Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 23 EsimeneEsimene ... 51314151617 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 459
  1. #281

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    2 päev Rasmer kuna kõige kehvem valik oleks olnud kui Ranka oleks olnud küla ja me ta välja oleks hääletanud ning Rasmerit oleks saanud hääletada alles järgmine päev, seega meil oleks olnud 2 hunti 6 küla vastu lõpuks. Võtsin väiksema riski, mis ei olnud küll kõige parim võimalik käik, aga pigem safe bet.
    Seleta kuidas oleks olnud kehvem variant see, et rasmer oleks hunt olnud ja ranka küla ? Kui rasmer oleks täna flipiga välja läinud, oleks ranka elus ja hunt ja oleks ootand tema ja godi hääletamist veel 2 päeva ???

  2. #282
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Ok, täna on kerge hääletada: Godspeed_EJ

    Kolmas hunt ise pakun, et on q_q. Eilne viimane häälemuutus on väga kahtlane.
    mhmh, pealt vaadates tundub see jah hundine. kuid ranka päästmine eriti midagi ei saavuta, saab lihtsalt ühe päeva lisaks

    muutsin lihtsalt hääle rasmerile, sest too hetk tundus, et see võib kasulikum olla. see loogika though võib flawed olla, sp kirjutasingi "et juhe suht koos"

  3. #283
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Seleta kuidas oleks olnud kehvem variant see, et rasmer oleks hunt olnud ja ranka küla ? Kui rasmer oleks täna flipiga välja läinud, oleks ranka elus ja hunt ja oleks ootand tema ja godi hääletamist veel 2 päeva ???
    yep, võibolla sellel polekski vahet. aga kui sellel vahet ei ole siis miks me täna üldse vaatame, et kes mida eile hääletas?

    viimasel hundil on palju parem chance midagi korda saata hääletades ranka poolt ja jäädes rohkem undercover, sa pole nõus?

  4. #284
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ärkasin just, olin pool ööd üleval, õmbesin, kylm, ,õnneks on nüüd soe Rankanahast kasukas seljas. Godspeed_EJ ja kolmas hunt on suure tõenäosusega Svenza.

  5. #285

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Miks te nüüd kõik mind hääletate? Rasmer pakkus mind jumala lampi tal mingi isiklik viha minu vastu juba ammusest ajast.

    Hääletan reggie

  6. #286
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    HAHAHAHA roflll

  7. #287
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Ärkasin just, olin pool ööd üleval, õmbesin, kylm, ,õnneks on nüüd soe Rankanahast kasukas seljas. Godspeed_EJ ja kolmas hunt on suure tõenäosusega Svenza.
    miks sa arvad, et Svenza on?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuidas ei saa? Kui me võtame näiteks Svenza välja, siis ehk jopastume ja ta on hunt. Öösel süüakse KT ära ehk mina ning teame ,et rasmer on ka hunt. Lisaks rasmer pakkus välja GS ehk tema on siis külaelanik.

    Tundub, et sina oled teine hunt ?
    selle posti põhjal ei tahaks Svenzat pakkuda. kuigi ranka võis cover up teha, siis kui hakata järele mõtlema, siis ikkagi mõttetu. oletame, et oleksime Svenza välja hääletanud (ja ta oleks hunt olnud), siis oleks külarahvas eeldanud, et rasmer valetas (sest miks peaks Ranka hundi välja andma) ja tema üles poonud. siis oleks aga ikkagi olnud näha, et rasmer oli KT ja oleksime saanud mängu ära lõpetada, hääletades Godspeedi ja ranka välja. võimalik, et ranka ei mõelnud asja nii läbi, aga ikkagi. kuigi Svenzat selles mõttes mõttetu mängus hoida küll, et tundub, et ta ei viitsi mängu eriti lahendada ja mõtet edasi arendada.

  8. #288
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Mulle lihtsalt tundus, et Ranka tegi kaks min.panust olukorras, kus nii ehk naa ei hääletata Svenza peale, samas võis ta Svenzat ka suuremaks ohuks pidada kui ta on olnud-Neeme ja Maxi on kahtlased. Ma ei usu, et kõik kolm hunti on nn. aktiivsed, neil oli vaja ühte tagaplaanil olevat tegelast, kes jääks ellu siis kui nad vahele jäävad ja tõenäoliselt ei küsi tark esimestel päevadel nende kahe kohta, sest nad pole eriti silma paistnud.

  9. #289

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Mind võite rahulikult välistada hundi kohapealt.
    Eile oli mul terve päev hääl q_q peal ja pool tundi enne hääletamise lõppu jõudsin netti ja lugesin kiirelt teema läbi ja 10 min enne lõppu hääletasin ranka peale. Oleksin võinud rahulikult teema läbi lugeda ja hääletamata jätta vms.

  10. #290
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    21.59 on viimane hetk kui saate häält muuta, 22.00 teema lukku ja loen hääled kokku.

  11. #291
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    lugesin teema mõttega uuesti läbi. persetunne ütleb, et täna söövad hundi minu ära ja tahaks enne minekut mängu ikkagi ära lahendada.

    reggie, neeme ja omg tunduvad suht kindlad külaelanikud. svenza ka ilmselt, sest ranka pushis seda nime juba alguses + kirjutas, et inactive mängijad võiks välja hääletada. too hetk just oli svenza väidetavalt TB livel ja ranka teadis, et svenza ei saaks ennast kaitsma tulla. hetkel tunduvad kõige kahtlasemad q_q, Maxi ja Iamallin (nagu ennemgi) ainult selle vahega, et q_q tundub nendest kolmest kõige vähem hundisena. kui mind täna ära süüakse, siis ilmselt olen tõele suhteliselt ligidal. täna poome Godspeedi üles ja olen suhteliselt kindel, et kui külarahvas järgmiste päevade jooksul nende kolme nime peale keskendub, siis lõpuks see hunt kätte ka saadakse. ise pakuks homseks väljahääletamiseks kas Maxi või Iamallin. kolmandana q_q. seda siis praeguse informatsiooni põhjal. võimalik, et homme on vähe selgem pilt.

  12. #292
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    kui oleks minu teha, siis homme prooviksin üles puua eelkõige Iamallini (kõigist kolmest kahtlaseim) ja siis alles Maxi. samas on mõlemal võimalus ära tõestada, miks nemad hundid ei ole.

  13. #293

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    **** sa norid, ma ei ole hunt, sa vana libahunt tegelikult, tundub q_q, maxi ,a kardaanirist huntidena. Maxi pigem välistaksin samas ei tea, werewolf 1 oli pilt kudiagi selgem. tänast häält ei muuda.

  14. #294

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    aga jah, võibolla tõesti tundub sobiva hundikandinaadina, kuna esimsel peäval hakkasin suhteliselt palju postitama ja uurima ja vett sogama. Ehk tõesti käitsusin sarnaselt rankale nign slelest ka minu kahtlustamine, aga hunt ma ei ole. Kui minu väljahääletamine mingitmoodi peaks selgust tooma, siis olen sellega nõus, sest küla võidutsedes võidan ka mina.

  15. #295

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Kuna editida ei või, siis vabandan kirjavigade pärast, kuna päev otsa pubis istunud ja õllet joonud ning jalkat vaadanud. Klaviatuur on hägune.

  16. #296
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Viimased minutid.

  17. #297
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Hääletamine:

    2.q_q Godspeed_EJ
    3.reggie Godspeed_EJ
    5.kardaanirist Godspeed_EJ
    6.neeme Godspeed_EJ
    7.Svenza Godspeed_EJ
    9.Iamallin Godspeed_EJ
    11.OuMaiGaad Godspeed_EJ
    12.Maxi Godspeed_EJ
    13.Godspeed_EJ Reggie (nitpickides pole bold, kuid olukorda ei muuda)

  18. #298
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Küla tappis ära Godspeed_EJ, kelle puhul oli tegemist libahundiga.

    Hunt saatku mulle öö jooksul uue ohvri nimi.

    Algab öö.

  19. #299
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Hunt tappis OuMaiGaadi.
    Algab päev.

  20. #300
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Teema jäi kinni enne millegipärast. Tegin uuesti lahti, minu viga.

Lehekülg 15, kokku 23 EsimeneEsimene ... 51314151617 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES