Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 22, kokku 23 EsimeneEsimene ... 1220212223 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 459
  1. #421
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    GG :)

  2. #422
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Pole lõbus kui sind esimene päev ära süüakse :(. Vähemalt küla võitis.

  3. #423
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Tahaks su nägu näha õhtul kui mind peaks välja hääletatama. Ma ei saa aru, mida sa enam põtkid siin, fakt on, et isegi kui mind välja hääletataks, siis homme läheksid Sina niikuinii.

    Oled nõus 100€ minu 100€ vastu escrowle shippima selle peale, et ma olen hunt? Mina näen siin asja kahte moodi, kas Svenza on vanaks ja dementseks jäänud ja karjub hunti seal kus seda ei ole, VÕI on Svenza ise hunt ja selg vastu seina proovib mind pushida, et temast nii kiirelt topist ei tehtaks.
    Sellised asjad võiks olla keelatud ja insta bänn - vähemalt järgmistes mängudes. Sama beti oleks võinud rasmer mulle esitada ja ma oleks toona olnud plindris ning rasmeri free €100 printimine.

  4. #424
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Kuidagi liiga passiivsed oli suur osa mängijaid. See natuke rikub mängu, kuna aktiivseid tüüpe väga välja hääletada ei taha.

    Eile ma muutsin õhtul hääle veel q_q peale, kui kell mingi 22.02 oli või midag, Neeme oli ka veel sees ja mõtlesin et kui öösel ära süüakse, siis Neeme tajub ära.
    Aga liiga metaks läks ära, oleks Svenza ka näiteks Rankat hääletanud oleks mäng vast eile läbi saanud.
    IMO svenza oleks pidanud ammu eemaldama. Kui krt ei ole midagi öelda, siis ära mängi või eemaldatakse. Vahet ei ole, kas oled hunt või mitte.

    Strateegia rikkus ära meil rasmer, kes luckboxis kahe hundiga. Ennast ma pidasin koheselt KT poolt küistavaks ja seepärast ka aktiivne strateegia. Tegelt arvasime, et OMG on KT ja siis sööme selle sita öösel ära, laseme kellegi teise, kui rasmeri ära hääletada ja oleks olnud kena minek. Isegi, kui rasmer ei oleks ära arvanud kobistades kahte hunti, siis oleks suht hea maa sonkimine eelnevalt olnud.

    Üleüldse, kas sellises väikeses foorumis KT on õigustatud? Kui näiteks oleks olnud OMG hunt, siis ta oleks listis olnud üks viimaseid, keda kontrollida. Nagu rasmer ütles, et ta kontrollis esimesena intelligentset postitajat - Godspeedi, mis tegelt on mängu õigluse suhtes natuke ebaõiglane.

  5. #425
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sellised asjad võiks olla keelatud ja insta bänn - vähemalt järgmistes mängudes. Sama beti oleks võinud rasmer mulle esitada ja ma oleks toona olnud plindris ning rasmeri free €100 printimine.
    Selle saaks ju counter-bettida väga vabalt, ja Svenza kirjutas niimoodi:
    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Nahui räusata mingite lammaste peale. 90% on Maxi hunt.
    ehk ma pakkusin talle suht risk-free beti tema protsentite järgi, aga ma saan poindist aru jah, et miks ei tohiks selliseid bette välja käia.

  6. #426
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Selle saaks ju counter-bettida väga vabalt, ja Svenza kirjutas niimoodi:
    Kuidas? Kasutan q_q sõnu: kui sa mängid rollimängu küla vs hundid, siis kasuta kauplemiseks viljakotte, mitte ära too miskeid pärisrahasid siia.

    Vabalt võiksin öelda: kes mu vastu hääletab ja ma tõesti ei ole hunt, siis saavad permbänni. Täpselt sama, mis su €100 bet.

  7. #427

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ilma KT osaluseta oleks huntidel liiga suur eelis. Mis puudutab seda beti teemat, siis see peaks 100% keelatud olema. Muidu on selline olukord, kus küla hakkab mind välja hääletama (oletame, et olen külelanik) ja ma pakun kellegile minu 100€ tema 1€ vastu, lihtsalt sellepärast, et ära tõestada, et ma olen küla.

  8. #428
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuidas? Kasutan q_q sõnu: kui sa mängid rollimängu küla vs hundid, siis kasuta kauplemiseks viljakotte, mitte ära too miskeid pärisrahasid siia.

    Vabalt võiksin öelda: kes mu vastu hääletab ja ma tõesti ei ole hunt, siis saavad permbänni. Täpselt sama, mis su €100 bet.


    tegelt ei ole. Mina pakkusin lihtsalt välja Svenza´le selle võimaluse. Seda sama oleks ma võinud hundina teha, kuna fakt on, et Svenza seda vastu võtta ei saa selles olukorras.

  9. #429

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    hea meelega võtaks järgmises mängus osa. Kuidas see protseduur teil on?

    see 100€ teema muidu on täielik bs. Samahästi võiks öelda ,et "ma võtan sult suhu kui ma hunt olen".

  10. #430
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    tegelt ei ole. Mina pakkusin lihtsalt välja Svenza´le selle võimaluse. Seda sama oleks ma võinud hundina teha, kuna fakt on, et Svenza seda vastu võtta ei saa selles olukorras.
    kle mida sa seletad siin

    rasmer oleks beti teinud: "100 eur et ma külatark"

    mis siis counter bet oleks? ranka paneb 100 euri mingi foorumimängu alla et jälgi segada v?

  11. #431
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    tegelt ei ole. Mina pakkusin lihtsalt välja Svenza´le selle võimaluse. Seda sama oleks ma võinud hundina teha, kuna fakt on, et Svenza seda vastu võtta ei saa selles olukorras.
    Saaga sa olid sellest teadlik, et svenza ei saa su betti vastu võtta ja freerollisid ükskõik, mis staatus sul mängus ei oleks. Teisisõnu sa tõid mänguväliseid mõjutusvahendeid, et oma positsiooni kindlustada. Täpselt sama nagu altkäemaks või mõni muu mõjutusvahend: ala ma panen su paljad pildid facebooki, kui sa häält ei muuda.

    Sa ei saa pointist aru: mängus on mänguvahendid, päriselus on päriselu vahendid ja see, mis sa tegid on puhas sohk. Täpselt sama, kui külaelanikud arutavad oma vahel Skypes. Edaspidi loodan, et selliseid mõjutusvahendeid mängu ei lubata.

    Kaotusvalu on suur :D

  12. #432
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    hea meelega võtaks järgmises mängus osa. Kuidas see protseduur teil on?

    see 100€ teema muidu on täielik bs. Samahästi võiks öelda ,et "ma võtan sult suhu kui ma hunt olen".
    13 osalejat peab kokku saama. Siis tehakse tavaliselt teema ja hakkab pihta.
    Tho kui turbot mängida, peab kindel olema, et kõik ikka kohal on, sest juba ühe-kahe mängija täielik puudumine muudab mängu üpris mõttetuks.

  13. #433
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Rasmer ehmus vist päris ära, et pani kahest kaks hunti pihta, tehes sealjuures kõik selleks, et ikka ise kohutavalt hundine tunduks.

  14. #434
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    IMO oleks mäng palju funnim olnud kui Masterpuppetit esimesel päeval kohe välja poleks hääletatud. Selgelt oli näha, et tema ja Ranka tõmbasid sae korralikult käima ja nii nagu MP välja hääletati, hakkas ka aktiivsus teemas langema.

  15. #435
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    nõus, et raha teema oli bs. ma ei tea, mis andresel mõttes oli, kui ta selle posti tegi, aga mulle jäi kohe mulje, et KT teab kahte hunti. see tegi minu jaoks rasmeri jutu ka rohkem legitiks (kuigi oleks nii või naa teda uskunud).

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Mainin lisaks, et külatark teeb samuti oma tööd ja mõlemad ööd on ta vajaliku nime teada saanud.

  16. #436

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    okei. avaldan siis soovi osaleda :)

    nädala sees tho n.ö. vastamis-analüüsimisvõimalus 1-2 tunni tagant.

  17. #437
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Nahui räusata mingite lammaste peale. 90% on Maxi hunt.
    Oled nõus 100€ minu 100€ vastu escrowle shippima selle peale, et ma olen hunt?

    Täpselt nii ma kirjutasin. Sellega see ka piirdus, ei olnud mingit raha jagamist ega konkreetset juttu.
    Oleks Svenza öelnud: "olen küll, aga mul ei ole raha" või mida iganes siis sinnapaika oleks see ka jäänud.
    Svenza oleks võinud vabalt counterida, et 100€ selle peale, et tema ei ole hunt vms. kuna teda oldi just välja hääletamas.

    Ja mängu ajal keegi midagi ei öelnud, saatnud siis Andresele kiri or something. Nüüd butthurt hundid siin kisendavad sohk ja sohk.

  18. #438
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    nõus, et raha teema oli bs. ma ei tea, mis andresel mõttes oli, kui ta selle posti tegi, aga mulle jäi kohe mulje, et KT teab kahte hunti. see tegi minu jaoks rasmeri jutu ka rohkem legitiks (kuigi oleks nii või naa teda uskunud).
    Mänguolukorras ei tõmmanud see tähelepanu, aga pärast mängu hakkasin ise ka mõtlema. Seega mõttetu teema, aga üldiselt jup sama teema nagu minuga eelmine kord, et neutraalne post, aga võib tunduda mitte kõige objektiivsena.

  19. #439
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    "vajaliku nime"

    inglise keeles

    obtained a necessary name

    mitte

    obtained an important name

    ehk siis külatark polnud afk, vms

  20. #440
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    -andres- kirjutas ju eesti keeles, kas sa kõik ülejäänud postid tõlgid ka mõttes inglise, vene või mandariini keelde ümber?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES