Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 23 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 459
  1. #61

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Miks hundid üksteise kõrri peaksid kargama ? Ütle nimed välja, siis võime saada vastureaktsiooni - tänu millele mäng arenebki.
    Mul on primitiivne teooria, et Godspeed võib olla - miks ta nii kergekäeliselt kohe Maxit välja tahab hääletada ühe posti põhjal jne. Külaelanik ei tohiks teha nii kergekäelist otsust.

    Puppetit tuleb kindlasti jälgida. Kahtlaselt palju teksti tootis kohe alguses, üritab liiga ilmne olla. Samas, kas tõesti nii kergelt rääkis ennast välja. Tundub liiga lihtne.
    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Siiamaani kõige kahtlasem asi tõesti. Godspeed_EJ mis sa kostad ?
    Maxi esmane süüdistamine oli lihtsalt mängu alustuseks hea, et dialoog lahti läheks. Lisaks oli esialgne vägistamise post minu jaoks suhteliselt retarded ja puhtalt selle põhjal andsin oma hääle.

    Sama kahtlane on mind ühe postituse põhjal hakata süüdistama.

  2. #62
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Hüppan ka siis rongile ja läheb hetkel Iamallin.

  3. #63
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Samas muidugi peaks kohe ütlema, et vaevalt, et mõni hunt laseks ennast ilma mingi ürituseta välja mängida ? Aga samas mingit kasu temast meile ka pole.

  4. #64

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Nii, ma tänaseks lõpetan. Tundub, et läheb süütu külaelanik, aga mis teha. Loodame, et ta külavanem pole.
    Hääletan IamAllin

  5. #65

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    jah vabandust, terve hommikupooliku õppisin eksamiks ja siis käisin seda tegemas. Edaspidi olen aktiivsem, mis aga puutub minusse, siis olen tavaline külaelanik nagu eelmine mäng. Hääletan pisut hiljem, kui teema korralikult läbi loetud :)

  6. #66
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Olen nõus, et pasiivsetest külaelanikest on vähe kasu, aga täna alles esimene päev. Kas on kohe mõtet imallin välja hääletada kui teame, et ta ilmselt pole hunt. Katsuks ikka kohe mõne hundi välja saada. Ei usu et hunt hoiaks kõige madalamat profiili.

  7. #67
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Hetkel kahtlustan ma kõige rohkem qq-d, Inkwardi, MPd,Svenzat, Rankat, Rasmerit ja teisi.

  8. #68

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Lugesin läbi, kedagi kindlaks hundiks kohe tembeldada ei julge, samas Maxi hakkas kohe liialt rüuskama. Ehk võttis eelmisest mängust õppust, kus lõpuks tuli välja, et hundid olid alguses passiivsemad pooled, v.a lenc muidugi. Samas puppeti käitumine tundub nagu lenCil eelmine mäng alguses. Hetkel hääletan Maxi, kuid on suur tõenäosus, et enne ÖÖ algust muudan oma häälst.

  9. #69
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
    Minule küll ei tundu masterpuppet kahtlane hetkel tema postide põhjal. Pigem ranka, kes kargas masterpuppet-ile kõrri peale paari süütut postitust.
    kuna imallinil on liiga palju hääli ning nüüd ta postitas ja ma ei oska hetkel arvata/rereadiga poste ning ei tea, kas enne õhtut jõuan, siis muudan oma hääle kiirelt ära. oumaigaad - lihtsalt seepärast, et lampi ei läheks külaelanik välja.

  10. #70
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Praegu tundub, et küla on enam-vähem seisukohal, et IamAllin ei ole, aga samas pole erilist aimu kes on...

  11. #71
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Praegu tundub, et küla on enam-vähem seisukohal, et IamAllin ei ole, aga samas pole erilist aimu kes on...
    tundub jah nii, kuid praegu meie parim valik imo:

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kuna Maxi julges esimesena häält teha, siis puusalt pakun, et tegemist on külaelanikuga (eelmine mäng Strawberry tegi otsa lahti ja kohe lendas). hunt ilmselt hoiaks nats madalamat profiili.
    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Vaevalt, et hunt hakkaks kohe algul paugutama ja nimesid välja hüüdma. Pigem ei taha endale keegi tähelepanu pöörata.
    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    hunt ilmselt ei teeks esimest posti (eriti arvestades eelmist mängukäiku, kus Starwberry kohe langes). samas on ju hea kerge põhjus, miks Maxit hääletada.
    ma ei tea aga juba sisetunde pealt hääletan Maxi , sest:

    1) liiga suur koostöö kardaaniristiga, kui Maxi peaks hunt olema siis suure tõenäosusega ka kardaanirist. kui Maxi peaks külaelanikuna surema siis kardaanirist imo suhteliselt selge külaelanik. ehk siis Maxi väljaminek toob küllaltki selgust

    2) liiga palju korrutavad seda, et "essana postitas obv hunt pole", mis on kahtlane natuke

    3) Maxi on anyway "safe vote" sest imo ta väga polarized kas külaelanik või hunt, kuna ei usu, et külatargana niimoodi lammutama hakkaks alguses. seega ei riski, et kogemata külatark välja läheb

  12. #72
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Maxi esmane süüdistamine oli lihtsalt mängu alustuseks hea, et dialoog lahti läheks. Lisaks oli esialgne vägistamise post minu jaoks suhteliselt retarded ja puhtalt selle põhjal andsin oma hääle.

    Sama kahtlane on mind ühe postituse põhjal hakata süüdistama.
    Fair enough, see on hea vabandus mängu algfaasis. Nagu sa ütlesid, kuskilt peab ju alustama.

    Märkimist väärib, et Iamallinil oli üsnagi varakult neli häält juba. Svenza, Maxi, Rasmeri ja Ranka poolt. Ranka muutis ära. Ranka tõmbab oma viimase postitusega kahtlusi kõvasti vähemaks. Miks ta peaks seda häält muutma kui ta hunt on, üsna hea oleks praegu Iamallin välja puksida, vabandus täiesti olemas.

    Korralik pudru ja kapsad on praegu.

  13. #73

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    ma ise mõtlesin ka, et eelmine mäng strawberryt välja hääletades olid ka hundid kohe tema nime kallal ehk läksid flowga kaasa. Praegu said Svenza/Ranka/Maxi/Rasmer saanud hea vabanduse tuua minu hääletamiseks, kuna olin esimsed pool peäva eemal ar vutist. Kui keegi neist või isegi mitu peaks hundid olema, siis tunduks see suht loogiline käik.

  14. #74
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Eeldusel, et sa ei oleks terve päev midagi postitanud ja me ei oleks mingit sotti saanud kes muu võiks hunt olla, siis see oleks loogiline käik olnud imo. Nüüd on muidugi olukord muutunud, sest sa ilmusid välja ja ma kavatsen oma hääle ka varsti ära muuta.

  15. #75
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Quuquu mõttearendusel on isegi jumet.

    Hääletan praegu Maxi

  16. #76
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Mul oli pikk teooria, kelle mängujuht hundiks valib-nimekirja silmas pidades aga rändomi värk rikkus kõik ära. Pigem pakun, et kaks hunti on alguses teineteise kõrisse karanud ja kolmas on tagasihoidlikuma profiiliga. Nimesid ei paku veel aga käpajälgi on juba näha.
    care to elaborate? igasugune informatsioon tuleks kasuks. kas siis huntide leidmisel või külaelanike äratundmisel.

  17. #77
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Maxi teooria on iseenesest väga huvitav jah, aga ma ei saa kuidagi üle sellest, et kas tõesti hunt tuleks alguses nii julgelt esile ikka. Rohkem tundub kahtlane mulle ikka need ühe postituse tüübid, kes pole päeva jooksul ennast üldse avanud.

  18. #78

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Kuigi alguses tekitas minus Ranka agressiivne käitumine küsimusi ning tema pidev soov koguaeg pushida, et võimalikult palju niite hakkaks jooksma ning küla oleks segaduses. Seda teooriat toetas ka minu vastu hääletamine, kuid kuna ta hääle ära muutis, siis nagu ei saaks ta hunt olla. Seda seetõttu, et minu vastu oli juba kogunenud üsnagu palju hääli ning oleks olnud suht lihtne üks külaelanik lahkuma saada. Kui muidugi siin mingisugune image loomine ei käi.

    Inward oli ka tublisti aktiivne ja kirjutas läbimõeldud teksti. See võib aga olla hundi tunnus, kuna hunt ei saa lubada endale niisama lahmimist. Samas ei läinud ta minu süüdistamisega kaasa. Seega tekib ranka-juhtumiga sama dilemma.

    Teiste kohta on liiga vähe infot ning mingit seisukohta ei oska võtta.

    Hääletada tuleb seega puhtalt kõhutunde pealt ning hääletan: Maxi.Tema postid ja suhtumine on kuidagi vastuolus ning ei mahu üldisesse pilti.

  19. #79
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Kuigi alguses tekitas minus Ranka agressiivne käitumine küsimusi ning tema pidev soov koguaeg pushida, et võimalikult palju niite hakkaks jooksma ning küla oleks segaduses. Seda teooriat toetas ka minu vastu hääletamine, kuid kuna ta hääle ära muutis, siis nagu ei saaks ta hunt olla. Seda seetõttu, et minu vastu oli juba kogunenud üsnagu palju hääli ning oleks olnud suht lihtne üks külaelanik lahkuma saada. Kui muidugi siin mingisugune image loomine ei käi.

    Inward oli ka tublisti aktiivne ja kirjutas läbimõeldud teksti. See võib aga olla hundi tunnus, kuna hunt ei saa lubada endale niisama lahmimist. Samas ei läinud ta minu süüdistamisega kaasa. Seega tekib ranka-juhtumiga sama dilemma.

    Teiste kohta on liiga vähe infot ning mingit seisukohta ei oska võtta.

    Hääletada tuleb seega puhtalt kõhutunde pealt ning hääletan: Maxi.Tema postid ja suhtumine on kuidagi vastuolus ning ei mahu üldisesse pilti.
    Kuuled ära aja mind närvi. Mul tekkisid küsimused, et, miks sa päeval nii tagasihoidlik olid ja ei pakkunud ühtegi?

    Mõtle nüüd loogiselt, mis oleks päeva lõpus olnud. Sina ei andnud ühtegi häält kellegi vastu on nii? Küla on hetkel segaduses ja arva ära, kelle hundid ära sööksid? Kui nad ei oleks sind ära söönud, siis pärast mu postitust nad seda teevad (täna mind), sest sa ei ole kellegi vastu hääletanud enne lõppu, küla on segaduses ja hundid võivad su nahka panna ilma, et nad annaksid ühegi vihje.

    Ma ei usu, et sa KÜLAELANIKUGA nii rumal ja loll oled, et sellise saatusliku vea tegid. Samas ei tahtnud sa ka olla eriti vaikne, et tähelepanu nii tõmmata ja samas ei tahtnud sa hääli anda, et nii tähelepanu tõmmata HUNDINA.

    Lisaks, kui ma alguses oma trash commiga välja tulin, siis sa kohe muutusid väga närviliseks, siis kadusid mingi aeg ära, mis minule tähendab, et pidasid huntide kambaga nõu ja leidsite mingi lahenduse.

    Kõik viitab sellele, et just sina oled hunt.

    Hääl: masterpuppet

  20. #80
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
    Minule küll ei tundu masterpuppet kahtlane hetkel tema postide põhjal. Pigem ranka, kes kargas masterpuppet-ile kõrri peale paari süütut postitust.
    Kui mind täna nahka pannakse huntide poolt, siis teine hunt on ülemine. Mõlemad pasiivsed ja sihivad mind, keda tõenäoliselt peetakse ohtlikumaks, kuna spamman palju.

Lehekülg 4, kokku 23 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES