Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 23 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 459
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Mul oli pikk teooria, kelle mängujuht hundiks valib-nimekirja silmas pidades aga rändomi värk rikkus kõik ära. Pigem pakun, et kaks hunti on alguses teineteise kõrisse karanud ja kolmas on tagasihoidlikuma profiiliga. Nimesid ei paku veel aga käpajälgi on juba näha.

  2. #22
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Mul oli pikk teooria, kelle mängujuht hundiks valib-nimekirja silmas pidades aga rändomi värk rikkus kõik ära. Pigem pakun, et kaks hunti on alguses teineteise kõrisse karanud ja kolmas on tagasihoidlikuma profiiliga. Nimesid ei paku veel aga käpajälgi on juba näha.
    Miks hundid üksteise kõrri peaksid kargama ? Ütle nimed välja, siis võime saada vastureaktsiooni - tänu millele mäng arenebki.
    Mul on primitiivne teooria, et Godspeed võib olla - miks ta nii kergekäeliselt kohe Maxit välja tahab hääletada ühe posti põhjal jne. Külaelanik ei tohiks teha nii kergekäelist otsust.

    Puppetit tuleb kindlasti jälgida. Kahtlaselt palju teksti tootis kohe alguses, üritab liiga ilmne olla. Samas, kas tõesti nii kergelt rääkis ennast välja. Tundub liiga lihtne.

  3. #23

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Hmm, esialgne "paugutamine" on vist mängijad ettevaatlikuks teinud. Jääme ootame edasisi arenguid...

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Miks hundid üksteise kõrri peaksid kargama ? Ütle nimed välja, siis võime saada vastureaktsiooni - tänu millele mäng arenebki.
    Mul on primitiivne teooria, et Godspeed võib olla - miks ta nii kergekäeliselt kohe Maxit välja tahab hääletada ühe posti põhjal jne. Külaelanik ei tohiks teha nii kergekäelist otsust.

    Puppetit tuleb kindlasti jälgida. Kahtlaselt palju teksti tootis kohe alguses, üritab liiga ilmne olla. Samas, kas tõesti nii kergelt rääkis ennast välja. Tundub liiga lihtne.
    Ma olen juba 3x tahtnud siia vastust kirjutada, aga ära kustutanud. Põhjenda, et miks sa nimesid tahad? Miks sa teed reggie teooria maha? Miks sa kaitsed MP-d?

    Mu read on sama, mis svenzale, et külaleanikud peaksid olema aktiivsed ja rohkem lampi nimesid välja loopima ning hakkama nii urgitsema. MP ja inward samas nõuavad nimesid, ajavad hägust juttu "ala esimene puudakse süütuna", "keegi huntidest on juba postitanud tunni jooksul" blabala.

    Mäng on vähe arenenud ja sooviksin rohkem infot, aga mina esmane read hundid:
    - svenza
    - inward
    - mp

  5. #25

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Ma pole siiamaani mitte ühtegi nime nõudnud. Pigem oleks süüdistustega esialgu tagasihoidlik.

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Kuna editita ei tohi, sisi täiendan viimast kommi: et nõuavad nimesid, aga ise ei postita.

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Ma pole siiamaani mitte ühtegi nime nõudnud. Pigem oleks süüdistustega esialgu tagasihoidlik.
    Miks? Häält saab muuta ju. Tundub nagu sa ei tahaks tähelepanu tõmmata omale, et süüdistad kedagi ja siis tulevad äkki hääled vastu? Why?

  8. #28
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Minule küll ei tundu masterpuppet kahtlane hetkel tema postide põhjal. Pigem ranka, kes kargas masterpuppet-ile kõrri peale paari süütut postitust.

  9. #29
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma olen juba 3x tahtnud siia vastust kirjutada, aga ära kustutanud. Põhjenda, et miks sa nimesid tahad? Miks sa teed reggie teooria maha? Miks sa kaitsed MP-d?

    Mu read on sama, mis svenzale, et külaleanikud peaksid olema aktiivsed ja rohkem lampi nimesid välja loopima ning hakkama nii urgitsema. MP ja inward samas nõuavad nimesid, ajavad hägust juttu "ala esimene puudakse süütuna", "keegi huntidest on juba postitanud tunni jooksul" blabala.

    Mäng on vähe arenenud ja sooviksin rohkem infot, aga mina esmane read hundid:
    - svenza
    - inward
    - mp
    MP ma ei kaitse. Kindlasti ei saa ma paari posti põhjal kindel olla, et ta hunt on. Ta võib olla, aga ma ei ole kindel.

    Alguses ma ei usu, et hundid üksteisele kõrri kargavad. Mängu alguses postitavad umbes 1/3 mängijatest ja ilmselgelt kogu tähelepanu on nende peal ning hääled loobitakse suhteliselt suvaliselt. Seega ma olen veendunud, et üks hunt segab siin vett, võibolla kaks, aga mitte omavahel, sest kui liigselt hämada võivad külaelanikud jopates kohe ühe hundi välja hääletada.

    Nimesid ma tahtsin sp, et kui Reggil need mõttes juba mõlguvad, siis parem juba need siia kirja panna.

  10. #30

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Solid avang UTGlt mängule Maxi.
    Obv, hunt ma siiski pole ja raper ka mitte.

    Emotsiooni pealt oleks kohe Maxi peale hääle pand, aga inwardi mõttekäik meeldib ka et Godspeed võiks olla, aga samas võib ka just inward olla, next level thinking vist. :D
    Esimese päeva jooksul reade veel raske saada, niiet annan üsna suvalt praegu hääle: inward

  11. #31
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
    Minule küll ei tundu masterpuppet kahtlane hetkel tema postide põhjal. Pigem ranka, kes kargas masterpuppet-ile kõrri peale paari süütut postitust.
    Mina olen külaelanik ja kuskilt pidi teema lahti tegema, et alustada diskussiooni. Muudmoodi me huntidele järele ei jõua. Teiseks mängu alguses ma teadsin, et ma olen anyway suur target - kui vaikselt , siis hundi kahtlusena. Kui räägin, siis mõlema kahtlusega ning pean paremaks siin spämmata võimalikult palju, et kiirelt hundid avastada.

    Häält ma ei muuda.

  12. #32
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    kuna Maxi julges esimesena häält teha, siis puusalt pakun, et tegemist on külaelanikuga (eelmine mäng Strawberry tegi otsa lahti ja kohe lendas). hunt ilmselt hoiaks nats madalamat profiili. masterpuppetit ka hundiks ei pakuks just eelneval põhjusel (ei hakkaks kohe mängus figureerima). üldiselt esimene hääl on väga random. ise veel hääletama ei hakka. vaatame, mis ülejäänud seltskond teeb. ranka tundub natukene kahtlane. kohe lampi kolme hunti välja tooma kuigi ise pakuks, et hundid pole veel siia postitanudki (parimal juhul üks vb?) ja ilmselt teevad esimestel päevadel "+1" stiilis postitusi.

  13. #33

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Olgugi, et häält saab muuta, süüdistad sa sellega ikkagi kedagi. Seetõttu hoolimatud süüdistused võivad ringiga tagasi tulla selle inimese isikliku vimma pinnalt.

    Pigem kui süüdistada, siis olgu see argumenteeritud. Vähemalt minu vaatevinklist.

  14. #34
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Huvitav et minu nimi ka juba välja hüütud :)

    Vaevalt, et hunt hakkaks kohe algul paugutama ja nimesid välja hüüdma. Pigem ei taha endale keegi tähelepanu pöörata.
    Mina pakun välja, et olenemata sellest kes on hunt või mitte, hääletame algul välja need kes ei postita. Neilt niikuinii mingit infot ei saa ja hoida on neid ka mõtetu. Mitu kodanikku käivad regulaarselt teemat brausimas ja ei postita kordagi. Samahästi võib see olla mõni hunt kes lihtsalt iga öö kellegi maha lööb ja päeval midagi ei tee.

  15. #35

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Maxi, ole hea, too siis välja need, kes teemat on browsinud, kuid sõna pole võtnud.

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Miks hundid üksteise kõrri peaksid kargama ?
    Sest kui sa oled hunt ja tiimis on näiteks Ranka või MP või mõlemad siis ma vähemalt eeldaks mingit metaplaani mitte niisama flopi vaatamist. Kui nüüd MP välja võetakse siis on Ranka küla kangelane ja edasipidi saab selle teadmise varjus vaikselt külaelanikke nottida.

  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Olgugi, et häält saab muuta, süüdistad sa sellega ikkagi kedagi. Seetõttu hoolimatud süüdistused võivad ringiga tagasi tulla selle inimese isikliku vimma pinnalt.

    Pigem kui süüdistada, siis olgu see argumenteeritud. Vähemalt minu vaatevinklist.
    Hääletama peame me ju kõik ning niisama passida ei ole ka mõtet. Sa vist ei ole sellest mängust õigesti aru saanud. PEABKI külvama intriige, mitte passima. Süüdistama üksteist, et võimalikult palju tuleks diskussiooni, poste, et nii paremini panna info kokku.

    Ilma intriigideta oleks see mäng täpselt sama mõttetu, kui käe reading pokkeris, kui mõlemad limbivad hus 100% buttoneid ja 100% ajast checkivad käe riverini. Bettimine, raisemine, checkine on pokkeris käeinfo allikas, siin huntide.

    Sorry ma ei tea 100% kindlusega, kas ja kes üldse on oled hunt või mitte, aga sa oled mu esimene guess ja kedagi peab arvama. Maybe ma seda häält muudan, aga kui teised ega sina ei aita, siis on see mäng täiesti mõttetus ning peabki lampi hääli loopima.

  18. #38
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Hundid tahavad igal juhul lintšida külaelanike. Kui me hääletame välja need, kes ei postita ei saa me erilist informatsiooni, sest mingit diskussiooni, ründamise ja kaitsmise näol selle postitaja suhtes ei esinenud. Pole nagu kuhugi edasi minna. Vaikseid postitajaid tuleb jälgida kindlasti, mängu keskel ja lõpus peavad nad nii või naa avanema. Seega me survestame igal juhul hunte postitama siia.

  19. #39
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    nõustun Maxi plaaniga, et sellised "+1" stiilis postitused (kus keegi annab hääle, aga ei põhjenda oma otsust hästi ära) saavad karistatud. esiteks ei luba see huntidel madalat profiili hoida + inimesed, kes siin ei argumenteeri ei ole küla vaatevinklist kuidagi kasulikud. kui vaadata eelmise libahundi mängu esimesi poste, siis nii ott kui cypher tegid esimesel päeval sisuliselt "+1" postituse ja nad olidki hundid.

  20. #40

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Mul on täna õhtul Riiga minek Triobet Live mängima. Nii et minu lõplik hääl selgub paari tunni jooksul. rasmer, kardaanirist ja neeme pole veel sõna võtnud. Kui nad lähiaja jooksul sõna ei võta ka, siis minu hääl läheb ühele nendest kuna nad on külale kasutud anyway.

Lehekülg 2, kokku 23 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES