohta emotsioonide najal ja ta on hoopis külaelanik..
    See oli hea lause..
    Tho godspeedi postitusest ma aru ei saa. Miks peaks hunt nii tegema?
    Ranka ründas ka MP'd kui see ilmselgeks muutus siis "muutis" mõneks ajaks arvamust, et siis tagasi tulla. Inkward kahtlustas ka Rankat..
    Ranka

  14. #214
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Ranka sai kindlalt teada, et ma olen hunt aga ei teinud päevade jooksul mitte ühtegi vihjet või liigutust minu välja hääletamiseks ?
    Misasja? Ma ei ole kunagi sinu kohta ju küsinudki! Loe mu eelmist postitust:

    1. päev küsisin inwardi kohta, kes kohe lahkus
    2. päev küsisin OMG kohta

    Ja mõelge selle peale, et kui te oleksite KT - keda te esimesena küsiksite? Obv mind, sest ma arvan, et ma olen nimekirjas esimene kandidaat juba nime pärast. Ikka esimesena ranka kui godspeed või iamallin jne. Seega miks sa esimesena küsisid just Godi, mitte mind? See ei make sense.

  15. #215

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Misasja? Ma ei ole kunagi sinu kohta ju küsinudki! Loe mu eelmist postitust:
    Täna lähen ma külatargana minekut nii või naa. Kui hääletate või söövad ära hundid! Jätate homseks alles 3 hunti, kellest kõigest üks (rasmer) on teada ja ning jääte 6:3 ???

  16. #216
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    väga palju informatsiooni lühikese ajaga vaja läbi töödelda

    rasmeri väljatulek tundub tõesti desperate bluff mida ootaks hundilt, keda välja hääletatakse

    sama ranka kohta

    peaksime seda vaatama, et kui rasmer valetab siis jääb 2 hunti ja kaotame külatarga

    kui ranka valetab siis jääb 1 hunt ja kaotame samuti külatarga

    kumb meile kasulikum on?

  17. #217
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Täna lähen ma külatargana minekut nii või naa. Kui hääletate või söövad ära hundid! Jätate homseks alles 3 hunti, kellest kõigest üks (rasmer) on teada ja ning jääte 6:3 ???
    Kui mind hääletakse/ära süüakse, siis revealitakse mu amet, mis on külatark. Seega rasmer valetas ehk rasmer on siiski hunt.

  18. #218
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    väga palju informatsiooni lühikese ajaga vaja läbi töödelda

    rasmeri väljatulek tundub tõesti desperate bluff mida ootaks hundilt, keda välja hääletatakse

    sama ranka kohta

    peaksime seda vaatama, et kui rasmer valetab siis jääb 2 hunti ja kaotame külatarga

    kui ranka valetab siis jääb 1 hunt ja kaotame samuti külatarga

    kumb meile kasulikum on?
    kui rasmer valetab siis jääb 2 hunti ja elanike jääb 7?

    kui ranka valetab siis homme hääletame godspeed_ej välja siis 2 päeva pärast kokku 7 mängijat ja neist 1 hunt??

    ehk siis kas tahame homme 2 vs 7 või ülehomme 1 vs 6

    vb arvutan valesti, vaadake üle

  19. #219
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust

    peaksime seda vaatama, et kui rasmer valetab siis jääb 2 hunti ja kaotame külatarga

    kui ranka valetab siis jääb 1 hunt ja kaotame samuti külatarga

    kumb meile kasulikum on?
    seda minagi. arvestades kui pildis ranka on olnud, siis eeldusel et ta ei ole hunt söödaks ta järmise paari päeva jooksul nagunii ära.

  20. #220
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    rasmeri väljatulek tundub tõesti desperate bluff mida ootaks hundilt, keda välja hääletatakse
    ?
    Ma oleks siis vastanud juba eelnevatele süüdistustele, mis olid päris lihtsad ja absoluutselt mitte muudmoodi ära lahendatavad. Ei oleks läinud otse nii meeleheitliku bluffi peale, kui kogu story läbi mõelda, siis minu oma on igal juhul loogilisem kui ranka räuskamine.

Lehekülg 11, kokku 23 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES